Βρήκατε σπίτι;

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Βρήκα σπίτι στην Αθήνα (Πανόρμου),2αρι,45τ.μ,350 ευρω. Μια χαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
τα ανω πετραλωνα θεωρουνται καλη περιοχη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimishr1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Όταν πέρνας στην πόλη σου (Θεσσαλονίκη) , βρίσκεις εύκολα το δικό σου σπίτι... :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

el_greco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Καλά είναι τα Άνω Πετράλωνα, αλλά μάλλον κάπως συγκοινωνιακά αποκομμένα... ειδικά για τις σχολές που είναι Ζωγράφου - Ιλίσια (ΕΚΠΑ, ΕΜΠ) μάλλον θα ταλαιπωρηθείς στη μετακίνηση. Όλα μια συνήθεια είναι βέβαια... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Βρήκα σαλόνικα,40 εκκλησιές,ανακαινισμένο 2άρι 400 γιούρια.Από όλα όσα είχα δει το καλύτερο.Δεν έχω κανένα παράπονο.

Κι εγώ 40 Εκκλησιές έμενα όταν σπούδαζα στη Θεσσαλονίκη! Πολύ ήσυχη περιοχή. Θα σε ταλαιπωρήσει λιγάκι το αστικό (Νο. 15), αλλά εντάξει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Εγω αγορασα γκαρσονιερα στα κατω πατησια απο εναν γνωστο σε εξαιρετικη τιμη, και ειναι και κοντα στον ΗΣΑΠ οποτε η σχολη ειναι 2 στασεις μεχρι το Πεδιο του Αρεως -οπου ειναι και η σχολη-.

Καλα μιλαμε ειναι ολα τα λεφτα, και δεν χρειαζεται να πληρωνω καθε μηνα τον καθε μλκ για ενοικιο.

Αν βαλεις 400γιουρια τον μηνα Χ 12 μηνες Χ 4 χρονια = 19200γιουρο Τοσο εκανε πανω-κατω, και μου μενει και το σπιτι, γιατι δν θελω να ειμαι φορτιο στους δικους μου στο σπιτι, και επισης με τρελενει ο ελεγχος.

Τωρα αρχιζουν τα καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αγόρασες σπίτι στα κάτω πατήσια με 20.000 ευρώ; 2 τετραγωνικά είναι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Μολις σημερα εκλεισα κι εγω σπιτι στην Τριπολη!:P
Ειναι γκαρσονιερα 32 τ.μ με μεγαλη βεραντα, parking, και αποθηκη στον 4ο οροφο πολυκατοικιας που χτιστικε φετος!:no1:( ειμαι ο πρωτος που μπαινω)
Το σπιτι ειναι πολυ κοντα τοσο στο πανεπιστημιο οσο και απο το κεντρο της πολης!
Τιμη 300 ευρω:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εγω δεν εχω παει να ψαξω ακομα αλλα εχω ατομο που θα ψαξει για μενα απο την αλλη εβδομαδα γιατι οι γονεις μου λειπουν κ πρεπει να γυρισουν για να παω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Κ εγω εκλεισα σπιτι στην θεσ/νικη πριν καμια 20αρια μερες ομως:P
Στην Παρασκευοπουλου ειναι (Ραδιο Σιτυ), τριαρι ανακαινισμενο, 5ος οροφος, 420€.
Ενταξει καλα ειναι εκει, μονο που διπλα μου μενει καποιος που προχθες το απογευμα απο τις 6-10, ειχε πλουταρχο και καρρα στο τερμα. Ελπιζω να μην το συνηθιζει και να ετυχε. Δεν θα αντεξω τετοια παρακμη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
βρηκα και γω ενα δυαρακι στην κορινθου (πατρα) με 350 ευρω!ωραιο ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Αγόρασες σπίτι στα κάτω πατήσια με 20.000 ευρώ; 2 τετραγωνικά είναι; :P

Έλα ντε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Οι γονείς μου πάντως νοικιάζουν μια μονοκατοικία 80τμ σε πιλοτή στο Βύρωνα, κοντά στις σχολές του Ζωγράφου- όποιος ενδιαφέρεται πμ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokofreta

Νεοφερμένος

Η Τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγω βρηκα σπιτι τελικα....Στο κεντρο των Ιωαννινων κ η σταση που περναει το λεωφορειο για το τει απεχει ελαχιστα απο εκει με τα ποδια!!!Ενα 3αρακι επιπλωμενο με 350ευρωπουλακια....Αλλα ειναι τελειο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Και εγώ κέντρο στα Ιωάννινα, μία γκαρσονιέρα 260e :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Huntress

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εγώ έχω βολευτεί καθώς θα μείνω με τον αδερφό μου που είναι 3ετής φοιτητής στη Βασιλίσσης Όλγας:P!Πολύ ωραία περιοχή κοντά στο κέντρο και τα πανεπιστήμια που είναι κατά τη γνώμη μου το σημαντικότερο στην αναζήτηση σπιτιού,όσον αφορά τουλάχιστον στους φοιτητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marian

Νεοφερμένος

Η marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
και εγω βρήκα στο Ρεθυμνο ειναι στο κέντρο γκαρσονιερα 250Ευρω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Εγω βρηκα σπιτι τελικα....Στο κεντρο των Ιωαννινων κ η σταση που περναει το λεωφορειο για το τει απεχει ελαχιστα απο εκει με τα ποδια!!!Ενα 3αρακι επιπλωμενο με 350ευρωπουλακια....Αλλα ειναι τελειο!!!

ααα τότε γειτόνισσες είμαστε μάλλον :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
νούμερο, και μ'εσένα γειτόνισσα θα είμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Βρήκα ένα τέλειο σπίτι :D 43τμ 2 δωματια και χωλ και 30τμ βεραντα με θεα στη θαλασσα 350Ε + λιγα κοινοχρηστα. Η πολυκατοικια ειναι του '70 και γι'αυτο εχει λιγο παλια διαρυθμιση και τα πατζουρια ειναι αυτο το παλιο ξυλινο στυλ. Μ'αρεσει :D

Α, και το καλυτερο

επειδη οι ιδιοκτητες ειναι στην Αθηνα το νοικιαζουν μεσω δικηγορου, πραγμα πολυ βολικο γιατι δε θα τους εχω πανω απο το κεφαλι μου!! Για ό,τι χρειάζομαι μιλάω στη δικηγόρο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top