Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
έχεις πίασει το νόημα της ζωής φίλε μου!!!!:no1:
{κάντε χαβαλέ και θα περάσουν οι μέρες χαλαράαααααααα!!!}
μαλλον θα ακολουθησω την τακτικη σας οσο μπορω βεβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Βγείτε έξω να χαλαρώσετε ρε παιδιά. Ξέρετε πόσες φορές θα πείτε στο πανεπιστήμιο "Μακάρι να ξανέδινα πανελλήνιες"; Το 'χω πει ούτε κι εγώ ξέρω πόσες φόρες. Έχω χάσει το λογαριασμό. Σε σχέση με το τι σας περιμένει η διαδικασία των πανελληνίων είναι από τις πιο ήπιες και η πιο αξιοκρατική (έχουν να δουν τα μάτια σας...). Εξαρτάται βέβαια και από την δυσκολία της σχολής που θα περάσει ο καθένας, αλλά οι περισσότεροι το παραδέχονται. Γι αυτό σας λέω ηρεμήστε, χαλαρώστε.

Βέβαια στην ηλικία σας κι εγώ σαν κι εσάς ήμουνα στην τσίτα. Αν με έπιανες από την μύτη θα 'σκαγα και ας μου έλεγαν οι μεγαλύτεροι να ηρεμήσω και να χαλαρώσω. Είχαν σπάσει τα νεύρα μου μέχρι να βγουν οι βαθμολογίες και όταν μετά πέρασα στο πανεπιστήμιο κατάλαβα "τι ώραιες που ήταν οι πανελλήνιες".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Λοιπόν...
σκεφτηκα ωραια ιδέα...
θα πάρει ο καθενας μπυρονια, κρασιά, ουζα, ουισκια ή ότι αλλο θελει...
θα αράξουμε ολοι απο τις 12 και μετά στο pc, ischool δλδ...
λίγο πριν ξεκινήσουμε να τα πίνουμε θα φτιαξουμε τοπικ ειδικό για να μην γεμίσουμε το forum με αηδίες, μιας και θα εχουμε μεθυσει και δν θα ξερουμε τι λεμε....

χαχαχαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
πλακα μας κανεις μαλλον???τι ηταν ωραιο που εγω προσωπικα ξυπνουσα απο τις 4:30 η π δεν κοιμομουν και τοσο καλα ολη νυχτα απο το αγχοσ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ψήθηκα ελάτε στο χωριό μου έχουμε ουζάκι και κρασάκι παραγωγής :P

τι ουζάκι ρε παππούς είσαι???:P πάμε σε κανα παραλιακό μπαράκι να πιεις μαρτίνι σε κολωνάτο ποτήρι με θρυψαλισμένο πάγο!!!! γιάμμι!!!!!
{ουπς σα να ξέφυγα λίγο απο το θέμα των αποτελεσμάτων κ φοβάμαι μην ακούσω καμια βαριά.............:(:P)
-----------------------------------------
Λοιπόν...
σκεφτηκα ωραια ιδέα...
θα πάρει ο καθενας μπυρονια, κρασιά, ουζα, ουισκια ή ότι αλλο θελει...
θα αράξουμε ολοι απο τις 12 και μετά στο pc, ischool δλδ...
λίγο πριν ξεκινήσουμε να τα πίνουμε θα φτιαξουμε τοπικ ειδικό για να μην γεμίσουμε το forum με αηδίες, μιας και θα εχουμε μεθυσει και δν θα ξερουμε τι λεμε....

χαχαχαα

ε είσαι φοβερός φίλε!!!
εγώ πάντως είμαι μέσα με τα χίλια!!!! :P
-----------------------------------------
μαλλον θα ακολουθησω την τακτικη σας οσο μπορω βεβαια...

