Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
@ μαρακι: και κατι τετοια που λενε ειναι του κωλου τα 9μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
έχω ακούσει άνοδο μέχρι και 800+ γι αυτό ανησυχώ...
και εκει που θες εσυ στην περιφερεια ειναι...οποτε χαλαρωσε λιγο και ετοιμασου να ζησεις ως φοιτητρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
@ μαρακι: και κατι τετοια που λενε ειναι του κωλου τα 9μερα

με καθησύχασες τώρα:iagree::):thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Ας πω και γ τον πονο μου:με 17935 περναω οδε στο μακεδονιας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
μμμ ετσι και ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Changeling

Νεοφερμένος

Ο Changeling αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδια η Λογιστικη και το Εμποριας και διαφημισης θεσσαλονικη στο 5 πεδιο ποσο μπορει να ανεβουν??Ειμαι 750 μορια πανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Παιδιά τί πιστεύετε,με 18558 μόρια περνάω κτηνιατρική α.π.θ. (πέρισυ η βάση της ήταν 18406 μόρια):hmm:?Η αγωνία μου έχει φτάσει στα ύψη...Δεν μπορώ να περιμένω καμιά εβδομάδα ακόμα μέχρι να βγουν οι βάσεις!Θα έπρεπε να υπάρχει μία τουλάχιστον επίσημη ανακοίνωση από το υπυργείο για την ανακοίνωσή τους!:mad:
κοιτα εγω εχω 18.557 και εχω το ιδιο αγχος και παω να σκασω!!!εσυ τι λες πιανουμε η....??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Πώς επηρεάζεται η κρίση σου που έχει φτάσει το σκατό στη κάλτσα από κάτι τέτοιες κινήσεις που υποβαθμίζουν τη νοημοσύνη σου;
Εμένα σε μεγάλο βαθμό αλλά κατάλαβα οτι δεν απευθύνεσαι προσωπικά:P
και έτσι και αλλιώς έχεις δίκιο.η κοινή λογική και η χύμα φιλοσοφία αυτού του λαού...
τι να πεις
Το ξέρεις πως δεν απευθύνομαι σε σένα. Και γενικότερα δεν πρόκειται να κερδίσουν κάτι συγκεκριμένα αν βγάλουν τα αποτελέσματα πιο νωρίς. Αλλά εδώ μέχρι κι η γιαγιά μου ακούει από τον Αυτιά για τα αποτελέσματα που αργούν να βγουν από τον Αυτιά και λέει "Αχ, τα παιδούδια μας τα τυραννάνε, αυτό το άχρηστο το κράτος"! Οπότε καταλαβαίνεις πως αν αργήσουν πάρα πολύ τα αποτελέσματα θα επρόκειτο για ακόμη έναν κόλαφο οπότε για μικροπολιτικές σκοπιμότητες θα βγουν, κατά την εκτίμησή μου πάντα, ολίγον τι νωρίτερα. Η κοινωνία μας τα γουστάρει αυτά και ειδικά από τη στιγμή που έρχονται και οι εκλογές, επόμενο είναι να έχουμε και τέτοια φαινόμενα.
κοιτα και γω θα συμφωνησω μην αγχωνεσαι απο τωρα και η θεια μου και ο θειος μου ειναι δασκαλοι και μου εγγυωνται οτι τουλαχιστον για 5-6 χρονια ακομα οι διορισμοι θα ναι ευκολοι. Οσο για φετος δεν ξερω τι σου λεει αυτο αλλα μια γνωστη μου που ηταν τελειοφοιτη στο παιδαγωγικο πηγε αμεσως αναπληρωτρια σε σχολειο αυτη και οι συμφοιτητες της και δεν ειχαν ορκιστει ακομα!!!!
Ε, ρε τα urban legends πέραση που έχουν στη νεολαία μας...
Αυτό που ξέρω είναι πως σε αυτή τη χώρα, τα καλύτερα παιδιά πάνε είτε για δάσκαλοι που στην προηγούμενη γενεά περνούσαν με τις κλωτσιές, καραβανάδες και αστυνομικοί. Και σίγουρα δεν είναι δικό μας επίτευγμα αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ε, ρε τα urban legends πέραση που έχουν στη νεολαία μας...
Αυτό που ξέρω είναι πως σε αυτή τη χώρα, τα καλύτερα παιδιά πάνε είτε για δάσκαλοι που στην προηγούμενη γενεά περνούσαν με τις κλωτσιές, καραβανάδες και αστυνομικοί. Και σίγουρα δεν είναι δικό μας επίτευγμα αυτό...

