Αδιάβαστος

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΛΑΘΟΣ!:nono: Ακόμα και ο πιο έξυπνος άνθρωπος του κόσμου να είσαι πρέπει να τα διαβάσεις για να μπορέσεις να τα μάθεις.

Κοίτα, και γω όπως και εκατοντάδες άλλα μέλη εδώ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΕΣΥ. Η διαφορά μας όμως έγκειται σε αυτό το σημείο: Είμαστε συνειδητοποιημένα παιδιά. Διαβάζουμε γιατί έχουμε όνειρα, προσδοκίες και ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ (σε αντίθεση με σένα) και δεν έχουμε όλοι την ίδια οικονομική άνεση που έχεις εσύ να φεύγουμε όποτε μας καπνίσει στο εξωτερικό και να τρώμε τα λεφτά του μπαμπάκα και της μαμάκας μας! Απλώς έχουμε στόχους και παίρνουμε τη ζωή στα χέρια μας!!!
Άντε! Τι μας λες! Σόρρυ που θα στο πω αλλά δεν αντέχω: ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΟΥ! ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ 15500! ΕΙΝSΤΕΙΝ ΜΟΥ ΕΣΥ! ΑΣΕ ΜΑΣ ΚΑΤΩ! Εντάξει, επειδή το internet είναι ανώνυμο λέει ο κάθε (άντε μην πω) ότι βλακεία του κατέβει στο μυαλό (ΚΑΘΑΡΑ ΑΠΟ ΚΟΜΠΛΕΞ)

Εγώ θα πω μόνο οτι και να μου πείς και για χαρτί πρόσβασης δεν μπορώ να πειστώ οτι δεν διάβαζες καθόλου.Δεν γίνετε απλά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kondar

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Αν και όλο το χρόνο κάπως τα κουτσοβόλευα, είτε με διάβασμα τελευταίας στιγμής, είτε με γράψιμο στο διάλειμμα, οφείλω να ομολογήσω ότι στις πανελλήνιες δεν έχω ανοίξει βιβλίο. Μετά την 5ήμερη, είμαι όλη μέρα κι όλη νύχτα στον υπολογιστή (καλά όχι τόσο πολύ, για έμφαση το λέω:P). Το πιο ακραίο που έχω διαβάσει είναι κάτι μικι μάους που βρήκα στη ντουλάπα μου. :lol:Παρ'όλα αυτά, από όσα έχω καταλάβει, γράφω κοντά 14 σε κάθε μάθημα:thanks:, τουλάχιστον. Οι καθηγητές στο φροντιστήριο μου κατεβάζουν τα 12 ευαγγέλια μετά από κάθε μάθημα, αλλά εγώ δεν μπορώ να κάτσω να διαβάσω, και μέχρι τώρα δεν έχω μετανιώσει για κάτι. Πιστεύετε ότι είμαι πολύ αναίσθητος?:fss:
πολυ αναισθητος.αλλα πιστεψε με σε θαυμαζω.συνηθως στη ζωη πετυχαινουν τα ατομα που δεν τα παιρνουν ολα και τοσο σοβαρα απλα και μονο επειδη δεν εχουν το αγχος και αποδιδουν καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Εγώ δεν είχα διαβάσει και πολύ μες στη χρονιά, διάβασα γερά μόνο πριν μπούμε στις τάξεις να γράψουμε σε κάθε μάθημα. Έτσι όπως τα υπολογίζω έχω γράψει σε όλα τα μαθήματα 19,5-20 εκτός από Έκθεση που θα μου κόψουν λόγω κόμπλεξ. Εντάξει, ήταν ανώτερου επιπέδου όπως και να το κάνουμε.

Μπραβο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Αν διαβαζεις και γραφεις χειροτερα απο εναν ανεπαφο και ανιδεο στο αντικειμενο, ε κατι δεν παει καλα. Γιατι μετα και να σε φορτωσει ο ταδε εργοδοτης, εσυ θα πολεμας και θα πολεμας για μια τρυπα στο νερο. Και τον εργοδοτη δεν τον νοιαζει ποσο ξεσκιζεσαι εσυ, η τρυπα στο νερο τον νοιαζει.

