Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

eLina17

Νεοφερμένος

Η Ελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Σύμφωνα με τις τελευταίες εκτιμήσεις, και με βάση τα θέματα της Τεχνολογικής-Θετικής κατεύθυνσης, η βάση του Χημικού Ηρακλείου αναμένεται να φτάσει στον ουρανό.


Αυτο που λες ...ειναι ειρωνικο ή η εκτιμηση σου ? Απλα μια αποψη ρωταω...το ξερω οτι δεν ειναι στανταρ !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ειρωνικό. Η εκτίμησή μου είναι, να σταματήσετε να ασχολείστε μ' αυτό το θέμα. Είναι νωρίς και ακόμα δεν έχετε τελειώσει καν τα γραπτά. Όποιος ασχολείται με τα πίτουρα, στο τέλος τον τρώνε οι κότες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azzuro

Νεοφερμένος

Η azzuro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ελεος ρε παιδια ακομα δεν τελειωσαν οι πανελληνιες... Θετικη τεχνολογικη δεν εγραψαν το 0,7 τους και η θεωρητικη το 1,3 τους και μιλατε για βασεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
παιδια τι λετε για τα οικονομικα;;; ασοε ιδιαιτερα!!! θα ανεβουν πολυ;;; εχω γραψει γυρω στο 13 μαθ.κατ. αλλα στα αλλα τα εχω παει αρκετα καλα 20 στατιστικη πανω απο 18.5 αοδευ....με καλο βαθμο σε φυσικη-αεππε και κυριως αοθ λετε να πιανω;;; η να ξαναδωσω του χρονου;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimos

Νεοφερμένος

Ο mimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
θεσ αποκλειστικα και μονο ασοεε?θεσσαλονικη παμακ δεν ειναι ασχημα αν δεν το πιασεισ..που αν γραψεισ και στα αλλα καλα πιστευω το πιανεισ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
οχι δεν θελω αποκλειστικα ασοε και θεσσαλονικη μια χαρα ειναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimos

Νεοφερμένος

Ο mimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
το χεισ ανετα..μη λεσ τοσο ευκολα θα ξαναδωσω,ενω εχεισ γραψει καλα...δυσκολο ειναι να ξαναδωσεισ.εγω περσυ ημουν γ λυκειου και φετοσ ξαναδινω και ειδα πωσ ειναι αλλη μια χρονια τα ιδια και τα ιδια!!δεν παλευεται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
το ξερω αλλα μετα τα μαθηματικα εχω αγχωθει παρα πολυ..... βασικα στα μαθηματικα ημουν αρκετα καλος,μπορω να πω οτι ηταν το φορτε μου. παραλιγο να μη γραψω αοδευ εξαιτιας των μαθηματικων δυο μερες ολο με τις βλακειες που εγραψα στα μαθηματικα!!!!!! ευτυχως εγραψα σχετικα καλα αοδευ...
παντως με καθησυχασες παρα πολυ!!!!
σου ευχομαι καλη επιτυχια!!!! φετος να περασεις οπου θες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimos

Νεοφερμένος

Ο mimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
σ ευχαριστω πολυ..επισησ!!!και εγω γενικησ απ το εγχοσ μου εκανα κατι βλακειεσ,και υπολογιζω γυρω στο 16,εκει π ανετα μπορουσα πανω απο 19..μην απελπιζεσαι!!!!και θεσσαλονικη ειναι πολυ τελεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
το χεισ ανετα..μη λεσ τοσο ευκολα θα ξαναδωσω,ενω εχεισ γραψει καλα...δυσκολο ειναι να ξαναδωσεισ.εγω περσυ ημουν γ λυκειου και φετοσ ξαναδινω και ειδα πωσ ειναι αλλη μια χρονια τα ιδια και τα ιδια!!δεν παλευεται....


Με την καμια δεν παλευεται!!! Εγω περασα φιλοσοφικη πατρας και αποφασισα να ξαναδωσω αλλα σε οποιον με ρωταει λεω ''Μακρυα!!'' Πραγματικα,ειναι ασχημο να βλεπεις τους φιλους σου να ειναι φοιτητες και να κανουν οτι θελουν ενω εσυ ξαναδινεις-ακομα και αν εχεις περασει καπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella18191

Νεοφερμένος

Η stella18191 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
σύμφωνα με οτι ορίστηκε πολλοί την πάτησαν στα μαθηματικα κατ και δεν ειμαι ο μοναδικος

