Αδιάβαστος

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
εχω ακουσει οτι αν ως αποφοιτος λυκειου (ποσο μαλλον ως φοιτητης) γυρισεις και ξαναδεις την υλη του Λυκειου σου φαινεται γελοια. Το εχω παρατηρησει και γω φετος οταν διαβασα για να καλυψω κενα που ειχα στα μαθηματικα απο Γυμνασιο (ξερεις, αυτα που νομιζεις οτι δεν θα σου χρειαστουν ποτε :P). Μαλλον οσο μεγαλωνεις συνηθιζεις σε ολο και πιο περιπλοκες εννοιες/ προβληματα και ετσι αυτα που σε δυσκολευαν παλια τα μαθαινεις σε λιγες ωριτσες.

Αν και όχι απόλυτο θα συμφωνήσω. Εξαρτάται βέβαια και σε τι σχολή είναι ο καθένας. Π.χ. αν κάποιος είναι μαθηματικό είναι λογικό τα μαθηματικά του λυκείου να του φανούν γελοία αλλά βιολογία δεν θα θυμάται πολλά πράγματα ενώ το αντίστροφο συμβαίνει με τους φοιτητές του βιολογικού. Και σε αυτήν την περιπτωση όμως με μία επανάληψη θα τα ξαναθυμηθείς χωρίς πολύ διάβασμα καθώς είσαι μεγαλύτερος και τα έχεις διαβάσει τουλάχιστον μία φορά όταν έδινες πανελλήνιες. Γενικός κανόνας: η πρώτη φορά είναι η πιο δύσκολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Παιδιά η στιγμή της αλήθειας έφτασε. Όπως τα είπα είναι.:up: 14,500 στο πρώτο πεδίο και 15,000 στο πέμπτο. Τελικά μπορώ να με αξιολογήσω μια χαρά....και όσοι μου τα χωναν στις προηγούμενες σελίδες πολύ θέλω να δω τι θα πείτε τώρα :mad:

Τώρα το θέμα είναι ότι δεν ξέρω τι σχολή να δηλώσω μιας και δεν έχω δει ΚΑΝ τι υπάρχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Αν διάβαζε κανείς ή όχι σε όλη τη διάρκεια της χρονιάς φάνηκε τώρα! Δεν έχει καμία σημασία πλέον να λέει ο καθένας πόσο και αν διάβαζε. Το γεγονός είναι ότι ένας με πολύ καλούς βαθμούς έχει και τεράστια ποικιλία σχολών να επιλέξει και θα περάσει ένα από τα ωραιότερα καλοκαίρια της ζωής του! οποιος δεν έβγαλε αρκετα (μιλάω για αυτούς που ισχυρίζονται ότι δεν έβγαλαν πολλά επειδή πήγαιναν αδιάβαστοι, όχι για εκείνους που προσπάθησαν και απλώς δεν τα κατάφεραν αρκετά καλά) θα κάτσει να δει ποιες πιάνει-φυσικά ο αριθμός των επιλογών του θα περιοριστέι σημαντικότατα. Εγώ πάντως το λέω: Διάβαζα πολύ και δεν ντρέπομαι ούτε το μετανιώνω για τον απλούστατο λόγο ότι πέτυχα το στόχο μου!:D 19078. Αυτά:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
στα διαγωνισματα του σχολειου εδινα αδιαβαστος και παντα εγραφα καλα ... βοηθαγε που παρακολουθουσα καλα μαλλον ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z=x+yi

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ΠΟ ΠΟΟΟΟ!!Χαλαρωστε ρε.τι τσαταλια νευρα εχετε ολοι εδω μεσα?
καποιοι διαβαζαν εγραψαν , καποιοι διαβαζαν δεν εγραψαν , καποιοι δεν διαβαζαν εγραψαν και το αντιστροφο.ολα συμβαινουν.και εγω ειχα ξεσκιστει και εβγαλα ιδιο βαθμο που εβγαλε καποιος που τα ξυνε ολη τη χρονια.δεν σημαινει τιποτα αυτο και δεν θεωρω τους διορθωτες αγιους.απλα ποιο το νοημα να επιτθεται ο ενας στον αλλον εδω μεσα?ειναι παραλογο και ανουσιο!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Να το πεις σε αυτούς που ειρωνεύονταν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΑΛΤΣ.

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παιδιά η στιγμή της αλήθειας έφτασε. Όπως τα είπα είναι.:up: 14,500 στο πρώτο πεδίο και 15,000 στο πέμπτο. Τελικά μπορώ να με αξιολογήσω μια χαρά....και όσοι μου τα χωναν στις προηγούμενες σελίδες πολύ θέλω να δω τι θα πείτε τώρα :mad:

Τώρα το θέμα είναι ότι δεν ξέρω τι σχολή να δηλώσω μιας και δεν έχω δει ΚΑΝ τι υπάρχει...

