Αδιάβαστος

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και πάλι άχρηστος είμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
κοιτα μέχρι 17500 νομίζω δεν θεωρείσαι άχρηστος στο αισκουλ..
αλλά αν έχεις γράψει 18500 θεωρείσαι πανέξυπνος και ανώτερος από τους υπόλοιπους σίγουρα

Γιατί μπορεί ενα νουμερο να κρίνει ποιος εισαι και για τι είσαι άξιος στη ζωή σου? Αυτή η λογική που ποτε δεν κατάλαβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιατί μπορεί ενα νουμερο να κρίνει ποιος εισαι και για τι είσαι άξιος στη ζωή σου? Αυτή η λογική που ποτε δεν κατάλαβα
τι γιατί? γιατί είσαι στο αισκουλ:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Οκ αλλα πολλοί επιτυχημένοι άνθρωποι δεν σπούδασαν καν και έκαναν περιουσία και όνομα που και οι πιο σπουδαγμενοι θα ζήλευαν...
Just saying τι είμαι εγω ένας απλός άχρηστος της θετικής που δεν μπόρεσε να μαζέψει ούτε 18000!!!(ΕΛΕΟΣ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οκ αλλα πολλοί επιτυχημένοι άνθρωποι δεν σπούδασαν καν και έκαναν περιουσία και όνομα που και οι πιο σπουδαγμενοι θα ζήλευαν...
Just saying τι είμαι εγω ένας απλός άχρηστος της θετικής που δεν μπόρεσε να μαζέψει ούτε 18000!!!(ΕΛΕΟΣ)

Welcome to the club. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Στο ισκοολ μπαινουν παιδια υποδειγματα που γραψανε πανω απο δεκοκτωμισι στις πανελληνιες ή παιρνουν δεκαρια στις σχολες αντι να ειρωνευομαστε ας προσπαθησουμε να τπυς μοιασουμε εστω κ λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Clay

Νεοφερμένος

Ο Clay αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Το αστειο ειναι οτι πιστευετε τους μισους που λενε οτι εγραψαν 19.000 μορια
Καθε χρονο 100 ατομα γραφουν 19.000 και το ischool εχει 101
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το αστειο ειναι οτι πιστευετε τους μισους που λενε οτι εγραψαν 19.000 μορια
Καθε χρονο 100 ατομα γραφουν 19.000 και το ischool εχει 101

Ποιος τους πιστεύει; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οκ αλλα πολλοί επιτυχημένοι άνθρωποι δεν σπούδασαν καν και έκαναν περιουσία και όνομα που και οι πιο σπουδαγμενοι θα ζήλευαν...
Just saying τι είμαι εγω ένας απλός άχρηστος της θετικής που δεν μπόρεσε να μαζέψει ούτε 18000!!!(ΕΛΕΟΣ)
Μόνος σου άρχισες να μειώνεις τον εαυτό σου και να αναφέρεις παραδείγματα ανθρώπων που έκαναν περιουσία κι απέκτησαν φήμη(ικανοποιημένοι από τη ζωή τους ήταν; ) αν και δεν σπούδασαν. Δεν είπε κανείς το αντίθετο. Μόνος σου βγάζεις τα κόμπλεξ σου. Δηλαδή λίγο να σε τσιγκλήσει κάποιος και θα αρχίσεις να του λες για τη Μαρία που σε παράτησε στην τρίτη δημοτικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Μόνος σου άρχισες να μειώνεις τον εαυτό σου και να αναφέρεις παραδείγματα ανθρώπων που έκαναν περιουσία κι απέκτησαν φήμη(ικανοποιημένοι από τη ζωή τους ήταν; ) αν και δεν σπούδασαν. Δεν είπε κανείς το αντίθετο. Μόνος σου βγάζεις τα κόμπλεξ σου. Δηλαδή λίγο να σε τσιγκλήσει κάποιος και θα αρχίσεις να του λες για τη Μαρία που σε παράτησε στην τρίτη δημοτικού.

Το να έχει κανεις αυτογνωσία και να μπορεί να αυτοσαρκαζεται και να τσαλακωνεται δεν είναι κακό...συγνώμη κιολας αλλά έχουν δει τοσα τα ματια μου σ αυτό το φόρουμ που δεν μπορω άλλο να βλεπω δημοσιεύσεις του στυλ έγραψα 19500 λέτε να περάσω? Η έγραψε μονο 15 κλπ...και ναι δεν θα ανεχτω κάποιος να με τσιγκλησει όπως λες σε κάτι που μου προξένησε τόσο μεγάλη απογοήτευση γιατί όταν οι κοποι σου δεν ανταμειβονται στεναχωριεσαι...


