Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Να προσέχεις τους χαρακτηρισμούς σου, γιατί το δικό μου μυαλό πηγε τώρα σε άλλο γκαντέμη της αστρολογίας
Που παραπέμπει το όνομα του σε ''κατσικοπόδαρο''

αναφέρομαι στον keepbreathing (aka γιάννη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
γτ τι ειπε ο κουλης για τς βασεις????????
Ελεγε πως τις ξερει και ελεγε σε ορισμενα παιδια αν παιρνανε η οχι με απιστευτη σιγουρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
γτ τι ειπε ο κουλης για τς βασεις????????
εχεις χασει ΠΟΛΛΑ επεισοδια!Ο rolling και ο koulis ειναι ιστορικά πρόσωπα του ischool...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Nαι, εγω λογου χαρη περναω στο Παιδαγωγικο της Κρητης 100%, συμφωνα παντα με τα λεγομενα του... Τωρα δεν ξερω, η αληθεια θα λαμψει σε μερικες μερες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
κουλη περναω πληροφορικη κερκυρας με 15400????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Να προσέχεις τους χαρακτηρισμούς σου, γιατί το δικό μου μυαλό πηγε τώρα σε άλλο γκαντέμη της αστρολογίας
Που παραπέμπει το όνομα του σε ''κατσικοπόδαρο''

αναφέρομαι στον keepbreathing (aka γιάννη)
Εμένα σε 4 παει το μυαλό μου... Αμαργιαννάκης,Κάτσικας,rolling και koulis... Έπιασα τον παλμό ή έχω δρόμο ακόμη;
-----------------------------------------
κουλη περναω πληροφορικη κερκυρας με 15400????
ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙΙΙΙΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
κουλη περναω πληροφορικη κερκυρας με 15400????
Δεν σε ακουει.Εχει φαει μπαν:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ε ρε παιδιαα επρεπε να μ ειδοποιησετε...να μου κανει τν προβλεψη κ μετα να φαει ban....αληθευει για το ban?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:D:DΕγώ εύχομαι να μαζέψω λεφτά για να πάρω το καινούργιο iphone !!:D
Ποιον να πρωτοακούσει ο Θεός(άν υπάρχει) αυτές τις μέρες; Πριν τις πανελληνιες παρακαλούσα να γράψω καλά. Πρίν τα αποτελέσματα παρακαλούσα να βγάλω αρκετά μόρια για να περάσω εκεί που θέλω. Ε τώρα πάλι παρακάλια; Βαρέθηκε νομίζω να μακούει!
-----------------------------------------

ΑΑΑΑ Η Σόφη είναι πάντα σταθερή στις απόψεις τις!Ε ξαδέρφη; :D:D
χαχα....θα απαντησω σε μηνυμα που ειναι απο χτες το βραδυ κ δεν ειχα απαντηση, ελπιζω να μη σας πειραζει..... Εγω σταθερη στις αποψεις μου? ποτε!! Οχι ρε δεν ειμαι αναποφασιστο ατομο απλα υπαρχουν πολλα πραγματα που με κανουν να θελω με τα χιλια τα Γιαννενα αλλα υπαρχουν ακομα περισσοτερα που με κανουν να παρακαλω σαν τρελη να πιασω Καλαματα. ναι το τελευταιο ακουγεται υπερβολικα παραξενο αλλα foreverfreek αυτο δε μπορω να στο εξηγησω απο εδω...Αν θες στο στελνω μεσω πμ. Οσο για τον Θεο Γιαννη κ εμενα πρεπει να με εχει βαρεθει αλλα δε πειραζει εγω θα συνεχισω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
ε ρε παιδιαα επρεπε να μ ειδοποιησετε...να μου κανει τν προβλεψη κ μετα να φαει ban....αληθευει για το ban?
ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ:D:D:D:D
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ!!!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
κουλη περναω πληροφορικη κερκυρας με 15400????

koulis: οχι φίλε δέν περνάς....λυπάμε.

