Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Kαλα αν πας Αλεξανδρουπολη θα περασεις σουπερ στο εγγυωμαι!!!Ξερω οτι και σαν τμημα ειναι ευκολο εκει τιποτα το πολυ απαιτητικο αποτε θα σαι χαλαααρος...:P
Μακαρι, γιατι μαλλον για εκει με βλεπω...

Πες του τα, πες του τα που θέλει να πάει και Ρέθυμνο ο άτιμος!!:P:P:P:P
Ε Κων/νε;;;:P:D
Ο καθενας εχει δικαιωμα να μετανιωνει για τις επιλογες του, ποσο μαλλον οταν δεν ειναι δικες τους, αλλα των γονιων του!! Τεσπα, σε αυτη τη φαση, οπου και να περασω δε θα στεναχωρηθω... Το μονο που ευχομαι ειναι να βγει ο Κουλης προφητης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ionlask

Νεοφερμένος

Η ionlask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Έχω βγάλει 17581 πως με βλέπετε πιάνω μια από τις παρακάτω σχολές

1)οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων Μακεδονίας

2)οικονομικών επιστημών Μακεδονίας

3)οικονομικών επιστημών Θεσσαλονίκης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
λιγο ασχετο...αλλα εχουν γραφτει κ πολυ πιο ασχετα οποτε...!

Κωστα,Μαρια κ Ελενα..απευθυνομαι σε σας επειδη ενδιαφερεστε για παιδαγωγικο...πηρα σημερα τη "Βραδυνη" για να δω τι βλακειες λεει κ αυτη για τις βασεις...κ διαβασα ενα αλλο αρθρο που λεει "Ψαλιδι στους διορισμους...λιγοτεροι απο περυσι οι διορισμοι μονιμων εκπαιδευτικων φετος" Το μεγαλυτερο προβλημα φαινεται οτι αντιμετωπιζει η πρωτοβαθμια εκπαιδευση.Ενδεικτικο ειναι οτι για την ερχομενη σχολικη χρονια οι διορισμοι στους νηπιαγωγους μειωνονται κατα 50% και στους δασκαλους κατα 25%!!!!!!....ρε παιδια απογοητευτηκα πολυ...εμενα το ονειρο μ ειναι σε 4 χρονια να τελειωσω την σχολη κ μετα να διδασκω σε παιδακια αρχικα ως αναπληρωτρια κ στην συνεχεια ως μονιμη,...μηπως να αρχισουμε να ανησυχουμε για το μελλον μας?!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ώχ,δύσκολα τα πράγματα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ρε παιδια μην αγχωνεστε απο τωρα για τον διορισμο!!τελειωστε πρωτα τη σχολη και σε 4 χρονια δεν ξερετε πως θα ειναι τα πραγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Έχω βγάλει 17581 πως με βλέπετε πιάνω μια από τις παρακάτω σχολές

1)οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων Μακεδονίας

2)οικονομικών επιστημών Μακεδονίας

3)οικονομικών επιστημών Θεσσαλονίκης

1)50-50
2)70-30
3)100-0
εγω με 17935 δηλωσα οδε μακεδονιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
λιγο ασχετο...αλλα εχουν γραφτει κ πολυ πιο ασχετα οποτε...!

Κωστα,Μαρια κ Ελενα..απευθυνομαι σε σας επειδη ενδιαφερεστε για παιδαγωγικο...πηρα σημερα τη "Βραδυνη" για να δω τι βλακειες λεει κ αυτη για της βασεις...κ διαβασα ενα αλλο αρθρο που λεει "Ψαλιδι στους διορισμους...λιγοτεροι απο περυσι οι διορισμοι μονιμων εκπαιδευτικων φετος" Το μεγαλυτερο προβλημα φαινεται οτι αντιμετωπιζει η πρωτοβαθμια εκπαιδευση.Ενδεικτικο ειναι οτι για την ερχομενη σχολικη χρονια οι διορισμοι στους νηπιαγωγους μειωνονται κατα 50% και στους δασκαλους κατα 25%!!!!!!....ρε παιδια απογοητευτηκα πολυ...εμενα το ονειρο μ ειναι σε 4 χρονια να τελειωσω την σχολη κ μετα να διδασκω σε παιδακια αρχικα ως αναπληρωτρια κ στην συνεχεια ως μονιμη,...μηπως να αρχισουμε να ανησυχουμε για το μελλον μας?!!
Ειτε το πιστευεις, ειτε οχι, δε με απασχολει καθολου!! Το παιδαγωγικο το διαλεξα συνειδητα και ηταν επιλογη μου απο την πρωτη γυμνασιου, οταν ακομα οι νεοι δασκαλοι ηταν ανεργοι... Ηξερα λοιπον, οτι υπηρχε ενδεχομενο να κλεισει ο κλαδος!! Ομως, δε θα μπορουσα να κανω κατι αλλο, πολυ απλα γιατι λατρευω τα παιδια... Ασε που αν τελικα μειωθουν οι προσληψεις εκπαιδευτικων, τοτε θα παιρνανε μονο οσοι το θελουν και εχουν προσπαθησει πραγματικα!! Αναφερομαι φυσικα στον ΑΣΕΠ, στον οποιο θα δωσω τον καλυτερο μου εαυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nibakou

