Αλλαγή σχολής (10%)

panos17

Νεοφερμένος

Ο panos17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ποσα μορια ειχες βγαλει περσυ;
12000 ( 2-3 μορια πανω κατω, δεν θυμαμαι ακριβως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Κι εγώ έχω ψιλοαπογοητευτεί με τη σχολή και σκέφτομαι να κάνω 10% του χρόνου, αλλά πολύ λίγες οι πιθανότητες, και δεν ξέρω τι να κάνω.. Θα μου πείτε 2ερο εξάμηνο είσαι ακόμη αλλά δεν μπορώ να περιμένω για πάντα μήπως φτιάξουν τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Κι εγώ έχω ψιλοαπογοητευτεί με τη σχολή και σκέφτομαι να κάνω 10% του χρόνου, αλλά πολύ λίγες οι πιθανότητες, και δεν ξέρω τι να κάνω.. Θα μου πείτε 2ερο εξάμηνο είσαι ακόμη αλλά δεν μπορώ να περιμένω για πάντα μήπως φτιάξουν τα πράγματα.

Βασικά ένα εξάμηνο είσαι στη σχολή. Και όλα τέλεια να ήταν, δεν ξέρεις πως θα είναι στη συνέχεια. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μιλήσεις με κάποιον 4ο-5ο έτος να σου πει τη γνώμη του.
Δική μου άποψη είναι να κάνεις 10% μόνο αν έχεις μετανιώσει για το επάγγελμα που θέλεις να ακολουθήσεις και θες περισσότερο να σπουδάσεις κάτι άλλο, και όχι αν απογοητεύτηκες απ'το 1ο εξάμηνο της σχολής. Αν είσαι σίγουρος ότι συμβαίνει το πρώτο, τότε χωρίς δεύτερη σκέψη 10%.
Αυτά από κάποιον που έχει μόνο ένα έτος παραπάνω εμπειρία από σένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marikokki

Νεοφερμένος

Η marikokki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπέρα σας.... θα ήθελα να ρωτήσω κάτι!
έχω τελειώσει το σχολειό και έχω περάσει εδώ και 4 χρονια στην πάντειο... όμως για κάποιους λόγους δε μου αρέσει η σχολή και δε θέλω να την τελειώσω... θέλω t;vra να δώσω για διακοσμητική... ξέρετε τι μπορώ να κάνω?
ξέρω ότι δεν ισχύει τώρα πια για μένα το 10%... μπορώ να δώσω "ξανά πανελλήνιες"? και είναι αργά να καταθέσω χαρτιά για τη αίτηση μου στις πανελλήνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

VirginiaOnAir

Νεοφερμένος

Η VirginiaOnAir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
δεν νομίζω ότι είναι αργά να κάνεις τη δήλωση. Αλλά σε ποια σχολή είσαι ήδη αν επιτρέπεται και θέλεις να πας για διακοσμήτρια? Δεν υπάρχουν ΙΕΚ ή ιδιωτικές σχολές που μπορείς να πας μετά; Οι πανελλήνιες είναι μεγάλο ζόρι και θέλουν και σχέδιο τα τμήματα αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babletheone

Νεοφερμένος

Ο babletheone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Πρέπει να είσαι σίγουρος για την επιλογή διότι μετά δεν θα υπάρχει σπιτροφή..Έχω και εγώ ίδιες σκέψεις αλλά είναι δύσκολη απόφαση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marikokki

Νεοφερμένος

Η marikokki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
είμαι στο τμήμα οικονομική και περιφερειακή ανάπτυξη... δε με ενδιαφερει καθολου αυτος ο κλαδος(τελικα!)
σκεφτομαι για πανελληνιες παλι γιατι θελω να περασω σε μια σχολη που να ειναι αναγνωρισμενη απο το κρατος και να μπορω αμεσα και γρηγορα οταν με το καλο τελειωσω να εργαστω επαγγελματικα....
διαβασα αυτο χθεσ και θα ηθελα να μου καποιος, αν ξερει, αν ισχυει!!! ισχυει για μενα που ειμαι ηδη σε μια σχολη και δε εχς αποφοιτησει ακομα απο αυτην?