Κοίτα να δεις πως έχουν τα πράγματα. Αυτοί που στα "έχωναν" (που για μενα καλώς το έκαναν -για να μην είμαι απόλυτη με τα περισσότερα,και όχι όλα, τα posts συμφωνούσα) δεν έχουν να πουν κάτι τώρα και δεν χρειάζεται. Φυσικά το ότι τελικά έτυχε ( γιατί είσαι αρκετά τυχερός κατά τη γνώμη μου) δεν σε κάνει ούτε ήρωα ούτε παράδειγμα προς μίμηση. Για μενα μάλιστα, που φέτος δίνω πανελλήνιες, είσαι παράδειγμα προς αποφυγή! (Έχεις κάθε δικαιώμα να μη δεχτείς τη γνώμη μου την οποία όμως επέτρεψε μου να διατηρήσω!:thanks:)..Για να μην μακρυγορώ, καλώς έκανες και "διάβασες",όπως διάβασες. Πιστεύω πως αξίζει να εκμεταλλευτείς τα μόρια σου οπότε ρώτα καθηγητές, ψάξε στο internet ώστε να κάνεις κάποια καλή επιλογή τουλάχιστον!! Κ καλή συνέχεια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Καλά τόση φασαρία για 15000 μόρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Τον καταλαβαίνω τον φίλο. Εγώ το 2002 με πολύ χαλαρό διάβασμα έβγαλα 18667 μόρια.
θα μου πεις το κόλπο ; : :whistle: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Το κόλπο είναι να πας να γράψεις στα εύκολα θέματα του 2002.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Το κόλπο είναι να πας να γράψεις στα εύκολα θέματα του 2002.

χτυπημα κατω απο την ζωνη :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγώ είχα δώσει ένα σωρό λεφτά και διάβαζα μέρα νυχτα αλλά το μόνο που κατάφερα ήταν να περάσω νοσηλευτικη (τι να κάνουμε κάποιοι το έχουνε κάποιοι δε το έχουνε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr. No

Δραστήριο μέλος

Ο Dr. No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Κάτσε ρε focko, μην είσαι τόσο σκληρός με τον εαυτό σου, η νοσηλευτική για κάποιους ενδέχεται να ήταν και το όνειρό τους, η βάση της πάντα ήταν σχετικά υψηλή κλπ. Θέλω να πω εν ολίγοις πώς δεν είναι και λίγο αυτό πού έκανες + τις κατατακτήριες μετά, πού για μένα προσωπικά ήταν το μεγαλο αγγούρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
+ είσαι το πιο αγαπητό μέλος του φόρουμ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Κάτσε ρε focko, μην είσαι τόσο σκληρός με τον εαυτό σου, η νοσηλευτική για κάποιους ενδέχεται να ήταν και το όνειρό τους, η βάση της πάντα ήταν σχετικά υψηλή κλπ. Θέλω να πω εν ολίγοις πώς δεν είναι και λίγο αυτό πού έκανες + τις κατατακτήριες μετά, πού για μένα προσωπικά ήταν το μεγαλο αγγούρι.
ευχαριστώ :)
Στις κατατακτήριες ήμουν τυχερός γιατί δόθηκαν παραπανω θέσεις στα ΑΕΙ τότε που έδωσα γιατί δε πέρασε κανένας από τα ΤΕΙ. Δέχομαι πως η νοσηλευτική δεν είναι και εύκολο πράγμα αλλά για το δείγμα του ischool θεωρούμαι λίγος νομίζω.
Πάντως ότι και να κάνα το κάνα με πολύ διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dr. No

Δραστήριο μέλος

Ο Dr. No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Τέλος πάντων, αφού επίμένεις, σε δύο χρόνια θα είσαι γιατρός, πάλι θα θεωρείσαι λίγος? ( μίας και το ischool αλλά και εσύ, θεωρείτε οτι η ιατρική αποτελεί την κορωνίδα των επιστημών).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Στο ισκουλ κάτω από 18000 θεωρήσαι άχρηστος.

Εβγαλα γύρω στις 17000 και δεν ντρέπομαι καθόλου... Να τα βρασω τα 18000 αν δεν είχαν ζωή 12 χρόνια για να περάσουν εκεί που ήθελε παντα ο μπαμπάς και η μαμά ειτε για να διαιωνίζουν το όνομα τους στον κλάδο ειτε για να έχουν να κοκορευονται για τα στουρναρια τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Στο ισκουλ κάτω από 18000 θεωρήσαι άχρηστος.
κοιτα μέχρι 17500 νομίζω δεν θεωρείσαι άχρηστος στο αισκουλ..
αλλά αν έχεις γράψει 18500 θεωρείσαι πανέξυπνος και ανώτερος από τους υπόλοιπους σίγουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top