Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
κι εγω τα ιδια και το εβαλα ετσι για πλακα...και να που θα μπορουσα να μπω κι εκει....
εμενα επεμενε ο καθηγητης στο φροντιστηριο να ναι καλ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Α, η σχολή που θέλω εγώ :P.

Να πας και να μου πεις πώς είναι :P

(Εγώ μέχρι φέτος ήθελα Στρατιωτική Ιατρική αλλά εγώ δούλος του Στρατού δε γίνομαι)
ε εχουν μια μικρη διαφορα χιλιων και μοριων...:D:Dθα δω πως ειναι και θα σε ενημερωσω αν και πιστευω καλα πρεπει να'ναι..δεν ξερω για επαγγελματικη αποκατασταση βεβαια...ξερει κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Η επαγγελματική αποκατάσταση με νοιάζει, η βάση δε με απασχολεί καθόλου. Όσο είναι θα το βγάλουμε μωρέ, τι είναι δύο χρόνια πήξιμο μπροστά σε 5 χρόνια φοιτητικής ζωής; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Η επαγγελματική αποκατάσταση με νοιάζει, η βάση δε με απασχολεί καθόλου. Όσο είναι θα το βγάλουμε μωρέ, τι είναι δύο χρόνια πήξιμο μπροστά σε 5 χρόνια φοιτητικής ζωής; :p
ε δεν ειναι και οτι πιο ευκολο..δεν ισχυει αυτο το αν θες πραγματικα γιατι υπαρχουν μαθηματα στα οποια οσο και να διαβασεις αν κατσει μια στραβη....ξερεις τιποτα για επαγγελματικη αποκατασταση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
εμενα επεμενε ο καθηγητης στο φροντιστηριο να ναι καλ:D
εμενα καλυτερα δεν θα μπορουσαν να πανε τα πραγματα...τα εβαλα οπως ηθελα...ασχετα με τα μορια...τωρα που το σκεφτομαι αν περνουσα πειραια παρολο που λενε οτι ειναι καλυτερη η σχολη μπορει και να εκλαιγα που δεν περασα αθηνα...συγχαρητηρια παντως...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Mην προσπαθείς να με αγχώσεις, δε θα το καταφέρεις. Έχω βάλει στοίχημα με τον εγωισμό μου να βγάλω αρκετά μεγάλο βαθμό:p

Όσο για τους χημικούς μηχανικούς, ξέρω ότι έχουν δυσκολούτσικη επαγγελματική αποκατάσταση, αλλά από τη στιγμή που θα τη βρεις, είσαι ok. Μπορείς να δουλέψεις σε πετρελαιοβιομηχανίες, το χημείο του κράτους κτλ. Ένας γνωστός μας δουλεύει σε γραφείο και βγάζει 3000 ευρώ το μήνα. :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Mην προσπαθείς να με αγχώσεις, δε θα το καταφέρεις. Έχω βάλει στοίχημα με τον εγωισμό μου να βγάλω αρκετά μεγάλο βαθμό:p

Όσο για τους χημικούς μηχανικούς, ξέρω ότι έχουν δυσκολούτσικη επαγγελματική αποκατάσταση, αλλά από τη στιγμή που θα τη βρεις, είσαι ok. Μπορείς να δουλέψεις σε πετρελαιοβιομηχανίες, το χημείο του κράτους κτλ. Ένας γνωστός μας δουλεύει σε γραφείο και βγάζει 3000 ευρώ το μήνα. :D:P
αχ να'σαι καλα με εμψυχωνεις ..επιτελους καποιος το κανει αυτο γιατι με αποθαρρυναν ολοι μεχρι τωρα...να'σαι καλα και οτι επιθυμεις να περασεις:D:D:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
μητσο κοιτα

οσο καλοσ μαθητησ και να εισαι στραβεσ τυχενουν και στα καλυτερα σπιτια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
μητσο κοιτα

οσο καλοσ μαθητησ και να εισαι στραβεσ τυχενουν και στα καλυτερα σπιτια
στο δικο μου π.χ.:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
mihaela παντως το laptop το παιρνεις 100%... :) κατι ειναι και αυτο
Ναι μπορεις να εχεις κανει μηχανογραφικο και στις δυο σχολες δεν υπαρχει προβλημα αλλα τωρα πρεπει να επιλεξεις ποια θελεις περισσοτερο και να κανεις την διαγραφη απο την μια γιατι αλλιως δεν μπορεις να κανεις την εγραφη στην αλλη. Μεσα σττα χαρτια της εγγραφης συμπληρωνουμε και ενα χαρτι που λεει " δεν ειμαι γραμμενος σε καμια αλλα σχολη.....και μπλα μπλα.... "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
mihaela παντως το laptop το παιρνεις 100%... :) κατι ειναι και αυτο
Ναι μπορεις να εχεις κανει μηχανογραφικο και στις δυο σχολες δεν υπαρχει προβλημα αλλα τωρα πρεπει να επιλεξεις ποια θελεις περισσοτερο και να κανεις την διαγραφη απο την μια γιατι αλλιως δεν μπορεις να κανεις την εγραφη στην αλλη. Μεσα σττα χαρτια της εγγραφης συμπληρωνουμε και ενα χαρτι που λεει " δεν ειμαι γραμμενος σε καμια αλλα σχολη.....και μπλα μπλα.... "
αχ τι καλα τι καλα...ευχαριστω πολυ....:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
μα συγγνωμη αλλα το λαπτοπ δεν το παιρνουν μονο αυτοι που μπαινουν πρωτοι στη σχολη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ειχεσ ατυχια μιχαελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
https://www.chemeng.ntua.gr/content/protoeteis/agora_ergasias_kalogirou.pdf

Δες αυτά τα στατιστικά :no1:

(Απλώς μη το δέσεις κόμπο ότι θα παίρνεις 3000 ευρώ) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εμενα καλυτερα δεν θα μπορουσαν να πανε τα πραγματα...τα εβαλα οπως ηθελα...ασχετα με τα μορια...τωρα που το σκεφτομαι αν περνουσα πειραια παρολο που λενε οτι ειναι καλυτερη η σχολη μπορει και να εκλαιγα που δεν περασα αθηνα...συγχαρητηρια παντως...:no1:
και σε σενα .σκισαμε:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
hellooooo ακουει κανεις????ειμαστε και εμεις τα μικρα εδω!!!!απο ποιο site μαθατε σε ποια σειρα μπηκατε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
καποιος αλλος?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
1ος ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΠΘ!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top