Βουλή των εφήβων

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Και εγω περασα...! Αλλα ως εφεδρικος μ ειπανε....:'(
Δν πειραζει καλο ειναι κ αυτο.Ας μν παει καποιος να παω εγω...χιχιχ:xixi:
Αληθεια τωρα οσοι περασανε κ ειναι εκτος Αθηνων θα πανε??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Και εγω περασα...! Αλλα ως εφεδρικος μ ειπανε....:'(
Δν πειραζει καλο ειναι κ αυτο.Ας μν παει καποιος να παω εγω...χιχιχ:xixi:
Αληθεια τωρα οσοι περασανε κ ειναι εκτος Αθηνων θα πανε??????
Γιατί να μην πάνε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Μαλακιες λετε ρε φιλε τοσες σελιδες.
Περνατε απο συνεντευξη για να σας επιλεξουν να μιλησετε. Δεν ειναι multiple choice να διαλεξετε κι ολας.
Και εχει διαμονη και τα ρεστα σε Μεγαλες Βρετανιες και παει λεγοντας.

Ε αν δεν ξερετε μην λετε εδω τις εικασιες σας, μπαινει πολυς κοσμος που βρισκει το σαητ στο γκουγκλ για να ενημερωθει και διαβαζει ενα καρο ασαφειες.

Στην προκειμενη, δε λεμε εμεις ασαφειες.
Περσι, φιλη μου που ειχε παει μου ειπε πως επελεξαν με κληρωση αυτους που μιλησαν στην ολομελεια.

--------------------------

Λοιπον, η αδερφη μου περασε και σημερα ενημερωθηκε για τις διαδικασιες απο δω και περα. Μεχρι το τελος της εβδομαδας, οι τακτικοι βουλευτες θα πρεπει να αποστειλουν καποια χαρτια με τα στοιχεια τους. Τα χαρτια αυτα θα σας τα δωσουν απο το σχολειο.
Μεσα στο καλοκαιρι θα σας αποσταλει ενας φακελος με ολες τις λεπτομερεις. Θα παρεβρεθειτε στη βουλη στο διαστημα 4-7 Σεπτεμβριου.
Οι εργασιες δεν επιστρεφονται, θα τις ταξινομησουν αναλογα με το θεμα της εργασιας σας σε ενα λευκωμα το οποιο ονομαζεται "Λευκωμα της Βουλης των εφηβων".
Ακομη, θα σας χωρισουν σε ομαδες, αναλογα παλι με το θεμα της εργασιας σας. Ειναι βεβαιο πως θα μιλησουν ολοι στις επιμερους συνεδριασεις που θα κανοει η ομαδα σας. Στην δε ολομελεια, δε θα μιλησουν ολοι. Πιθανοτατα και φετος να γινει η επιλογη με κληρωση, η ακριβης διαδικασια θα αναφερεται στο φακελο που θα παραλαβετε το καλοκαιρι.

Αυτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

R3nia

Νεοφερμένος

Η Ρένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Γεια σε ολους!!Σήμερα βγήκαν τα αποτελέσματα της Βουλής των εφήβων!!βγήκα 4 αναπληρωματική από Νομό Πέλλας!!Έχω ελπίδες να πάω η............................???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Γεια σε ολους!!Σήμερα βγήκαν τα αποτελέσματα της Βουλής των εφήβων!!βγήκα 4 αναπληρωματική από Νομό Πέλλας!!Έχω ελπίδες να πάω η............................???
E αν είχες βγει πρώτη θα μπορούσε αλλά 4η είναι κάπως δύσκολο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν πέρασε κανένας από το σχολείο μου ούτε ως τακτικός ούτε ως αναπληρωματικός.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Γιατί να μην πάνε;


Ξερεις,η αποσταση........??? Δν ειναι πειραιας-Αθηνα.Αν ενα παιδι μενει ξανθη και εχει περασει θα κατεβει αθηνα για την βουλη των εφηβων...?:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εγω μενω στην καρδιτσα αλλα θα παω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Κι εγώ.Βασικά πώς θα πάμε;Θα κανονίσουν αυτοί ή θα βρούμε μόνοι μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Λογικά θα κανονίσουν για την διαμονή σας εκεί...βέβαια θα πρέπει να πληρώσετε.Και θα κανονίσουν και τα μεταφορίκα πχ από το ξενοδοχείο προσ την Βουλη....Εγω είχα συμμετάσχει τον Δεκέμβριο στην Θεσσαλονίκη στο Ευρωπαικό Κοινοβούλιο Νεών και είχαν κανονίσει αυτοί για το ξενοδοχείο και μεταφορά..Βεβαια τώρα η Βουλή των Εφήβων είναι πιο επίσημη οπότε σιγουρα τα έχουν κανονισμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Νομίζω πως θα μένουμε στο ΜΒρετανία που είναι απέναντι από τη βουλή,οπότε δεν θα υπάρχουν και πολλά μεταφορικά από το ξενοδοχείο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Μια χαρά τότε...Και αν πάτε με πλοίο πχ σίγουρα θα σασ περιμένει κάποιος στο λιμάνι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Λογικά με αεροπλάνο θα πάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ισχύει το ίδιο φαντάζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εσεις καλα να πατε με αεροπλανο...εγω που να το βρω το αεροδρομιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

R3nia

Νεοφερμένος

Η Ρένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
E αν είχες βγει πρώτη θα μπορούσε αλλά 4η είναι κάπως δύσκολο.:)
α..καταλαβα...ειναι οντως δυσκολο να περασω αλλα ποτε δεν ξερεις.....η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταία.....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
απλα ενας απο τους 3 πρεπει να μην παει.εξαφανισε τον .σιγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

R3nia

Νεοφερμένος

Η Ρένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
δεν πειραζει...ο,τι γινει...πρεπει να ειμαι και ευχαριστημένη που επιλεχθηκα ως αναπληρωματικη....μην τα θέλουμε ολα....οχι οτι θα με χαλουσε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
εσεις καλα να πατε με αεροπλανο...εγω που να το βρω το αεροδρομιο
Βόλο-Λάρισα δεν έχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
λαρισα πρεπει να χει στρατιωτικο μονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top