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
λοιπόν εγώ έχω 13957 τι λέτε θα πιάσω την σάμο (μηχανικών πληροφοριακών..) που έχει 13519;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Γεια σας παιδια και εμενα μου ειπαν οτι τελικα οι βασεις μαλλον θα βγουν την ερχομενη βδομαδα......ακομα τις περνανε και τις ελεγχουν και μαλλον οπως ειπα θα ανακοινωθουν απο βδομαδας...τωρα τι να πω δεν ξερω....παντως καλη επιτυχια σε ολους μας...!!!!!!!!(α!και δεν νομιζω οτι καποιοι που λενε οτι και καλα τις ξερουν μας λενε αληθεια.το πιο πιθανο να μας δουλευουν γιατι στο υπουργειο ακομα τις περνανε και δεν τις εχουν βγαλει ακομα...!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
λιγο ασχετο...αλλα εχουν γραφτει κ πολυ πιο ασχετα οποτε...!

Κωστα,Μαρια κ Ελενα..απευθυνομαι σε σας επειδη ενδιαφερεστε για παιδαγωγικο...πηρα σημερα τη "Βραδυνη" για να δω τι βλακειες λεει κ αυτη για τις βασεις...κ διαβασα ενα αλλο αρθρο που λεει "Ψαλιδι στους διορισμους...λιγοτεροι απο περυσι οι διορισμοι μονιμων εκπαιδευτικων φετος" Το μεγαλυτερο προβλημα φαινεται οτι αντιμετωπιζει η πρωτοβαθμια εκπαιδευση.Ενδεικτικο ειναι οτι για την ερχομενη σχολικη χρονια οι διορισμοι στους νηπιαγωγους μειωνονται κατα 50% και στους δασκαλους κατα 25%!!!!!!....ρε παιδια απογοητευτηκα πολυ...εμενα το ονειρο μ ειναι σε 4 χρονια να τελειωσω την σχολη κ μετα να διδασκω σε παιδακια αρχικα ως αναπληρωτρια κ στην συνεχεια ως μονιμη,...μηπως να αρχισουμε να ανησυχουμε για το μελλον μας?!!

κοιτα και γω θα συμφωνησω μην αγχωνεσαι απο τωρα και η θεια μου και ο θειος μου ειναι δασκαλοι και μου εγγυωνται οτι τουλαχιστον για 5-6 χρονια ακομα οι διορισμοι θα ναι ευκολοι. Οσο για φετος δεν ξερω τι σου λεει αυτο αλλα μια γνωστη μου που ηταν τελειοφοιτη στο παιδαγωγικο πηγε αμεσως αναπληρωτρια σε σχολειο αυτη και οι συμφοιτητες της και δεν ειχαν ορκιστει ακομα!!!!

και μενα το ονειρο μου ειναι να μπω σε ταξη και να διδαξω σε παιδακια και αφου το θες κι εσυ τοσο πολυ θα βρεις τον δρομο σου- ολοι θα τον βρουμε αν το κυνηγησουμε. πολυ μελω αλλα τεσπα..:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ειτε το πιστευεις, ειτε οχι, δε με απασχολει καθολου!! Το παιδαγωγικο το διαλεξα συνειδητα και ηταν επιλογη μου απο την πρωτη γυμνασιου, οταν ακομα οι νεοι δασκαλοι ηταν ανεργοι... Ηξερα λοιπον, οτι υπηρχε ενδεχομενο να κλεισει ο κλαδος!! Ομως, δε θα μπορουσα να κανω κατι αλλο, πολυ απλα γιατι λατρευω τα παιδια... Ασε που αν τελικα μειωθουν οι προσληψεις εκπαιδευτικων, τοτε θα παιρνανε μονο οσοι το θελουν και εχουν προσπαθησει πραγματικα!! Αναφερομαι φυσικα στον ΑΣΕΠ, στον οποιο θα δωσω τον καλυτερο μου εαυτο...