https://ischool.e-steki.gr/downloads/fylladio2008.pdf

∆ΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΣΤΙΣ ΤΕΛΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΗΣ Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ
Οι απόφοιτοι Λυκείου ή αντίστοιχου σχολείου δευτεροβάθµιας εκπαίδευσης παλαιοτέρων ετών
που επιθυµούν να λάβουν µέρος στις εξετάσεις όλων των µαθηµάτων της τελευταίας τάξης του
Γενικού Λυκείου τα οποία εξετάζονται σε εθνικό επίπεδο, προκειµένου να αποκτήσουν νέα «ΒΕΒΑΙ-
ΩΣΗ», υποβάλλουν σχετική έντυπη Αίτηση - ∆ήλωση, στην οποία δηλώνουν την κατεύθυνση στα
µαθήµατα της οποίας επιθυµούν να εξεταστούν και το δεύτερο µάθηµα Γενικής Παιδείας στο οποίο
επιθυµούν να εξεταστούν σε εθνικό επίπεδο.
Η Αίτηση - ∆ήλωση είναι έντυπη και υποβάλλεται από τον ίδιο τον ενδιαφερόµενο ή
εξουσιοδοτηµένο απ' αυτόν εκπρόσωπο, το πρώτο δεκαπενθήµερο (1-15) Φεβρουαρίου του έτους
που επιθυµεί τη συµµετοχή του στις εξετάσεις, στο Λύκειο από το οποίο αποφοίτησε ή στο οποίο
εξετάστηκε προηγούµενο έτος ή σε αυτό που είναι πλησιέστερο στον τόπο κατοικίας του, προκει-
µένου για απόφοιτο που συµµετέχει πρώτη φορά ή µετοίκησε από τον τόπο της πρώτης συµµετοχής
του. Με την Αίτηση - ∆ήλωση αυτή δηλώνει και τα τυχόν ειδικά µαθήµατα στα οποία επιθυµεί να εξε-
- 8 -ταστεί καθώς και αν επιθυµεί να είναι υποψήφιος για Στρατιωτικές ή Αστυνοµικές Σχολές ή τις Σχο-
λές των Α.Ε.Ν.
Μαζί µε την Αίτηση - ∆ήλωση υποβάλλεται επικυρωµένο αντίγραφο του απολυτηρίου και η
πρωτότυπη «ΒΕΒΑΙΩΣΗ» του προηγούµενου ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ που κατέχει ο ενδιαφερόµενος ή, αν µετέ-
χει για πρώτη φορά, υποβάλλεται υπεύθυνη δήλωση στην οποία δηλώνει ότι δεν είναι κάτοχος Βεβαί-
ωσης Πρόσβασης. Αν ο απόφοιτος είναι κάτοχος τίτλου δευτεροβάθµιας εκπαίδευσης ξένου σχο-
λείου τότε µαζί µε την Αίτηση - ∆ήλωση συνυποβάλλει βεβαίωση της οικείας εκπαιδευτικής ή διπλω-
µατικής αρχής της Χώρας το πρόγραµµα σπουδών της οποίας ακολουθεί το συγκεκριµένο σχολείο,
από την οποία να προκύπτει ότι ο συγκεκριµένος τίτλος δίνει τη δυνατότητα εισαγωγής σε Πανεπι-
στήµια της Χώρας αυτής. Αν το ξένο σχολείο λειτουργεί στην Ελλάδα, τότε, εκτός της ανωτέρω
βεβαίωσης, συνυποβάλλει και βεβαίωση της οικείας ∆/νσης ∆. Ε. για τη νόµιµη λειτουργία του σχο-
λείου αυτού στην Ελλάδα. Αν ο τίτλος και η βεβαίωση έχουν εκδοθεί σε ξένη γλώσσα µαζί µε την
Αίτηση - ∆ήλωση συνυποβάλλεται και επίσηµη µετάφραση των δικαιολογητικών αυτών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
Παιδιά αν κάνω 10% με 11.800 μορια στο 5ο πεδίο, θα "πιάσω" τις Οικονομικές Επιστήμες του Πανεπιστημίου Πατρών; Έχω και ειδική κατηγορία κοινωνικά κριτήρια. Τι λέτε;
Ήμουνα θεωρητική κατεύθυνση και πήγα στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου και τώρα το σκέφτομαι σοβαρά να φύγω, ειδικά αν δεν πάρω μετεγγραφή για Αθήνα. Επίσης σκέφτομαι και από 1ο πεδίο (12.416 μορία είχα) το τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου, το τμήμα Φιλοσοφίας του Πανεπιστημίου Πατρών (που δεν έχω ακούσει τα καλύτερα) και τέλος το τμήμα Ιστορίας του Ιονίου Πανεπιστημίου.
Δηλαδή το μηχανογραφικό μου το σκέφτομαι κάπως έτσι:
1. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
2. ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
3. ΙΣΤΟΡΙΑΣ-ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
4. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
5. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babletheone

