Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
κοιτα...καλα εκανες και το ειπες...μπραβο σου..
και καλα εκανες που μπηκες και ξεκαθαρισες καποια πραγματα...!!!

Τι ακριβώς ξεκαθάρισε? Γιατί δεν κατάλαβα να ξεκαθάρισε κάτι.. Κάτσε να πάμε μέχρι τέλους (αν αντέξει) και ξαναμιλάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ρε djohn τι σε νοιάζει το ποιος είναι, το τι πιστεύει και το για ποιό λόγο μπήκε στο φόρουμ?
Σωστά δεν τα λέει? Απο κει και πέρα όλα τα άλλα είναι περιττά. Σταμάτα να ασχολείσαι με το τι κάνει και το για ποιό λόγο μπήκε και σχολίασε το τι γράφει. Όλα τα άλλα άστα, δε σε αφορούν και δεν έχουν και σημασία.

Φιλικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Τι ακριβώς ξεκαθάρισε? Γιατί δεν κατάλαβα να ξεκαθάρισε κάτι.. Κάτσε να πάμε μέχρι τέλους (αν αντέξει) και ξαναμιλάμε.

οκ να δουμε μονο τι θα γινει στο τελος...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Ρε djohn τι σε νοιάζει το ποιος είναι, το τι πιστεύει και το για ποιό λόγο μπήκε στο φόρουμ?
Σωστά δεν τα λέει? Απο κει και πέρα όλα τα άλλα είναι περιττά. Σταμάτα να ασχολείσαι με το τι κάνει και το για ποιό λόγο μπήκε και σχολίασε το τι γράφει. Όλα τα άλλα άστα, δε σε αφορούν και δεν έχουν και σημασία.

Φιλικά.
Φυσικά και σωστότατα τα λέει. Είπα το αντίθετο? Ίσα ίσα τόνισα και κάτι πριν κάποιες σελίδες με κόκκινο χρώμα αλλά μάλλον κανεις δεν το είδε.

οκ να δουμε μονο τι θα γινει στο τελος...!!!
Μήπως του έστειλες πμ να απαντήσει? Λέω εγώ τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Φυσικά και σωστότατα τα λέει. Είπα το αντίθετο? Ίσα ίσα τόνισα και κάτι πριν κάποιες σελίδες με κόκκινο χρώμα αλλά μάλλον κανεις δεν το είδε.


Μήπως του έστειλες πμ να απαντήσει? Λέω εγώ τώρα.

τι σε κανει να το πιστευεις αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonaros18

Νεοφερμένος

Ο antonaros18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Συγγνώμη αν σας ενόχλησε το οτι γραφτηκα για να κάνω αυτο το ποστ, αλλα πάντα υπάρχει μια αιτία.Βιαστήκατε να βγάλετε συμπεράσματα μάλλον.Το μόνο που θέλω να σχολιάσω ειναι αυτο το "μεγαλοπρεπες": ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΣ(Τ)ΑΙ του NOVEMBER RAIN.ΔΕΝ ξεφτιλίζομαι φίλε μου όταν εχω το θάρρος της γνώμης μου και διεκδικώ την αξιοπρέπεια μου λεγοντας το τι έίμαι.Δικαιωμά σου να προτιμάς τους "στρουθοκαμηλους" απο τους ανθρώπους με παρρησια.Αν ήθελα να προκαλέσω η να συγκινησω είχα πολλά να πω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Συγγνώμη αν σας ενόχλησε το οτι γραφτηκα για να κάνω αυτο το ποστ, αλλα πάντα υπάρχει μια αιτία.Βιαστήκατε να βγάλετε συμπεράσματα μάλλον.Το μόνο που θέλω να σχολιάσω ειναι αυτο το "μεγαλοπρεπες": ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΣ(Τ)ΑΙ του NOVEMBER RAIN.ΔΕΝ ξεφτιλίζομαι φίλε μου όταν εχω το θάρρος της γνώμης μου και διεκδικώ την αξιοπρέπεια μου λεγοντας το τι έίμαι.Δικαιωμά σου να προτιμάς τους "στρουθοκαμηλους" απο τους ανθρώπους με παρρησια.Αν ήθελα να προκαλέσω η να συγκινησω είχα πολλά να πω .

μεγάλε μεγάλε.. Σε μένα απάντα. Σε άλλα φόρουμς είσαι γραμμένος?
-----------------------------------------
τι σε κανει να το πιστευεις αυτο?

Ε, ξέρω γω.. Θα μύρισα τα νύχια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
μεγάλε μεγάλε.. Σε μένα απάντα. Σε άλλα φόρουμς είσαι γραμμένος?
-----------------------------------------


Ε, ξέρω γω.. Θα μύρισα τα νύχια μου.

καλα που κολλαει το αν ειναι γραμμενος σε αλλα φορουμ...
δεν του εστειλα..μονος του απαντησε...και δεν ειχα λογο να του στειλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
καλα που κολλαει το αν ειναι γραμμενος σε αλλα φορουμ...
δεν του εστειλα..μονος του απαντησε...και δεν ειχα λογο να του στειλω...