Κι επειδη κοιταξα και κατι ποστς πιο πισω..
Μας τα πρηξατε οι ανερχομενοι αηνσταην με τη φοβερη εξυπναδα που σας διακατεχει. ''Εγω ολη τη χρονια διαβαζα μικιμαους και με πολυ προχειρο υπολογισμο βγαζω 16 χιλιαρικα''. Τι λες ρε φιλε. Να σε παρουν στη Νασα, να διαβαζεις Λουκι Λουκ και να φτιαχνονται οι πυραυλοι.
Δηλαδη αν ειναι δυνατον. Με καμια επαφη στα μαθηματα δεν γραφεις τοσο. Και ειδικα αν εισαι θεωρητικος που σου κοβουν αβερτα οταν δεν γραφεις πανομοιοτυπα με το βιβλιο. Και συ πως να γραψεις πανομοιοτυπα αν διαβαζες κομιξ ολη τη χρονια;

Κατεβειτε λιγο απο το καλαμι σας, κοιταχτε γυρω σας. Μαθητες κλεινουν 5ωρα τη μερα(λιγο λεω) για να βγαλουν 18 χιλιαρικα και ερχεστε εσεις και λετε ''πωπω δεν εχω ανοιξει βιβλιο και περναω ιατρικη''. Βασικα νταξ αυτο δεν το διαβασα ακομα αλλα δεν θα μου φανει και απιστευτο να το πει κανεις απο δω μεσα.

Σε αλλη χωρα ζειτε; Με αλλο συστημα δινετε; Γιατι το παρον συστημα δεν σε αφηνει να περασεις σε σχολη της προκοπης ενω εισαι τουριστας.


Συγχαρητήρια!ειχα αρχίσει να αναπτύσω συμπλέγματα κατωτερότητας με τόσες παρεξηγημένες διάνοιες εδώ μέσα.:PΜην ανησυχείτε παιδιά,οι τρεις πρώτες φορές που δίνεις εινα δυσκολες.Μετά συνηθίζεις(η συνειδητοποιείς πως κατι δεν παει καλά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.

Ευχαριστώ, έχω μια απορία όμως. Παρακολούθησες οοοολη τη στιχομυθία, κατάλαβες γιατί έγραψα ό,τι έγραψα ή μπα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigant12

Νεοφερμένος

Ο grigant12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ρε παιδια νταξει, δεν εχουμε ολοι τις ιδιες ικανοτητες. Οι διανοιες εδω βγαλανε 16-18 χωρις να διαβασουν! Τι ασχολειστε εσεις οι κοινοι θνητοι μαζι τους? Ειναι ιεροσυλια! Σε λιγο καιρο που θα ειναι διδακτορες στο ΜΙΤ και ερευνητες στη ΝΑΣΑ θα δειτε που δεν πιστευατε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Ρε παιδια νταξει, δεν εχουμε ολοι τις ιδιες ικανοτητες. Οι διανοιες εδω βγαλανε 16-18 χωρις να διαβασουν! Τι ασχολειστε εσεις οι κοινοι θνητοι μαζι τους? Ειναι ιεροσυλια! Σε λιγο καιρο που θα ειναι διδακτορες στο ΜΙΤ και ερευνητες στη ΝΑΣΑ θα δειτε που δεν πιστευατε!
Ξερετε να κανετε τιποτα αλλο εκτος απο το να ειρωνευεστε,και μαλιστα με τον ιδιο τροπο('ΜΙΤ'-'ΝΑΣΑ');Κατανταει βαρετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Ξερετε να κανετε τιποτα αλλο εκτος απο το να ειρωνευεστε,και μαλιστα με τον ιδιο τροπο('ΜΙΤ'-'ΝΑΣΑ');Κατανταει βαρετο.

Ναι, checkαρε μία...

