Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
ρε παιδια μ'αυτα που διαβάζω ούτε κτηνιατρική απθ δεν πιανω με 18.557 μόρια.έλεος!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Υποτίθεται ότι θα μας φύγει το άγχος νωρίτερα και θα δεις τους πολιτικούς με καλό μάτι.!! λέεμε τώρα:xixi::lol:
γουατεβα
μακάρι να ασκούσαν με κάτι τέτοια ρηχά πράγματα και μόνο επιρροή πάνω μας.


μαίρη, κόψε τη κλάψα
ξέρεις ότι ο καθένας λέει ότι θέλει, και όταν αναφέρουν 600 μόρια άνοδο α)δεν είναι και 100% αξιόπιστο και βου)γιατί πρέπει απαραίτητα να είναι στη σχολή που θες συγκεκριμένα εσύ;

:'(θα με κολλήσετε στο τέλος ρε παλιόπαιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ε ρε θα βγουν οι βασεις και θα πεσει ΤΟ γελιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλά εγώ η αφελής να ρωτήσω...πώς θα επηρεαστεί δηλαδή η κρίση μου αν αντί για 25 τα μάθω 22;;
Πώς επηρεάζεται η κρίση σου που φέτος οι εξετάσεις ήταν πιο "εύκολες"; Πώς επηρεάζεται η κρίση σου που τα αποτελέσματα βγήκαν φέτος νωρίς; Έτσι επηρεάζεται η κρίση σου και στην προκειμένη περίπτωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ελενα και συ για παιδαγωγικα ενδιαφερεσαι?? Μακαρι να πανε ολα καλα και να περασουμε εκι που θελουμε!! Λατρευω τα παιδια και τη συγκεκριμενη σχολη... Πως τα πηγες?? Εγω 18228, οποτε φανταζομαι πως εσυ θα τα πηγες πολυ καλυτερα!!

Μακαρι βρε Κωστα μου να περασουμε ειναι οντως καταπληκτικη σχολη εγω 18555 εγω βγαλει οποτε παιζω μεταξυ Πατρα-Γιαννενα. Εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Παιδια με 18928 πως το βλεπετε για λοχρη οπα και φαρμακευτικη αθηνων????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Πώς επηρεάζεται η κρίση σου που φέτος οι εξετάσεις ήταν πιο "εύκολες"; Πώς επηρεάζεται η κρίση σου που τα αποτελέσματα βγήκαν φέτος νωρίς; Έτσι επηρεάζεται η κρίση σου και στην προκειμένη περίπτωση...
Πώς επηρεάζεται η κρίση σου που έχει φτάσει το σκατό στη κάλτσα από κάτι τέτοιες κινήσεις που υποβαθμίζουν τη νοημοσύνη σου;
Εμένα σε μεγάλο βαθμό αλλά κατάλαβα οτι δεν απευθύνεσαι προσωπικά:P
και έτσι και αλλιώς έχεις δίκιο.η κοινή λογική και η χύμα φιλοσοφία αυτού του λαού...
τι να πεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
μαίρη, κόψε τη κλάψα
ξέρεις ότι ο καθένας λέει ότι θέλει, και όταν αναφέρουν 600 μόρια άνοδο α)δεν είναι και 100% αξιόπιστο και βου)γιατί πρέπει απαραίτητα να είναι στη σχολή που θες συγκεκριμένα εσύ;
Αφού για τα παιδαγωγικά το αναφέρουν γι αυτό λέω..και εγώ παιδαγωγικά θέλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αφού για τα παιδαγωγικά το αναφέρουν γι αυτό λέω..και εγώ παιδαγωγικά θέλω!

Να σου πω κατι επειδη κι εγω για παιδαγωγικα παω και παντα διαβαζω οποιες εκτιμησεις βγουν εχω παρατηρησει οτι λενε ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ωρες ωρες.

Πριν μια βδομαδα διαβαζα οτι η αυξηση θα ειναι τουλαχ 400 μορια τωρα με αυτα τα λινκ που ποσταρουν τα παιδια βλεπω αυξηση 100-200 ,τιποτα δεν ειναι σιγουρο λοιπον. Εσυ για ποια πολη το κοβεις να σαι ?

