Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Νομιζω εχει πει φαρμακευτικη
Φαρμακευτικη ειχα βαλει 1η αλλα καλυτερα λοχρη...εξισου μου αρεσουν....!!!!!!!δηλαδη ειναι σαν να περασα στην 1η μου επιλογη..ειμαι πολυ χαρουμενος..!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
παιδαγωγικα?????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
παιδιά με 18558 μόρια έχω ελπίδες για κτηνιατρική,αν όχι θεσ/νίκης,τότε καρδίτσας?έχω απελπιστεί.....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
παιδια κατι για τα τει;;εχω πολλους φιλους που αγωνιουν...
-----------------------------------------

ναι..στα γιαννενα;
Οχι ρε Χαλκιδικη...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Παιδια βγαινω:bye:
...ηρεμηστε λιγο ρε σεις για εναν και μοναδικο λογο...γιατι οταν γυρισω θα βαριεμαι να διαβαζω καπου χιλιες σελιδες που θα εχετε γραψει :P
Καλο απογευμα..Το βραδυ ελπιζω να μην λειπει κανεις παλι ε? Θα το σπασουμε παλι το ρεκορ με τα περισσοτερα συνδεδεμενα μελη... Μην με αφησετε να ειμαι μονη στον υπολογιστη μεχρι να μαθουμε τις βασεις..:( Θα θελω παρεα...
Τα λεμε το βραδυ λοιπον... τσαγια.....!!! :D


:who: οποιος θελει τουρτα να ερθει για κερασμα.... :who:
Εσυ δικαιολογημενα βγαινεις εχεις και κατι γενεθλια να διεκπεραιωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
οχι με 18928 στο 3ο δεν περασα..αλλα...καλυτερα..εξισου μου αρεσει λοχρη οπα και ει ναι πολυ καλη σχολη...!!!!!!!!!καλη επιτυχια και σε εσας..παντως ηθελα να το πω για να μην αγχωνεται καποιος που εχει πανω απο 18933 και θελει λοχρη οπα...!!!!!![/quote/ κεντρικα /
αθηνα και θεσσαλονικη φαρμακευτικη ειχες δηλωσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
παιδιά με 18558 μόρια έχω ελπίδες για κτηνιατρική,αν όχι θεσ/νίκης,τότε καρδίτσας?έχω απελπιστεί.....:'(
για θεσσαλονίκη δεν ξέρω αλλα πιστεύω οτι καρδίτσα εισαι σίγουρα μέσα...:):):):):) καλή επιτυχία....καλή επιλογή η κτηνιατρική αν και δύσκολη σχολή εχει πολύ χρήμα.......μπράβο!!!!!!:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guristroula

Νεοφερμένος

Η guristroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
daff και z16 κανεις δεν μιλαει!!δεν πειραζει παιδακια μου!!εχω μια φιλη αστυνομικο θα της κανω ενα τηλεφωνακι σε λιγο....ολο κ κατι θα ξερει δεν υπαρχει περιπτωση.ολο κ κατι θα εμαθε....θα σασ ενημερωσω.....:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Για Παιδαγωγικα κανεις καμια πληροφορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
για θεσσαλονίκη δεν ξέρω αλλα πιστεύω οτι καρδίτσα εισαι σίγουρα μέσα...:):):):):) καλή επιτυχία....καλή επιλογή η κτηνιατρική αν και δύσκολη σχολή εχει πολύ χρήμα.......μπράβο!!!!!!:):):)

σ'ευχαριστώ!καλή επιτυχία και σε σένα!!!:)(αλήθεια,ποια σχολή θέλεις?)ας περάσουν γρήγορα αυτές οι ώρες γιατί δεν αντέχω άλλο αυτή την αναμονή..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Eμαθα για ενα παιδι με 19100 και κατι ψιλα, οτι μπηκε ιατρικη. Τωρα για ποια ιατρικη δεν εμαθα, διοτι εχει δικαιωμα μεταγραφης και δεν τον ενδιεφερε.
Αρα τουλ δεν θα ξεπερασουν το 19100 οι ιατρικες. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
παιδαγωγικό ρόδου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris2403

Νεοφερμένος

Ο dimitris2403 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεισ τπτ για σχολη ικαρων/μηχανικοι(σμα)???η γενικα για στρατιωτικες σχολες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
daff και z16 κανεις δεν μιλαει!!δεν πειραζει παιδακια μου!!εχω μια φιλη αστυνομικο θα της κανω ενα τηλεφωνακι σε λιγο....ολο κ κατι θα ξερει δεν υπαρχει περιπτωση.ολο κ κατι θα εμαθε....θα σασ ενημερωσω.....:no1::no1::no1:
εαν μαθεις κατι πες το αμεσως θα περιμενουμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
σ'ευχαριστώ!καλή επιτυχία και σε σένα!!!:)(αλήθεια,ποια σχολή θέλεις?)ας περάσουν γρήγορα αυτές οι ώρες γιατί δεν αντέχω άλλο αυτή την αναμονή..:(
θέλω αξιωματικών νοσηλευτικής....μακάρι να την πιάσω!!! (186 μόρια πάνω) ,,,πάντως συγχαρητήρια και πάλι!!!!!!!!!!1:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Απο τα 166 ατομα που ειναι συνδεδεμενα αυτη την στιγμή υπαρχει κανεις που να θελει παιδαγωγικα ή μονη μου χτυπιεμαι? Και τοτε τι στο καλο ελεγαν κ ελεγαν ολο αυτο τον καιρο οτι ολοι ζητουν μια θεση στα παιδαγωγικα και ετσι θα ανεβουν κλπ κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ναι ρε σεις...πείτε κάτι για παιδαγωγικά...τελικά σκ**α θα ανεβούν 500 και τα σχετικά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bfree211

Νεοφερμένος

Ο bfree211 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παιδια σοσ.... σας παρακαλω πειτε μου με 18991 περναω φαρμακευτικη νομιζετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top