Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maryactr

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Kαλα, δεν το πιστευω με χεις αφησει αφωνο!! Ειναι σα να ακουω τον αλλο μου εαυτο...:D Η αλλη μεγαλη μου αγαπη, ισως και μεγαλυτερη απο το παιδαγωγικο, ειναι το θεατρο!! Ασχολουμαι χρονια με αυτο και ειμαι αποφασισμενος να το κυνηγησω, εστω και σε ερασιτεχνικο επιπεδο... Αλλοστε δε με ενδιαφερει να γινω διασημος τηλεσταρ, αλλα να εχω την ευκαιρια να παιζω στο θεατρικο σανιδι!! Αληθεια ποσο εβγαλες και ποια πολη πιανεις?? Αν ειμαστε μαζι εχουμε σιγουρα να πουμε πολλα...


Χαίρομαι που δεν βρίσκομαι μόνο εγώ σ' αυτήν την κατάσταση... Πιάνω Παιδαγωγικά σίγουρα.. Βγάζω 19.025 και λογικά πιάνω Θεσσαλονίκη.. Εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Χαίρομαι που δεν βρίσκομαι μόνο εγώ σ' αυτήν την κατάσταση... Πιάνω Παιδαγωγικά σίγουρα.. Βγάζω 19.025 και λογικά πιάνω Θεσσαλονίκη.. Εσύ?
Eγω εξαιτιας του βλακα του Ευδοξου, που ενω τον ηξερα δεν το θυμομουνα, πιανω Γιαννενα και κατω... Αλλα επειδη απο τα Γιαννενα ειμαι μον 95μορια πανω, με βλεπω να παω στην Αλεξανδρουπολη!! Κριμα που δε θα μαστε μαζι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryactr

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Eγω εξαιτιας του βλακα του Ευδοξου, που ενω τον ηξερα δεν το θυμομουνα, πιανω Γιαννενα και κατω... Αλλα επειδη απο τα Γιαννενα ειμαι μον 95μορια πανω, με βλεπω να παω στην Αλεξανδρουπολη!! Κριμα που δε θα μαστε μαζι...

Δεν πειράζει.. Έχω ξαδέρφη στο Παιδαγωγικό στην Αλεξανδρούπολη και περνάει τέλεια.. Καλά να περνάς και καλή φοιτητική ζωή με θέατρο μαζί, εννοείται..! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
καλησπερα σκεφτομαι ως πρωτη επιλογη να δηλωσω πληροφορικη ιονιου...ομως με προβληματιζουν τα ανωτερα μαθηματικα και η φυσικη...μπορει κπς με 13 μαθηματικα και 14 φυσικη πανελλαδικες να τα βγαλει περα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Προσωπικά πιστεύω ότι δεν παίζει ρόλο πόσο έγραψες στις πανελλαδικές, αλλά πόσο θα προσπαθήσεις εσύ. Δεν ξέρω αν έχεις κενά στα συγκεκριμένα μαθήματα, αλλά αν έχεις, καλύτερα να τα καλύψεις σύντομα, για να μην τρέχεις όσο είσαι στη σχολή για να το κάνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
καλησπερα σκεφτομαι ως πρωτη επιλογη να δηλωσω πληροφορικη ιονιου...ομως με προβληματιζουν τα ανωτερα μαθηματικα και η φυσικη...μπορει κπς με 13 μαθηματικα και 14 φυσικη πανελλαδικες να τα βγαλει περα?
κι εγω πιστευω πως αν προσπαθησεις λιγο και κυριως σου αρεσει η συγκεκριμενη σχολη και ειναι αυτο που θελεις...δεν θα εχεις ιδιαιτερα προβληματα!!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spystou

Νεοφερμένος

Η spystou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
καλησπερα σκεφτομαι ως πρωτη επιλογη να δηλωσω πληροφορικη ιονιου...ομως με προβληματιζουν τα ανωτερα μαθηματικα και η φυσικη...μπορει κπς με 13 μαθηματικα και 14 φυσικη πανελλαδικες να τα βγαλει περα?

Είμαι κι εγώ σε σχολή πληροφορικής και τα μαθηματικα ειναι πραγματικά ζόρικα. Στα πρώτα εξάμηνα θα είναι πολλα αλλά δε παίζει ρόλο πόσο έγραψες στις πανελλαδικές και ο βαθμος σου στα μαθηματικα μια χαρά είναι γιατι αγχώνεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evanula

Νεοφερμένος

Η evanula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια.. τα αποτελεματα τν ειδικων μαθηματων τελικα βγηκαν σημερα; αν ναι ξερετε πωσ μπορω να τα δω στ ιντερνετ; αλλιως ξερετε ποτε βγαινουν?? :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Levi