"Καλά σε λίγο καιρό θα είναι λέκτορες στο Harvard και την Οξφόρδη, να μου το θυμηθείτε."

"Κάνοντας πειράματα στη χέστρα τους βρήκαν το εμβόλιο κατά του καρκίνου."

κλπ κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαράκι _ Κρήτη

Νεοφερμένος

Η Μαράκι _ Κρήτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Φιλαράκο εγώ ένα θα σου πω μόνο. Δικαιομά σου φυσικά να πηγαίνεις αδίαβαστος, όμως μην υπερεκτιμάς τον εαυτό σου....
Πανελλήνιες είναι. το 14 που πιστεύεις εσύ οτι έγραψες μπορεί να σου γυρίσει και ενώ νομίζεις οτι έχεις γράψει καλά στην πραγματικότητα να έχεις γράψει κάτω από αυτά που περίμενες...

Κάνε μια θυσία (χρόνου κ κόπου)...
Να θυμάσαι οτι είναι 1 μήνας, που καθορίζει την πορεία της ζωής σου...

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Μην σου πω καλυτερα τι καθοριζει γιατι θα φαω ban.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Παιδιά μόλις διάβασα μετά από πολύυυ καιρό το ποστ ξανά και είδα πολλές κι αμφιλεγόμενες απόψεις. Να τονίσω κάτι που ξέχασα να πω:

Τα κουτσοβόλευα εννοώ ότι πάντα ήμουν διαβασμένος τέλεια απλά δεν τα διάβαζα με σύστημα.

Λάβετε επίσης υπ'όψιν σας ότι φέτος τα θέματα ήταν ομολογουμένως ευκολότερα.

Επίσης σε μερικά πράγματα όπως τα κείμενα κατεύθυνσης, γράφεις μέτρια μόνο και μόνο με λογική!

Το ίδιο και στα αρχαία!

Δεν είμαι επιστήμονας, είμαι ένας τεμπέλης και βλάκας που δεν διάβασα. Αυτό το ποστ δεν το ξεκίνησα για να σας επιδείξω τις γνώσεις μου που φυτεύθηκαν στο μυαλό μου όπως μερικοί είπαν. Ήθελα απλά να δω αν έχετε την ίδια γνώμη με μερικούς που μου είπαν ότι είμαι αναίσθητος.

Συνεπώς, πάνω από τους μισούς είστε οφφτόπικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Ακομα ειμαι 2α Λυκειου αλλα για τα κειμενα συμφωνω. Ειμαι Θετικη οποτε δεν τα εχω αγγιξει και σε κειμενο που το εβλεπα πρωτη φορα την ωρα του διαγωνισματος (ελειπα οταν το παρεδιδε) της εγραψα 16.

Τεσπα, ανυπομονω να δω τι μορια θα μαζεψεις :)
Εγω σκεφτομαι αν με το καλο περασω πανεπιστημιο να ξαναδωσω πανελληνιες ετσι για πλακα, χωρις διαβασμα για να δω τι πιανουν οι γενικες γνωσεις στις πανελληνιες. Για ερευνητικους λογους δηλαδη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Χε χε admiral. Σκέφτομαι κι εγώ να το κάνω αυτό, έτσι για πλάκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Εγώ δεν καταλαβαίνω πώς χωρίς σύστημα διαβάσματος πιάνεις καλούς βαθμους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
μόνο αν είσαι κωλόφαρδος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hASMA

