Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eutuxia

Νεοφερμένος

Η Ευτυχία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εντάξει τώρα έχω αρχίσει και εγώ να αγχώνομαι σοβαρά:who:
πάντως απ τις 9 θα πάω στο σπίτι φίλης και όταν φτάνει η ώρα θα κατηφορίσουμε προς το σχολείο...
ωωχ φοβάμαι μην έχουμε τίποτα λιποθυμίες :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklink

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Βλεπω το κλιμα εδω μεσα ειναι ιδιαιτερα φορτισμενο :P

Παρτε κομματι να ανεβει το ηθικο σας ^_^

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=7TuDtkJZIqc[/ame]

Σοβαρευτειτε παιδια. Ας προσπαθησουμε να μεινουμε ηρεμοι οσο γινεται. Το αγχος ειναι απολυτως λογικο... αλλα ας μην φτανουμε σε τοσο ακραια επιπεδα.. Η ζωη εχει πολυ χειροτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
εντάξει τώρα έχω αρχίσει και εγώ να αγχώνομαι σοβαρά:who:
πάντως απ τις 9 θα πάω στο σπίτι φίλης και όταν φτάνει η ώρα θα κατηφορίσουμε προς το σχολείο...
ωωχ φοβάμαι μην έχουμε τίποτα λιποθυμίες :!:

Χαλαρωστε ρε παιδια..Χαλαρωστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Χαλαρωστε ρε παιδια..Χαλαρωστε..
δύσκολο φίλε, και να το θέλουμε, δε μπορούμε

το άγχος μεγαλώνει, και νομίζω θα καταρρεύσω στο τέλος

καλό κουράγιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αλεξανδρα ν

Νεοφερμένος

Η αλεξανδρα ν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
συμφωνω!οσο περναει η ωρα η αγωνια κορυφωνεται!!!τι λετε να γινει αυριο??θεε μου..ελεος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Παιδιά όσο περνάει η ώρα καταρρέω,εκεί που κάθομαι κλαίω στα άκυρα...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
εγω θα παω κατα τις 12 στο σχολειο...παιδια χαλαρα.αυριο θα ειναι ολα διαφορετικα.ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΤΙΣ ΜΑΝΑΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΛΗ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Παιδια, λιγο ασχετο αλλα μηπως ξερει κανεις με ποσα μορια διαφορα το γραπτο αναβαθμολογείται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GFrag17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση να τα μαθουμε online; γιατι μερικοι φιλοι μου ηδη ξερουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Παιδια χαλαρωστε.Με το αγχος δεν βγαινει τιποτα,οτι εγινε εγινε..Δεν σταματαει η ζωη εδω.Εγω παντως προσπαθω να μην το θυμαμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Παιδιά όσο περνάει η ώρα καταρρέω,εκεί που κάθομαι κλαίω στα άκυρα...:'(
Καλα ρε παιδια τι πραγματα ειναι αυτα? Ειπαμε κ εγω εχω τρελο αγχος αλλα γιατι να δακρυζουν και ματακια ετσι στα ξαφνικα. εεεεεεεεεε συγκεντρωθειτε χαλαρωστε ακουστε κανα τραγουδακι εγω το εχω τερμα αυτη τι στιγμη:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση να τα μαθουμε online; γιατι μερικοι φιλοι μου ηδη ξερουν!

online τα εμαθαν οι φιλοι σου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aekara21r

Νεοφερμένος

Ο aekara21r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια μην κανετε ετσι χωρις σοβαρό λογο!
δε χανεται αλλά ούτε και "κερδίζεται" ο κοσμος λογω πανελληνιων
δεν πιστευω οτι εχει καταστραφει κανεις επειδη δεν περασε με τν πρωτη..
νταξει ειναι μεγαλη ξενερα αλλα ξεπερνιεται σιγουρα..
αυτο που σκεφτομαι και εχω στο μυαλο μου σε τυχον αποτυχια ειναι κατι χαρακτηριστικο που μας ειχε πει ενας καθηγητης:
οτι πχ στα 29/30 σου κανεις δε θα σε ρωτησει αν εχεις περασει στα 18-19-20 εφοσον εχεις τελικα πετυχει αυτο που θες..απλά θα χεις χασει ένα χρονο
ποιος σωζεται απο αυτο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Παιδια, λιγο ασχετο αλλα μηπως ξερει κανεις με ποσα μορια διαφορα το γραπτο αναβαθμολογείται;
Νομιζω με 12 αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

