Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Είναι κανείς από βιολογικό Αθήνας? Στο φβ έχει ομαδική του βιολογικού αλλά είναι όλοι μαζί και δεν ξέρω πως να βρω τους πρωτοετείς 😂
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.

Τμήμα Βιολογίας Αθήνας​

Υπάρχει κάποια ομαδική με πρωτοετείς; Μπήκα στην ομαδική του τμήματος στο φβ αλλά λένε κυρίως για μαθήματα παιδιά προηγούμενων χρόνων
 

dimikip

Νεοφερμένος

Η dimikip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Επικοινωνίας και Μέσων Πολιτισμού Παντειο κανείς;
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
αρα το fb ειναι μονοδρομος;:(

Θα σου χρειαστεί αργά η γρήγορα.

Δεν ειναι αναγκη να ασχολείσαι με φωτογραφίες κτλ απλα ειναι τρομερα σημαντικό να εχεις πρόσβαση στην ενημέρωση για τη σχολή.
Και γενικότερα το φμπ έχει ομάδες που σου κανουν τη ζωη πιο ευκολη αρα κάποια στιγμή οι περισσότεροι φτιάχνουν ενα προφίλ.

Τωρα για την κοινωνικοποίηση, θα γνωρίσεις ατομα οταν πας στη σχολή, δεν θα ξεμείνεις αν δεν κανεις messenger.

Απλα και εγω που δεν ειχα μολις μπηκα στην πρωτη μου σχολη αυτόματα αλλαξε πολυ η κοινωνική μου ζωη οταν εκανα.
Γίνονται ομαδικές, ο αλλος πολυ πιο εύκολα σου λεει να βγείτε κτλ.

Και πλεον κανουν ομαδικα τσατ πριν καν γνωριστούν σε σερβερ στο ντισ και στο messenger μολις εισαχθούν στη σχολη.

Εμενα Στην αρχη μου φαινόταν τελείως ξενο αυτό αλλα εν τελει οντως γνώρισα τυπακια που αν δεν επεφτα κατα τύχη πανω τους στο αμφιθέατρο δεν θα τα γνώριζα ποτε🤷‍♀️

Γενικά τα social εχουν πολλα καλα και πολλες φορες δαιμονοποίουνται χωρις λογο.
Άσχημο ειναι να κάθεται κάποιος με τις ώρες σε αυτα και να μην βγαίνει, οχι το να γνωρίζει κοσμο μεσω αυτων.
 

Guest 409691

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καποιος που να περασε Μυτιλήνη Πολιτισμική τεχνολογια και επικοινωνια?
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Το ίδρυμα του τμήματος που πέρασα είναι :down: . Μια εξωτερική καλλιτεχνική αναδιαμόρφωση του κτηρίου δεν θα χάλαγε, ίσα ίσα που θα εντυπωσίαζε. Δηλαδή ας κάνουν καμιά αλλαγή, γιατί πρέπει να φαίνεται σαν ένα «ξεθωριασμένο και ασοβάτιστο σχολείο»; Έλεος... :pfff:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το ίδρυμα του τμήματος που πέρασα είναι :down:. Μια εξωτερική καλλιτεχνική αναδιαμόρφωση του κτηρίου δεν θα χάλαγε, ίσα ίσα που θα εντυπωσίαζε. Δηλαδή ας κάνουν καμιά αλλαγή, γιατί πρέπει να φαίνεται σαν ένα «ξεθωριασμένο και ασοβάτιστο σχολείο». Έλεος... :pfff:
Τέλεια παιδιά! Μόλις έμαθα ότι θα έχω συμφοιτητές παιδιά ηθοποιών! 😂❤️❤️
 

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Είναι κανείς από βιολογικό Αθήνας? Στο φβ έχει ομαδική του βιολογικού αλλά είναι όλοι μαζί και δεν ξέρω πως να βρω τους πρωτοετείς 😂
συνήθως δημιουργείται ομαδική του έτους στο φβ και στο μεσσεντζερ κοντά στην υποδοχή πρωτοετων φοιτητών, τώρα εαν εχει δημιουργηθει ηδη δεν το ξερω

 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Το ίδρυμα του τμήματος που πέρασα είναι :down: . Μια εξωτερική καλλιτεχνική αναδιαμόρφωση του κτηρίου δεν θα χάλαγε, ίσα ίσα που θα εντυπωσίαζε. Δηλαδή ας κάνουν καμιά αλλαγή, γιατί πρέπει να φαίνεται σαν ένα «ξεθωριασμένο και ασοβάτιστο σχολείο»; Έλεος... :pfff:
Μονο το Παντειο και το Χαροκοπειο ειναι ομορφα. Και καποια αλλα σε νησακια.
 

gk214

Νεοφερμένος

Ο gk214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Υπάρχει καμία ομαδική για βιολογία Ηράκλειο ;
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
συνήθως δημιουργείται ομαδική του έτους στο φβ και στο μεσσεντζερ κοντά στην υποδοχή πρωτοετων φοιτητών, τώρα εαν εχει δημιουργηθει ηδη δεν το ξερω
Ααα εντάξει ευχαριστώ
 

JO. Dimi

Νεοφερμένος

Η JO. Dimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά εγώ πέρασα στο τμήμα επιστήμης τροφίμων και διατροφής του ανθρώπου στο γεωπονικό πανεπιστήμιο Αθηνών. Πέρασε άλλο κάνει εκεί? Να γνωριστουμε
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Παιδιά εγώ πέρασα στο τμήμα επιστήμης τροφίμων και διατροφής του ανθρώπου στο γεωπονικό πανεπιστήμιο Αθηνών. Πέρασε άλλο κάνει εκεί? Να γνωριστουμε
Τμήμα Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής του Ανθρώπου ≠ Τμήμα Διαιτολογίας και Διατροφολογίας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

JO. Dimi

Νεοφερμένος

Η JO. Dimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

faidra_kr

Νεοφερμένος

Η faidra_kr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Κοινωνιολογία, Ρέθυμνο (με αγχωνει σαν πλάνο),σκέφτομαι μετεγγραφή Αθήνα
 

vero_rove

Νεοφερμένος

Η vero_rove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια περασα στο τμημα πληροφορικης και τηλεπικοινιων στην Άρτα. Ποιος αλλος είναι εκεί?να γνωριστουμε
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Τις ομαδικες σας παιδια, μπορειτε να τις βρειτε στο ντισκορντ του thetiki_memes. Κανουν ομαδικες απο ολες τις σχολες
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top