Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
αυτη την παρασκευη η την αλλη?

αυτήν...έτσι τουλάχιστον μου'παν από τη 2οβαθμια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos91

Νεοφερμένος

Ο xristos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Να κανω μια ερωτηση γιατι εχω μπερδευτει.τα 300 μορια ανοδος για μια σχολη του 18000++ ειναι λιγα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Είναι σίγουρο ότι τη Παρασκεύη θα βγουν οι βάσεις?? (έλειπα αυτές τις μέρες και δεν είχα καμιά ενημέρωση επί του θέματος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
αρκετά πιστεύω είναι:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Να κανω μια ερωτηση γιατι εχω μπερδευτει.τα 300 μορια ανοδος για μια σχολη του 18000++ ειναι λιγα?

ειναι υπερπολλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
θετικη!οδοντιατρικη παιδαγωγικο κ μαθηματικο ηθελα κ τελικα επελεξα παιδαγωγικο!πως σ φαινεται το γεγονος οτι ειναι κατα βαση θεωρητικη σχολη?εχει ιστορια λογοτεχνια κ τετοια..!εγω λατρευωω τα μαθηματικα(π με εσωσαν στα μορια!)κ ανησυχω λιγο μηπως δυσκολευτω στα θεωρητικα...αλλα βεβαια ολοι λενε οτι ειναι ευκολη σχολη...

και μενα τα μαθηματικα με ανεβασαν :Dκαι να σου πω την αληθεια δεν μπορω να φανταστω τη ζωη μου χωρις αυτα(χωρις μαθηματικα φυσικη οικονομικα κλπ..)πολυ στεναχωριεμαι που θα τα ξεχασω αν και θα χουμε μαθηματικα στη σχολη αλλα μπορεις να συμπαιρανεις το επιπεδο τους:P:Pτουλαχιστον ετσι μου χουν πει..αλλα χαλαλι αμα ειναι να μπω σε ταξη με πιτσιρικια και να διδαξω...εσυ?[/quote]

ακριβως το ιδιο σκεφτομαι κ γω...μαλλον θα ειναι πολυ απλα,αφου ειναι σαν αυτα που διδασκουν στο δημοτικο..το καλο ειναι οτι εχει μαθηματα π αφορουν την ψυχολογια μικρων παιδιων...κ πιστευω οτι θα ναι ιδιαιτερα ενδιαφεροντα...εγω εχω σκοπο να παω στο μαθηματικο μετα...με κατατακτηριες..επισης ειδα κ κατι π ισως σε ενδιαφερει και σε σενα..για ενα μεταπτυχιακο στα μαθηματικα στην εκπαιδευση..αλλα αυτο ειναι πολυ αργοτερα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalis50

Νεοφερμένος

Ο mixalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ειναι εγκυρο οτι θα βγουν οι βασεις την παρασκευη? Ή απλα ικαζετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
τίποτα δεν είναι έγκυρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εμένα απο τη Ββάθμια μου το'παν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Παιδιά τί πιστεύετε,με 18558 μόρια περνάω κτηνιατρική α.π.θ. (πέρισυ η βάση της ήταν 18406 μόρια):hmm:?Η αγωνία μου έχει φτάσει στα ύψη...Δεν μπορώ να περιμένω καμιά εβδομάδα ακόμα μέχρι να βγουν οι βάσεις!Θα έπρεπε να υπάρχει μία τουλάχιστον επίσημη ανακοίνωση από το υπυργείο για την ανακοίνωσή τους!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Τι να πω δεν ξερω....!!!!!!!Εγω παλι εμαθα οτι θα βγουν απο βδομαδα...παντως για 21 ειναι νωρις πιστευω(σε σχεση με αλλες χρονιες...)
-----------------------------------------
Παιδιά τί πιστεύετε,με 18558 μόρια περνάω κτηνιατρική α.π.θ. (πέρισυ η βάση της ήταν 18406 μόρια):hmm:?Η αγωνία μου έχει φτάσει στα ύψη...Δεν μπορώ να περιμένω καμιά εβδομάδα ακόμα μέχρι να βγουν οι βάσεις!Θα έπρεπε να υπάρχει μία τουλάχιστον επίσημη ανακοίνωση από το υπυργείο για την ανακοίνωσή τους!:mad:
Με 18928 φαρμακευτικη αθηνων και λοχρη οπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Τι να πω δεν ξερω....!!!!!!!Εγω παλι εμαθα οτι θα βγουν απο βδομαδα...παντως για 21 ειναι νωρις πιστευω(σε σχεση με αλλες χρονιες...)

Ναι αλλά και γράψαμε νωρίτερα πανελλήνιες και οι βαθμοί βγήκαν νωρίτερα(19 ιουνίου):iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Τι να πω δεν ξερω....!!!!!!!Εγω παλι εμαθα οτι θα βγουν απο βδομαδα...παντως για 21 ειναι νωρις πιστευω(σε σχεση με αλλες χρονιες...)
-----------------------------------------

Με 18928 φαρμακευτικη αθηνων και λοχρη οπα?

Με κάθε επιφύλαξη,εγώ πιστεύω ότι η φαρμακευτική Αθήνας θα ξεπεράσει τα 19000 μόρια,αφού όσοι δεν περνάνε ιατρική επιλεγουν αυτή τη σχολή και επειδή γενικά έχει μεγάλη ζήτηση.Λοχρη ΟΠΑ νομίζω πως είσαι μέσα...Φαρμακευτική Θεσ/νίκης έβαλες?Εκεί νομίζω ότι φτάνουν τα μόριά σου για να μπεις.Πάντως μην απογοητεύεσαι από τώρα,περίμενε να βγούν οι βάσεις γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι σου επιφυλάσσει το μέλλον.Μπορεί και να περάσεις φαρμακευτική Αθήνας!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Καλα δεν με πειραζει και να μην περασω φαρμακευτικη γιατι η λογιστικη και χρηματοοικονομικη στο οπα μου αρεσει εξισου....απλως αγχωνομαι μηπως και δεν περασω και εκει..αλλιως μετα φαρμακευτικη πατρας την οποια μπορει να την πιανω...δεν ξερω ομως...Παντως για φαρμακοποιος να θελει πανω απο 19000 ειναι λιγο παραλογο οχι βεβαια πως δεν μπορει να συμβει..>!!!!!!<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ναι αλλά και γράψαμε νωρίτερα πανελλήνιες και οι βαθμοί βγήκαν νωρίτερα(19 ιουνίου):iagree:
Δεν θεωρώ ότι παίζει ρόλο πότε βγήκαν οι βαθμοί,αλλά το πότε κατατέθηκαν τα μηχανογραφικά δελτία.Οπότε αφού φέτος άργησαν κατά 5 μέρες σε σχέση με πέρισυ είναι πιο λογικό να βγούν από εβδομάδα οι βάσεις.Εγώ πάντως εξακολουθώ να ελπίζω πως θα γίνει ένα ΘΑΥΜΑ (:D) και θα βγουν αυτή την εβδομάδα,γιατί αυτή η αναμονή δεν παλεύεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Mε τίποτα δεν παλεύεται όμως....:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
γιατι εχεις τοση αγωνια?δεν περνας εκει που θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top