Ασχολείστε με το τραγούδι;

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
pihyalala pihyalala utsuute
pihyalala pihyalala monowa
pihyalala pihyalala subete ga kieeeeeeteeeeekuuuuuuu
και μετα τρωω παντοφλα :zilia:
Θυμήθηκα τούτο το βίνδεο. :P

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=CI61GlQ0IJ8&fmt=18[/ame]

:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Χθες (τι χθες δηλαδη σημερα ηταν..:P 2 τα ξημερωματα) πηγαμε παλι καραοκε και τραγουδησα το billie jean... ειχε και μια φιλη μου καπελο σαν του jackson, εχω και μακρυ μαλλι μελαχρινο και ημουν ιδιος:lol::lol::lol::lol::lol::lol: βγαλαμε τοοοοοοοοοοσο γελιο!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

Athanasoulini:)

Νεοφερμένος

Η Athanasoulini:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Τραγουδάω από 6 χρονών σε χορωδία. Μάλιστα με τη χορωδία μ είχαμε πάρει μέρος και στην έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων στην Αθήνα το 2004! Φοβερό?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Τραγουδάω από 6 χρονών σε χορωδία. Μάλιστα με τη χορωδία μ είχαμε πάρει μέρος και στην έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων στην Αθήνα το 2004! Φοβερό?:D
υπερ-τρομερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
σε ωδείο κανει κανείς φωνητικα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ιγού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
σε ωδείο κανει κανείς φωνητικα ?

Ναι.Συνηθως,σε ιδιωτικο ή εθνικο ωδειο.

Μπορεις ακομα και στην μπανιερα σου,αλλα δεν συμφερει :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ναι.Συνηθως,σε ιδιωτικο ή εθνικο ωδειο.

Μπορεις ακομα και στην μπανιερα σου,αλλα δεν συμφερει :P:P
ναι ρε φωναζει η απο κατω...αστα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
εγω θυμαμαι τραγουδουσα παντα στη χορωδια στο σχολειο κ μου φωναζαν οι καθηγητριες βρε κοριτσι μου τραγουδας πανεμορφα φωναξε ομως λιγο κ εγω συνεχιζα απτοητη να τραγουδαω χαμηλοφωνα επειδη ντρεπομουν κ στο τελος με εβαζαν να τραγουδαω με μια που τσιριζει για να ακουγομαστε λιγο(δηλαδη να ακουγεται αυτη:lol:) κ μικρη οταν δεν τραγουδουσα ρωτουσαν τι εχω....βγαλτε συμπερασματα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
εγω θυμαμαι τραγουδουσα παντα στη χορωδια στο σχολειο κ μου φωναζαν οι καθηγητριες βρε κοριτσι μου τραγουδας πανεμορφα φωναξε ομως λιγο κ εγω συνεχιζα απτοητη να τραγουδαω χαμηλοφωνα επειδη ντρεπομουν κ στο τελος με εβαζαν να τραγουδαω με μια που τσιριζει για να ακουγομαστε λιγο(δηλαδη να ακουγεται αυτη:lol:) κ μικρη οταν δεν τραγουδουσα ρωτουσαν τι εχω....βγαλτε συμπερασματα...:P
Τωρα δεν τραγουδας με αυτη την τοσο μελωδικη φωνουλα, που αλλωστε εχει περασει και τη δοκιμασια του X-Factor του δημοτικου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Τωρα δεν τραγουδας με αυτη την τοσο μελωδικη φωνουλα, που αλλωστε εχει περασει και τη δοκιμασια του X-Factor του δημοτικου??

τωρα τραγουδαω οποτε εχω κεφια :Pκαποια μερα ομως θα γινω σταρ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
τωρα τραγουδαω οποτε εχω κεφια :Pκαποια μερα ομως θα γινω σταρ:P
Ε μπορει να χουν και οι αλλοι γυρω σου κεφια ποιος ο λογος να τους τα χαλασεις??.. Ναι σταρ σαν την πετρουλα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Ε μπορει να χουν και οι αλλοι γυρω σου κεφια ποιος ο λογος να τους τα χαλασεις??.. Ναι σταρ σαν την πετρουλα..!

εδω εσυ πας σε καραοκε parties κ χαλας τα κεφια των γυρω σου διπλα...:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
εδω εσυ πας σε καραοκε parties κ χαλας τα κεφια των γυρω σου διπλα...:thanks:
Σε παρακαλω εγω εχω το γνωθις εαυτον και τραγουδαω οταν εχουν φυγει ολοι, και ετσι με ακουν μονο οι εργαζομενοι που αλλωστε εχουν προπονηθει στους παραφωνους..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Σε παρακαλω εγω εχω το γνωθις εαυτον και τραγουδαω οταν εχουν φυγει ολοι, και ετσι με ακουν μονο οι εργαζομενοι που αλλωστε εχουν προπονηθει στους παραφωνους..:P


εργασιακα δικαιωματα σου λεει μετα...κριμα τους ανθρωπους....
*keep it in the closet*:jumpy::fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
εργασιακα δικαιωματα σου λεει μετα...κριμα τους ανθρωπους....
*keep it in the closet*:jumpy::fss:
Εεεμ τι να τους καω οπως εστρωσαν θα κοιμηθουν.. Υπολογισαν χωρις τον ξενοδοχο.. και αλλες τετοιες σχετικες παροιμιες.. :P Εχεις να πεις κατι για την ερμηνεια μου στο σχετικο κομματι?? :mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Εεεμ τι να τους καω οπως εστρωσαν θα κοιμηθουν.. Υπολογισαν χωρις τον ξενοδοχο.. και αλλες τετοιες σχετικες παροιμιες.. :P Εχεις να πεις κατι για την ερμηνεια μου στο σχετικο κομματι?? :mad::mad:


εχω να πω οτι γελασα πολυ....:Pβασικα η φατσα σου ηταν ολα τα λεφτα οχι τπτ αλλο...αφου δεν μ εκανες moonwalk :'(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
εχω να πω οτι γελασα πολυ....:Pβασικα η φατσα σου ηταν ολα τα λεφτα οχι τπτ αλλο...αφου δεν μ εκανες moonwalk :'(:P
Δε γλιστρουσε το δαπεδο.. Γι αυτο αλλιως το ειχα ετοιμο ολο το πακετο του μιχαλακη..:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top