Και δεν πήγε ακόμα 2 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
Το να έχει κανεις αυτογνωσία και να μπορεί να αυτοσαρκαζεται και να τσαλακωνεται δεν είναι κακό...συγνώμη κιολας αλλά έχουν δει τοσα τα ματια μου σ αυτό το φόρουμ που δεν μπορω άλλο να βλεπω δημοσιεύσεις του στυλ έγραψα 19500 λέτε να περάσω? Η έγραψε μονο 15 κλπ...και ναι δεν θα ανεχτω κάποιος να με τσιγκλησει όπως λες σε κάτι που μου προξένησε τόσο μεγάλη απογοήτευση γιατί όταν οι κοποι σου δεν ανταμειβονται στεναχωριεσαι...


Και δεν πήγε ακόμα 2 ;)

Γενικά μην λαμβάνεις και πολύ υπόψιν τι γράφεται εδώ μέσα: ειδικά εδώ μέσα. Δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι ή να στενοχωριέσαι. Μεταξύ των σοβαρών posts υπάρχουν και posts-τρολλιές που φαίνονται για σοβαρά αλλά δεν είναι. Προσωπικά γνωρίζω τρολλένιους ανθρώπους εδώ μέσα επειδή είμαι αρκετό καιρό μέλος όπως και το πιθανό ψέμα που λέγεται. Επίσης δεν νομίζω πραγματικά άριστοι μαθητές ή φοιτητές να κάθονται να δίνουν αναφορά για το πως, αν και γιατί αρίστευσαν, ειδικά στο φόρουμ. Δεν αφορά κανέναν πέρα από τους ίδιους. Επίσης πιστεύω ότι στις μέρες μας, το ψέμα λέγεται με το κιλό ειδικά εδώ μέσα όπου δεν αποδεικνύεται ό,τι λέγεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Στο ισκοολ μπαινουν παιδια υποδειγματα που γραψανε πανω απο δεκοκτωμισι στις πανελληνιες ή παιρνουν δεκαρια στις σχολες αντι να ειρωνευομαστε ας προσπαθησουμε να τπυς μοιασουμε εστω κ λιγο
Τι να μοιασουμε ρε focko;; Εγω δεν πιστευω οτι ολοι οσοι γραφουν εδω βγαζουν ειτε 18,5 στις πανελληνιες ειτε 9 και 10 στη σχολη. Ασε που και να βγαζουν,νομιζω στο ischool θεωρουν ''αποτυχια'' το 16 με 17 η το 6 με 7 στο βαθμο πτυχιου.

Παντως,οσον αφορα το θεμα αδιαβαστος στις πανελληνιες,απο ατομα που γνωριζω μεχρι 4με 5 μπορεσαν να γραψουν(Γιατι ειδα και κατι αλλα τρελα στις πρωτες σελιδες,που υπολογιζουν χωρις διαβασμα να βγαλουν 15 και 16. Εδω ενας που διαβαζει και παλι δεν ειναι σιγουρος αν θα γραψει τοσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τι να μοιασουμε ρε focko;; Εγω δεν πιστευω οτι ολοι οσοι γραφουν εδω βγαζουν ειτε 18,5 στις πανελληνιες ειτε 9 και 10 στη σχολη. Ασε που και να βγαζουν,νομιζω στο ischool θεωρουν ''αποτυχια'' το 16 με 17 η το 6 με 7 στο βαθμο πτυχιου.
εγώ πιστευω πως λένε όλοι την αλήθεια για τους βαθμούς τους δεν υπάρχει λόγος να λένε ψέματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GlobalMiNd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GlobalMiNd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Εβγαλα γύρω στις 17000 και δεν ντρέπομαι καθόλου... Να τα βρασω τα 18000 αν δεν είχαν ζωή 12 χρόνια για να περάσουν εκεί που ήθελε παντα ο μπαμπάς και η μαμά ειτε για να διαιωνίζουν το όνομα τους στον κλάδο ειτε για να έχουν να κοκορευονται για τα στουρναρια τους...

Και να μην ειχαν καθολου ζωη εσενα τι σε νοιαζει;Εκτος βεβαια αν εσυ καθε δευτερο σ/κ μεσα στο χειμωνα παρατουσες τα φροντιστηρια και ετρεχες να δεις τους σελτικς στη βοστωνη...Η αποθεωση του κομπλεξισμου σε καθε νοημα

Ο καθενας εχει δικαιωμα να οργανωσει οπως θελει τη ζωη του και να κοκορευεται αν νιωθει επιτυχημενος σε αυτη,χωρις να φοβαται τι θα πεις εσυ ή ο οποιοσδηποτε αλλος.Τωρα το αν κοκορευεται απεναντι σε σενα δεν νομιζω οτι συμβαινει τις περισσοτερες φορες,απλα ο καθενας το εκλαμβανει οπως θελει και οτι γινεται ειδικα απεναντι του.Το να υποβαθμιζεις τον κοπο του δεν κανει εσενα που γραψες 1000 και 2000 μορια λιγοτερο να φαινεσαι καλυτερος.Μαθετε να στε καλα με αυτα που χετε εσεις οχι να θελετε να ψοφησει και η κατσικα του γειτονα.

