Γενικό Βοηθήματα Γενικής Παιδείας Γ' Λυκείου

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Πείτε μου ποίο είναι καλύτερο βοήθημα για τη βιολογία γενικής??.....



να μάθεις τέλεια το βιβλίο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Καλα, κι εγω φετος ηλπιζα σε συνθετη ασκηση και τα σχετικα, αλλα ειδαμε ολοι τι μπηκε. :P Παρ' ολα αυτα πατωσε κοσμος και κοσμακης που ξερω (μιλαμε για 12 και 13 που ακουσα και ειδα κατα κορον στο μαθημα φετος, ναι καλα ακουσατε). Κι αυτο γιατι υποτιμησαν το μαθημα κυριως και το "μονο θεωρια" τους εφαγε. Οσο πανε και πιο αποστηθισης τα κανουν τα θεματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria_

Νεοφερμένος

Η Ria_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γενικά πολλοί υποτιμούν αυτό το μάθημα για αυτό και την πατάνε σε αυτό χωρίς να το περιμένουν.Πάντως δεν νομίζω να χρειάζεται βοήθημα ειδικά όταν πηγαίνει κανείς φροντιστήριο.Εγώ και που πήρα βοήθημα στην αρχή της χρονιάς ούτε μια φορά δεν το άνοιξα..Ουσιαστικά αυτά που πρέπει να ξέρει κανείς για να δώσει βιολογία είναι να λύνει τις ασκήσεις που κάνει στο φροντιστήριο και φυσικά το βιβλίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Korina 71

Νεοφερμένος

Η Korina 71 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Βασικά δε θα πρωτοτυπήσω...Μπάρλα είχα κι εγώ και καλά μ'έβγαλε!!χιχι Και δεν έχω ποσοστά!!χαχαχαχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
εγω ειχα Μπαρλα!
πολυ καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.sn0b

Νεοφερμένος

Η. sn0b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Μπάρλας εγγύηση.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George Rwm

Νεοφερμένος

Ο George Rwm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τι είναι Μπάρλας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ούτε εγώ θα πρωτοτυπήσω Μπάρλας. Έχει πολύ καλές Ασκήσεις. :iagree:

Τι είναι Μπάρλας?

Συγγραφέας βοηθημάτων Μαθηματικών Κατεύθυνσης και γενικής. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Τι είναι Μπάρλας?

Μια Ουτοπια απο την Βελιγοστη Αρκαδιας,

Αναστασιος Χ.Μπαρλας σεβασμος παρακαλω χαοχοαοχο :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

personGR

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Κοίτα αν είσαι από Θετ/Τεχν ο Μπάρλας είναι πολύ καλός γιατί έχει από πολύ νωρίς ασκήσεις που θα σου χρησιμεύσουν και στην κατεύθυνση.
Αν όμως είσαι παιδί των γραμμάτων και όχι των αριθμών μην πάρεις ένα τόσο ανεβασμένο βοήθημα γιατί το μόνο που θα κάνεις είναι να τρομοκρατηθείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Στεργίου/Νάκης εκδόσεις Σαββάλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jordan-92

Νεοφερμένος

Ο jordan-92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ούτε και γω θα προτοτυπίσω και θα σου προτείνω Μπάρλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjohn

Νεοφερμένος

Ο jjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εγώ εκτός του Μπάρλα έχω και από τις εκδόσεις Διόφαντος ένα βοήθημα και μέχρι στιγμής έχει αρκέτες ωραίες ασκήσεις και το χρησιμοποιώ πιο πολύ από του Μπάρλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peter Punk

Νεοφερμένος

Ο Peter Punk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
πριν λιγο το αγορασα κ εγω αλλα για τα μαθηματικα κατευθυνσης. . .ΑΚΥΡΟ αλλα δεν πειραζει!!!!!!!!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κουνελι

Νεοφερμένος

Η γιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
εχετε κανα καλο site με ασκησεις στην βιολογια αλλα και απαντησεις η βοηθημα να προτεινετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimmy007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Ο Μπάρλας είναι ότι καλύτερο για παιδί από Θετική ή Τεχνολογική. Εγώ διάβασα θεωρία από το σχολικό και έκανα ασκήσεις στον Μπάρλα για 3 ώρες πριν το διαγώνισμα μη έχοντας διαβάσει τίποτα όλη την προηγούμενη χρονιά και έγραψα 100.
Πάντως και χωρίς βοήθημα τα Μαθηματικά Γενικής βγάινουν γιατί είναι εντελώς της πλάκας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Expert09

Νεοφερμένος

Ο Expert09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
O Μπάρλας ειναι ενα βιβλιο μετριο. Εγω το χρησιμοποιήσει λιγο και ολες οι ασκησης ηταν ανακατεμενες (δλδ η 2η δυσκολη και η επομενη ευκολη). Εγω προτεινω Ξενο το οποιο ειναι ενα παρα πολυ καλο βιβλιο το οποιο εχει καταταξη τις ασκησης και οχι μονο. Αν το πειτε στους καθηγιτε σας θα σας πουνε οτι ειναι ενα πολυ δικλολο γιατι και εκεινοι δεν μπορούν να το λυσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coheNakatos

Δραστήριο μέλος

Ο Βαγγελης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 662 μηνύματα.
Και γιατι να κανεις δυσκολες ασκησεις στα Μαθηματικα Γενικης ? ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Και εγω Τασο εχω.Και ειναι πραγματικα καλο χωρις να εχω πολυ-δει αλλα βοηθηματα.Και ναι παιρνω ποσοστα απο τον Μπαρλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ακομα κι ο ιδιος ο Μπαρλας δε θα διαφημιζε τοσο παθιασμενα(και ανητα παραλληλως) το βιβλιο του.
χαχα οντως,αλλα πραγματικα ειναι το καλυτερο,κ εγω αυτο ειχα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top