Kαταρχας δεν ειναι urban legend την κοπελα την ξερω και πηγε αναπληρωτρια πριν καλα καλα παρει επισημως το πτυχιο της.

Το ξερω ειναι κριμα να προσπαθεις τοσο πολυ για κατι οταν παλια εμπαινε στο παιδαγωγικο οποιος να ειναι. Δεν ειναι τυχαιο που πριν απο 5 χρονια η βαση ηταν στο 15,5-16. Ωστοσο οι καιροι ειναι αυτοι που εχουν οδηγησει τους μαθητες να επιλεγουν την επαγγελματικη αποκατασταση(τουλαχ προς το παρον οσον αφορα το παιδαγωγικο) και να αφηνουν τα πραγματικα τους ονειρα.Και ειναι αδικο αν σκεφτει κανεις οτι μπαινουν παιδια σε σχολες μονο και μονο επειδη ειναι αριστουχοι ενω δεν εχουν ιδιαιτερο ενθουσιασμο γι αυτες.

Αν δεν υπηρχε τετοιο ποσοστο ανεργιας στη χωρα η κατανομη των βασεων θα ηταν τελειως διαφορετικη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Παιδια η Λογιστικη και το Εμποριας και διαφημισης θεσσαλονικη στο 5 πεδιο ποσο μπορει να ανεβουν??Ειμαι 750 μορια πανω.

Και εγω ειμαι αρκετα μορια πανω για το τμημα που θελω (γυρω στα 1000)
Πιστευω οτι αποκλειεται οι σχολες του 5ου πεδιου να ανεβουν πανω απο 500...Ειμαστε σιγουρα μεσα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Changeling

Νεοφερμένος

Ο Changeling αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Και εγω ειμαι αρκετα μορια πανω για το τμημα που θελω (γυρω στα 1000)
Πιστευω οτι αποκλειεται οι σχολες του 5ου πεδιου να ανεβουν πανω απο 500...Ειμαστε σιγουρα μεσα:no1:
Μακαρι!!!:iagree:Ας ανεβουν και 749 που λεει ο λογος!750 μην ανεβουν!χαχα:P
Αντε να βγουν οι βασεις γτ μας εσκασαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω και εγω τωρα να μου πειτε την γνωμη σας που το βλεπετε αντικειμενικα...με 14182 πιανω αστυφυλακων ή οχι???περυσι ειχε 14303
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_^Gi0rG0s^_

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
οι βασεις ποτε βγαινουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

nibakou

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
λοιπόν εγώ έχω 13957 τι λέτε θα πιάσω την σάμο (μηχανικών πληροφοριακών..) που έχει 13519; για πείτε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
λοιπόν εγώ έχω 13957 τι λέτε θα πιάσω την σάμο (μηχανικών πληροφοριακών..) που έχει 13519; για πείτε....
70-30 να περασεις !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ένα θα πώ!!!!! εύχομαι στο πρώτο πεδίο καμία μα καμία σχολή να μην ανέβει πάνω απο 500 μόρια !!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
ένα θα πώ!!!!! εύχομαι στο πρώτο πεδίο καμία μα καμία σχολή να μην ανέβει πάνω απο 500 μόρια !!!!!!:D



μωρε πανω απο 300 να μην ανεβει................
:nono::nono::nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Runway91

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Να μην ανέβει η Νομική Αθήνας πάνω από 375! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top