Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lenoOz

Νεοφερμένος

Η Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
εισαι σχεδον 1000 μορια πανω και αγχωνεσαι???λιγο παραλογο να ανεβει τοσο..αν ειναι ετσι οι ιατρικες ποσο θα πανε??22000:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Τα ιδια μου λενε οσοι μ'ακουνε...:DΑπλα λεγονται τοσα πια για ανοδο απο 'δω και απο 'κει που σε καποιο σημειο ανησυχω και εγω το μικρο παιδακι...:lol::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
τι ειναι η λοχρη ρε παιδια?

Λογιστική και Χρηματοοικονομική.

Ρε Κωστάκη,αν ισχύει αυτό που υποστηρίζει το παιδί για την ιατρική αθήνας,τότε αυτά που έλεγες για άνοδο 120-160 μορίων στις ιατρικές δεν έχουν βάση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

Gorthaur

Νεοφερμένος

Ο Καλλίδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Για Μουσικών σπουδών σε Θεσ/νικη και Κέρκυρα ξέρει κάποιος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
δεν περασες φαρμακευτικη τελικα;;;;με 18900 κοντα;;;:!: παντως μπραβο!!!
οχι με 18928 στο 3ο δεν περασα..αλλα...καλυτερα..εξισου μου αρεσει λοχρη οπα και ει ναι πολυ καλη σχολη...!!!!!!!!!καλη επιτυχια και σε εσας..παντως ηθελα να το πω για να μην αγχωνεται καποιος που εχει πανω απο 18933 και θελει λοχρη οπα...!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Λογιστική και Χρηματοοικονομική.

Ρε Κωστάκη,αν ισχύει αυτό που υποστηρίζει το παιδί για την ιατρική αθήνας,τότε αυτά που έλεγες για άνοδο 120-160 μορίων στις ιατρικές δεν έχουν βάση..
Μα δεν υπάρχει περίπτωση Αθήνα να πήγε 19512...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalisgr

Νεοφερμένος

Ο michalisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ξερει κανεις αν αρκουν τα 18800 για Ηλεκτρολογους Μηχανικους στη Θεσσαλονικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennita

Νεοφερμένος

Η pennita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ρεπαιδια εχει διαρευσει τπτ για την νομικη κομοτηνησ?πειτε μ κ εμενα...ποια ειναι αυτη η λοχρη????:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
οχι με 18928 στο 3ο δεν περασα..αλλα...καλυτερα..εξισου μου αρεσει λοχρη οπα και ει ναι πολυ καλη σχολη...!!!!!!!!!καλη επιτυχια και σε εσας..παντως ηθελα να το πω για να μην αγχωνεται καποιος που εχει πανω απο 18933 και θελει λοχρη οπα...!!!!!!
και ξαναρωταω...πρωτη επιλογη ειχες φαρμακευτικη ή λοχρη????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
ρεπαιδια εχει διαρευσει τπτ για την νομικη κομοτηνησ?πειτε μ κ εμενα...ποια ειναι αυτη η λοχρη????:lol::lol::lol:
Δες λίγο πιο πανω... Δεν αντεχω αλλο. Θα βγω και θα γυρισω αυριο πρωι να δω απευθειας τις βασεις. Ελεος ο καθενας το μακρυ και το κοντο του εδω μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ρεπαιδια εχει διαρευσει τπτ για την νομικη κομοτηνησ?πειτε μ κ εμενα...ποια ειναι αυτη η λοχρη????:lol::lol::lol:
λογιστικη -χρηματοοικονομικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ρεπαιδια εχει διαρευσει τπτ για την νομικη κομοτηνησ?πειτε μ κ εμενα...ποια ειναι αυτη η λοχρη????:lol::lol::lol:
υποτιθεται οτι ειναι η καλητερη σχολή του 5 πεδίου...λογιστική και χρηματοοικονομική.....:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Παιδια βγαινω:bye:
...ηρεμηστε λιγο ρε σεις για εναν και μοναδικο λογο...γιατι οταν γυρισω θα βαριεμαι να διαβαζω καπου χιλιες σελιδες που θα εχετε γραψει :P
Καλο απογευμα..Το βραδυ ελπιζω να μην λειπει κανεις παλι ε? Θα το σπασουμε παλι το ρεκορ με τα περισσοτερα συνδεδεμενα μελη... Μην με αφησετε να ειμαι μονη στον υπολογιστη μεχρι να μαθουμε τις βασεις..:( Θα θελω παρεα...
Τα λεμε το βραδυ λοιπον... τσαγια.....!!! :D


:who: οποιος θελει τουρτα να ερθει για κερασμα.... :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ηξερα εγω τι ελεγα.απαιτω απο τον μ...... τον τζιμακο να μου βγαλει την αθετηση
Εγω το μονο που εχω να πω ειναι οτι εισαι αγενης και να το προσεξεις αυτο γιατι ετσι χανεις και το λιγοστο δικιο που εχεις....εσυ δεν μας ειπες...που περασατε κυριε θεε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
παιδια κατι για τα τει;;εχω πολλους φιλους που αγωνιουν...
-----------------------------------------
Παιδια βγαινω:bye:
...ηρεμηστε λιγο ρε σεις για εναν και μοναδικο λογο...γιατι οταν γυρισω θα βαριεμαι να διαβαζω καπου χιλιες σελιδες που θα εχετε γραψει :P
Καλο απογευμα..Το βραδυ ελπιζω να μην λειπει κανεις παλι ε? Θα το σπασιμο παλι το ρεκορ με τα περισσοτερα συνδεδεμενα μελη... Μην με αφησετε να ειμαι μονη στον υπολογιστη μεχρι να μαθουμε τις βασεις..:( Θα θελω παρεα...
Τα λεμε το βραδυ λοιπον... τσαγια.....!!! :D


:who: οποιος θελει τουρτα να ερθει για κερασμα.... :who:
ναι..στα γιαννενα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
και ξαναρωταω...πρωτη επιλογη ειχες φαρμακευτικη ή λοχρη????
Νομιζω εχει πει φαρμακευτικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billybo

Νεοφερμένος

Ο billybo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια keep walking....εγω πηρα ποδηλατο........μην εγχωνεστε για μια μαλ....α που πεταξε καποιος τρομπας σχετικα με την ιατρικη.....ολα θα ξεκαθαρισουν αυριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Δες λίγο πιο πανω... Δεν αντεχω αλλο. Θα βγω και θα γυρισω αυριο πρωι να δω απευθειας τις βασεις. Ελεος ο καθενας το μακρυ και το κοντο του εδω μεσα.

:mad: Αυτο ειναι κλεμενο..Εγω το ειχα πει πρωτα απο ολους.. (νομιζω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
ρε παιδια,καποιοσ για αστυφυλακων???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top