Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ρε παιδια, εδω και κατι μερες ξερω κατι, αλλα δεν ειπα τιποτα, αφενως για να μην πεσετε να με φατε και αφετερου γιατι δεν ειναι σιγουρο!! Ο αδερφος της καλυτερης φιλης της μανας μου δουλευει στο υπουργειο υγειας (χρονια τωρα) και κατι φιλαρακια του απο το παιδειας, του ειπαν οτι οι βασεις θα βγουν στις 27... Δεν εχω ψαξει τη μερα πεφτει, αλλα αυτο μου χε πει και μαλιστα με απολυτη βεβαιοτητα!! Δεν ειναι λιγο αργα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Πλάκα έκανε ο άνθρωπος, γιατί προφανώς αν είναι να σταματήσουν τα οφφ, αυτές τις ερωτήσεις θα πρέπει να απαντάμε συνέχεια
Πως με καταλαβαίνεις, όμως..........!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Toυλάχιστον σταματήστε να ρωτάτε όλη την ώρα αυτό το πράγμα. Αφού κανείς δεν ξέρει τί ρωτάτε τζάμπα. Απτην στιγμή που ρωτάτε χωρίς να έχει βγεί επίσημη ανακοίνωση μην περιμένετε και επίσημες απαντήσεις...

Πως με καταλαβαίνεις, όμως..........!!:P
Να προβληματίζεσαι που δε σε καταλαβαίνει ο άλλος όμως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ρε παιδια, εδω και κατι μερες ξερω κατι, αλλα δεν ειπα τιποτα, αφενως για να μην πεσετε να με φατε και αφετερου γιατι δεν ειναι σιγουρο!! Ο αδερφος της καλυτερης φιλης της μανας μου δουλευει στο υπουργειο υγειας (χρονια τωρα) και κατι φιλαρακια του απο το παιδειας, του ειπαν οτι οι βασεις θα βγουν στις 27... Δεν εχω ψαξει τη μερα πεφτει, αλλα αυτο μου χε πει και μαλιστα με απολυτη βεβαιοτητα!! Δεν ειναι λιγο αργα??
εγω,οπως ανεφερα, εψαξα στο νετ και ειδα:
-καπου ελεγε για 27
-καπου πριν τις 25
-καπου μετα τις 25



:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Να προβληματίζεσαι που δε σε καταλαβαίνει ο άλλος όμως:P
Όχι τωρα εναρμονίστηκα με τα vibes και μπήκα στο πνεύμα της συζήτησης. Στην αρχή δυσκολεύομαι αλλά μετά λειτουργώ ομαδικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ρε παιδια, εδω και κατι μερες ξερω κατι, αλλα δεν ειπα τιποτα, αφενως για να μην πεσετε να με φατε και αφετερου γιατι δεν ειναι σιγουρο!! Ο αδερφος της καλυτερης φιλης της μανας μου δουλευει στο υπουργειο υγειας (χρονια τωρα) και κατι φιλαρακια του απο το παιδειας, του ειπαν οτι οι βασεις θα βγουν στις 27... Δεν εχω ψαξει τη μερα πεφτει, αλλα αυτο μου χε πει και μαλιστα με απολυτη βεβαιοτητα!! Δεν ειναι λιγο αργα??


ναι εμενα μ φαινεται αργα....
για τις 25 την τριτη λεω....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
εγω,οπως ανεφερα, εψαξα στο νετ και ειδα:
-καπου ελεγε για 27
-καπου πριν τις 25
-καπου μετα τις 25



:xixi::xixi:



Πλακα πλακα,αυτη η πληροφορια ειναι η πιο εγκυρη απο ολες ως τωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
πολύ αργά :'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Λοιπον
Τρίτη 25/8 απόδοση 2.00
Παρασκευή 21/8 -//- 3.10
Τετάρτη-Παρασκευή 26-28/8 -//- 2.80

Ακουω τα στοιχήματά σας!!! Καλή επιτυχεία.......

Εγώ θα πάω στα σίγουρα...

Τρίτη 25 με απόδοση 2.00 λοιπόν


keepbreathing, φταίνε όλοι αυτοί που μας έχουν κανεί να koulαθούμε όπως λες...

και συ λεβέντη μου πρέπει να χαλαρώσεις:D


Και πλάκα πλάκα σε τί υστερουν οι βάσεις από τη γιουροβίζιον;;
Γιατί δηλαδή όχι και εδώ στοιχήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Λοιπον
Τρίτη 25/8 απόδοση 2.00
Παρασκευή 21/8 -//- 3.10
Τετάρτη-Παρασκευή 26-28/8 -//- 2.80

Ακουω τα στοιχήματά σας!!! Καλή επιτυχεία.......


οι αποδοσεις στα ημιχρονα-τελικα ποσο ειναι?αμα αξιζει λεω να παιξω με συστημα:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Εγώ θα πάω στα σίγουρα...

Τρίτη 25 με απόδοση 2.00 λοιπόν


keepbreathing, φταίνε όλοι αυτοί που μας έχουν κανεί να koulαθούμε όπως λες...

και συ λεβέντη μου πρέπει να χαλαρώσεις:D
Eγω;Μα δεν ανησυχώ αφού περνάω εκεί που θέλω. :PΣτην σχολή που θέλω τουλάχιστον.Απλά παίζεται η πόλη.
Χαβαλέ κάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
οι αποδοσεις στα ημιχρονα-τελικα ποσο ειναι?αμα αξιζει λεω να παιξω με συστημα:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol:
Δυστυχώς δεν έχει τέτοιες αποδόσεις!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Γιατι?:what::what::what:
Για να μεινει εκτος ο Κουλης.Εκει να δεις γελιο που ξερει και τις βασεις:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ποιος λεει οτι ξερει τις β:wow:ασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Ας ενημερώσει κάποιος τον ΟΠΑΠ επιτέλους


τεμπέλις, ντροπή...
το παιδί τη διασκεδαση μας ανέλαβε.απλά.
σιγά το θέμα πλέον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
εγώ λέω ότι θα βγούν την άλλη τετάρτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Ω ρε κοπέλιαααααα...Στο τέλος θα πέσει μέσα ο κατσικοπόδαρος!Εκεί να δείς γέλιο που έχει να πέσει...Θα κλάψουν μανούλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ο Κουλης και καλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Για να μεινει εκτος ο Κουλης.Εκει να δεις γελιο που ξερει και τις βασεις:lol:

ααα
:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
γτ τι ειπε ο κουλης για τς βασεις????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top