Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Ειδες?Και αλλα αισθηματα.....Παιδια εφτασε η ωρα...ο,τι εγινε,εγινε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σε όλους λοιπόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
xaxaxa Και εγω ενα ριγος να με διαπερνα μολις το ειδα :p
Μου'ρθε λιγο ξαφνικο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
xaxaxa Και εγω ενα ριγος να με διαπερνα μολις το ειδα :p
Μου'ρθε λιγο ξαφνικο :p

και εγω ενω πανω κατω ξερω μολισ το ειδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Πωωωω.......Η Παρασκευή είναι πολύ κοντά ρε παιδιά!!! Δε θέλωωωωωω!! :(
Απ'την άλλη πρέπει να φεύγει όμως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavros4u

Νεοφερμένος

Ο Stavros4u αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πρώτη φορα που θα βγούν και στο ίντερνετ ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Εντάξει έχει και ανακοίνωση στο ypepth για παρασκευή.Εκείνη την μέρα γράφω θρησκευτικά λέτε να βοηθήσει αυτό:P;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Δεν θ' αντεξω να τα δω στο ιντερνετ ολα μαζι και να μου 'ρθει ξαφνικο. :P

Θα κανω το ιδιο με περυσι, θα ξεκινησω απ' αυτα που περιμενω καλυτερα και θα παω στα χειροτερα. Αλλα τις δυσαρεστες εκπληξεις μπορει να τις δω και σ' αυτα που περιμενω καλα...

Ουφ, δεν ξερω. :( Απ' τη μια φοβαμαι καμια δυσαρεστη εκπληξη και απ' την αλλη πρεπει να φευγει κι αυτο...

Αντε καλη μας τυχη την Παρασκευη πλεον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

UnSourCeR

Νεοφερμένος

Ο UnSourCeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Αθήνα, 16 Ιουνίου 2009

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Από το Υπουργείο Εθνικής Παιδείας και Θρησκευμάτων ανακοινώνεται ότι μετά τη γνωστοποίηση της βαθμολογίας των κατόχων πτυχίου Β΄ κύκλου ΤΕΕ αναμένεται να ολοκληρωθεί σύντομα η διαδικασία βαθμολόγησης των γραπτών δοκιμίων των μαθημάτων της τελευταίας τάξης του Γενικού Λυκείου και ΕΠΑΛ (ΟΜΑΔΑ Β΄ - εκτός των μαθημάτων ειδικότητας).
Την Παρασκευή 19 Ιουνίου 2009, μετά τις 12 το μεσημέρι, οι βαθμολογίες θα αναρτηθούν σε όλα τα Λύκεια της χώρας.



πηγή: ypepth
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Εντάξει έχει και ανακοίνωση στο ypepth για παρασκευή.
Εχεις καποιο λινκ??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Δεν θ' αντεξω να τα δω στο ιντερνετ ολα μαζι και να μου 'ρθει ξαφνικο. :P

Θα κανω το ιδιο με περυσι, θα ξεκινησω απ' αυτα που περιμενω καλυτερα και θα παω στα χειροτερα. Αλλα τις δυσαρεστες εκπληξεις μπορει να τις δω και σ' αυτα που περιμενω καλα...

Ουφ, δεν ξερω. :( Απ' τη μια φοβαμαι καμια δυσαρεστη εκπληξη και απ' την αλλη πρεπει να φευγει κι αυτο...

Αντε καλη μας τυχη την Παρασκευη πλεον.
Λές στο ίντερνετ να υπάρχουν από το πρωί; δεν θα αντέξω μέχρι τις 12.Και εγώ φοβάμαι αυτές τις δυσάρεστες εκπλήξεις:Pουφφφφφφφφφφφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

UnSourCeR

Νεοφερμένος

Ο UnSourCeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

Stavros4u

Νεοφερμένος

Ο Stavros4u αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Λές στο ίντερνετ να υπάρχουν από το πρωί; δεν θα αντέξω μέχρι τις 12.Και εγώ φοβάμαι αυτές τις δυσάρεστες εκπλήξεις:Pουφφφφφφφφφφφφφφ
Τι να πω εγω περυσι που ειχαν πει 11 και στο σχολεο μου αναρτηθηκαν στις 2; Τρεις ωρες ειχα στησει καραουλι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

SuperSayian

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Να ζητήσω και εγω με την σειρά μου συγνώμη αν παραφέρθηκα και έθιξα κάποιον!Ίσως λόγω υπερβάλοντος ζήλου να υπερασπιστώ την άποψη μου παρεκτράπηκα!Ειλικρινά δεν είχα τέτοιο σκοπό!!Συμφωνώ με τους προλαλίσαντες πως τώρα έχει μπει το νερό στο αυλάκι και πως δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε!!Απλά υπομονή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ειδικά συγγνωμη σε σενα SuperSayian..μερικές φορές το αγχος, μερικές η κουραση επηρεάζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αυτο το λινκ τι είναι?
Εγω παντως αν βαλω εκει τον κωδικο και τα αρχικα μου, βγαζει τη σχολη που περασα περυσι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Λές στο ίντερνετ να υπάρχουν από το πρωί; δεν θα αντέξω μέχρι τις 12.Και εγώ φοβάμαι αυτές τις δυσάρεστες εκπλήξεις:Pουφφφφφφφφφφφφφφ


κανε το άλλο που έκανα εγώ πέρισυ για αποφύγω τη βασανιστική πρωινή αναμονη!!! ρίξε γερό ξενύχτι το προηγούμενο βράδυ , βγές έξω, πιές, γίνε ντίρλα αν χρειαστεί, πήγαινε για ύπνο τις πρωινές ώρες, βάλε ξυπνητήρι κατά τη μια και ουτε αναμονή ούτε τίποτα!!! ξυπνάς κ τσούπ για καλημέρα τα αποτελέσματα!!!!!ασε που αν θα πας αργοτερα δε θα πέσεις πάνω στο τράφικ του λυκείου!!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top