Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
According to her,we aren't humans.Βρε δεν παμε στο διαολο λεω εγω καλυτερα...

Πάπα πιάσε ξυράφια και πυρωμένα σίδερα κι έλα Λεμεσό να κάνουμε suicide party!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Αν ο γκέι φίλος μου δεν μου την πέσει, τότε είμαστε οκ. Δεν βλέπω κάνα πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nightsleeper

Νεοφερμένος

Η nightsleeper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αφού είναι της Φύσης, είναι φυσιολογική ανωμαλία

Το πιο έξυπνο που άκουσα ποτέ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Τι θα έκανα; ΑΓΙΑΣΜΟ!!!!!!!!!
Την ομοφυλοφιλία την θεωρώ ανωμαλία της Φύσης.
Σουτ στα σίγουρα...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=-jrh8VVwMI4&feature=sub[/ame]

Επιτέλους βρήκα ένα βίντεο να μην τα γράφω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Aν ο φίλος μου ήταν γκέι δεν θα με πείραζε καθόλου...άσε που έχουν και μεγαλύτερη αίσθηση του καλού γούστου στα ρούχα και άλλα!!:P:D

Και οι σωστοί άνδρες έχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Στερεότυπα, λέω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Δεν εννοώ τους ίδιους αλλά δίνουν καλές συμβουλές στις φίλες τους!!:DΚαλύτεροι και από γυναικίες φίλίες..δεν υπάρχει ανταγωνισμός,ζηλιές και κακίες..:xixi:

Ε ναι λόγου αλλιώτικων γούστων. Η σεξουαλική ζωή επηρεάζει πολύ τον άνθρωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Δεν εννοώ τους ίδιους αλλά δίνουν καλές συμβουλές στις φίλες τους!!:DΚαλύτεροι και από γυναικίες φίλίες..δεν υπάρχει ανταγωνισμός,ζηλιές και κακίες..:xixi:
Ε ναι λόγου αλλιώτικων γούστων. Η σεξουαλική ζωή επηρεάζει πολύ τον άνθρωπο.
Μέχρι να προσπαθήσει να φάει η μια τον γκόμενο του άλλου -ή το αντίστροφο.

GOTO #429
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
δεν ειχα καθολου προβλημα να ειχα καποιον φιλο που να ειναι ομοφυλοφιλος γτ ειναι η προσωπικη ζωη του καθενος αυτο κ δεν θα με επηρεαζε στην φιλια μαζι του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
δεν ειχα καθολου προβλημα να ειχα καποιον φιλο που να ειναι ομοφυλοφιλος γτ ειναι η προσωπικη ζωη του καθενος αυτο κ δεν θα με επηρεαζε στην φιλια μαζι του..

Συνφωνω αρκει να μην απλωνει τα ξερα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Συνφωνο αρκει να μην απλωνει τα ξερα του

σε αγορι ισως,σε κοπελα δεν νομιζω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indrilgon

Νεοφερμένος

Η indrilgon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Ότι και για τους περισσότερους φίλους μου. Προσπαθώ να τον στηρίζω απέναντι στους άλλους και να είμαι εκεί όταν με χεριάζετε.
Το χειρότερο είναι να προσπαθεί κάνεις να αλλάξει την φύση του άλλους με ατάκες του τύπου «Ε μικρός-η είσαι τώρα πιο μετά θα βρεις κόπια άτομο του άλλου φίλους θα παντρευτείς και θα κάνεις παιδάκια.» Περά από τα υπαρξιακά που δημιουργούνται στον άνθρωπο: “Και αν έχουν δίκιο?” κτλ. Στην Ελλάδα ισχύει και το άλλο. Ότι φτάνει ο άνθρωπος 40 χρονών, έχει σύζυγο και παιδιά και ξαφνικά καταλαβαίνει ότι δεν αντέχει άλλο....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

l2eclipse

Νεοφερμένος

Ο l2eclipse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μεγάλη δουλειά.

Εγώ δεν θα είχα κανένα πρόβλημα. Αν ήταν σωστός φίλος τότε θα τον υποστήριζα με την επιλογή του.
καιγο το ιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
βασικα θα τον αντιμετοπιζα οπωσ παντα!στο κατω κατω φιλοσ/η μου ειναι!αρκει να μην θελει να γινει κατι παραπανω.....:wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
βασικα θα τον αντιμετοπιζα οπωσ παντα!στο κατω κατω φιλοσ/η μου ειναι!αρκει να μην θελει να γινει κατι παραπανω.....:wow:

Μωρε,γκει ειναι,πως θες να γινει κατι παραπανω;:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AgGeliCo0zZz

Νεοφερμένος

Η Αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
αν η κολλητη μου ηταν λεσβια???δεν το εχω σκεφτει ΠΟΤΕΕΕ..θα συνεχιζε να ειναι κολλητη μου,μερικα πραγματα στη ζωη δεν αλλαζουν εγω την αγαπαω οπωσ και να ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maniana

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Θα υποστήριζα τις επιλογες του και δεν θα είχα κανένα πρόβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stroumfotragoudw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stroumfotragoudw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
εγώ είπα στη φίλη μου ότι είμαι bi και όλα μια χαρά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ελπίζω να μη μου τύχει ποτέ, γιατί μετά θα είμαι επιφυλακτικός:O
Αν μου συνέβαινε κάτι τέτοιο, δεν ξέρω πώς θα αντιδρούσα. Πάντως θα ξενέρωνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stroumfotragoudw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stroumfotragoudw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
evris ευχαριστώ :P μου δίνεις κουράγιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top