Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Απο τα 166 ατομα που ειναι συνδεδεμενα αυτη την στιγμή υπαρχει κανεις που να θελει παιδαγωγικα ή μονη μου χτυπιεμαι? Και τοτε τι στο καλο ελεγαν κ ελεγαν ολο αυτο τον καιρο οτι ολοι ζητουν μια θεση στα παιδαγωγικα και ετσι θα ανεβουν κλπ κλπ

τα έχω δεύτερη επιλογή!!! πόσα μόρια έχεις???:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guristroula

Νεοφερμένος

Η guristroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
κ εσυ με το 10% δηλωσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.

michalisgr

Νεοφερμένος

Ο michalisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ρα παιδια δεν ξερει κανεις για Ηλεκτρολογους Μηχανικους στη Θεσσαλονικη?
18800 αρκουν?
ας απαντησει καποιος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
παιδια σοσ.... σας παρακαλω πειτε μου με 18991 περναω φαρμακευτικη νομιζετε???

Περνας πατρα σιγουρα, οπως ειπε η aleka με την αδερφη της που την επιασε με 18907. Αθηνα η βαση ειναι σιγουρα πανω απο 18928. Αυτα ξερουμε μεχρι τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemDam

Νεοφερμένος

Ο NemDam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ρα παιδια δεν ξερει κανεις για Ηλεκτρολογους Μηχανικους στη Θεσσαλονικη?
18800 αρκουν?
ας απαντησει καποιος!
Τι να σου πω φιλαράκι εγώ 19341 έχω και είμαι μέσα........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
ρα παιδια δεν ξερει κανεις για Ηλεκτρολογους Μηχανικους στη Θεσσαλονικη?
18800 αρκουν?
ας απαντησει καποιος!
50-50,αν και με αυτα που μαθαμε σημερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
18619 ποια ειναι η πρωτη σου?

Κι εγω παιδαγωγικα θελω!λοιπον διαβασα χτες στην ελευθεροτυπια οτι θα παει το παιδαγωγικο αθηνας γυρω στα 18.900!δεν θα ανεβει 500 μορια δηλαδη!
εσυ kristinaki σε ποια πολη θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
18619 ποια ειναι η πρωτη σου?
πιάνεις βόλο η πάτρα μάλλον....εγώ πρώτη αξιωματικών νοσηλευτικής!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guristroula

Νεοφερμένος

Η guristroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
για βοηθηστε με κιολας γιατι ειμαι καινουργια.....μητσοοοοο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδροσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ναι μαλλον φιλε bfree.Κανεισ για ιατρικη Αλεξανδρουπολης ?:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Κι εγω παιδαγωγικα θελω!λοιπον διαβασα χτες στην ελευθεροτυπια οτι θα παει το παιδαγωγικο αθηνας γυρω στα 18.900!δεν θα ανεβει 500 μορια δηλαδη!
εσυ kristinaki σε ποια πολη θες?
Μωρε αγω Αθηνα θαθελα αλλα με μαχαιρωσαν στα προφορικά. Ετσι τωρα θαθελα Βολο Εσυ ποσα μορια εχεις και που θαθελες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
ναι ρε σεις...πείτε κάτι για παιδαγωγικά...τελικά σκ**α θα ανεβούν 500 και τα σχετικά!!!

δεν ανεβαινουν τοσο!βλακειες των δημοσιογραφων!!δηλαδη να πηγαινε 19100??too much!εγω αυτο πιστευω.λιγο πιο κατω απ τι 19.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.

bfree211

Νεοφερμένος

Ο bfree211 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ενας φιλος με 19306 μορια περναει ιατρικη πατρων???? Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalisgr

Νεοφερμένος

Ο michalisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
50-50,αν και με αυτα που μαθαμε σημερα...

τι μαθαμε σημερα??? για πες! διοτι ζω στην αγνοια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Μωρε αγω Αθηνα θαθελα αλλα με μαχαιρωσαν στα προφορικά. Ετσι τωρα θαθελα Βολο Εσυ ποσα μορια εχεις και που θαθελες?

εγω βολο ηθελα!αλλα παω αθηνα....οι γονεις μου δεν με αφηναν επαρχια!
θα περασεις γ α μ α τ α!θα ζησεις πραγματικη φοιτητικη ζωη.ειναι ωραια πολη!αλιμονο σε μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Κι εγω παιδαγωγικα θελω!λοιπον διαβασα χτες στην ελευθεροτυπια οτι θα παει το παιδαγωγικο αθηνας γυρω στα 18.900!δεν θα ανεβει 500 μορια δηλαδη!
εσυ kristinaki σε ποια πολη θες?
Εσυ ποια πολη θελεις?ποσα μορια εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια!!!Επιτελους αυριο τερμα τα ψεμματα και οι εκτιμισεις!!Καλη επιτυχια σε ολους μας και πανω απο ολα δν υπαρχει λογος αγχους και ξενυχτιου,εκτος και αν βγειτε για ποτο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
τι μαθαμε σημερα??? για πες! διοτι ζω στην αγνοια!
πολυ ψηλα οι βασεις,πχ φαρμακευτικη αθηνων πανω απο 18928,ναυπηγοι μετσοβειο πανω απο 18817,ιατρικη αθηνων πανω απο 19512,μαθηματικο ιωαννινων πανω απο 420 μορια ανοδος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top