χαχαχαχαχα, Koulis style!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Εμένα σε 4 παει το μυαλό μου... Αμαργιαννάκης,Κάτσικας,rolling και koulis... Έπιασα τον παλμό ή έχω δρόμο ακόμη;
-----------------------------------------

ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙΙΙΙΙ

Τρέχεις χιλιόμετρα μπροστά! (τουλάχιστον για τους 3 από τους 4, δεν έχω γίνει μάρτυρας ακόμη των ικανοτήτων του rolling)


αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα κι γωωωωωωωωωωωωωωω
ο άτιμος έφυγε, αλλά τί να βγει;;;
:lol:


gaspar, με αποτέλειωσες φίλε
αχαχαχαχαχαχ δεν υπάρχετε ρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ε ρε παιδιαα επρεπε να μ ειδοποιησετε...να μου κανει τν προβλεψη κ μετα να φαει ban....αληθευει για το ban?
:iagree: ναι αληθεια ειναι τον ξαποστειλαν...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
χαχα....θα απαντησω σε μηνυμα που ειναι απο χτες το βραδυ κ δεν ειχα απαντηση, ελπιζω να μη σας πειραζει..... Εγω σταθερη στις αποψεις μου? ποτε!! Οχι ρε δεν ειμαι αναποφασιστο ατομο απλα υπαρχουν πολλα πραγματα που με κανουν να θελω με τα χιλια τα Γιαννενα αλλα υπαρχουν ακομα περισσοτερα που με κανουν να παρακαλω σαν τρελη να πιασω Καλαματα. ναι το τελευταιο ακουγεται υπερβολικα παραξενο αλλα foreverfreek αυτο δε μπορω να στο εξηγησω απο εδω...Αν θες στο στελνω μεσω πμ. Οσο για τον Θεο Γιαννη κ εμενα πρεπει να με εχει βαρεθει αλλα δε πειραζει εγω θα συνεχισω...:D
Οκ, στειλε μου π.μ αν θες και τα λεμε:)...
-----------------------------------------
:iagree: ναι αληθεια ειναι τον ξαποστειλαν...:P
Ε, για μερα μονο, σιγα το ban...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
:iagree: ναι αληθεια ειναι τον ξαποστειλαν...:P


και τωρα ποιος θα μου κανει προβλεψη?...κλαψ:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Οσο για τον Θεο Γιαννη κ εμενα πρεπει να με εχει βαρεθει αλλα δε πειραζει εγω θα συνεχισω...:D
Εγώ είμαι πάντα πιστός χριστιανός στις περιόδους εξετάσεων. Τότε που ,όπως λέει και η γιαγιά μου, μπαίνει τ'αβγό στον κ_λο!Και τον σταυρό μου κάνω και στην εκκλησία πάω και την προσευχή μου κανω και καλός άνθρωπος προσπαθώ να είμαι... Βέβαια μετα που βγαίνει τ'αβγουλάκι τα ξεχνάω όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Εγώ είμαι πάντα πιστός χριστιανός στις περιόδους εξετάσεων. Τότε που ,όπως λέει και η γιαγιά μου, μπαίνει τ'αβγό στον κ_λο!Και τον σταυρό μου κάνω και στην εκκλησία πάω και την προσευχή μου κανω και καλός άνθρωπος προσπαθώ να είμαι... Βέβαια μετα που βγαίνει τ'αβγουλάκι τα ξεχνάω όλα.



δυστηχως κ γω ετσι κανω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
:iagree: ναι αληθεια ειναι τον ξαποστειλαν...:P

ο αποκλεισμός του μέχρι αυριο ισχύει.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Φερτε πισω τον Κουληηηηηηη!! Μας ελειψε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
δυστηχως κ γω ετσι κανω...:(
Ας μην Του τα θυμίζουμε τώρα και θυμώσει... Μέχρι να βγούν τ'αποτελέσματα εμείς θα είμαστε παπαδάκια! :papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top