Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ναι, το είδα... την κατάρα μου να'χει!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Ελα μου ντε?? Απ'οτι βλεπω εχουμε και το ιδιο ονομα, οποτε ολοι οι Κων/νοι - Κωσταδες πρεπει να ειμαστε τρομερα αγχωδεις τυποι:P!! Εγω τουλαχιστον ειμαι...

Ωραια διαπιστωση αυτη:D. Κοιτα γενικα αγχος το εχω δεν λεω αλλα στην συγκεκριμενη περιπτωση για τα αποτελεσματα δεν εχω καθολου και μου κανει και εντυπωση αυτο. :p Μαλλον επειδη πανω κατω εχω υπολογισει που θα κυμαινομαι , ειμαι και σε κατευθυνση που βοηθαει σε αυτο (τεχνολογικη).
Πιο πολυ excited ειμαι θα ελεγα για να δω αν επεσα μεσα στις προβλεψεις μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Από έγκυρες πηγές μου πληροφορήθηκα πως στην Εκθεση έγινε μεγάλος σαματάς καθως ξαναδιορθωθηκαν οι εκθέσεις. Ο λόγος που δόθηκε αυτή η εντολή από τους ανωτέρους ειναι το "χαντακωμα" που προέκυψε από την πρώτη βαθμολόγηση...Οι μεγαλύτεροι βαθμοί κυμαίνονταν γύρω στο 14!!!!! Έτσι, δόθηκε εντολή για επαναβαθμολόγηση με "ελαστικότερα" κριτήρια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Αυτο που λες εγινε σε ολα τα βαθμολογικα ή σε κανα δυο μονο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Μια καθηγητρια μου η οποια διορθωσε περιπου 50 γραπτα μου ειπε πως υπηρξαν γραπτα και γυρω στο 17 βεβαια πολυ λιγα.
Ετυχε μαλιστα μου ειπε ο πρωτος βαθμολογητης σε ενα γραπτο να εχει βαλει 19 και αυτη που το διορθωσε δευτερη φορα, εβαλε 17 :p
Επισης, πολλα γραπτα πηγαν για αναβαθμολογηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Οι πηγές μου βρίσκονται στα Κεντρικά στην Παλλήνη...και αναφέρονται στο σύνολο των γραπτών των εξεταζομένων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jackson_1919

Νεοφερμένος

Ο Jackson_1919 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Στις 22 Ιουνίου αναμένεται να ανακοινωθούν τα αποτελέσματα των πανελλαδικών εξετάσεων αλλά αυτή την φορά οι ενδιαφερόμενοι με τον δικό τους κωδικό θα έχουν την ευκαιρία να τα παίρνουν από το site του υπουργείου παιδείας.

https://troktiko.blogspot.com/2009/06/22_13.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias13

Νεοφερμένος

Ο ilias13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Οι βαθμοί και στο Διαδίκτυο
Οσοι δεν έχετε πολύ σοβαρό λόγο μην επιχειρήσετε να μπείτε στην ιστοσελίδα του υπουργείου Παιδείας (www.ypepth.gr) στις 22 Ιουνίου, η οποία -σύμφωνα με τις πληροφορίες του ΕΤ- είναι η πιθανότερη ημερομηνία ανακοίνωσης των βαθμολογιών των πανελλαδικών εξετάσεων. Θα πέσετε σε «φοβερή κίνηση», καθώς για πρώτη φορά -κατά τις ίδιες πληροφορίες- οι βαθμοί θα αναρτηθούν στο Διαδίκτυο, όπου οι υποψήφιοι θα έχουν πρόσβαση με τον προσωπικό τους κωδικό. Οι αρμόδιες υπηρεσίες αισιοδοξούν ότι φέτος θα σπάσουν το ρεκόρ χρόνου ανακοινώνοντας τις βαθμολογίες νωρίτερα από κάθε άλλη φορά (πέρυσι η αντίστοιχη ανακοίνωση είχε γίνει στις 24 Ιουνίου). Τα βαθμολογικά κέντρα δούλεψαν πυρετωδώς απασχολώντας το προσωπικό τους όλα τα Σαββατοκύριακα του τελευταίου 30ημέρου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Να προσθέσω ότι πάλι απο ιδιες πηγές μου τα αποτελέσματα θα ανακοινωθουν 24-26 όπως ακριβώς ξέρουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Από έγκυρες πηγές μου πληροφορήθηκα πως στην Εκθεση έγινε μεγάλος σαματάς καθως ξαναδιορθωθηκαν οι εκθέσεις. Ο λόγος που δόθηκε αυτή η εντολή από τους ανωτέρους ειναι το "χαντακωμα" που προέκυψε από την πρώτη βαθμολόγηση...Οι μεγαλύτεροι βαθμοί κυμαίνονταν γύρω στο 14!!!!! Έτσι, δόθηκε εντολή για επαναβαθμολόγηση με "ελαστικότερα" κριτήρια....