Νεοφερμένος

Ο babletheone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Φίλε το τμήμα της καλμάτας είναι πολύ καλό και στο λέω επειδή έχω φίλη που σπουδάζει εκει και λεει οτι ειναι ευχαιστημενη.το ιδιο ακουω και απο αλλους καθηγητες αλλα ειναι δυσκολο,για κερκυρα δεν θα στο προτεινα γιατι ειναι πολυ καλο τμημα αλλα μονοπλευρο και εξειδκευμενο,απο το τμημα φιλοσοφιας μπροεις να εργαζεσαι ως φιλογος αλλα τυχαινει αν εχω γνωστο ο οποιος λεει οτι θελει πολυ παπαγαλικι,τα οικονομικα τμηματα των πατρων που ανεφερες ειναι σε καλο επιπεδο γενικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
Φίλε το τμήμα της καλμάτας είναι πολύ καλό και στο λέω επειδή έχω φίλη που σπουδάζει εκει και λεει οτι ειναι ευχαιστημενη.το ιδιο ακουω και απο αλλους καθηγητες αλλα ειναι δυσκολο,για κερκυρα δεν θα στο προτεινα γιατι ειναι πολυ καλο τμημα αλλα μονοπλευρο και εξειδκευμενο,απο το τμημα φιλοσοφιας μπροεις να εργαζεσαι ως φιλογος αλλα τυχαινει αν εχω γνωστο ο οποιος λεει οτι θελει πολυ παπαγαλικι,τα οικονομικα τμηματα των πατρων που ανεφερες ειναι σε καλο επιπεδο γενικα
Σε ευχαριστώ πολύ. Τα ίδια έχω ακούσει κι εγώ για το Ιστορικό-Αρχαιολογικό της Καλαμάτας (Όχι τόσο για τη Φιλολογία της όμως και δεν ξέρω το γιατί). Το Ιστορικό της Κέρκυρας είναι ίσως υποτιμημένο γιατί έχει την χαμηλότερη βάση σε σχέση με τα αντίστοιχα τμήματα του και πολλοί πηγαίνουν μόνο και μόνο για να πάρουν μετεγγραφή για τα αντίστοιχα τμήματα της Αθήνας, των Ιωαννίνων, του Βόλου κ.τ.λ.
Η Φιλοσοφία της Πάτρας όπως και τα συγγενή τμήματα ΦΠΨ σε Αθήνα, Ιωάννινα, Θεσαλονίκη και Ρέθυμνο είναι από τις σχολές που μας απέτρεπαν οι φιλόλογοι μας γιατί μας έλεγαν ότι από εκεί δεν βγαίνεις στην ουσία τίποτα, αφού είναι λιγοστά τα μαθήματα Αρχαίων, Λατινικών κ.τ.λ.
Και τέλος για τις Οικονομικές Επιστήμες και τη Διοίκηση Επιχειρήσεων στο Πανεπιστήμιο Πατρών συμφωνώ 100% ωστόσο κι αυτά είναι υποτιμημένα σε σχέση με τα αντίστοιχα τμήματα του ΟΠΑ, του Πα.Πει. και του Πα.Μακ. που (κυρίως το πρώτο) θεωρούνται κορυφαία Πανεπιστήμια στον τομέα των Οικονομικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babletheone

Νεοφερμένος

Ο babletheone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
ΟΠΑ,ΠΑΠΕΙ,ΠΑΜΑΚ οσον χουν πολλα τμηματα (ειδικα τα τα 2 πρωτα νομιζω) σχετικα με την οικονομια και καποια πολυ καλα μαλιστα,τα οικονομικα πανεπιστημια των ααλλων πολεων δεν προσφερουν αυτην την ποικιλια και μην ξεχνας ειναι και θεμα brand name για πολλους να διαλεγουν ενα απο αυτα εναντι καποιου αλλου..Το ΦΠΨ το θεωρω παρεξηγημενο τμημα και σαφως καλυτερο της φιλοσοφιας της πατρας