σε καμμια περιπτωση δεν εισαι ο μονος που δεν εγραψες καλα μαθηματικα κατ. πιστεψε με. ακομα και μαθητες που ηταν καλοι στα μαθηματικα πατωσαν. το πιο απιστευτο ειναι οτι οι καθηγητες στα φροντηστηρια ηταν απολυτα πεπεισμενοι οτι τα θεματα φετος ηταν βατα (?!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Τα θέματα στα μαθηματικά κατεύθυνσης φέτος ήταν καθαρά και μόνο θέματα εμπειρίας. Αν είχες λύσεις μία άσκηση παρόμοια τα έλυνες όλα. ΟΙ δύσκολες μονάδες ήταν 3/20. Όσον αφορά το τελευταίο ερώτημα στο Θέμα 3 υπάρχει παρόμοια άσκηση στο σχολικό βιβλίο. Στο 4ο θέματα τα πρώτα 2 ερωτήματα ήταν απλά. Μετά η άσκηση σε πήγαινε από μόνη της. Δεν χρειαζόταν ο μαθητής να επινοήσει κάποια βοηθητική συνάρτηση από το μυαλό του ή να χρειαστεί να κάνει κάτι που δεν υπήρχε σε ενδιάμεσο ερώτημα για να καταλήξει στο ζητούμενο. Γενικώς τα θέματα ήταν εναρμονισμένα με το πνεύμα του σχολικού βιβλίου, οπότε δεν είναι απαραίτητο να πηγαίνει κάποιος φροντιστήριο για να γράψει 20/20 αρκεί να έχει λύσει όλες τις ασκήσεις του σχολικού βιβλίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st_#11

Νεοφερμένος

Η st_#11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δεδομένου οτι το αοθ εχει μειομένη ζήτηση λέτε να επέλθει μεταβολή στις βάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
5ο πεδίο πιστεύω οι βάσεις στα ίδια επίπεδα(+- 100,200)...
Πέρασε ένα μάθημα με συντελεστή όπου η Θεωρητική πάτωσε,αλλά από την άλλη η Τεχνολογική τα είδε βατά,όχι εύκολα.
Περιμένουμε και ΑΟΘ βέβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hearts_alive

Νεοφερμένος

Ο hearts_alive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Δεδομένου οτι το αοθ εχει μειομένη ζήτηση λέτε να επέλθει μεταβολή στις βάσεις?


Τι έχει το ΑΟΘ; :lol:

Στα σχολεία της περιοχής μου χαμός γίνεται, το παίρνουν πάρα πολλοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iraklis7

Νεοφερμένος

Ο Iraklis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Προσωπικά ελπίζω να μην ανέβουν αλλά αυτό θα το δούμε μετά από το μαθημα των οικονομικών και σε γενικές γραμμές πως θα ανταπεξέλθουμε στα θέματα που θα μας δωθούν αν θα πάμε καλά κτλ. γιατί μη ξεχνάτε ότι τα οικονομικά είναι Χ1.3

Καλή επιτυχία σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
ολα παιζονται στην οικονομια για το αν θα ανεβουν η θα πεσουν οι βασεις.
ομως το οτι η οικονομια ειχε μειωμενη ζητηση φετος ισχυει. σ ολα τα σχολεια στην πολη μου σχηματιστηκαν λιγοτερα τμηματα με ΑΟΘ φετος. τους τσακισαν βλεπετε περισυ και φετος πολλοι το απεφυγαν. ;)

επισης φετος θα ζητησουν και περισσοτερα ατομα. ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του. και θα δουμε στην συνεχειια! καλη τυχη αυριο σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st_#11

Νεοφερμένος

Η st_#11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ναι έχει πράγματι μειωμένη η ζήτηση το αοθ φετος (:D) οπότε το πιο πιθανόν είναι να βάλουν φυσιολογικά θέματα και να μείνουν σταθερες περίπου οι βασεις... Οντως απο το αοθ θα εξαρτηθει. Για να δουμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Τα θέματα στα μαθηματικά κατεύθυνσης φέτος ήταν καθαρά και μόνο θέματα εμπειρίας. Αν είχες λύσεις μία άσκηση παρόμοια τα έλυνες όλα. ΟΙ δύσκολες μονάδες ήταν 3/20. Όσον αφορά το τελευταίο ερώτημα στο Θέμα 3 υπάρχει παρόμοια άσκηση στο σχολικό βιβλίο. Στο 4ο θέματα τα πρώτα 2 ερωτήματα ήταν απλά. Μετά η άσκηση σε πήγαινε από μόνη της. Δεν χρειαζόταν ο μαθητής να επινοήσει κάποια βοηθητική συνάρτηση από το μυαλό του ή να χρειαστεί να κάνει κάτι που δεν υπήρχε σε ενδιάμεσο ερώτημα για να καταλήξει στο ζητούμενο. Γενικώς τα θέματα ήταν εναρμονισμένα με το πνεύμα του σχολικού βιβλίου, οπότε δεν είναι απαραίτητο να πηγαίνει κάποιος φροντιστήριο για να γράψει 20/20 αρκεί να έχει λύσει όλες τις ασκήσεις του σχολικού βιβλίου.

...κάτι το οποίο είναι αδύνατο, γιατί και όλες να τις λύσει, πόσες να θυμάται ποια; :)Και του δικού μου καθηγητή αυτό ήταν το επιχείρημα, "το είχε στο βιβλίο". Ε, και; Με αυτό το βουνό ύλης, μεθοδολογιών, ασκήσεων, θεωρημάτων, πού να θυμηθώ το υποερώτημα τάδε άσκηση τάδε σελ 200 τάδε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Ελπιζω να πεσουν λιγο γιατι με το βαθμο που εχω γραψει Μαθηματικα Κατευθυνσης δεν με βλεπω καλα.Ειναι και η φυσικη αυριο..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top