Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Κι εγώ θα το έλεγα, αλλά συγκρατήθηκα.
οριστε????????/////:( απο κοριτσι δεν περιμενα να το ακουσω αυτο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Εγώ δε θα κοιμηθώ πάντως,για να κοιμηθώ το πρωί που θα είναι και οι περισσότερο αγχωτικές ώρες(δε θα τα πάρω εγώ τα αποτελέσματά μου).
μπα εγω μαλλον το κοβω να κοιμαμαι κανα 2 ωριτσες το βραδυ...γτ αμα κοιμαμαι αυριο το πρωι και με βριζουν οι γονεις μ δεν θα το καταλαβαινω...και θα λεω μια χαρα τα πηγα ναι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Προτείνω στους αγαπητούς μας συντονιστές να μη μας κράξουν για τα οφφτοπικ,έχουμε το ακαταλόγιστο του άγχους μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sentro

Νεοφερμένος

Ο Sentro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Παιδια ενταξει χαλαρωστε και λιγο....ηρεμηστε δεν ειναι και το τελος του κοσμου...εγω παντως δεν εχω τρελαθει τοσο, ισως επειδη ξερω που περιπου κυμαινωμαι αλλα relax!!! δεν τελειωνουν ολα και να μην περασεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tempora

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Σαμποταρετε τα φαξ του σχολείου,:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
οριστε????????/////:( απο κοριτσι δεν περιμενα να το ακουσω αυτο :D
Πραγματικά,αισχύνομαι.Πίστεψέ με.:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ολοι μαζι σεξ? γουστερω τρελη φαση:D:lol:
ρε ειστε σοβαροι? μη λετε για γκρεμους εδω στο χωριο μου εχουμε πολους λετε να επισκεφτω κανεναν? Κ ο χωρος του σαλογκου δεν ειναι κακη ιδεα....
Αντε εχεται γεια........................................................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ε εσύ κάνε μόνος σου.

ε τι να σε κάνω αφου δεν διασαφήνισες !!!!
αντεεεε εγώ πριν πέταξα ωραία αθώα ιδέα άλλα κανείς δεν της έδωσε σημασια.....:'(

μη φοβάσαι ειμαρμένη δε μας παρεξηγεί κανείς!! η τα πέρασαν η θα τα περάσουν οπότε...........................:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Πραγματικά,αισχύνομαι.Πίστεψέ με.:fss:
και για να λες ειμαρμενη πρεπει να σαι θεουσα:D:D οποτε δεν σου αρμοζει να λες αυτο :nono::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenoOz

Νεοφερμένος

Η Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι?[Ηi βασικά πρώτα και συγνώμη αλλά είμαι λίγο άσχετη με τις διαδικασίες...].Εμείς τώρα αύριο τί ακριβώς θα δούμε?!...Θέλω να πω δεν θα είναι τα μόρια-αφού διαφοροποιούνται για κάθε πεδίο-...Μέσος όρος αυτών που γράψαμε? τι?:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
αντε γεια παιδια(με την καλη εννοια:P)παω να κοιμηθω καμμια ωρα να ηρεμησω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι?[Ηi βασικά πρώτα και συγνώμη αλλά είμαι λίγο άσχετη με τις διαδικασίες...].Εμείς τώρα αύριο τί ακριβώς θα δούμε?!...Θέλω να πω δεν θα είναι τα μόρια-αφού διαφοροποιούνται για κάθε πεδίο-...Μέσος όρος αυτών που γράψαμε? τι?:what:


Θα μαθεις το βαθμο που εγραψες σε καθε μαθημα και συμφωνα με τους βαθμους που εγραψες αλλα και τους βαθμους των τετραμηνων θα βγαλεις και τα μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
αντε γεια παιδια(με την καλη εννοια:P)παω να κοιμηθω καμμια ωρα να ηρεμησω...
αυτο γιατι μου κανει κατι σε ψινακη με την καλη εννοια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
και για να λες ειμαρμενη πρεπει να σαι θεουσα:D:D οποτε δεν σου αρμοζει να λες αυτο :nono::P
Γιατί πρέπει να είμαι θεούσα?Όταν ζούσε ο Πλάτωνας οι μόνοι θεοί που υπήρχαν ήταν οι 12 του Ολύμπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
αυτο γιατι μου κανει κατι σε ψινακη με την καλη εννοια:P
αμα ηθελα να χρησιμοποιησω κατι απο ψινακη δεν θα εβαζα το με την καλη την εννοια γτ αυτος παντα με την κακη τα λεει ολα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenoOz

Νεοφερμένος

Η Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ααα!ok ευχαριστώ πολύ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Γιατί πρέπει να είμαι θεούσα?Όταν ζούσε ο Πλάτωνας οι μόνοι θεοί που υπήρχαν ήταν οι 12 του Ολύμπου.
δεν ξερω τι να σου πω απο το νικ σου το ειπα αυτο ειμαρμενη δεν εχει σχεση με χριστο?
-----------------------------------------
αμα ηθελα να χρησιμοποιησω κατι απο ψινακη δεν θα εβαζα το με την καλη την εννοια γτ αυτος παντα με την κακη τα λεει ολα...:P
γλυκια πες:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Καμία,στη φιλοσοφία του Πλάτωνα σημαίνει "μοίρα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλένηΚρ

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
γεια σου ειμαρμένη...μα γιατι να μη μας καταλαβαινουν τις διάνοιες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top