Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
γιατι οχι ιδιο δωματιο και τα λοιπα? ολα τα περι φιλιας λεγονται εφοσον ο αλλος δεν σε γουσταρει..αλλιως και κοπελα να ηταν η φιλη σου,η φιλια μπορει να χανοταν σε περιπτωση ερωτα..αλλα απο τη στιγμη που ο φιλος δεν αισθανεται ελξη για σενα ,γιατι να τον αποφευγεις?


νομιζω οτι για το θεμα της φιλιας απαντησα πριν..καθοριζονται τα χαρακτηριστικα της προσωπικοτητας(αφοσιωση,εμπιστοσυνη,συμπαρασταση,ειλικρινεια και τοσα αλλα που ζηταμε απο εναν Φιλο) απο τις ερωτικες προτιμησεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
και βέβαια ακολουθώ συγκεκριμένω τροπο σκέψης πρέπει να καταλάβεις ότι συνεχως προβαλεται η ιδέα οτι το να γίνεις gay είναι κατι το φυσιολογικό. Εγώ σεβομαι τις επιλογες και τα δικαίωματα των αλλων αλλά οχι να προσπαθείτε να μας το περασετε για φυσιολογικό.ΉΜΑΡΤΟΝ ΚΑΙ ΈΛΕΟΣ μαζι και στο κάτω κάτω με όποιον θέλω κανω παρέα και όποτε θέλω ξεκόβω.Aν θέλετε δειτε και αυτο το video :P:P:P

https://www.youtube.com/watch?v=Xdmyg4TwmZM&feature=related





παιδιά sorry ήθελα να σας βγάλω κατευθειαν στο youtube να δείτε τη λεει και ο λαος(για το θέμα) τώρα τι πρπει να κανω για να βάλω link
-----------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=Xdmyg4TwmZM&feature=related


Ο κρετίνος αμπλαούμπλας που ονομάζεται Γεωργίου μόνο γέλιο μπορεί να μου προκαλέσει, ως κωμικός, αλλά σε καμία περίπτωση δεν μ'ενδιαφερουν όσα λέει σε σοβαρά θέματα. Ας περιοριστεί στα πιο ακίνδυνα και πιο ρηχά, όπως η μπάλα. Άλλωστε ας μη μιλάνε και πολύ οι ψευτομπήχτηδες γιατί πίσω από τις κλειστές τους πόρτες κάνουν άλλα. Ξεχάσατε τόσο γρήγορα την υπόθεση του παντρεμένου ταξίαρχου; Όσο πιο υπερβολικός κι ακραίος είναι κάποιος (Γεωργίου) τόσο πιο αλητήριος και κομπλεξικός είναι. Μήπως κρύβουν κάποια καταπιεσμένη φύση όλοι αυτοί οι γαμιάδες; Ας μάθει να μιλάει ο σχολιαστής του πεζοδρομίου πρώτα και μετά ας μιλήσει για καυτά κοινωνικά θέματα.
Φίλε μου, γκέι ναι, γίνεσαι και γεννιέσαι. Το πιθανότερο, όπως λέγεται, είναι ο συνδυασμός προδιάθεσης και βιωμάτων. Το μόνο σίγουρο είναι πως τα βιώματα που θα σε κάνουν γκέι (ή τουλάχιστον θα συνεισφέρουν γι'αυτό) δεν βιώνονται σε ηλικία που έχεις συνείδηση και ωριμότητα. Είναι κάτι το εντελώς ακούσιο και ανεξέλεγκτο, δεν είναι καν επιλογή. Την έννοια του φυσιολογικού θα την εκλάβω απλά σαν μία αριθμητική πλειοψηφία. Δηλαδή φυσιολογικό είναι αυτό που κάνει η πλειοψηφία και τίποτα παραπάνω. Γεγονός είναι, λοιπόν, πως ο κάθε άνθρωπος που ξεχωρίζει από την πλειοψηφία με οποιονδήποτε τρόπο να είναι παρεκκλίνων του φυσιολογικού. Δηλαδή, σα να λέμε, ο Μάνος Χατζιδάκις και ο Μάριος Φραγκούλης θα έπρεπε να λογοδοτήσουν για τον προσανατολισμό τους, άσχετα αν υπήρξαν αμφότεροι καλλιτέχνες κι άνθρωποι με ήθος. Δηλαδή ο σεξουαλικός προσανατολισμός καθορίζει το ποιόν του ανθρώπου...Τέλος πάντων, απλά μερικοί τύποι σαν το Γεωργίου ποτέ δεν άκουσαν κάτι καλύτερο από Γιώργο Μαργαρίτη. Και δεν το παίζω ανώτερος, γιατί κι εγώ τον ακούω. Εγώ όμως (πιστεύω) δεν είμαι κομπλεξικός.
Ακριβώς τα ίδια ισχύουν και για ορισμένους, βεβαια, της αντίπερα όχθης που παρουσιάζουν την ομοφυλοφιλία ως κάτι το μοντέρνο, το trendy και το απαραίτητο συστατικό για να μπεις στο χώρο της τέχνης και της show biz.