Προσεξα εισαι και απο Αλεξανδρουπολη κι εγω απο Σουφλι Εβρου ειμαι!!γεια σου βρε συμπατριωτισσα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Να σου πω κατι επειδη κι εγω για παιδαγωγικα παω και παντα διαβαζω οποιες εκτιμησεις βγουν εχω παρατηρησει οτι λενε ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ωρες ωρες.

Πριν μια βδομαδα διαβαζα οτι η αυξηση θα ειναι τουλαχ 400 μορια τωρα με αυτα τα λινκ που ποσταρουν τα παιδια βλεπω αυξηση 100-200 ,τιποτα δεν ειναι σιγουρο λοιπον. Εσυ για ποια πολη το κοβεις να σαι ?

Προσεξα εισαι και απο Αλεξανδρουπολη κι εγω απο Σουφλι Εβρου ειμαι!!γεια σου βρε συμπατριωτισσα!!

Αλεξανδρούπολη έβαλα 1η επιλογή και ελπίζω να πιάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Να σου πω κατι επειδη κι εγω για παιδαγωγικα παω και παντα διαβαζω οποιες εκτιμησεις βγουν εχω παρατηρησει οτι λενε ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ωρες ωρες.

Πριν μια βδομαδα διαβαζα οτι η αυξηση θα ειναι τουλαχ 400 μορια τωρα με αυτα τα λινκ που ποσταρουν τα παιδια βλεπω αυξηση 100-200 ,τιποτα δεν ειναι σιγουρο λοιπον. Εσυ για ποια πολη το κοβεις να σαι ?

Προσεξα εισαι και απο Αλεξανδρουπολη κι εγω απο Σουφλι Εβρου ειμαι!!γεια σου βρε συμπατριωτισσα!!

θα συμφωνησω μαζι σου Ελενα...κ γω παιδαγωγικο θελω κ ειμαι μεταξυ Πατρας κ Ιωαννινων...κ πανω σ αυτο που λες παρατηρησα οτι η ιδια εφημεριδα ελεγε για την Πατρα 18350-18550 κ μετα απο λιγες μερες 18450-18700..οτι να ναι δηλαδη...ουτε ξερουν τι λενε...Btw κ γω απο Εβρο καταγομαι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αλεξανδρούπολη έβαλα 1η επιλογή και ελπίζω να πιάνω!

Μακαρι να την πιασεις να σαι και κοντα στον τοπο σου!!και μια ξαδερφη μου σπουδαζει στο παιδαγωγικο Αλαξανδρουπολης λεει περναει φοβερα!!
ποσο πιο πανω εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μακαρι να την πιασεις να σαι και κοντα στον τοπο σου!!και μια ξαδερφη μου σπουδαζει στο παιδαγωγικο Αλαξανδρουπολης λεει περναει φοβερα!!
ποσο πιο πανω εισαι?

έχω 855 μόρια παραπάνω! εσύ που περνάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
θα συμφωνησω μαζι σου Ελενα...κ γω παιδαγωγικο θελω κ ειμαι μεταξυ Πατρας κ Ιωαννινων...κ πανω σ αυτο που λες παρατηρησα οτι η ιδια εφημεριδα ελεγε για την Πατρα 18350-18550 κ μετα απο λιγες μερες 18450-18700..οτι να ναι δηλαδη...ουτε ξερουν τι λενε...Btw κ γω απο Εβρο καταγομαι!:)

Ελα παιζουμε και στις ιδιες πολεις?:P:P

Οντως δηλαδη οι ιδιες εφημεριδες βδομαδα με βδομαδα αλλαζουν τις εκτιμησεις τους, και αγωνιουμε κι εμεις!!:jumpy:Εγω παντως συμβιβαζομαι και με τις δυο πολεις μου ειπαν και οι δυο ειναι πολυ ομορφες με πολυ φοιτητοκοσμο απλα ξερω οτι στα γιαννενα τα νοικια ειναι λιγο πιο ακριβα..:'(
-----------------------------------------
έχω 855 μόρια παραπάνω! εσύ που περνάς;