συμφωνω αλλα να σου πω κατι?...περυσι εδωσαν για τον ΑΣΕΠ 3200 δασκαλοι...για 3100 θεσεις σχεδον 1:1 δλδ κ ξερεις ποσοι απο αυτους περασαν τη βαση κ διοριστηκαν?μονο 600!!οι υπολοιποι συνεχισαν ως αναπληρωτες..αν δυσκολεψουν τα πραγματα...θα ναι ακομα πιο δυσκολο να περασεις τη βαση... επιλε3αμε λοιπον ενα επαγγελμα...επειδη λατρευουμε τα παιδια οπως εχουμε 3αναπει...αλλα φανταζεσαι να μην μπορεσουμε να διοριστουμε..η να μην μπορουμε να δουλεψουμε ουτε ωσ ωρομισθμιοι...?δν θα βλεπουμε καθολου παιδια τοτε..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ειτε το πιστευεις, ειτε οχι, δε με απασχολει καθολου!! Το παιδαγωγικο το διαλεξα συνειδητα και ηταν επιλογη μου απο την πρωτη γυμνασιου, οταν ακομα οι νεοι δασκαλοι ηταν ανεργοι... Ηξερα λοιπον, οτι υπηρχε ενδεχομενο να κλεισει ο κλαδος!! Ομως, δε θα μπορουσα να κανω κατι αλλο, πολυ απλα γιατι λατρευω τα παιδια... Ασε που αν τελικα μειωθουν οι προσληψεις εκπαιδευτικων, τοτε θα παιρνανε μονο οσοι το θελουν και εχουν προσπαθησει πραγματικα!! Αναφερομαι φυσικα στον ΑΣΕΠ, στον οποιο θα δωσω τον καλυτερο μου εαυτο...

Ετσι ακριβως..αρκει παιδια που μας αρεσει πραματικα και το θελουμε και δεν το επιλεξαμε στα τυφλα για την αποκατασταση.οσο για τον Ασεπ μπορει να περνανε πολυ λιγοι αλλα μπορεις να τα καταφερεις αν σκιστεις στο διαβασμα εξαρταται και απο το πως θα ειμαστε σε 4-5 χρονια αν δηλαδη εχουμε την ορεξη για διαβασμα και την αναγκη γι αυτη τη δουλεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
κοιτα και γω θα συμφωνησω μην αγχωνεσαι απο τωρα και η θεια μου και ο θειος μου ειναι δασκαλοι και μου εγγυωνται οτι τουλαχιστον για 5-6 χρονια ακομα οι διορισμοι θα ναι ευκολοι. Οσο για φετος δεν ξερω τι σου λεει αυτο αλλα μια γνωστη μου που ηταν τελειοφοιτη στο παιδαγωγικο πηγε αμεσως αναπληρωτρια σε σχολειο αυτη και οι συμφοιτητες της και δεν ειχαν ορκιστει ακομα!!!!

και μενα το ονειρο μου ειναι να μπω σε ταξη και να διδαξω σε παιδακια και αφου το θες κι εσυ τοσο πολυ θα βρεις τον δρομο σου- ολοι θα τον βρουμε αν το κυνηγησουμε. πολυ μελω αλλα τεσπα..:P:P

το εχω ακουσει κ γω αυτο..τεσπα..δικιο εχεις...αδικα αγχωνομαι...ας δουμε τωρα που περναμε...(πολη δλδ)κ μετα θα δουμε και τα υπολοιπα...να σε ρωτησω τι κατευθυνση ησουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
συμφωνω αλλα να σου πω κατι?...περυσι εδωσαν για τον ΑΣΕΠ 3200 δασκαλοι...για 3100 θεσεις σχεδον 1:1 δλδ κ ξερεις ποσοι απο αυτους περασαν τη βαση κ διοριστηκαν?μονο 600!!οι υπολοιποι συνεχισαν ως αναπληρωτες..αν δυσκολεψουν τα πραγματα...θα ναι ακομα πιο δυσκολο να περασεις τη βαση... επιλε3αμε λοιπον ενα επαγγελμα...επειδη λατρευουμε τα παιδια οπως εχουμε 3αναπει...αλλα φανταζεσαι να μην μπορεσουμε να διοριστουμε..η να μην μπορουμε να δουλεψουμε ουτε ωσ ωρομισθμιοι...?δν θα βλεπουμε καθολου παιδια τοτε..!!