Πάντως στην ουσία της η παρέα με έναν γκέι δε νομίζω να διαφέρει από την παρέα με μία κοπέλα, όσον αφορά τις συζητήσεις. Αφού κάνουμε παρέα με κοπέλες, γιατί όχι με ομοφυλόφιλους; Προσωπικά στην παρεά μου είμαστε 5 άτομα, 2 κοπέλες και 3 αγόρια. Και δεν μπορώ να φανταστώ την παρέα μου χωρίς αυτές τις δυο κοπέλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Την έννοια του φυσιολογικού θα την εκλάβω απλά σαν μία αριθμητική πλειοψηφία. Δηλαδή φυσιολογικό είναι αυτό που κάνει η πλειοψηφία και τίποτα παραπάνω.

1Φυσιολογικό είναι κάτι που ¨¨κατασκευάζετα騨 έτσι απ την φύση.Και δεν επεμβαινει κάποιος να το αλλάξει

2Μπραβο που δεν λασπολογεις καθόλου των γεωργίου

3Προφανέστατα ολοι προσπαθείτε να επιβάλετε την άποψη σας.Οποτε ειναι σαν να προσπαθείτε να μας πεισετε να γινουμε σαν κι εσας.Αλλά εφοσον υποστηρίζεται τη διαφορετικότητα εγώ θέλω να μείνω αναλοιώτος(έτσι όπως γεννήθηκα) διαφορετικος απο εσας και κανεις δεν μπορει να μου επιβαλεί τις θεώριες του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
δεν σου ειπε κανενας να γινεις ομοφυλοφιλος ντιαρ.να τους σεβαστεις,ειπαμε.και αυτο ειναι υποχρεωση μας να στο επιβαλλουμε απο τη στιγμη που θελουμε να ειμαστε Ανθρωποι..οφειλουμε να διαφυλαξουμε το συναθρωπο μας,αμα εσυ θελεις να τον προσβαλλεις και να του επιτιθεσαι.

και ο Γεωργιου δεν ειναι και καμια φοβερη προσωπικοτητα ,να τον σεβομαστε(σε αυτα που λεει,εννοω..δεν οφειλουμε να τα συμμεριζομαστε).αλλωστε οπως ειναι κοινως γνωστο ο σεβασμος(επι των λεγομενων,παντα) κερδιζεται και δεν εννοειται για κανεναν.ποσο μαλιστα για εναν τυπακο με μια εκ των πιο ξεφτιλισμενων και ποταπων εκπομπων της τηλεορασης.

