Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Ανωτάτη Σερβιτορική
-----------------------------------------
Ολες οι Φαρμακευτικες και μετα ολα τα Βιολογικα.


Πόσα μόρια έβγαλες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Παιδια τι ειναι αυτο το πραγμα;
Μισο...η αδερφη μου εχει 18907 στο τριτο
Δηλδαη δεν παιζει να πιασει φαρμακευτικη Θεσσαλονικης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Eμενα μου λενε οτι πιανω ανετα το παιδαγωγικο στη Φλωρινα, την Αλεξανδρουπολη, την Κρητη και τη Ροδο!! Βεβαια εγω θα βαλω και τα Γιαννενα, γιατι ειμαι 95 μορια πανω απο την περσινη βαση.... Μαλλον για Αλεξανδρουπολη με βλεπω ομως, γιατι τη Φλωρινα δε θα τη βαλω!!
Μη κανεις καμια βλακεια κ δεν δηλωσεις το παιδαγωγικο στα Γιαννενα...Εισαι πολυ λαθος. ..........:nono: Το μηχανογραφικο το συμπληρωνουμε με βαση αυτα που θελουμε κ οχι με αυτα που πιανουμε. ΚΑΝΕΙΣ πραγματικα δεν ξερει που θα βρισκονται οι βασεις. Ολα ειναι υποθεσεις...Θες Γιαννενα? Ε...τοτε θα την δηλωσεις χωρις δευτερη σκεψη. Εγω να φανταστεις θα δηλωσω κ σχολη με 17.000 γιατι μου αρεσει κ ας μην την πιανω ουτε στα ονειρα μου. Συμπληρωσε προσεχτικα το μηχανογραφικο.....φιλικη συμβουλη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Σε ποια πολη?Αμα ειναι Θεσσαλονικη ας συγκατηκησουμε,εγω παω για ΤΕΙ βοηθων σκατατζη.:up:

Σαλονικα ναι.Εγω μεσα ειμαι

τα μεγαλα πνευματα συναντιωνται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Παιδια τι ειναι αυτο το πραγμα;
Μισο...η αδερφη μου εχει 18907 στο τριτο
Δηλδαη δεν παιζει να πιασει φαρμακευτικη Θεσσαλονικης;
μαλλον οχι καλα εχεις αδερφη και δεν μας το χες πει τοσο καιρο?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
μαλλον οχι καλα εχεις αδερφη και δεν μας το χες πει τοσο καιρο?:D

ναι εχω, 1 χρονο μικροτερη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Τι μάλλον όχι ? Μη κάθεσαι και λες τέτοια στην κοπέλα .Πολύ πιθάνο είναι να περάσει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Η καλύτερη σχολή είναι ζαμπονοκοπτική στην Άνω Περδικούλα Γορτυνίας, αλλά λένε ότι θα ανέβει πολύ.

Τελικα αλλαξα γνωμη...θα παω ψυχολογια εντομων με ειδικευση στις καταπιεσμενες μυγες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
μπορεί κανείς να μου πεί που είναι αυτεές οι περιβόητες προβλέψεις απο το έθνος???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
μπορεί κανείς να μου πεί που είναι αυτεές οι περιβόητες προβλέψεις απο το έθνος???????

https://www.ethnos.gr/article.asp?catid=11460&subid=2&tag=8777&pubid=4384804

αλλα μην τις δεις πολυ αποτομα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
ναι εχω, 1 χρονο μικροτερη:P
ωραια:no1:και ενδιαφερεται για σχολες του τριτου πεδιου?εσυ πως και δε δηλωσες τριτο πεδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μη κανεις καμια βλακεια κ δεν δηλωσεις το παιδαγωγικο στα Γιαννενα...Εισαι πολυ λαθος. ..........:nono: Το μηχανογραφικο το συμπληρωνουμε με βαση αυτα που θελουμε κ οχι με αυτα που πιανουμε. ΚΑΝΕΙΣ πραγματικα δεν ξερει που θα βρισκονται οι βασεις. Ολα ειναι υποθεσεις...Θες Γιαννενα? Ε...τοτε θα την δηλωσεις χωρις δευτερη σκεψη. Εγω να φανταστεις θα δηλωσω κ σχολη με 17.000 γιατι μου αρεσει κ ας μην την πιανω ουτε στα ονειρα μου. Συμπληρωσε προσεχτικα το μηχανογραφικο.....φιλικη συμβουλη...:P
Ρε συ, εννοειται πως θα τη βαλω τη σχολη, απλα δε νομιζω να την πιασω!! Εδω να φανταστεις θα βαλω και Αθηνα-Θεσσαλονικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ωραια:no1:και ενδιαφερεται για σχολες του τριτου πεδιου?εσυ πως και δε δηλωσες τριτο πεδιο?

Δεν ενδιαφερομουν. Αυτο θα συζηταμε τωρα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Η καλύτερη σχολή είναι ζαμπονοκοπτική στην Άνω Περδικούλα Γορτυνίας, αλλά λένε ότι θα ανέβει πολύ.

Πραγματικά αυτό σκεφτόμουν να βάλω αφού δεν πιάνω κάτι άλλο. Ήθελα μάλιστα να κάνω και διδακτορικό πάνω στην τομή του ζαμπόν με σύγχρονα συστήματα λέιζερ... Πιασάρικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Καλά οι εκτιμήσεις του έθνους σήμερα είναι όλα τα λεφτά εκτίμηση χαρακτηριστικά για την σχολή που με ενδιαφέρει 17500-18000 χαίρω πολύ και γω εκτίμηση βάσης με 500 μόρια διαφορά την βγάζω και γώ κύριοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Παιδιά το έθνος έχει τρελά νούμερα,την πήρα την εφημερίδα και είδα ότι αναφέρει για μεγάλη άνοδο...Το παιδαγωγικό Αλεξ/πολης πχ λέει οτι θα φτάσει ως 18420!!!!!! Θα τρελαθούμε τελείως φέτος!:stars:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Καλά οι εκτιμήσεις του έθνους σήμερα είναι όλα τα λεφτά εκτίμηση χαρακτηριστικά για την σχολή που μες ενδιαφέρει 17500-18000 χαίρω πολύ και γω εκτίμηση βάσεις με 500 μόρια διαφορά την βγάζω και γώ κύριοι:P


Nα κανω και εγω μια εκτιμηση?Ειμαι σιγουρος πως η σχολη σου θα κυμανθει στο διαστημα 10000-20000 μορια,μακαρι να πεσω μεσα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
παντως και με αυτες τις τρελες εκτιμησεις του εθνους περναω εκει που θελω.

Τωρα η πολη με καιει...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδιά το έθνος έχει τρελά νούμερα,την πήρα την εφημερίδα και είδα ότι αναφέρει για μεγάλη άνοδο...Το παιδαγωγικό Αλεξ/πολης πχ λέει οτι θα φτάσει ως 18420!!!!!! Θα τρελαθούμε τελείως φέτος!:stars:
Ειδες Μαρακι μου, παιζουν με τα νευρα μας!! Πανε να μας τρελανουν... Δεν το πιανω το παιδαγωγικο στην Αλεξανδρουπολη:P:P(πλακα κανω)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top