Αποτυχία εισαγωγής στη σχολή που θέλατε

pinkfish

Νεοφερμένος

Η pinkfish αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
με ανατρχιάσατε pinkfish! Μπράβο! Σας θαυμάζω πολύ για τη δύναμη, το κουράγιο και την πίστη στο στόχο σας!!!

Είμαι βέβαιη Nickname, πως ο κάθε άνθρωπος εν δυνάμει, διαθέτει απεριόριστα αποθέματα σθένους και κουράγιου. Απεριόριστα. Αυτό που συνιστά την ειδοποιό διαφορά πάντοτε, είναι ένα και μόνο προαπαιτούμενο: η συνειδητή, απαρασάλευτη θέλησή του να πετύχει, ανεξαρτήτως συνθηκών και δυσκολιών. Το 2005 που έδωσα Πανελλαδικές, έπρεπε να διαβάζω (φυσικά την νύχτα) καθώς έπρεπε να εργάζομαι βεβαίως μιας και έχω να μεγαλώσω τρία παιδιά μόνη μου. Κατά την γνώμη μου δεν υπάρχει στόχος που να μην μπορεί ο άνθρωπος να τον επιτύχει, σε διαβεβαιώ. Φυσικά μπορεί να αποτύχει, αυτό είναι ανθρώπινο και απολύτως φυσικό, αλλά το καίριο σημείο είναι να σηκωθεί και να προχωρήσει. Από την άλλη, αυτό που υποστηρίζω δεν είναι πως οπωσδήποτε το να περάσεις σε μια Σχολή είναι το ύψιστο στη ζωή. Ο καθένας είναι ελεύθερος να διαχειριστεί αυτόνομα τη ζωή και τις επιλογές του, αλίμονο αν ήταν εξάλλου διαφορετικά. Ωστόσο, αν υπάρχει κάτι μέσα σου, μια φωτιά να σε καίει που λέω εγώ συχνά, τότε αν δεν κυνηγήσεις το όνειρό σου, με πλήρη βεβαιότητα σου λέω πως θα έρθει μια μέρα στη ζωή, που θα μετανιώσεις πολύ πικρά. Για εκείνο το μεγάλο "Ναι" που ποτέ δεν είπες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Είμαι βέβαιη Nickname, πως ο κάθε άνθρωπος εν δυνάμει, διαθέτει απεριόριστα αποθέματα σθένους και κουράγιου. Απεριόριστα. Αυτό που συνιστά την ειδοποιό διαφορά πάντοτε, είναι ένα και μόνο προαπαιτούμενο: η συνειδητή, απαρασάλευτη θέλησή του να πετύχει, ανεξαρτήτως συνθηκών και δυσκολιών. Το 2005 που έδωσα Πανελλαδικές, έπρεπε να διαβάζω (φυσικά την νύχτα) καθώς έπρεπε να εργάζομαι βεβαίως μιας και έχω να μεγαλώσω τρία παιδιά μόνη μου. Κατά την γνώμη μου δεν υπάρχει στόχος που να μην μπορεί ο άνθρωπος να τον επιτύχει, σε διαβεβαιώ. Φυσικά μπορεί να αποτύχει, αυτό είναι ανθρώπινο και απολύτως φυσικό, αλλά το καίριο σημείο είναι να σηκωθεί και να προχωρήσει. Από την άλλη, αυτό που υποστηρίζω δεν είναι πως οπωσδήποτε το να περάσεις σε μια Σχολή είναι το ύψιστο στη ζωή. Ο καθένας είναι ελεύθερος να διαχειριστεί αυτόνομα τη ζωή και τις επιλογές του, αλίμονο αν ήταν εξάλλου διαφορετικά. Ωστόσο, αν υπάρχει κάτι μέσα σου, μια φωτιά να σε καίει που λέω εγώ συχνά, τότε αν δεν κυνηγήσεις το όνειρό σου, με πλήρη βεβαιότητα σου λέω πως θα έρθει μια μέρα στη ζωή, που θα μετανιώσεις πολύ πικρά. Για εκείνο το μεγάλο "Ναι" που ποτέ δεν είπες.....