Take a seat and watch please.

Τα νύχια μου μου είπαν ψέμματα. Ίσως θα πρέπει να τα κόψω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonaros18

Νεοφερμένος

Ο antonaros18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
φίλε μου djohn ,
υπαρχει καποια συγκεκριμένη διαδικασια που πρεπει να ακολουθήσω για να πω τι γνώμη μου σ'ενα forum? Η μήπως πρέπει να πάρω αμπάριζα ολα τα forums για να χω το δικαιωμα να μιλήσω κι εδω?Δεν καταλαβαίνω τη λογική σου ειλικρινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Συγγνώμη αν σας ενόχλησε το οτι γραφτηκα για να κάνω αυτο το ποστ, αλλα πάντα υπάρχει μια αιτία.Βιαστήκατε να βγάλετε συμπεράσματα μάλλον.Το μόνο που θέλω να σχολιάσω ειναι αυτο το "μεγαλοπρεπες": ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΣ(Τ)ΑΙ του NOVEMBER RAIN.ΔΕΝ ξεφτιλίζομαι φίλε μου όταν εχω το θάρρος της γνώμης μου και διεκδικώ την αξιοπρέπεια μου λεγοντας το τι έίμαι.Δικαιωμά σου να προτιμάς τους "στρουθοκαμηλους" απο τους ανθρώπους με παρρησια.Αν ήθελα να προκαλέσω η να συγκινησω είχα πολλά να πω .
Το ιντερνετ ειναι πορνειο.Ο καθενας μεει οτι θελει εδω μεσα, χωρις συνεπειες.Εισαι οντως ανθρωπος με παρρησια ομως? Εγω θα σε ξαναδω ποτε?Το ανακοινωσες αληθεια και σε ολους?Να σε πιστεψω οτι εινααι αληθεια?. Στο ιντερνετ πρεπει να τους αντιμετωπιζουμε ολους σαν αντικειμενα που βγαζουν σχολια,Εχεις καμμια συνεπεια ομως για οτι λες?Ο ρολος σου ως Μαρθα Βουτση που τη κατατρεχει το κατεστημενο ειναι οντως εξευτελιστικος
-----------------------------------------
Εγω πιστευω οτι απλα κρυβεσαι πισω απο μια οθονη και ενα πληκτρολογιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
φίλε μου djohn ,
υπαρχει καποια συγκεκριμένη διαδικασια που πρεπει να ακολουθήσω για να πω τι γνώμη μου σ'ενα forum? Η μήπως πρέπει να πάρω αμπάριζα ολα τα forums για να χω το δικαιωμα να μιλήσω κι εδω?Δεν καταλαβαίνω τη λογική σου ειλικρινά.

Θα σε ρωτήσω για 3η φορά και αυτή την φορά προσπάθησε να απαντήσεις χωρίς υπεκφυγές. (αν και το να αποφεύγεις να απαντήσεις 2 φορές δίνει ήδη στίγμα, οπότε καρφώνεσαι) .Είναι μια πολύ απλή ερώτηση και ζητάω μία απλη απάντηση. Είσαι γραμμένος σε άλλα φόρουμς ναι ή όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonaros18

Νεοφερμένος

Ο antonaros18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Το ιντερνετ ειναι πορνειο.Ο καθενας μεει οτι θελει εδω μεσα, χωρις συνεπειες.Εισαι οντως ανθρωπος με παρρησια ομως? Εγω θα σε ξαναδω ποτε?Το ανακοινωσες αληθεια και σε ολους?Να σε πιστεψω οτι εινααι αληθεια?. Στο ιντερνετ πρεπει να τους αντιμετωπιζουμε ολους σαν αντικειμενα που βγαζουν σχολια,Εχεις καμμια συνεπεια ομως για οτι λες?Ο ρολος σου ως Μαρθα Βουτση που τη κατατρεχει το κατεστημενο ειναι οντως εξεφτελιστικος
-----------------------------------------
Εγω πιστευω οτι απλα κρυβεσαι πισω απο μια οθονη και ενα πληκτρολογιο
καλά κάνεις , δεν θα μπώ στον κόπο να σε πείσω ούτε όμως και να χαρακτηρίσω με εξυπνακίστικη ειρωνια τις απόψεις σου .Τ αφήνω σε αλλους αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Θα σε ρωτήσω για 3η φορά και αυτή την φορά προσπάθησε να απαντήσεις χωρίς υπεκφυγές. (αν και το να αποφεύγεις να απαντήσεις 2 φορές δίνει ήδη στίγμα, οπότε καρφώνεσαι) .Είναι μια πολύ απλή ερώτηση και ζητάω μία απλη απάντηση. Είσαι γραμμένος σε άλλα φόρουμς ναι ή όχι?