ετσι!:no1:
χαλαράαααααααααααα , η ζωή είναι ωράια όπως λέει κ ο μέγιστος αοιδός βασίλης Καρράς!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Παιδία οι περισσοτεροι απ'εσας θα περιμενετε να ανρτηθουν οι βαθμολογιες στα σχολεια η θα τισ δειτε μεσω ιντερνετ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
θα παρω iphone μαζι στο σχολείο μπας και ειναι ανοιχτό το wireless στο school, αν μεχρι να φυγω δεν εχουν βγει στο Internet... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
^^ καρράς; ένας άλλος δεν το έλεγε αυτό το τραγούδι;

αν και η διαίσθηση μου μου έλεγε για παρασκευή, η όλη ανακοίνωση με βρήκε τελείως απροετοίμαστο! δεν ξέρω, έχω μια άρνηση αν και το θέλω πάρα πολύ να μάθω τι σκατά έκανα...

άντε να coolάρουμε (πρώτος και καλύτερος εγώ). ό,τι έγινε, έγινε. δεν αλλάζει τίποτα πλέον! καλή επιτυχία παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Παιδία οι περισσοτεροι απ'εσας θα περιμενετε να ανρτηθουν οι βαθμολογιες στα σχολεια η θα τισ δειτε μεσω ιντερνετ???
Ίντερνετ σιγά μην περιμένω μέχρι τις 12:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
τι ουζάκι ρε παππούς είσαι???:P πάμε σε κανα παραλιακό μπαράκι να πιεις μαρτίνι σε κολωνάτο ποτήρι με θρυψαλισμένο πάγο!!!! γιάμμι!!!!!
{ουπς σα να ξέφυγα λίγο απο το θέμα των αποτελεσμάτων κ φοβάμαι μην ακούσω καμια βαριά.............:(:P)
-----------------------------------------


ε είσαι φοβερός φίλε!!!
εγώ πάντως είμαι μέσα με τα χίλια!!!! :P
-----------------------------------------


ετσι!:no1:
χαλαράαααααααααααα , η ζωή είναι ωράια όπως λέει κ ο μέγιστος αοιδός βασίλης Καρράς!!!!!


Βασικα το "Χαλαρα" δεν το ελεγε οο Χρηστος Παζης?? :p
-----------------------------------------
Παιδία οι περισσοτεροι απ'εσας θα περιμενετε να ανρτηθουν οι βαθμολογιες στα σχολεια η θα τισ δειτε μεσω ιντερνετ???

Θα τις δω το πρωι απο το ιντερνετ και θα περασω και μια βολτα και απο το σχολειο μετα!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
αντε και καλη επιτυχια μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Βασικα το "Χαλαρα" δεν το ελεγε οο Χρηστος Παζης?? :p
-----------------------------------------

καλά ντε μη με φάτε δεν είμαι του είδους καρρά/πάζη οποτε είπα μπαρούφα !! ο στίχος όμως έχει σημασία!!!!!

Θα τις δω το πρωι απο το ιντερνετ και θα περασω και μια βολτα και απο το σχολειο μετα!!!:no1:

αν βγούνε στο ιντερνετ καλα θα ηταν .... γιατι κ περισυ ετσι λεγανε και περιμεναμε σαν τους να μην πω τι....
παντως φετος ειδα μια βελτιωση στην οργανωση του υπουργειου παιδειας,τουλαχιστον στο διαδικτυακό κομμάτι,οποτε μπορούμε να ελπίζουμε οτι θα αναρτηθούν κ ιντερνετ........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
εγω θα περιμενω να βγουν στα σχολεια δεν εχω την δυναμη να τα δω πιο νωρις απο το ιντερνετ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
19 Ιουνίου τα αποτελέσματα των πανελληνίων!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
19 Ιουνίου τα αποτελέσματα των πανελληνίων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 16_06_2009_hmeromhnia_anarthshs_bathmologiwn_090616.doc
    37 KB · Εμφανίσεις: 126

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Παιδιά είναι σίγουρο οτι θα μπορέσουμε να τα δούμε στο ιντερνετ?Φαντάζεστε πόσο κίνηση θα έχει το σαιτ του υπεπθ εκείνη τη μέρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Παιδιά είναι σίγουρο οτι θα μπορέσουμε να τα δούμε στο ιντερνετ?Φαντάζεστε πόσο κίνηση θα έχει το σαιτ του υπεπθ εκείνη τη μέρα?