Θα ήθελα να εκφράσω τα Θερμά μου συγχαρητήρια για την υπομόνη, την επιμονή και το πάθος σας, προκειμένου να επιτύχετε τους στόχους και τα ονειρά σας!Αποτελείτε,χωρις να θέλω να υπερβάλλω,παράδειγμα προς μίμηση.:) Η προσωπική σας ιστορία μας εμψυχώνει, ενω παράλληλα μας υπενθυμίζει μια φράση ότι <<ποτέ δεν είναι αργά>>.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
ε, τότε γιατί να πάει Λύκειο? Ας πάει σε τεχνική σχολή (αν κατάλαβα καλα αυτό που λες)

Και τεχνικο να πηγαινα δεν θα με ενδιεφερε.Γενικα δεν εχω καποια προτιμιση σε επαγγελμα.Η μαλλον ειχα αθλητικη δημοσηογραφια πριν 2-3 χρονια.Δεν επελεξα θεωριτικη ομως γιατι ακουγα οτι δεν θα βρεις δουλεια,δεν θα παιρνεις αρκετα χρηματα,θα κανεις υπερωριες κλπ....
Ισως ειχαν δικαιο,ισως παλι οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Μπαίνω κι εγώ στο κλάμπ . Ήθελα να περάσω Οδοντιατρική , αλλά τα 18743 μόρια δεν ήταν αρκετά , δήλωσα βιολογία Ηρακλείου . Δεν ξέρω αν έχω τη δύναμη να ξαναδώσω . Φοβάμαι , γιατί μπορεί πάλι να φτάσω κοντά και να αποτύχω . Βλέπω πάντως ότι δεν είμαι η μόνη που έγραψε καλά και δεν κατάφερε να πάει εκεί που θέλει .

Ξέρετε αν υπάρχουν φροντιστήρια στην Αθήνα που να έχουν τμήματα για μαθητές που ξαναδίνουν ή για αριστούχους μαθητές που ξαναδίνουν ( οξύμωρο ακούγεται αλλά έτσι είναι :() .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Μπαίνω κι εγώ στο κλάμπ . Ήθελα να περάσω Οδοντιατρική , αλλά τα 18743 μόρια δεν ήταν αρκετά , δήλωσα βιολογία Ηρακλείου . Δεν ξέρω αν έχω τη δύναμη να ξαναδώσω . Φοβάμαι , γιατί μπορεί πάλι να φτάσω κοντά και να αποτύχω . Βλέπω πάντως ότι δεν είμαι η μόνη που έγραψε καλά και δεν κατάφερε να πάει εκεί που θέλει .

Ξέρετε αν υπάρχουν φροντιστήρια στην Αθήνα που να έχουν τμήματα για μαθητές που ξαναδίνουν ή για αριστούχους μαθητές που ξαναδίνουν ( οξύμωρο ακούγεται αλλά έτσι είναι :() .
Καταρχάς συγχαρητήρια! Για ιδαίτερα δε το έχεις σκεφτεί γιατί τέτοια τμήματα λίγο δύσκολο να βρεις σε φροντιστήρια.....:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Καταρχάς συγχαρητήρια! Για ιδαίτερα δε το έχεις σκεφτεί γιατί τέτοια τμήματα λίγο δύσκολο να βρεις σε φροντιστήρια.....:iagree:


Ναι το έχω σκεφτεί , αλλά αν βρω τέτοια τμήματα το προτιμώ. Δεύτερη χρονιά πανελλήνιες και μόνος , ακούγεται πληκτικό .:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Ναι το έχω σκεφτεί , αλλά αν βρω τέτοια τμήματα το προτιμώ. Δεύτερη χρονιά πανελλήνιες και μόνος , ακούγεται πληκτικό .:s
Σίγουρα είναι προτιμότερο αλλά τώρα θα πρέπει να σκεύτεσαι πως θα καταφέρεις να επιτύχεις το στόχο σου και όχι αν θα είσαι μόνη ή με παρέα.:)

Και εγώ τη 2η φορά που έδωσα ιδιαίτερα έκανα και δεν ένιωσα καμία πλήξη, αντιθέτως πέρασα καλύτερα από την 1η χρονιά που έκανα φροντιστήριο:iagree:

Πάντως ό,τι και αν αποφασίσεις σου εύχομαι καλή επιτυχεία!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Η δευτερη χρονια ειναι παντα καλυτερη.Ειναι de-facto αυτο.Γιατι ειναι καλυτερη ?Γιατι θελοντας και μη υπαρχει πλεον η ΕΜΠΕΙΡΙΑ , υπαρχει η ΑΙΣΘΗΣΗ του τι κανει καποιος (οτι εχει εναν σκοπο δηλαδη).Το μυαλο και γενικα το ατομο που απετυχε , ξαφνικα αλαζει τροπο σκεψης.Γιατι ?Γιατι ειδε πως ειναι η αποτυχια , και η επιθυμια για επιτυχια πολλαπλασιαζεται σε τρομακτικο βαθμο θα ελεγα.Η θεληση αυξανεται κατα πολυ , και ειπαμε , υπαρχει πανω απο ολα η εμπειρια πλεον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Η δευτερη χρονια ειναι παντα καλυτερη.Ειναι de-facto αυτο.Γιατι ειναι καλυτερη ?Γιατι θελοντας και μη υπαρχει πλεον η ΕΜΠΕΙΡΙΑ , υπαρχει η ΑΙΣΘΗΣΗ του τι κανει καποιος (οτι εχει εναν σκοπο δηλαδη).Το μυαλο και γενικα το ατομο που απετυχε , ξαφνικα αλαζει τροπο σκεψης.Γιατι ?Γιατι ειδε πως ειναι η αποτυχια , και η επιθυμια για επιτυχια πολλαπλασιαζεται σε τρομακτικο βαθμο θα ελεγα.Η θεληση αυξανεται κατα πολυ , και ειπαμε , υπαρχει πανω απο ολα η εμπειρια πλεον.


