Ασχολείστε με το τραγούδι;

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Τραγουδάω πάντα και παντού, όπου βρεθώ και όπου σταθώ! Όμως αντί για χειροκρότημα γίνομαι αποδέκτης ενός οργισμένου "σταμάτα επιτέλους ρε Νίκο! Έλεος!" :'(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Είμαι στη χορωδία του ωδείου και του σχολείου και κάνω μαθήματα σολφεζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
...για αυτό ξεκίνησα και κιθάρα και μετά ήρθαν και η χορωδία και η φωνητική.
απο τωρα κανεις φωνητικη?? εγω οταν ειχα παει περσι μου ειπαν πως πρεπει πρωτα να κλεισω τα 16, 17 και μετα.. γιατι θα ειχα προβλημα με τις φωνητικες μου χορδες:iagree:

Τραγουδάω πάντα και παντού, όπου βρεθώ και όπου σταθώ! Όμως αντί για χειροκρότημα γίνομαι αποδέκτης ενός οργισμένου "σταμάτα επιτέλους ρε Νίκο! Έλεος!" :'(:P

α! μη ψαρωνεις!! και μενα κατι τετοια μου ελεγαν αλλα τους εγραφα!! μετα ομως εσκασαν οταν μου ειπε η καθηγητρια στο θεατρικο οτι εχω ωραια φωνη!!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Εγω οποτε προσπαθησα - στο σχολειο, στη χορωδια του ωδειου, σε μαθηματα σολφεζ- δεν ακουστηκε τιποτα, γιατι εχω σχετικα απαλη και σιγανη φωνη, οποτε μονο στο σπιτι ή με φιλους τραγουδαω..( ή μεθυσμενη..) :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Το οτι είναι απαλή έχει σχέση με τη χροιά, δεν αλλάζει πολύ εύκολα αυτό.
Μπορείς άνετα να τραγουδήσεις δυνατά όμως αν μάθεις να υποστηρίζεις σωστά τη φωνή σου. Εγώ έχω εκπλαγεί με το πόσο πιο άνετα μπορώ να τραγουδήσω (και να μιλήσω) πολύ δυνατά χωρίς να κουράζεται καν ο λαιμός μου μετά απο ένα χρόνο μόνο μαθημάτων μονωδίας.
Αν δε σε ενδιαφέρει βέβαια να ασχοληθείς, δεν υπάρχει κανένας λόγος να το κάνεις. Ενημερώνω απλά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ναι... Στο μπάνιο... Προσπαθώ να μιμηθώ τον Steve Walsh όταν τραγουδούσε το Icarus... lol..

Έκανα και σολφεζ 5 χρόνια... Περνούσα τις εξετάσεις βεβαια, αλλά δεν είχα και πολύ μεγάλη φωνητική επιτυχία θα έλεγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Μπορείς άνετα να τραγουδήσεις δυνατά όμως αν μάθεις να υποστηρίζεις σωστά τη φωνή σου. Εγώ έχω εκπλαγεί με το πόσο πιο άνετα μπορώ να τραγουδήσω (και να μιλήσω) πολύ δυνατά χωρίς να κουράζεται καν ο λαιμός μου μετά απο ένα χρόνο μόνο μαθημάτων μονωδίας.

Ουαου, αυτο θα ειναι εξαιρετικα ενδιαφερον, γιατι ακουω παραπονα οτι μιλαω σιγανα απο καθηγητες και αλλους -δεν εχω ακουσει αλλον ανθρωπο να εχει τετοιου ειδους προβλημα-.. :P Ισως, οταν παω πανεπιστημιο, να κανω και τετοια μαθηματα, αφου ετσι κι αλλιως θα συνεχισω το πιανο και τα θεωρητικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Όπως είπα και πριν, έτσι και τραγουδήσω χωρίς μουσική, δέχομαι πληθώρα ντοματών. Με μουσική κάτι γίνεται...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
μονο στην μπανιερα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Είμαι ο τραγουδιστής των neverising sun. Όποιος θέλει μπορεί να μπει στο myspace για να δει εμένα και τους υπόλοιπους του συγκροτήματος. Αρκεί να αναφέρω έγινε συναυλία μαζί με τους septic flesh !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Είμαι στη χορωδία του σχολείου και μου αρέσει πολύ το τραγούδι.

Τι είναι brutal?
και εγω στην χοροδία!!:)τρελένομαι να τραγουδάω!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Εγώ μέχρι που πήγα γυμνάσιο δεν θεωρούσα ότι είχα τόσο καλή φωνή...
Σωστή μεν αλλά όχι καλή..
Αλλά στο γυμνάσιο η μουσικός μας μια φορά ζήτησε κάποια παιδιά να τραγουδήσουν solo σε μια γιορτή και είπε και σε εμένα..."Είστε σίγουρη γι' αυτό?" της λέω.. (χιχι!:P)
Ε, από τότε με έβαζε συνέχεια σε γιορτές και μάλιστα θα τραγουδήσω σε μία επίσημη γιορτή της πόλης με μια άλλη κοπέλα που έχει εξίσου ωραία φωνή (μάλλον καλύτερη:P).
Πάντως ακόμα έχω αμφιβολία με τη φωνή μου...Δεν ξέρω γιατί, αλλά έχω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

glukoul@

Νεοφερμένος

Η glukoul@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω δεν τραγουδάω γιατί αν ανοίξω το στόμα μου για να τραγουδήσω θα σπάσει ό,τι γυάλινο υπάρχει γύρω μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Kι εγω ασχοληθηκα με χορωδια.Ειναι πολυ ωραια:no1: μα ασχολουμαι και στο σπιτι μου με το τραγουδι .κανω ασκησεις και τραγουδαω αρκετα ξενα τραγουδια ωστε να αναπτυξω καπως τη φωνη μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Τραγουδουσα στην χορωδια του σχολειου μου.Μεχρι σημερα,τραγουδουσα με την μητερα μου στο σπιτι (ειναι τραγουδιστρια) και φετος,θα παω σε ωδειο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
τραγουδαω στο μπανιο.πιανεται?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
προς δικο μου αλλα και των συνανθρωπων μου οφελος το αποφευγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Τραγουδάω όταν παίζω πλήκτρα.Τραγουδάω όταν πάω στα μπουζούκια στα πανηγύρια στους γάμους στις γιορτές και σε κάθε είδους εκδήλωση που υπάρχει live.:D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Μια φορα σε καραοκε ειπα τον ''μαυρο γατο'' του παπακωνσταντινου....:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
pihyalala pihyalala utsuute
pihyalala pihyalala monowa
pihyalala pihyalala subete ga kieeeeeeteeeeekuuuuuuu
και μετα τρωω παντοφλα :zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top