Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Και πέρσι τα ίδια λέγανε ρε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ποπο παιδιά με τρομάζουν λίγο αυτα που ακούω εδώ μέσα μπράβο σε όλους φυσικά αλλά βλέπω οι βάσεις να ανεβαίνουν...

Ε,ας ανέβουν!! Εγω που εγραψα 19405 για 2ο κ 4ο κ 19455 για 5ο έχω κ το 10% άρα αν το χρησιμοποιήσω πάει γυρω στα 21345 μόρια!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ε,ας ανέβουν!! Εγω που εγραψα 19405 για 2ο κ 4ο κ 19455 για 5ο έχω κ το 10% άρα αν το χρησιμοποιήσω πάει γυρω στα 21345 μόρια!!:D
Τι ειναι αυτο το 10% που λες?
-----------------------------------------
Φαινεται πως εδω μεσα ειμαι η πιο χαζη εδωσα δευτερη χρονια φετος κ εβγαλα μονο 15.100. :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(δεν παιρναω στηβ πρωτη μου επιλογη..........................................εκλαιγα 4 ωρες. πριν λιγο ηρεμησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tempora

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Έκθεση:78-85->16,3
Βιολογία:96-96->19.2
Λογοτεχνια:91-80->17,1
Ιστορία:98-90->18,8:whatever:
Λατινικά:98-98->19,6
Αρχαία:94-94->18,8

18.681 1o Πεδίο
17.302 3ο Πεδίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Τι ειναι αυτο το 10@ που λες?

Είναι μια προσαύξηση 10% που παιρνω στα μόρια που εχω επειδή βγηκα φετος 1η στην Ελλάδα στο στιβο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Είναι μια προσαύξηση 10% που παιρνω στα μόρια που εχω επειδή βγηκα κ φετος 1η στην Ελλάδα στον αθλητισμο! :)
Σ'ευχαριστω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
λετε να ανεβουν πολυ οι βασεις στο 3 πεδιο? (αναφερομαι στα τει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Αχ εγω ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη!!!!!!!!
Μαθ.κατ 20
Βιο γεν 19.9
Βιο κατ 19.6
Φυσικη κατ 19(με αποκλιση 6 μοριων αναμεσα στους δυο βαθμολογητες,απορω...)
Χημεια 19(παλιοπολλαπλης!)
εκθεση 18.1 Α καλα εδω ηταν αποθεωση...ο πρωτος 95 ο δευτερος 82 κ πηγα σε τριτο μου εβαλε 86.Τι να πω,φιλολογοι...
Συνολο 2ο-4ο 19535
3ο 19496
Ε τιν ιατρικη Θεσ/νικης την πιανω πιστευω,δεν ανεβαινουν 300+ οι βασεις στις ιατρικες!!!
ελπιζω ολοι να τα πηγατε οπως θελατε κ καλη φοιτιτικη ζωη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Εγω παιδια εβγαλα
εκθεση=10.9
μαθ.κατ=11.2
φυσ.κατ=13.9
αεππ=16.8
αοδε=17.8
μαθ.γεν=16.2
αοθ=17.7

με 15967 στο και 14800κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Φυσικη:5,7:ntomata:
Αοδε:14,5
Μαθηματικα:6,2:ntomata:
Στατιστικη:15,2
ΑΕΠΠ:16
Εκθεση:13,6

11216 στο 2 κ 4 πεδιο
Πιανω την σχολη που θελω οποτε δεν μπορω παρα να ειμαι χεσμενος απο την χαρα μου:jumpy::D:lol:
Καλη φοιτιτικη ζωη σε ολους ευχομαι παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Εκθεση :14,5
Μαθ.Γεν :18,6
Μαθ.Κατ:6
Φυσ.Κατ:10,2
Α.Ε.Π.Π:15,9
Α.Ο.Δ.Ε:19,3
Α.Ο.Θ.:18,6

Στο 5ο:15544 & στο 4ο:13558.:mad::(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Γενικά για όσους προτιμούν χαρτί και μολύβι έχουμε και λέμε:

1. Σε κάθε μάθημα που δώσαμε πανελλαδικά υπολογίζουμε το βαθμό πρόσβασης ως εξής:

  • Προσαρμόζουμε το μέσο όρο των προφορικών μας αν απέχει πάνω από 2 μονάδες στις 20 ώστε να απέχει ακριβώς 2 (αλλιώς δεν τον πειράζουμε).
  • Ο βαθμός πρόσβασης είναι το άθροισμα: (προφορικά επί 0,3) + (γραπτά επί 0,7).
2. Υπολογίζουμε το Γενικό βαθμό πρόσβασης που είναι ο μέσος όρος των βαθμών πρόσβασης, δηλαδή το άθροισμά τους διά 6.

