Φυσική - Απόψεις για το βιβλίο της Φυσικής της Β' Γυμνασίου.

4AGE

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Χάλια βιβλίο είναι ρε παιδιά!!!!!!
Είμαστε στην ταχύτητα!
Ας είναι καλά ο Παττάκης και ο Σαββάλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Χωρίς να το έχω δει θεωρώ ότι είναι πάρα πολύ καλό, γιατί πολλά κεφάλαια τις Γ πήγαν στην Β. Εμείς στην β κάναμε για τα χρώματα και κάτι τέτοιες μαλακίες.

οντως,ηταν αρκετα ευκολο και ενω ειχε κι αυτο τις δυσκολιεςτου,δεν ειχε καμια σχεση με αυτο της Γ.αρκετα ευκολο.αυτο με τα χρωματα ητνα το αγαπημενο μου κεφαλαιο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι ότι κάναμε κάτι για κάτι είδωλα:D

Μάλιστα ένα παιδί είχε πει ότι δηλαδή κυρία στον καθρέφτη φαίνομαι ανάποδα και του είχα πει ότι και ανάποδα να φαίνεσαι, τα ίδια σκ@τ@ θα είσαι :p:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εμείς είχαμε έναν ΦΟΒΕΡΟ καθηγητή που και το πιο χάλια βιβλίο να ήταν έκανε πολύ ωραίο και κατανοητό μάθημα. Οπότε και το βιβλίο δε μου φάνηκε άσχημο, απεναντίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros11

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Χαλιά το βιβλίο. Εμείς πια δεν το ανοίγουμε. Κάνουμε μάθημα από κάτι φωτοτυπίες που μας δίνει ο καθηγητής. Ευτυχώς έχουμε έναν πολύ καλό και το μάθημα είναι ενδιαφέρον. Είμαστε όμως πολύ πίσω. Δηλαδή την Τετάρτη θα μπούμε στην ταχύτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι ότι κάναμε κάτι για κάτι είδωλα:D

Μάλιστα ένα παιδί είχε πει ότι δηλαδή κυρία στον καθρέφτη φαίνομαι ανάποδα και του είχα πει ότι και ανάποδα να φαίνεσαι, τα ίδια σκ@τ@ θα είσαι :p:lol:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία2126756

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
:xixi:
-----------------------------------------
είναι κανείς εδώ από το 1ο γυμνάσιο άνω λιοσίων;
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JoJoanna

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Και εμένα δεν μου αρέσει. έχει πολλές λεπτομέριες,είναι μπερδεμένο και στην ουσία δεν μαθαίνουμε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Περιτο να πω πως εινα για τα ΜΠΑΖΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
+1111111111111111
χαλια ειναι!!
και εχουμε και καθυστερημενη καθηγητρια δεν καταλβαινω τπτ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
και το περσυνο βιβλίο που είχα εγώ χάλια ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgio-PD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης Καλλιατζής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Παιδιά εμένα η φυσική ήταν το αγαπημένο μου μάθημα...Τα έπαιρνα πάρα πολύ εύκολα παρόλο που ήταν σκατά το βιβλίο...Ειδικά στα μαθήματα με την ενέργεια ήμουν Θεός...20 σε όλα τα τεστ και στα δύο διαγωνίσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Euge

Νεοφερμένος

Η σιγα μην πω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
βασικά δε το θεωρω πανδυσκολο το βιβλιο απλα μερικες ενοτητες ειναι δυσνοητες και θελουν πολυ πολυ διαβασμα... αλλα πιστευο οτι το πιο μεγαλο ελαττωμα του βιβλιου ειναι οι ασκησεις, οι οποιες ειναι ΠΑΝΔΥΣΚΟΛΕΣ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ebe

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εμάς ο καθηγητής μας είναι κορυφή κ σημιώνουμε οιυσιαστικά ό,τι λέει! Καλό αυτό γιατί μια φορά προσπάθησα να διαβάσω από το βιβλίο κ δεν κατάλαβα ΧΡΗΣΤΟ..Άσε που οι ασκήσεις είναι αίσχος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
παιδια αν ο καθηγητης ειναι καλος,οτι βιβλιο και ν εχει το μαθημα γινεται πολυ ευχαριστο.......κ τ δικο σας βιβλιο ειναι πολυ καλυτερο απ τ φετινο τ δικο μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Πράγματι είναι ακατανόητο και αν δεν είχαμε καλό καθηγητή δεν θα καταλάβαιναν (όσοι το ήθελαν πραγματικά) τίποτα. Αυτή που έχει θεόκουφες ασκήσεις είναι η πίεση γιατί δεν λύνονται τέτοιου είδους από το βιβλίο ως παραδείγματα. Ακόμα δεν μπορώ να τις λύσω (π.χ. ποιο είναι το ποσοστό της πάπιας που είναι έξω από το νερό όταν...μπλα μπλα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙΡΙΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ

Νεοφερμένος

Η ΙΡΙΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
χαλια ειναι!!!!!!!!τιποτα δεν καταλαβαινω!καλθτερα θα το εγραφε ενα παιδι παρα αυ:down:τοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
παιδια σας καταλαβαινω και συμφωνω μαζι σας οτι ειναι δυσκολο γιατι το εχω δει(μαθαινετε για τα κυκλωματα,σωστα;;;).Απο οτι θυμαμαι το δικο μας βιβλιο της β γυμνασιου ηταν καθαρα θεωρητικο και ειχε ασκησεις πανω σε εναν τυπο της θερμοτητας(Q=mcΔθ) αλλα τωρα κανετε αυτα που κανουμε εμεις στην δευτερα λυκειου(κυκλωματα)σε πιο απλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korineto

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Για εμένα ελεϊνο απλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nonika28037

Νεοφερμένος

Η αντιγονη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Συμφωνω κ εγω το βιβλιο της β' γυμνασιου ηταν απαραδεκτο.Ο καθηγητης μας υπαγορευε στο τετραδιο κ μαθαιναμε το μαθημα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top