Η μητέρα μου είναι στο βαθμολογικό της πόλης μου και δεν έγινε τπτ τέτοιο.Οτι να ναι λέτε εδω μέσα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Να προσθέσω ότι πάλι απο ιδιες πηγές μου τα αποτελέσματα θα ανακοινωθουν 24-26 όπως ακριβώς ξέρουμε!

Μα ο ιδιος ο υπουργος παιδειας ανεφερε το 22-26 Ιουνιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

megas kotsos

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Να προσθέσω ότι πάλι απο ιδιες πηγές μου τα αποτελέσματα θα ανακοινωθουν 24-26 όπως ακριβώς ξέρουμε!

Τελικα αλλαξαν οι πηγες σου και ταυτιζονται με τις δικες μου?????????????ααααααααρε Ελληνα!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Στην αρχη ειχαμε τη ραδιο αρβυλα με τα αυτους που προεβλεπαν ή ειχαν ακουσει απο τη φιλη του θειου του παππου του ξαδερφου τους που δουλευει στο υπουργειο τι θα πεσει την επομενη στις πανελλαδικες , τώρα έχουμ
-----------------------------------------
Στην αρχή είχαμε τη ράδιο αρβύλα με αυτούς που έλεγαν τι θα πέσει στις πανελλαδικές την επομένη , τωρα με τα αποτελέσματα , μετά με τις βάσεις ...αντε να δούμε.Ενημερωτικά σας λεω πάντως οτι την τριτη γινεται η δευτερη αντιπαραβολη των βαθμων και αρχιζουν τα τετραδια να μπαινουν στους σακους οποτε η διαδικασια των βαθμολογικων τελειωνει και την Πεμπτη , 18 του μηνα , οι βαθμοι ειναι στο Υπουργειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Η μητέρα μου είναι στο βαθμολογικό της πόλης μου και δεν έγινε τπτ τέτοιο.Οτι να ναι λέτε εδω μέσα....
Ελα ντε οτι να'ναι λενε ολοι...δν καταλαβαινετε οτι μας αγχωνετε πιο πολυ ετσι???και εγω αν ειναι να το παρουμε ετσι εγω πολυ εγκυρη πηγη τον υπουργο παιδειας...σοβαρευτειτε λιγο..ελεοςςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

megas kotsos

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ρε παιδια,γιατι θα σκασω,γνωριζετε απο που βγαινει η φραση ''ραδιο αρβυλα''?????εδω και δυο χρονια μου εχει κατσει!!!!οποιος ξερει ας πει!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis

Νεοφερμένος

Ο apostolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ρε παιδια,γιατι θα σκασω,γνωριζετε απο που βγαινει η φραση ''ραδιο αρβυλα''?????εδω και δυο χρονια μου εχει κατσει!!!!οποιος ξερει ας πει!!!!!!!!!!!!
οτι να'ναι:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hearts_alive

Νεοφερμένος

Ο hearts_alive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή ξέρω γύρω στα 8 άτομα πάντως που'χουν μάθει τους βαθμούς τους με "μέσον". Τι να κάνουμε, οι υπόλοιποι θα περιμένουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Καλυτερα να περιμενουμε οι υπολοιποι...εγω ακομα δεν νοιωθω ετοιμος...εχω πολυ αγχος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Καλυτερα να περιμενουμε οι υπολοιποι...εγω ακομα δεν νοιωθω ετοιμος...εχω πολυ αγχος...

τι αγχος?οτι εγινε εγινε!ευκαιριες υπαρχουν σε καθε περιπτωση.μην το σκεφτεσαι και πηγαινε κανα μπανιο.ολη τη χρονια ειχες αγχος!και τωρα ακομη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top