Υγ αυτα τα παιδια που υποτιθεται διαβαζουν ολη μερα,οι γονεις τους τους λενε τι πρεπει να κανουν ακομα ψαχνω να τα βρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Και να μην ειχαν καθολου ζωη εσενα τι σε νοιαζει;Εκτος βεβαια αν εσυ καθε δευτερο σ/κ μεσα στο χειμωνα παρατουσες τα φροντιστηρια και ετρεχες να δεις τους σελτικς στη βοστωνη...Η αποθεωση του κομπλεξισμου σε καθε νοημα

Ο καθενας εχει δικαιωμα να οργανωσει οπως θελει τη ζωη του και να κοκορευεται αν νιωθει επιτυχημενος σε αυτη,χωρις να φοβαται τι θα πεις εσυ ή ο οποιοσδηποτε αλλος.Τωρα το αν κοκορευεται απεναντι σε σενα δεν νομιζω οτι συμβαινει τις περισσοτερες φορες,απλα ο καθενας το εκλαμβανει οπως θελει και οτι γινεται ειδικα απεναντι του.Το να υποβαθμιζεις τον κοπο του δεν κανει εσενα που γραψες 1000 και 2000 μορια λιγοτερο να φαινεσαι καλυτερος.Μαθετε να στε καλα με αυτα που χετε εσεις οχι να θελετε να ψοφησει και η κατσικα του γειτονα.

Υγ αυτα τα παιδια που υποτιθεται διαβαζουν ολη μερα,οι γονεις τους τους λενε τι πρεπει να κανουν ακομα ψαχνω να τα βρω.

Εσυ δηλαδη μου λες οτι οταν έδωσες πανελλήνιες δεν εβγαινες καθολου ούτε ενα Σάββατο ;! Δεν το πιστεύω...υπάρχουν κ αλλα πράγματα εκτός απο τις πανελλήνιες...και ναι θα εκφέρουν οποία άποψη θέλω οταν αυτα τα παιδια πουλάνε πνεύμα και μειώνουν εμένα και το κάθε παιδι που δεν έγραψε όσο αυτα...και μην πουλησεις άλλο πνεύμα γιατι το ξες πολυ καλα οτι αυτα τα παιδια θεωρούν οτι ειναι κατι παραπάνω Απ όλους τους άλλους...ξες τι ωραία ειναι να βλέπεις στους πίνακες τη βαθμολογία σου που δεν ειναι σε καμια περίπτωση αυτο που περίμενα και να έρχεται ο άλλος με το τουπε του πρωταθλητή
Και να σου λένε "αχ τι έκανες...κρίμα εγω μόνο 19100!!!" Και οπως ο καθένας έχει το δικαίωμα να μειώνει τον καθένα με οτι λέει έτσι και γω θα αμφισβητώ οτι θέλω...και πες με όσο κομπλεξικο θες με αφήνεις παντελώς αδιάφορο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Εσυ δηλαδη μου λες οτι οταν έδωσες πανελλήνιες δεν εβγαινες καθολου ούτε ενα Σάββατο ;! Δεν το πιστεύω...υπάρχουν κ αλλα πράγματα εκτός απο τις πανελλήνιες...και ναι θα εκφέρουν οποία άποψη θέλω οταν αυτα τα παιδια πουλάνε πνεύμα και μειώνουν εμένα και το κάθε παιδι που δεν έγραψε όσο αυτα...και μην πουλησεις άλλο πνεύμα γιατι το ξες πολυ καλα οτι αυτα τα παιδια θεωρούν οτι ειναι κατι παραπάνω Απ όλους τους άλλους...ξες τι ωραία ειναι να βλέπεις στους πίνακες τη βαθμολογία σου που δεν ειναι σε καμια περίπτωση αυτο που περίμενα και να έρχεται ο άλλος με το τουπε του πρωταθλητή
Και να σου λένε "αχ τι έκανες...κρίμα εγω μόνο 19100!!!" Και οπως ο καθένας έχει το δικαίωμα να μειώνει τον καθένα με οτι λέει έτσι και γω θα αμφισβητώ οτι θέλω...και πες με όσο κομπλεξικο θες με αφήνεις παντελώς αδιάφορο!
Εμ,στη συγκεκριμενη περιπτωση νομιζω πως δεν εισαι εσυ ο κομπλεξικος,αλλα αυτος με το 19αρι που το παιζει και λυπημενος.. Εσυ ετσι κ αλλιως εκανες μια αξιοπρεπη προσπαθεια(και ο βαθμος σου εδω που τα λεμε μια χαρα βαθμος ειναι),αλλα ειπαμε,υπαρχουν και οι ''αριστοι'' που θεωρουν καλο βαθμο μονο το 19 ,ασχετα απο το ποσο διαβασες εσυ ολη τη χρονια και χωρις να υπολογιζουν την προσπαθεια που εκανες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GlobalMiNd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GlobalMiNd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Εσυ δηλαδη μου λες οτι οταν έδωσες πανελλήνιες δεν εβγαινες καθολου ούτε ενα Σάββατο ;! Δεν το πιστεύω...υπάρχουν κ αλλα πράγματα εκτός απο τις πανελλήνιες...και ναι θα εκφέρουν οποία άποψη θέλω οταν αυτα τα παιδια πουλάνε πνεύμα και μειώνουν εμένα και το κάθε παιδι που δεν έγραψε όσο αυτα...και μην πουλησεις άλλο πνεύμα γιατι το ξες πολυ καλα οτι αυτα τα παιδια θεωρούν οτι ειναι κατι παραπάνω Απ όλους τους άλλους...ξες τι ωραία ειναι να βλέπεις στους πίνακες τη βαθμολογία σου που δεν ειναι σε καμια περίπτωση αυτο που περίμενα και να έρχεται ο άλλος με το τουπε του πρωταθλητή
Και να σου λένε "αχ τι έκανες...κρίμα εγω μόνο 19100!!!" Και οπως ο καθένας έχει το δικαίωμα να μειώνει τον καθένα με οτι λέει έτσι και γω θα αμφισβητώ οτι θέλω...και πες με όσο κομπλεξικο θες με αφήνεις παντελώς αδιάφορο!