Νεοφερμένος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Παιδια συγγνωμη για τη χαζη ερωτηση αλλα επειδη δεν εδωσα πανελλαδικες παρολο που ειμαι φοιτητης (επειδη ζω στο εξωτερικο).
Τα μορια που εχει ενας μαθητης βγαινουν μονο απο τους βαθμους στα μαθηματα που θα εξεταστει στις πανελλαδικες ή υπαρχει και κατι αλλο?
Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
γραπτα,και,προφορικα[σε,αυτα,που,θα,εξετασθεισ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Levi

Νεοφερμένος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Λιγο περισσοτερες λεπτομεριες αν ειναι ευκολο σε παρακαλω!:)
Πως γινεται αυτο και μεχρι ποσα μορια απο αυτα των εξετασεων μπορεις να αναιβεις? (για ενα γνωστο μου ρωταω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
ο προφορικος διαμορφωνει το 30% του καθε μαθηματος, ενω ο γραπτος το 70%. Αφου βρεις το βαθμο ολων των μαθηματων που εδωσες πανελλαδικα, τα προσθετεις και τα διαιρεις με το 6 για να βρεις τον Γενικο Βαθμο Προσβασης (ΓΒΠ). Στη συνεχεια πολλαπλασιαζεις το ΓΒΠ με το 8. Μετα πολλαπλασιαζεις το βαθμο των μαθηματων με συντελεστη, επι τον συντελεστη τους και τα προσθετεις στο νουμερο που βρηκες (ΓΒΠ*8). Πολλαπλασιαζεις με 100 και βγαζεις τα μορια. Χωρις ειδικο μαθημα, μπορεις να βγαλεις μεχρι 20000 μορια. Με ειδικο μαθημα νομιζω 25000 (Ας με διορθωσει καποιος αν κανω λαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Levi

Νεοφερμένος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Κι αν με τα γραπτα βγαλεις ενα Α βαθμο, τοτε με τα προφορικα ποσα μορια μπορεις να ανεβεις περιπου?
Και ακομη μια ερωτηση, πως μαθαινει κανεις τους προφορικους του βαθμους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Απο τους προφορικους μπορεις να χασεις και 100 μορια, ισως και παραπανω. Ποσο μαλλον αν ειναι και μαθημα βαρυτητας. Τους προφορικους τους μαθαινεις απο τους βαθμους που παιρνεις απο το σχολειο καθε τετραμηνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Και ακομη μια ερωτηση, πως μαθαινει κανεις τους προφορικους του βαθμους?
Τα προφορικά προσαρμόζονται έτσι ώστε να απέχουν το πολύ δύο μονάδες από τον γραπτό και μετά την προσαρμογή συμβάλλουν κατά το 30% της βαθμολογίας. Το μέγιστο που επηρεάζουν είναι μέχρι 600 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα για το που έχει περάσει ο καθένας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα για το που έχει περάσει ο καθένας?
Κατα τις 25 Αυγουστου λογικα!! Περυσι ειχαν βγει στις 27 νομιζω... Εγω μαλλον εκει πανω θα σας ερθω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
22 μαλλον..................:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Παίδαροι, σκέτο άγχος είστε. Σόρρυ κιόλας αλήθεια το λέω, έχει καμιά μιάμιση ώρα που διαβάζω το topic από την αρχή, κόμπος δέθηκε το στομάχι μου. Καλά λέω του χρόνου, τις ημέρες των εξετάσεων καθόλου διάβασμα, κάθε βράδυ ένα ουισκάκι στο μπαλκόνι να με χτυπάει ο αέρας και μουσική από το στερεοφωνικό. Βγαίνουν απ'την πρίζα υπολογιστές, κλείνουν κινητά, τηλεοράσεις, ραδιόφωνα τα πάντα...

Ουφ... 291 και σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaris

Νεοφερμένος

Η mariaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
χαχαχαχαχα τις μετρας απο τωρα????Εγω αρχισα απο το Πασχα...παντως να ξερεις στο πρωτο μαθημα που θα εχεις κ το μεγαλυτερο αγχος...(μετα θα δεις δεν αλλαζει κατι απο τις υπολοιπες εξετασεις π εχεις δωσει-και καλο ειναι να το δεις ετσι)θα σε παρουν τηλεφωνο οι παντες για καλη επιτυχια κ τα σχετικα,εκει που θα θες να ξεχαστεις ολο και καποιος θα σε αγχωνει....εγω παντως κατα την διαρκεια των πανελαδικων διαβαζα ολη μερα μεχρι τις 8 το απογευμα κ μετα σηκωνομουν κ εφευγα απο το σπιτι....δεν μ βγηκε σε κακο....!!!ολα καλα πηγαν....αυτο π χρειαζεται ειναι ψυχραιμια.μην αγχωνεσαι απο τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top