(και ασχολουμαι με ποδοσφαιρο,ε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,862 μηνύματα.
1Φυσιολογικό είναι κάτι που ¨¨κατασκευάζετα騨 έτσι απ την φύση.Και δεν επεμβαινει κάποιος να το αλλάξει
Άρα οι gay είναι φυσιολογικοί. :)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Πιστευω οτι gay γινεσαι δεν γεννιεσαι, καθως τα φυσικα ενστικτα υπερισχυουν σε καθε ανθρωπο(αρσενικο ------> θηλυκο)επισης δεν εχω ακουσει ανθρωπο να του αρεσουν τα αγορια απο μικρο και να ναι αντρας δεν ειναι τυχαιο οτι ολοι οι gay γινονται στη εφηβεια μετα απο ερωτικες απογοητευσεις ή αλλα προβληματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
και ετσι να το παμε,μπορει να γινεις gay και συ καποια στιγμη..
αρα οπως και να χει,ας μην ειμαστε απολυτοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
1Φυσιολογικό είναι κάτι που ¨¨κατασκευάζετα騨 έτσι απ την φύση.Και δεν επεμβαινει κάποιος να το αλλάξει

2Μπραβο που δεν λασπολογεις καθόλου των γεωργίου

3Προφανέστατα ολοι προσπαθείτε να επιβάλετε την άποψη σας.Οποτε ειναι σαν να προσπαθείτε να μας πεισετε να γινουμε σαν κι εσας.Αλλά εφοσον υποστηρίζεται τη διαφορετικότητα εγώ θέλω να μείνω αναλοιώτος(έτσι όπως γεννήθηκα) διαφορετικος απο εσας και κανεις δεν μπορει να μου επιβαλεί τις θεώριες του.


Α ναι; Και ποιος επεμβαίνει στους γκέι; Η αόρατη συμμορία του Ψινάκη;
Θα λασπολογώ όσο θέλω έναν παρακμιακό αγράμματο βλάχο. Με τον ίδιο τρόπο που κι αυτός λασπολογεί εναντίον μιας πιο φιλελεύθερης κοινωνίας.
Δεν θα προσπαθήσω να σε πείσω ότι δεν είμαι γκέι (που δεν είμαι κιόλας, αλλά λίγη σημασία έχει πλέον...) γιατί δεν φαίνεται να εχεις το πνευματικό υπόβαθρο να καταλάβεις ότι όποιος αγωνίζεται για ένα δικαίωμα δεν σημαίνει ότι το κάνει για την πάρτη του. Μάλλον εξ'ιδίων κρίνεις τ'αλλότρια. Οι αγώνες γίνονται για την κοινωνία, όχι για μας.
Είσαι άξιος της μοίρας σου αν τα πιστεύεις αυτά που λες. Είσαι χειρότερος κι από τον qwertyuiop. Τουλάχιστον αυτός κάνει και χαβαλέ μέχρις ένα βαθμό.


PS: Μετά και την εισήγηση του φίλου μας Dodos λέω να μετατρέψουμε το φορουμ σε ομοφυλοφιλικό γιατί μάλλον όλοι γκέι και λεσβίες είμαστε, αλλά δεν το ξέραμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Α ναι; Και ποιος επεμβαίνει στους γκέι; Η αόρατη συμμορία του Ψινάκη;
Θα λασπολογώ όσο θέλω έναν παρακμιακό αγράμματο βλάχο. Με τον ίδιο τρόπο που κι αυτός λασπολογεί εναντίον μιας πιο φιλελεύθερης κοινωνίας.
Δεν θα προσπαθήσω να σε πείσω ότι δεν είμαι γκέι (που δεν είμαι κιόλας, αλλά λίγη σημασία έχει πλέον...) γιατί δεν φαίνεται να εχεις το πνευματικό υπόβαθρο να καταλάβεις ότι όποιος αγωνίζεται για ένα δικαίωμα δεν σημαίνει ότι το κάνει για την πάρτη του. Μάλλον εξ'ιδίων κρίνεις τ'αλλότρια. Οι αγώνες γίνονται για την κοινωνία, όχι για μας.
Είσαι άξιος της μοίρας σου αν τα πιστεύεις αυτά που λες. Είσαι χειρότερος κι από τον qwertyuiop. Τουλάχιστον αυτός κάνει και χαβαλέ μέχρις ένα βαθμό.


PS: Μετά και την εισήγηση του φίλου μας Dodos λέω να μετατρέψουμε το φορουμ σε ομοφυλοφιλικό γιατί μάλλον όλοι γκέι και λεσβίες είμαστε, αλλά δεν το ξέραμε.


