Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

ΘανάσοςG4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΘανάσοςG4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας. Έχει γράψει 123 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
εγώ πέρασα στο Πανεπιστήμιο Μογκαντίσου...κανείς για παρέα; :bye2:
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
εγώ πέρασα στο Πανεπιστήμιο Μογκαντίσου...κανείς για παρέα; :bye2:
https://www.facebook.com/groups/857584814376550/

Μπορείς σε αυτήν την σελίδα στο Facebook να αναζητήσεις για φίλους. Είδα διοργανώνουν αρκετά events και δρώμενα κοινωνικού τύπου, ώστε, οι φοιτητές να γνωρίσουν ο ένας τον άλλον και να αναπτύξουν ισχυρούς κοινωνικούς δεσμούς. Επίσης, θα μπορέσεις να γνωρίσεις την κουλτούρα, τα ήθη και τα έθιμα του τόπου.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
https://www.facebook.com/groups/857584814376550/

Μπορείς σε αυτήν την σελίδα στο Facebook να αναζητήσεις για φίλους. Είδα διοργανώνουν αρκετά events και δρώμενα κοινωνικού τύπου, ώστε, οι φοιτητές να γνωρίσουν ο ένας τον άλλον και να αναπτύξουν ισχυρούς κοινωνικούς δεσμούς. Επίσης, θα μπορέσεις να γνωρίσεις την κουλτούρα, τα ήθη και τα έθιμα του τόπου.

Πές μου ότι έχεις και εκεί γνωστούς που σπουδάζουν; :loltooth: Και μάλιστα με πολύ καλές θέσεις εργασίας..
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,888 μηνύματα.
Εφαρμογη για τσατ, τωρα την εμαθα κ εγω.. την κατεβαζεις αλλα πρεπει να παρεις λινκ απ ο,τι καταλαβα για να συνδεθεις σε καποιο δωματιο... πχ απο το thetiki memes ή thewritiki memes στο ινστα😛

Αν κ ειμαι παλιομοδιτης κ προτιμω τα φορουμ μπορω ν πω οτι ειναι καψιματακι..
Μου αρεσε γιατι μου θυμισε λιιγο το mIRC.
 
Τελευταία επεξεργασία:

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.

elena16

Νεοφερμένος

Η elena16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών Ιωαννίνων. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

andreas2002

Νεοφερμένος

Ο andreas2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπερα σας.......καποιος-α καινουργιος-α στην Νομικη Αθηνας;;;
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
https://www.facebook.com/groups/857584814376550/

Μπορείς σε αυτήν την σελίδα στο Facebook να αναζητήσεις για φίλους. Είδα διοργανώνουν αρκετά events και δρώμενα κοινωνικού τύπου, ώστε, οι φοιτητές να γνωρίσουν ο ένας τον άλλον και να αναπτύξουν ισχυρούς κοινωνικούς δεσμούς. Επίσης, θα μπορέσεις να γνωρίσεις την κουλτούρα, τα ήθη και τα έθιμα του τόπου.

Έχει ενδιαφέρον πάντως τα θέματα που συζητάνε ως φοιτητές, οι Σομαλοί νέοι. Καμία σχέση με την "Ελληνική" ή δυτική νοοτροπία.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top