Καλα αν καταφερουν και σηκωσουν ενα σωρο ατομα που θα μπαινουν εκεινη τη στιγμη στο site θα γραψω ενα μεγαλο μπραβο εδω. Αμφιβαλλω αν μπορεσουν να μην πεσει το site.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Οι βαθμοί και στο Διαδίκτυο
Οσοι δεν έχετε πολύ σοβαρό λόγο μην επιχειρήσετε να μπείτε στην ιστοσελίδα του υπουργείου Παιδείας (www.ypepth.gr) στις 19 Ιουνίου, η οποία -σύμφωνα με τις πληροφορίες του ΕΤ- είναι η πιθανότερη ημερομηνία ανακοίνωσης των βαθμολογιών των πανελλαδικών εξετάσεων. Θα πέσετε σε «φοβερή κίνηση», καθώς για πρώτη φορά -κατά τις ίδιες πληροφορίες- οι βαθμοί θα αναρτηθούν στο Διαδίκτυο, όπου οι υποψήφιοι θα έχουν πρόσβαση με τον προσωπικό τους κωδικό. Οι αρμόδιες υπηρεσίες αισιοδοξούν ότι φέτος θα σπάσουν το ρεκόρ χρόνου ανακοινώνοντας τις βαθμολογίες νωρίτερα από κάθε άλλη φορά (πέρυσι η αντίστοιχη ανακοίνωση είχε γίνει στις 24 Ιουνίου). Τα βαθμολογικά κέντρα δούλεψαν πυρετωδώς απασχολώντας το προσωπικό τους όλα τα Σαββατοκύριακα του τελευταίου 30ημέρου.

Υπολογίζεται ότι η βαθμολόγηση θα ολοκληρωθεί αρχές της ερχόμενης εβδομάδας. Επιπλέον θα χρειαστεί περίπου ένα τριήμερο για να γίνει η αντιπαραβολή των μηχανογραφικών που θα εκδώσει η Μηχανογράφηση του ΥΠΕΠΘ με τα στοιχεία των βαθμολογικών κέντρων, προκειμένου να αποκλειστεί το ενδεχόμενο λαθών. Θα ακολουθήσει η υποβολή των μηχανογραφικών δελτίων, θα μεσολαβήσει η περίοδος της ατέλειωτης αναμονής, και τελευταία εβδομάδα του Αυγούστου, ίσως και νωρίτερα, το υπ. Παιδείας θα ανακοινώσει τις βάσεις και τα ονόματα των εισακτέων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μολις εζησα εναν πραγματικο εφιαλτη... Πεφτω ο καημενος να κοιμηθω και εκει που βρισκομαι στο 7ο σταδιο rem, χτυπαει το κινητο:mad:!! Αφου βριζω θεους και δαιμονες, το σηκωνω και αντιλαμβανομαι οτι ειναι ο φιλος μου ο Περικλης... Μου λεει στην αρχη τα δικα του, τα οποια για να πω την αληθεια τα ακουγα με μισοκλειστα ματια και στο τελος μου πεταει το καλυτερο: <ξερεις Κωστα, ειπανε στη net και το mega οτι αυτη την Παρασκευη ( τον σταματαω και το ρωταω με τρεμαμενη φωνη : Στις 19??), ναι μου λεει στις 19, βγαινουν τα αποτελεσματα!! Δεν ηξερα τι να κανω... Κρυο αιμα ενιωσα να διαπερνα τις φλεβες μου και αρχισα να χαστουκιζομαι, μηπως ονειρευομουνα ακομα!! Τελικα τιποτα, τα ψεματα ειχαν τελειωσει... Τι νιωθω τωρα?? Αγχος, φοβο, ενα δυνατο καρδιοχτυπι και εναν ασταματητο πονοκεφαλο απο το αποτομο ξυπνημα!! Καλη επιτυχια και το βραδυ της Πεμπτης ΟΛΟΙ ντιρλααααααααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σε όλους!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top