Εγω προσωπικα ζουσα σε πολη και εβγαινα καθημερινα γιατι μου δινοταν η ευκαιρια να ξεκλεψω λιγο χρονο αναμεσα στα φροντς.Δεν ξερω ομως τι θα κανε ενα παιδι που ζει σε χωριο,κανει πολλα χλμ καθημερινα και γενικα δεν εχει ευκαιριες.Υπαρχει και αυτος ο κοσμος ξερεις.
Ο καθενας κανει ο,τι θελει.Αν καποιος τον ελευθερο χρονο του,θελει να ασχοληθει με κατι που δεν απαιτει να βγει εξω (πχ μουσικη ) εσενα τι σε νοιαζει;
Οσον αφορα αυτο που λες οτι ο αλλος σε μειωνει,κανεις εδω μεσα δεν σε γνωριζει προσωπικα.Εχοντας λοιπον εσυ τα βιωματα απο το σχολειο σου,κανεις μια υπεργενικευση για ολα τα παιδια.Και επαναλαμβανω:με βαση τις εμπειριες απο το σχολειο σου.
Το αν ο αλλος ειναι στουρναρι ή αν εσυ ο ιδιος εισαι στουρναρι θα το κρινει η αγορα εργασιας και οχι εσυ.

Τελος,αν ο αλλος διαβαζε πολυ συστηματικα και ειχε γερες βασεις σε ολα τα μαθηματα,μπορει το 19100 να του φαινεται λιγο.Αμα σκιζοταν ολη τη χρονια,μπορει να του φανει λιγο...Ο δικος του κοπος δεν μειωνει το δικο σου.Δεν χρειαζεται ο,τι σου λεει ο αλλος να το παρεξηγεις.Ειλικρινα,αν δεν ησουν ανασφαλης σχετικα με το βαθμο σου (που ΕΣΥ πρωτα απο ολους νομιζεις οτι ειναι μικρος και ας λες και πιστευω οτι ειναι πολυ καλος βαθμος ) δεν θα καθοσουν να ασχοληθεις με τον αλλο αφου εσυ εκανες ο,τι μπορουσες και εισαι οκ με τον εαυτο σου.

Τωρα θα μου πεις τι κανω;Να προσεγγισω το παραλογο με λογικη;Μπα,βαριεμαι.

Υγ δεν σε ξερω για να σε χαρακτηρισω ως κομπλεξικο.Τα γραφομενα σου ομως στο συγκεκριμενο θεμα ειναι κομπλεξικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είμαι 100/100 υπέρ του λιωσίματος στην τρίτη λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Είμαι 100/100 υπέρ του λιωσίματος στην τρίτη λυκείου.

Εντάξει είπαμε να διαβάσουμε πολύ , αλλά όχι και να πεθάνουμε για ενα γαμοβαθμό κ μια σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Στην 3η λυκείου δεν υπάρχει Καλοκαίρι , Χριστούγεννα Πάσχα αλλά ούτε Σάββατο και Κυριακή στην Τρίτη Λυκείου είναι ΕΓΩ(=δηλαδή ο υποψήφιος) , τα βιβλία και τα τετράδια και οι φροντιστές μου (το σχολείο είναι νεκρός χρόνος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top