κοιτα καποια(...) στιγμη θα διοριστουμε απο ειναι σιγουρο. Αλλα ακομα κι αν τα πραματα να ειναι τοσο σκουρα υπαρχουν κι αλλες προσωρινες λυσεις οπως τα ιδιωτικα σχολεια , και αναλογα με το αν εχουμε κανει καποιο μεταπτυχιακο η εχουμε καποια ειδικευση, πχ για μαθητες με μαθησιακα προβληματα υπαρχουν και δουλεις σε ειδικα σχολεια, κεντρα λογοθεταπειας κλπ (ετσι ωστε να ασχολουμαστε και με παιδια), και πολλοι αλλοι διοδοι που δεν μου ρχονται τωρα..

θεληση να υπαρχει..
-----------------------------------------
να σε ρωτησω τι κατευθυνση ησουν?

απο τεχνολογικη ειμαι, εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
απο τεχνολογικη ειμαι, εσυ?[/quote]

θετικη!οδοντιατρικη παιδαγωγικο κ μαθηματικο ηθελα κ τελικα επελεξα παιδαγωγικο!πως σ φαινεται το γεγονος οτι ειναι κατα βαση θεωρητικη σχολη?εχει ιστορια λογοτεχνια κ τετοια..!εγω λατρευωω τα μαθηματικα(π με εσωσαν στα μορια!)κ ανησυχω λιγο μηπως δυσκολευτω στα θεωρητικα...αλλα βεβαια ολοι λενε οτι ειναι ευκολη σχολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
απο τεχνολογικη ειμαι, εσυ?

θετικη!οδοντιατρικη παιδαγωγικο κ μαθηματικο ηθελα κ τελικα επελεξα παιδαγωγικο!πως σ φαινεται το γεγονος οτι ειναι κατα βαση θεωρητικη σχολη?εχει ιστορια λογοτεχνια κ τετοια..!εγω λατρευωω τα μαθηματικα(π με εσωσαν στα μορια!)κ ανησυχω λιγο μηπως δυσκολευτω στα θεωρητικα...αλλα βεβαια ολοι λενε οτι ειναι ευκολη σχολη...[/quote]

και μενα τα μαθηματικα με ανεβασαν :Dκαι να σου πω την αληθεια δεν μπορω να φανταστω τη ζωη μου χωρις αυτα(χωρις μαθηματικα φυσικη οικονομικα κλπ..)πολυ στεναχωριεμαι που θα τα ξεχασω αν και θα χουμε μαθηματικα στη σχολη αλλα μπορεις να συμπαιρανεις το επιπεδο τους:P:Pτουλαχιστον ετσι μου χουν πει..αλλα χαλαλι αμα ειναι να μπω σε ταξη με πιτσιρικια και να διδαξω...εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
οσον αφορα τις βασεις..(να και κατι σχετικο με το θεμα!)εγω πιστευω οτι αφου καταχωρουνται κατευθειαν σε υπολογιστη οι επιλογες μας την ωρα που καταθεσαμε το μηχανογραφικο θα μπορουσαν να μας πουν τις βασεις κ 20 ιουλιου που λεει ο λογος!βεβαια ειναι κ τα ειδικα μαθηματα π δν 3ερω τι παιζεται με αυτα αλλα κ παλι θα μπορουσαν να μας εχουν ηδη πει π εχουμε περασει...

Οπως λεει κ ο μπαμπας μ...μαλλον περιμενουν να κανουν διακοπες οι υπαλληλοι του υπουργειου κ οι καθηγητες..κ μετα να βγουν...γιατι οταν βγουν πρεπει να παμε στο σχολειο να παρουμε κατι χαρτια...ομως τωρα ειναι αδυνατον αφου ολοι ειναι διακοπες...η διαισθηση μ λεει οτι θα βγουν αυτη τη βδομαδα αλλα με βαση τη λογικη..μεχρι να τελειωσουν τις διακοπες τους οι υπαλληλοι του υπουργειου κ οι καθηγητες..μαλλον θα αγωνιουμε μεχρι τις 25-27...

ααα το 2006 ειχαν βγει 21 αυγουστου...αν αυτο σας λεει κατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ααα το 2006 ειχαν βγει 21 αυγουστου...αν αυτο σας λεει κατι...

εγω παντως πιστευω αυτη τη δευτερα θα ανακοινωθουν, και πολυ θα χουν καθυστερησει μαλιστα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Νομιζω ειπαν την Παρασκευη τελικα,τωρα αν αλλαξαν γνωμη δεν ξερω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Και γω για παρασκευή ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top