Αυτό ισχύει , παρ'ολα αυτά η ιδέα του να αποτύχεις για δεύτερη φορά είναι εφιαλτική . Όταν θες απο 18743 να πας 19+ κρίνεσαι στη λεπτομέρεια . Μια στραβή σε ένα μάθημα να σου τύχει πάλι κ τέλος . Αυτό με φοβίζει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

personGR

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Πωπω παιδιά ειλικρινά θαυμάζω αυτούς που είναι πεπεισμένοι να ξαναδώσουν...Καλή επιτυχία, την αξίζετε!

(πάντως όσον αφορά σε αυτούς που έχασαν πχ το ΗΜΜΥ ΑΠΘ και πάνε Ξάνθη πάλι ΗΜΜΥ, σκεφτείτε πως το ΑΠΘ είναι κλειστό το μισό χρόνο από καταλήψεις -μου τα λέει η αδερφή μου που σπουδάζει στο ΠαΜακ- είναι από τα παλιότερα πανεπιστήμια και επιπλέον η Ξάνθη είναι μια πολύ όμορφη φοιτητούπολη...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εύχομαι εκ βαθέων καρδίας καλό κουράγιο σε όσους ξαναδώσουν!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Πωπω παιδιά ειλικρινά θαυμάζω αυτούς που είναι πεπεισμένοι να ξαναδώσουν...Καλή επιτυχία, την αξίζετε!

(πάντως όσον αφορά σε αυτούς που έχασαν πχ το ΗΜΜΥ ΑΠΘ και πάνε Ξάνθη πάλι ΗΜΜΥ, σκεφτείτε πως το ΑΠΘ είναι κλειστό το μισό χρόνο από καταλήψεις -μου τα λέει η αδερφή μου που σπουδάζει στο ΠαΜακ- είναι από τα παλιότερα πανεπιστήμια και επιπλέον η Ξάνθη είναι μια πολύ όμορφη φοιτητούπολη...)

+ το οτι η σχολη ΗΜΜΥ της ξανθης εχει ολοκαινουριες εγκαταστασεις ...
Απ'την αλλη βεβαια ακαδημαικα το ΑΠΘ ειναι σε υψηλοτερη κλιμακα απο το ΔΠΘ και αν δεν κανω λαθος το πολυτεχνειο της Ξανθης εχει μερικες ελειψεις προσωπικου και μπορει να μην αρεσει σε καποια ατομα το γεγονος οτι δεν θα μπορουν να διδαχτουν καποια μαθηματα ...(για το τελευταιο δεν ειμαι σιγουρος ... ετσι εχω ακουσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Η δευτερη χρονια ειναι παντα καλυτερη.Ειναι de-facto αυτο.Γιατι ειναι καλυτερη ?Γιατι θελοντας και μη υπαρχει πλεον η ΕΜΠΕΙΡΙΑ , υπαρχει η ΑΙΣΘΗΣΗ του τι κανει καποιος (οτι εχει εναν σκοπο δηλαδη).Το μυαλο και γενικα το ατομο που απετυχε , ξαφνικα αλαζει τροπο σκεψης.Γιατι ?Γιατι ειδε πως ειναι η αποτυχια , και η επιθυμια για επιτυχια πολλαπλασιαζεται σε τρομακτικο βαθμο θα ελεγα.Η θεληση αυξανεται κατα πολυ , και ειπαμε , υπαρχει πανω απο ολα η εμπειρια πλεον.