Νεοφερμένος

Η Γιούλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Θα με τρελάνετε τελείως!! Κ εγώ δεν διάβασα τόσο καλά, κι αυτό επειδή αποφάσισα αργά να ξαναδώσω πανελλήνιες. Φεβρουάριο άρχισα διάβασμα με μαθήματα που δεν έχω αγγίξει ποτέ πριν. Τα περισσότερα από τα οποία τα διάβαζα μονάχα την τελευταία στιγμή. Κι απ'ο,τι φαίνεται θα πιάσω 10 με 11 χιλιάδες μόρια. Έτσι δυστυχώς παρ'όλο που δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι, με τεράστια λύπη θα ξαναδώσω του χρόνου.:'(
mechanicarts δεν είσαι αναίσθητος. Απλα έχεις καλό μνημονικό κ κατανόηση σε αυτά που διάβαζες κατά τη διάρκεια του σχολικού έτους κ είχες μια ενδόμυχη αυτοπεποίθηση στον εαυτό σου γι'αυτό δεν ανησυχούσες ιδιαίτερα για τις επιδόσεις σου.Προφανώς στοχεύεις σε μια σχολή που θέλει μέτριο βαθμό(να υποθέσω δλδ :) ) Μπράβο σου πάντως!! Πολλοί από μας απλά σε ζηλεύουμε :P:no1:


....Καλά αποτελέσματα σε ΟΛΟΥΣ!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tas

Νεοφερμένος

Ο Τασος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Και εγω παιδια τα ειχα παρατησει απο τη Πρωτοχρονια του 2007 οταν εδινα. Απο εκει και επειτα, δεν ανοιξα βιβλιο σχεδον καθολου. Τα ειχα παρατησει εντελως, και ειχα ξεσαλωσει (μου βγηκε το "επαναστατικο" μου, βλεπετε). Τελικα επιασα 15,400κατι μορια και τωρα ειμαι φοιτητης στη Φυσικο του Ηρακλειου :D

Θα μπορουσε βεβαια να μην ειχε παει καλα η ιστορια και τωρα να ημουν σερβιτορος σε καμια κεφετερια, η να ξαναεδινα (που το βλεπω πολυ χλωμο). Αφηστε που το πιο πιθανο ειναι να ειχα αυτοκτονησει αν δεν ειχα περασει Φυσικο, μιας και την εχω καταβρει εδω περα και το αντικειμενο το γουσταρω τρελλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Χε χε admiral. Σκέφτομαι κι εγώ να το κάνω αυτό, έτσι για πλάκα.


εχω ακουσει οτι αν ως αποφοιτος λυκειου (ποσο μαλλον ως φοιτητης) γυρισεις και ξαναδεις την υλη του Λυκειου σου φαινεται γελοια. Το εχω παρατηρησει και γω φετος οταν διαβασα για να καλυψω κενα που ειχα στα μαθηματικα απο Γυμνασιο (ξερεις, αυτα που νομιζεις οτι δεν θα σου χρειαστουν ποτε :P). Μαλλον οσο μεγαλωνεις συνηθιζεις σε ολο και πιο περιπλοκες εννοιες/ προβληματα και ετσι αυτα που σε δυσκολευαν παλια τα μαθαινεις σε λιγες ωριτσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΑΛΤΣ.

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εγώ δεν είχα διαβάσει και πολύ μες στη χρονιά, διάβασα γερά μόνο πριν μπούμε στις τάξεις να γράψουμε σε κάθε μάθημα. Έτσι όπως τα υπολογίζω έχω γράψει σε όλα τα μαθήματα 19,5-20 εκτός από Έκθεση που θα μου κόψουν λόγω κόμπλεξ. Εντάξει, ήταν ανώτερου επιπέδου όπως και να το κάνουμε.

Καλά μας δουλεύετε; Τι είναι αυτά; Έλεος πια. Έχετε της εντύπωση ότι έτσι βγαίνουν τα 19,5-20;;;;;;;;; Θα τρελαθώ πια! Εκτός και αν έχω μπει σε forum που συνομιλούν μόνο φωστήρες (τότε με συγχωρείτε για την παρέμβαση!)! Συγκεντρωθείτε λιγάκι, γιατί το σε όλα τα μαθήματα 19,5-20 σημαίνει ότι το περισσότερο που μπορεί να έχεις χάσει είναι 3 μόρια στο κάθε μάθημα!! Εάν είσαι θεωρητική εξήγησε μου πώς κατάφερες να χάσεις μόνο 3 μόρια στα αρχαία κατεύθυνσης;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tempora

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ναι, λέει αλήθεια:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top