ελα ρε 855 και ειναι και η πρωτη σου επιλογη? Με τα τσαρουχια περνας!!!!:jumpy::jumpy:Συγχαρητηρια θα παρεις και λαπ-τοπ!!:P

Εγω ειμαι 271 πανω απο Πατρα και 422 πανω απο Γιαννενα οποτε δεν ξερω ακομα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ΟΦΦ ΤΟΠΙΚ ΟΝ
Και γω από Έβρο είμαι! ΕΤΣΙ ΕΒΡΟΣ ΠΑΟΥΕΡ! :no1:
ΟΦΦ ΤΟΠΙΚ ΟΦΦ
-----------------------------------------
Με 855 μόρια πάνω είσαι 1000000000% μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ελα παιζουμε και στις ιδιες πολεις?:P:P

Οντως δηλαδη οι ιδιες εφημεριδες βδομαδα με βδομαδα αλλαζουν τις εκτιμησεις τους, και αγωνιουμε κι εμεις!!:jumpy:Εγω παντως συμβιβαζομαι και με τις δυο πολεις μου ειπαν και οι δυο ειναι πολυ ομορφες με πολυ φοιτητοκοσμο απλα ξερω οτι στα γιαννενα τα νοικια ειναι λιγο πιο ακριβα..:'(

βασικα η Πατρα ειναι πολυ πιο κοντα στην Αθηνα κ εμενα με βολευει πολυ γιατι εχω κ φιλους κ συγγενεις εκει..εχω ομως μονο 18421 μορια κ το βλεπω λιγο χλωμο..αντιθετα εσυ πιστευω οτι εχεις πολλες πιθανοτητες για Πατρα!Απ'οτι την αλλη πλευρα,τα Γιαννενα(καπου εκει θα μαι!!) ειναι το μοναδικο μερος της Ελλαδας που δν εχω παει ποτε (χαχα!)κ δν εχω ιδεα πως ειναι!αυτο για τα ενοικια ισχυει καθως ειναι λιγα τα σπιτια(σε σχεση με την Πατρα παντα)οποτε υπαρχουν λιγοτερες επιλογες για τους φοιτητες αρα κ περισσοτερη εκμεταλλευση απο αυτους που τα νοικιαζουν σε αλλους...στη Χρυση Ευκαιρια εχω βρει σπιτια απο 250 ευρω..αλλα ολα ισογεια κ παλια...τα πιο καινουργια ειναι πανω απο 320 ευρω...:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μακαρι βρε Κωστα μου να περασουμε ειναι οντως καταπληκτικη σχολη εγω 18555 εγω βγαλει οποτε παιζω μεταξυ Πατρα-Γιαννενα. Εσυ?
Eγω εβγαλα 18228 και λογικα ειμαι αναμεσα σε Αλεξανδρουπολη και Κρητη!! Με τις περσινες βασεις επιανα και Γιαννενα, αλλα ειμαι μονο 95 μορια πανω, οποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Eγω εβγαλα 18228 και λογικα ειμαι αναμεσα σε Αλεξανδρουπολη και Κρητη!! Με τις περσινες βασεις επιανα και Γιαννενα, αλλα ειμαι μονο 95 μορια πανω, οποτε...

Kαλα αν πας Αλεξανδρουπολη θα περασεις σουπερ στο εγγυωμαι!!!Ξερω οτι και σαν τμημα ειναι ευκολο εκει τιποτα το πολυ απαιτητικο αποτε θα σαι χαλαααρος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Kαλα αν πας Αλεξανδρουπολη θα περασεις σουπερ στο εγγυωμαι!!!Ξερω οτι και σαν τμημα ειναι ευκολο εκει τιποτα το πολυ απαιτητικο αποτε θα σαι χαλαααρος...:P

Πες του τα, πες του τα που θέλει να πάει και Ρέθυμνο ο άτιμος!!:P:P:P:P
Ε Κων/νε;;;:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
παιδια!!πηρε σημερα τηλεφωνο ο πατερας μου στο υπουργειο και του ειπαν οτι η βασεις θα βγουν την ερχομενη εβδομαδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top