και να ειναι γραμμενος σε αλλα φορουμς μπορει να μην εχει το ιδιο ονομα...αυτο δεν ειναι υποχρεωτικο να εχεις το ιδιο ονομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonaros18

Νεοφερμένος

Ο antonaros18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Θα σε ρωτήσω για 3η φορά και αυτή την φορά προσπάθησε να απαντήσεις χωρίς υπεκφυγές. (αν και το να αποφεύγεις να απαντήσεις 2 φορές δίνει ήδη στίγμα, οπότε καρφώνεσαι) .Είναι μια πολύ απλή ερώτηση και ζητάω μία απλη απάντηση. Είσαι γραμμένος σε άλλα φόρουμς ναι ή όχι?
οχι δεν είμαι γραμμένος σε αλλα forum.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
καλά κάνεις , δεν θα μπώ στον κόπο να σε πείσω ούτε όμως και να χαρακτηρίσω με εξυπνακίστικη ειρωνια τις απόψεις σου .Τ αφήνω σε αλλους αυτα.

Ας υποθέσω ότι και αυτή δεν μετράει ως 4η φορά που αποφεύγεις να απντήσεις και απλά δεν είχες δει το ποστ μου...

και να ειναι γραμμενος σε αλλα φορουμς μπορει να μην εχει το ιδιο ονομα...αυτο δεν ειναι υποχρεωτικο να εχεις το ιδιο ονομα...

Άσε με γλυκιά μου να κάνω παιχνίδι (μεταφορικά το λέω). Δεν ξέρεις γιατι το λέω, δεν ξέρεις γιατί ρωτάω, δεν ξέρεις γιατί επιμένω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Άσε με γλυκιά μου να κάνω παιχνίδι (μεταφορικά το λέω). Δεν ξέρεις γιατι το λέω, δεν ξέρεις γιατί ρωτάω, δεν ξέρεις γιατί επιμένω.

ε οκ εκανα και εγω μια υποθεση οτι απο αυτο ηθελες να μαθεις οτι αμα ητα γραμμενος σε αλλα φορουμ θα εψαχνες με το ιδιο ονομα για να δεις αμα εχει γραψει κατι παραομοιο...η δικια μ σκεπτικη τωρα αυτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonaros18

Νεοφερμένος

Ο antonaros18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ας υποθέσω ότι και αυτή δεν μετράει ως 4η φορά που αποφεύγεις να απντήσεις και απλά δεν είχες δει το ποστ μου...



Άσε με γλυκιά μου να κάνω παιχνίδι (μεταφορικά το λέω). Δεν ξέρεις γιατι το λέω, δεν ξέρεις γιατί ρωτάω, δεν ξέρεις γιατί επιμένω.
ρε φιλε , γιατι τόση καχυποψια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
οχι δεν είμαι γραμμένος σε αλλα forum.

Α, μάλιστα, δηλαδή το 1ο forum που γράφεσαι στο Internet είναι (άκουσον, άκουσον), το ischool και είσαι (άκουσον άκουσον πάλι) 18 είπαμε ε?

Και πριν πει κανένας: Δηλαδή αποκλείεται να είναι έτσι? Απαντάω: Αν βρείτε την κοπέλα σας στο κρεβάτι με έναν άλλο μπορεί απλά να παίζανε, μην ανησυχείτε...

Έχει και συνέχεια γιατί τώρα είμαι ακόμα πιο σίγουρος ότι απλά παίζεις ένα ρόλο.

Μπαίνεις τέσπα στο ischool (ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ) γράφεσαι και αποφασίζεις ότι θες να μοιραστείς με κανα 1000αρι αγνώστους το μυστικό σου ε?
:thanks::thanks:
-----------------------------------------
ε οκ εκανα και εγω μια υποθεση οτι απο αυτο ηθελες να μαθεις οτι αμα ητα γραμμενος σε αλλα φορουμ θα εψαχνες με το ιδιο ονομα για να δεις αμα εχει γραψει κατι παραομοιο...η δικια μ σκεπτικη τωρα αυτη...

Μπορεί να ψάξω την ημερομηνία γέννησης και κάποιο όνομα που να θυμίζει αντώνης, μπορεί να ψάξω πολλά. (καλά αν είχα και την ΙP του θα κάναμε έρωτα - μεταφορικά πάντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Α, μάλιστα, δηλαδή το 1ο forum που γράφεσαι στο Internet είναι (άκουσον, άκουσον), το ischool και είσαι (άκουσον άκουσον πάλι) 18 είπαμε ε?

Και πριν πει κανένας: Δηλαδή αποκλείεται να είναι έτσι? Απαντάω: Αν βρείτε την κοπέλα σας στο κρεβάτι με έναν άλλο μπορεί απλά να παίζανε, μην ανησυχείτε...

Έχει και συνέχεια γιατί τώρα είμαι ακόμα πιο σίγουρος ότι απλά παίζεις ένα ρόλο.

Μπαίνεις τέσπα στο ischool (ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ) γράφεσαι και αποφασίζεις ότι θες να μοιραστείς με κανα 1000αρι αγνώστους το μυστικό σου ε?
:thanks::thanks:
ε καλα μπορει να ηθελε να το μοιραστει...που το προβλημα?τοσο κακο ειναι?τοσο μεγαλη καχυποψια πια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top