3. Βρίσκουμε τα μόρια από τον τύπο:

[(Γ.Β.Π. επί 8) + (Β.Π. του μαθήματος μεγάλης βαρύτητας επί 1.3) + (Β.Π. του μαθήματος μικρής βαρύτητας επί 0.7)] και όλο επί 100. :D

Παρέλειψες ότι στο τέλος του 1 γίνεται στογγυλοποίηση στο δέκατο (για κάθε μάθημα) και ότι στο τέλος του 2 γίνεται στογγυλοποίηση στο εκατοστό.

Αυτό το λάθος κάνουν και οι πρόχειροι υπολογιστές μορίων. Κατά τα άλλα είναι σωστό.

Και μία λεπτομέρεια. Όπως τέλειωσε το Λύκειο 2 ή περισσότερα χρόνια πριν, δεν πρέπει να συμπεριλάβει τους προφορικούς βαθμούς του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
εγω νιωθω μειονεκτικα με τετοιους μαθητες στο ischool:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

PzH-2000GR

Νεοφερμένος

Ο PzH-2000GR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ρε παιδιά, πως θα δούμε τους βαθμούς μας στο διαδίκτυο; Δεν έχει βγεί τίποτα στο ypepth.gr και είναι ήδη 16:45
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eutuxia

Νεοφερμένος

Η Ευτυχία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Δεν το πιστεύω οτι τελειώσαμεεεεε!!!!!Καλές διακοπές σε όοολους!!!
Σύνολο 18850:D
Έκθεση - 17 (80 ο πρώτος 90 ο δεύτερος...μα γτ δν κρατάμε το μεγαλύτερο?:P)
Βιολογία - 20
Αρχαία - 17,5 (:emm:)
Ιστορία - 19,8 (γτ δν τα δίνουν τα 2 μόρια ειναι δικά τους._:P)
Κείμενα - 17,4
Λατινικα - 19,5
>κ με έναν καλό βαθμό στις 27...αγγλική χαλαρά!:Dτέλος το σχολείο και τα χαζοφροντιστήρια:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoezaxariadi

Νεοφερμένος

Η ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
μια φιλη μου απο τεχνολογικη εβγαλε 19960!!!δν υπαρχει εγραψε σ ολα 20 και εκθεση ο ενας της εβαλε 98 και ο αλλος 100!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
μια φιλη μου απο τεχνολογικη εβγαλε 19960!!!δν υπαρχει εγραψε σ ολα 20 και εκθεση ο ενας της εβαλε 98 και ο αλλος 100!!!

Μπράβο στη φίλη σου!:) Αυτοί οι φιλόλογοι πραγματικά δεν υπάρχουν! Ένα παιδί στο σχολείο μας έγραψε τεχνολογική όλα από 19,7-20 (με τρία 20ρια) και έκθεση του βάλανε 60-84 και ο τρίτος 85 :D!
-----------------------------------------
Α και μιά που το θυμήθηκα πρέπει να τονίσω και την εξαιρετική δουλειά των καθηγητών του σχολείου μας: τα αποτελέσματα αναρτήθηκαν στις 9:20 το πρωί και μάλιστα ... πλαστικοποιημένα!!! :D Άσε που μερικών παιδιών που ήμασταν από τις 8:30 εκεί για πρόβα μας τα είπαν αμέσως μόλις ήρθαν από τη διεύθυνση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Μια συμμαθητρια μου πηρε εκθεση 86 στον πρωτο βαθμολογητη και 50 στον αλλον... :wow:

Ο τριτος της εβαλε 49. :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top