Ειμαι και εγω σε ψυλοφαση να κανω 10% αλλα δεν ξερω για που :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,817 μηνύματα.
Έχεις κάνει επιστημονική ανάλυση των δυνατοτήτων του Τμ.Φιλοσοφίας του Παν.Πατρών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nagathor

Νεοφερμένος

Ο Nagathor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θα ηθελα να ρωτησω αν το γεγονος της αναγνωρισης των μαθηματων απο το 10% ιδιας σχολης σχετιζεται ΜΟΝΟ με την υλη του καθε μαθηματος ή εξαρταται απο την ''διαθεση'' του καθηγητη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookies&chips

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Θα ηθελα να ρωτησω αν το γεγονος της αναγνωρισης των μαθηματων απο το 10% ιδιας σχολης σχετιζεται ΜΟΝΟ με την υλη του καθε μαθηματος ή εξαρταται απο την ''διαθεση'' του καθηγητη?

Αποφασίζει ο καθηγητής σύμφωνα με την ύλη. Τυπικά η απόφαση λαμβάνεται από τη ΓΣ του τμήματος.

ΟΠΑ,ΠΑΠΕΙ,ΠΑΜΑΚ οσον χουν πολλα τμηματα (ειδικα τα τα 2 πρωτα νομιζω) σχετικα με την οικονομια και καποια πολυ καλα μαλιστα,τα οικονομικα πανεπιστημια των ααλλων πολεων δεν προσφερουν αυτην την ποικιλια και μην ξεχνας ειναι και θεμα brand name για πολλους να διαλεγουν ενα απο αυτα εναντι καποιου αλλου..Το ΦΠΨ το θεωρω παρεξηγημενο τμημα και σαφως καλυτερο της φιλοσοφιας της πατρας

Ειμαι και εγω σε ψυλοφαση να κανω 10% αλλα δεν ξερω για που :S

Ωπ, τι έγινε, δε σου έκανε καλή εντύπωση το ΔΕΣ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
Έχεις κάνει επιστημονική ανάλυση των δυνατοτήτων του Τμ.Φιλοσοφίας του Παν.Πατρών;
Αν απευθύνεσαι σε μένα, ήταν η πρώτη σχολή που σκέφτηκα όταν βγήκαν τα μόρια μου και οι φιλόλογοι μου μου συνέστησαν να μην το σκεφτώ καν και δεν ασχολήθηκα περαιτέρω.

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Παιδες ξερετε ποτε μπορουμε να παμε στα Λυκεια μας ωστε να βγαλουμε κωδικο για το 10% ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babletheone

Νεοφερμένος

Ο babletheone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Εχω την ιδια απορια και εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Παιδες ξερετε ποτε μπορουμε να παμε στα Λυκεια μας ωστε να βγαλουμε κωδικο για το 10% ?
Πέρυσι οι υποψήφιοι για το 10% πήραν κωδικούς από τον Απρίλιο και μετά. Όσοι ενδιαφέρονταν για ΤΕΦΑΑ, στρατιωτικές - αστυνομικές - εμπορικού ναυτικού σχολές έπρεπε να έχουν κάνει αίτηση το Φεβρουάριο. Αν φέτος αλλάξει κάτι, κανένας δεν το ξέρει ακόμα.



Και μια παράκληση: Όσοι κάνετε μηχανογραφικό με το 10%, μην το κάνετε "για πλάκα". Βάλτε μόνο τις σχολές που αν πετύχετε θα πάτε. Είναι κρίμα να κόβετε άδικα τις θέσεις άλλων που θέλουν πραγματικά κάποια σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teaser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
μια απορια.θελω απο το μαθηματικο ιωαννινων να κανω 10% για να παω στο μαθηματικο θεσσαλονικης,σε περιπτωση που δε μπορεσω να παρω τη μεταγραφη.θα μου αναγνωριστουν τα μαθηματα που περασα στα γιαννενα;επισης,ποτε ξεκινανε οι αιτησεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spike13

Νεοφερμένος

Ο spike13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις αν στο μηχανογραφικο για 10% θα υπαρχουν οι αστυνομικες σχολες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top