japos

Νεοφερμένος

Ο japos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 57 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
νομιζω οταν υπαρχει διαφορα 12 μοναδων (στις 100)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
παιδια μην κανετε ετσι χωρις σοβαρό λογο!
δε χανεται αλλά ούτε και "κερδίζεται" ο κοσμος λογω πανελληνιων
δεν πιστευω οτι εχει καταστραφει κανεις επειδη δεν περασε με τν πρωτη..
νταξει ειναι μεγαλη ξενερα αλλα ξεπερνιεται σιγουρα..
αυτο που σκεφτομαι και εχω στο μυαλο μου σε τυχον αποτυχια ειναι κατι χαρακτηριστικο που μας ειχε πει ενας καθηγητης:
οτι πχ στα 29/30 σου κανεις δε θα σε ρωτησει αν εχεις περασει στα 18-19-20 εφοσον εχεις τελικα πετυχει αυτο που θες..απλά θα χεις χασει ένα χρονο
ποιος σωζεται απο αυτο??
Κοιτα εγω που ξανα εδωσα κ φετος πιστεψε με δεν ειναι και απο τα πιο ευκολα..Σκεψου μονο την ψυχολογια που ολο το χρονο ειναι ψιλο σκατα(sorri κιωλας για την εκφραση)
ειναι μια μεγαλη αποφαση αλλα πραγματι κανεις δεν πρεπει να το βαζει κατω τοσο ευκολα..μη σκεφτεσται ομως απο τωρα αν θα δωσετε του χρονου ειναι μεγαλο λαθος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Ευχαριστω για την απαντηση αν και νομιζα οτι ηταν λιγοτερη η διαφορα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eutuxia

Νεοφερμένος

Η Ευτυχία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Νομιζω με 12 αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρη

Αν σε ένα γραπτό κάποιου υποψηφίου η διαφορά μεταξύ των βαθμολογιών του πρώτου και του δεύτερου βαθμολογητή είναι μεγαλύτερη από 12 μονάδες, στην κλίμακα (0-100), τότε επιλαμβάνεται η επιτροπή του βαθμολογικού κέντρου. (το βρήκα σε ένα site-δν θυμάμαι ποιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aekara21r

Νεοφερμένος

Ο aekara21r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κοιτα εγω που ξανα εδωσα κ φετος πιστεψε με δεν ειναι και απο τα πιο ευκολα..Σκεψου μονο την ψυχολογια που ολο το χρονο ειναι ψιλο σκατα(sorri κιωλας για την εκφραση)
ειναι μια μεγαλη αποφαση αλλα πραγματι κανεις δεν πρεπει να το βαζει κατω τοσο ευκολα..μη σκεφτεσται ομως απο τωρα αν θα δωσετε του χρονου ειναι μεγαλο λαθος.....
ναι το καταλαβαινω αυτο.και φυσικα δε θελω να ξαναδώσω αλλα έλα που δε γυριζει πισω ο ...... ο χρονος!τι να κανουμε?εκανα μερικες "βλακειουλες" φετος οπωσ κ να το κανουμε κ εμενα αυτο θα με νευριασει πιο πολυ αμα δν περασω γιατι σχετικα με ελαχιστο διαβασμα θα βγαλω γυρω στα 15.500-16.800 μορια απο οτι εχω υπολογισει..και αμα ειναι στο τσακ θα χασω τη σχολη..αρα θα πρεπει να στραφω σε εναλλακτικες η πολυ απλα να ξαναδωσω και για αυτο εγραψα οτι εγραψα πριν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Καλή επιτυχία και καλο κουραγιο για τις επομενες ώρες! Εδωσα κι εγω μετα απο χρονια αλλά δε διαβασα σχεδον τίποτα, υπολογιζω όμως ότι ένα 8 θα το παρω (αχρηστο βεβαια, 10 ήθελα). Θυμαμαι πριν 7 χρονια τη μερα που πήρα τους βαθμούς (τοτε τους παιρναμε σε 2 δοσεις, τους μισους τη μια εβδομαδα και τους μισους την επόμενη), ήμουν εντελώς χαλαρή, δεν είχα άγχος, πάω τους παίρνω, μια χαρα ήταν πέρασα εκει που ηθελα, κι όταν πήγα στο σπίτι μου λεει η μάνα μου που ειδε μονο το πρωτο που σημειωσα, ένα 15, 'τι ειναι αυτά;' κι αρχισε να μουρμουριζει χωρις να τα εχει δει όμως, σηκωθηκα κι εφυγα οπως ήμουν, εκλεισα και το κινητο κι επαιρνε τηλεφωνα μεχρι το βραδυ σε σπίτια φίλων μου. Σα χθες το θυμάμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top