Βουλή των εφήβων

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
για να μου πουν τον κωδικο?
ντρεπομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ζήτα τον όταν θα πάρετε βαθμούς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
τουσ πηρα σημερα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella/boureka

Νεοφερμένος

Η stella/boureka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εγω αυριο αν κ τους εχουμε παρει απτη δευτερα αλλα σημερα το μαθα:S
πως τα πηγες???

ασχετο επειδη βαριεμαι να διαβαζω κ τις 19 σελιδες:P
ειναι κανεις απο δω που μπηκε στη βουλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
cris@tos(:P)
blacksheep
sozi
evris7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helena_16_kolin

Νεοφερμένος

Η helena_16_kolin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
πω ρε τι χαζο που είμαι!!!!!!!!:'(
τον κωδικο τον είχα γραμμενο στο βιβλιο του δικαιου και δν τν είχα γραψει αλλου..
και τωρα μαλλον είναι κάπου και ανακυκλώνεται :'(:'(:'(
είχα τοσο αγωνια να δω τουλαχιστον πως τα πηγα..
υπαρχει καποιοσ αλλοσ τροποσ να το δω αν οχι με κωδικο?:'(
Υπάρχει τρόπος...Θα μπεις στο www.efivoi.gr και θα πας εκεί που λέει "Προς όλους τους ενδιαφερόμενους" θα επιλέξεις τον νομό σου και αν είσαι στους τακτικούς είτε στους αναπληρωματικούς θα έχει το όνομά σου-το σχολείο σου κ τον κωδικό σου.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dim_92

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
στο σχολειο μου δεχθηκαν,μονο ενα ατομο.εγω αν και εγραψα αρκετα καλη εκθεση,και πρωτοτυπο θεμα,δεν με δεχθηκαν:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Mορεί να μας πει κάποιος που να ξέρει αν οι ομιλίες πρέπει να έχουν το ίδιο θλεμα με την εργασία και στα τμήματα και στην ολομέλεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πότε πάμε?Τι πρόγραμμα υπάρχει?Τι γίνετε,υπάρχει καμιά ενημέρωση ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
4-7 Σεπτέμβρη είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Παιζει καποιο ρολο η θεση στην οποια εχει κληρωθει καποιος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Όχι είναι ανάλογα με τη σειρά που κληρώθηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Mορεί να μας πει κάποιος που να ξέρει αν οι ομιλίες πρέπει να έχουν το ίδιο θλεμα με την εργασία και στα τμήματα και στην ολομέλεια;
Επαναφέρω την ερώτηση.Και γενικά όποια πληροφορία θα μπορούσε να μας δώσει κάποιος θα ήταν ευπρόσδεκτη γιατί δεν έχω λάβει σχεδόν καμία ενημέρωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ακόμα να στείλουν πρόγραμμα να δούμε που θα πάμε να ξέρω τι ρούχα 8α πάρω:P

(το χωριό καιγόταν και η Τζούλια λουζόταν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Επαναφέρω την ερώτηση.Και γενικά όποια πληροφορία θα μπορούσε να μας δώσει κάποιος θα ήταν ευπρόσδεκτη γιατί δεν έχω λάβει σχεδόν καμία ενημέρωση.
Μπα δεν νομιζω.Μια φιλη μου ειπε οτι χωριζονται σε ομαδες (κατι τετοιο περιπου) και τους δινουν αλλα θεματα.Να σου πω τι αληθεια ομως δεν πολυκαταλαβα τι μου ελεγε ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπαίνουμε σε ομάδες ανάλογα με το θέμα που γράψαμε.Σχετικό με αυτό που γράψαμε θα'ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Μπαίνουμε σε ομάδες ανάλογα με το θέμα που γράψαμε.Σχετικό με αυτό που γράψαμε θα'ναι.
Να σου πω την αληθεια δεν ξερω πως ακριβως θα χωρισουν την ομαδα.Μπορει ομως να ειναι ετσι οπως τα λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHRIS4EVER

Νεοφερμένος

Ο CHRIS4EVER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια σας... Εκλέχθηκα βουλευτής για αυτήν τη σύνοδο (ΙΔ') από Θεσσαλονίκη. Έχει εκλεγεί κανείς; Και ξέρει κανείς κάποια πληροφορία για το πρόγραμμα το Σεπτέμβριο; Ευχαριστώ!:no!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Aυτό ρωτάμε κι εμείς;Eίχες καμία ενημέρωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHRIS4EVER

Νεοφερμένος

Ο CHRIS4EVER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ακουστε τι ξερω........λοιπον μου εχουν πει παιδια που εχουν παει και καθηγητεσ οτι μενουμε σε ξενοδοχεια οπωσ το τιτανια και το μεγαλη βρετανια[μεγα χλιδη],κανουμε γυρω στισ 2-3 συνεδριασεισ ανα τμημα[το τμημα μασ αναλογα το θεμα του γραπτου μασ]και μια ολομελεια.μιλαει μονο οποιοσ θελει αλλα στισ συνεδριασεισ τμηματων μαλλον πρεπει να μιλησουν ολοι.οσο για τα μεταφορικα,αν και τα παντα ειναι δωρεαν,το πωσ θα πανε αθηνα οι μη αθηναιοι δεν ξερω.....αυτο παντωσ το κανονιζουν αυτοι και ειναι αναλογα την περιοχη για πχ εγω απο θεσσαλονικη ειναι πιο πιθανον με αεροπλανο αλλα και αυτο οχι σιγουρα.ελπιζω να μην ξεχασα τιποτα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top