1000 :D
απολυτα εγω πχ περσι περασα τει χαλκιδας ααεροσκαφων φετοσ δετ στην ασοε!!!!
εισαι σαφως πιο ''ξυπνιος '' την δευτερη φορα !!(δν ισχυει για ολουσ μην παρε3ηγηθω)
και απλα δν θελει να ''αποτυχει'' ή να νιωσει εκεινο το πικρο συναισθημα π ενιωσε περσι οταν βγήκαν τα αποτελεσματα(μιλαω απο προσωπικη εμπειρια...:P)
-----------------------------------------
Ναι το έχω σκεφτεί , αλλά αν βρω τέτοια τμήματα το προτιμώ. Δεύτερη χρονιά πανελλήνιες και μόνος , ακούγεται πληκτικό .:s

ολα τα φροντηστηρια εχουν πρωινα τμηματα για τα παιδια που ξαναδινουν σε ενα τετοιο πηγαινα και εγω φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
1000 :D
απολυτα εγω πχ περσι περασα τει χαλκιδας ααεροσκαφων φετοσ δετ στην ασοε!!!!
εισαι σαφως πιο ''ξυπνιος '' την δευτερη φορα !!(δν ισχυει για ολουσ μην παρε3ηγηθω)
και απλα δν θελει να ''αποτυχει'' ή να νιωσει εκεινο το πικρο συναισθημα π ενιωσε περσι οταν βγήκαν τα αποτελεσματα(μιλαω απο προσωπικη εμπειρια...:P)
-----------------------------------------
και εγω αυτο ενιωθα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Stef δεν θα επρεπε να φοβασε τις πανελλαδικες.Οι πανελλαδικες ειναι ενα αψυχο πραγμα , ειναι καποια γραπτα τεστ , οπου αναλογα πως γραφεις και αναλογα την προσπαθεια που κανεις , θα περασεις σε μια σχολη της επιθυμιας σου.Οι πανελλαδικες θα επρεπε να φοβουντε εσενα επειδη θα γραψεις καλυτερα απο περισυ...Λεπτομερειες ναι , αλλα σου λεω η εμπειρια βοηθαει.
Εξαλου μπορει να βγαλεις ακομα και 5 μορια πανω , και η βαση να κατεβει στο δικο σου επιπεδο και να περασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ

Νεοφερμένος

Η ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδια γεια σας και απο εμενα! :bye:
καταρχην τα συγχαρητηρια μου σε ολους σας για την προσπαθεια που καταβαλετε...:no1: και καλη επιτυχια σε οσους θα ξανα προσπαθησουν.
εγω εδωσα φετος για 2η φορα. ηθελα παρα πολυ τει διακοσμησης στις σερρες! αλλα ενω γραπτα τα πηγα πολυ καλυτερα κ απο οσο περιμενα, 16 και κατι, πατωσα στα σχεδια.... και δεν μπηκα :'(
ειμαι πολυ μπερδεμενη........αρχικα σκεφτηκα να ξανα δωσω 3η φορα!
αλλα με εχει κουρασει λιγο η διαδικασια..... και λεω να παω στην σχολη που μπηκα (σχεδιο μοδας) και αν μαρεσει να κατσω.... πφφφ δεν ξερω. και η πικρα ειναι οτι με τον βαθμο που εγραψα το ειχα σιγουρο οτι θα μπω. δεν γνωριζα οτι πρεπει να πιασω τουλαχιστον 10 στα ειδικα μαθηματα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
εγω ηθελα παιδαγωγικα και περασα νηπιαγωγος....:'(
κριμα...
ανεβηκαν πολυ οι ατιμες οι βασεις....:'(
αλλα δν προκειται να ξαναπερασω απο το λουκι των πανελληνιων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skeirin19

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πραγματικά καταλαβαίνω απόλυτα την κούραση να δίνει κάποιος 2 φορές πανελλήνιες...Γιατί το πέρασα και εγώ...Όμως ύστερα από πολύωρες συζητήσεις με την οικογένεια απόφασισα να δώσω και 3η φορά,αφού μου δίνεται η ευκαιρία..θα ξαναπροσπαθήσω...Θέλω πολύ να περάσω στη σχολή που ήθελα και θα το κάνω...Βέβαια θα κουραστώ και το ξέρω,αλλά η προσπάθεια μετράει...
Εύχομαι σε όλους να πράξετε το καλύτερο γαι εσάς και καλή συνέχεια σε ότι και αν κάνετε!!!:D

Καλή επιτυχία και καλή δύναμη.:no1:Πραγματικά σου δίνω τα συγχαρητήριά μου για το κουράγιο σου.Εμένα δε μου πέρασε καν από το μυαλό η ιδέα να δώσω και τρίτη φορά:wow:.Ελπίζω πάντως και εύχομαι με όλη μου την καρδιά να μη χρειαστεί να δώσεις και από του χρόνου να μπαίνεις στο ischool από τη Boston και το campus του M.I.T:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Εγω παιδια το πηρα αποφαση και θα ξανα δωσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εγω παιδια το πηρα αποφαση και θα ξανα δωσω...
Μπραβο ρε Γιωργο, νομιζω πως πηρες τη σωστη αποφαση:no1:!! Καλο κουραγιο και του χρονου τετοιο καιρο να εισαι φοιτητης στη σχολη που θελεις:):)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top