ετσι,ετσι:no1:...πως τολμαμε να υπερασπιζομαστε αυτα τα σφαλματα της φυσης???μαλλον εχουμε λερωμενη τη φωλια μας..ω ναι!αυτη ειναι η εξηγηση:P:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Αφου γινεσαι πιστυω οτι ξεγινεσαι κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ενω οι κομπλεξικοί ομοφοβικοί δεν έχουν καμία φωλιά λερωμένη. Άστο φίλε μου. Έχω δει πολλές αγριογκομενάρες με παντελόνια, πουκάμισα και μαγκιά-κλανιά. Φοβού τους Δαναούς και δώρα φέροντες (ή φέροντας πάει; Μια της θεωρητικής να μιλήσει...). Όπου ακούς πολλά-πολλά, να ξέρεις κάτι τρέχει...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
μωρε μια χαρα ξερω..τετοιες αδικαιολογητες επιθεσεις,πηγαζουν απο καποιου ειδους προβλημα...και σε αυτα περιλαμβανεται και η ελξη που καποιοι προσπαθουν να σκοτωσουν μεσα τους...δεν λεω οτι αυτο συμβαινει σε ολους τους ομοφοβικους...καποιοι ειναι απλως ηλιθιοι..αλλα υπαρχει και αυτη η περιπτωση...συμφωνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
[off topic mode on]:P Guyz δεν νομίζω πως είναι σωστο να επιτήθεστε στο παιδί(ξεκινησε αλλα μην πεφτετε και εσεις σε αυτο το επιπεδο),ναι συμφωνώ απολυτα με την αποψη σας αλλα οι σιγκεκριμενες αποψεις τις οποιες εκφραζει ειναι αποψεις οι οποιες εχουν υιοθετιθει απο την ελληνική κοινωνια στο μεγαλυτερο της μερος η οποια αντιμετωπίζει τους ομοφιλοφιλους σαν εξωγηινους εστω και υποσυνηδειτα.
Αν και θα πρεπει να συμφωνισω πως ειναι ΛΙΓΟ.....εως πολυ προκλητικο να κρινεις καποιον φιλε μου dodo χωρις καν να τον ξερεις....

Ον τοπικ τωρα νομιζω πως δεν θα αλλαζε τιποτα στην σχεση μας αν ηξερα οτι δεν υπαρχει καποιο ερωτικο ενδιαφερον απο μερους του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
και ο Γεωργιου δεν ειναι και καμια φοβερη προσωπικοτητα ,να τον σεβομαστε(σε αυτα που λεει,εννοω..δεν οφειλουμε να τα συμμεριζομαστε).αλλωστε οπως ειναι κοινως γνωστο ο σεβασμος(επι των λεγομενων,παντα) κερδιζεται και δεν εννοειται για κανεναν.ποσο μαλιστα για εναν τυπακο με μια εκ των πιο ξεφτιλισμενων και ποταπων εκπομπων της τηλεορασης.

(και ασχολουμαι με ποδοσφαιρο,ε)

Σιγά, υπάρχουν πολύ χειρότερες εκπομπές, ειδικά αυτές που έχουν σχέση με το ποδόσφαιρό είναι ως επί το πλείστον για τον π*****. Ο Γεωργίου βέβαια πετάει συχνά διάφορες μαλακίες, αλλά ουδείς άσφαλτος (:P), όπως θα έλεγε και η σοφή Άντζελα.

Πιστευω οτι gay γινεσαι δεν γεννιεσαι, καθως τα φυσικα ενστικτα υπερισχυουν σε καθε ανθρωπο(αρσενικο ------> θηλυκο)επισης δεν εχω ακουσει ανθρωπο να του αρεσουν τα αγορια απο μικρο και να ναι αντρας δεν ειναι τυχαιο οτι ολοι οι gay γινονται στη εφηβεια μετα απο ερωτικες απογοητευσεις ή αλλα προβληματα

Αυτό που λες είναι ανακριβές. Εγώ έχω ακούσει αγόρι στην TV (που έπειτα έκανε εγχείρηση αλλαγής φύλου) να του αρέσουν τα αγόρια από μικρό. Από το δημοτικό μάλιστα. Βεβαια κάποιοι αρνούνται να το παραδεχτούν και έτσι λένε "μου αρέσει το τάδε κορίτσι" ή κανουν ακόμα και σχέσεις κτλ.

Αλλά δεν είναι δυνατόν εγώ για παράδειγμα που είμαι staight (και πολύ άντρας μιλάμε :P) να ξυπνήσω αύριο το πρωί και να πω ξαφνικά: "τελικά μου αρέσουν τα αγοράκια και όχι τα κοριτσάκια". Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα. Και ούτε είναι δυνατόν κάποιος ομοφυλόφιλος να γινει με οποιονδήποτε τρόπο straight.

Τώρα για το αν γεννιέσαι ή γίνεσαι κατά τη γνώμη μου και τα δύο είναι πιθανά. Δηλαδή κάποιοι ισως γεννιούνται με ορμονικές διαταραχές ενώ κάποιοι άλλοι ίσως γίνονται ομοφυλόφιλοι εξαιτίας διάφορων ψυχολογικών λόγων. [μια υπερπροστατευτική μητέρα από κάποιος θεωρείται ως ένας παράγων] Αυτό βέβαια συμβαίνει στα πρώτα χρόνια της ζωής τους και όχι στην εφηβεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Άσχετο, αλλά φιλολογικώς το "άσφαλτος" ευσταθεί. Η πίσσα με το αμμοχάλικο ονομάστηκε έτσι ακριβώς γιατί δεν σφάλλει στο έργο της, δηλαδή δεν σπάει τόσο εύκολα και δεν καταστρέφεται όσο τα υλικά που χρησιμοποιούσαν πριν.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
και βέβαια ακολουθώ συγκεκριμένω τροπο σκέψης πρέπει να καταλάβεις ότι συνεχως προβαλεται η ιδέα οτι το να γίνεις gay είναι κατι το φυσιολογικό. Εγώ σεβομαι τις επιλογες και τα δικαίωματα των αλλων αλλά οχι να προσπαθείτε να μας το περασετε για φυσιολογικό.ΉΜΑΡΤΟΝ ΚΑΙ ΈΛΕΟΣ μαζι και στο κάτω κάτω με όποιον θέλω κανω παρέα και όποτε θέλω ξεκόβω.Aν θέλετε δειτε και αυτο το video :P:P:P

https://www.youtube.com/watch?v=Xdmyg4TwmZM&feature=related





παιδιά sorry ήθελα να σας βγάλω κατευθειαν στο youtube να δείτε τη λεει και ο λαος(για το θέμα) τώρα τι πρπει να κανω για να βάλω link
-----------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=Xdmyg4TwmZM&feature=related

Δεν ξέρω ποιός είναι πιο άθλιος, ο Γεωργίου ή τα σούργελα και οι κυράτσες του και καλά "επιπέδου".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Δεν ξέρω ποιός είναι πιο άθλιος, ο Γεωργίου ή τα σούργελα και οι κυράτσες του και καλά "επιπέδου".

Σαφώς και οι "κυράτσες" είναι πιο άθλιες. Για εμένα τουλάχιστον. Ο γεωργιού μπορεί να είναι αμόρφωτος, μπετόβlακας, αλλά τουλάχιστον δεν προσποιείται και δεν υποκρίνεται. Αν θέλει να πει κάτι (ακόμα και παπ@ριά να ναι), θα την πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Το κακό είναι ότι αυτός μόνο βλακείες λέει. Εννοείται βεβαίως ότι και οι κατινούλες που το παίζουν φιλελεύθερες, είναι τρισάθλιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Προς miv ..........................;;;;;;;???????? Εγώ δεν απευθύνθηκα ποτέ για άτομο σε τρίτο πρόσωπο. Ο πλάγιος λόγος χαρακτηρίζει το κουτσομπολιό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Που κολλάει αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top