Αδιάβαστος

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Αυτο εννοείται φίλε,απλά δεν είπε κανεις οτι δε διαβασε τπτ κ θα βγαλει 19 χιλιαρικα..Το παιδι λεει οτι γραφει 14αρια παντου ,εγω ειπα για 16-17 χιλιαρικα απλα κάποιος που έχει γραφτει 7 μερες στο φόρουμ κ το μονο του ποστ είναι σαν το παραπανω δε νομιζω να θελει να πει οτι το διαβασμα ειναι απαραιτητο για ενα πολυ καλο βαθμο..Διαφωνεις?

Έχεις απόλυτο δίκιο τελικά φίλε, εγώ το ερμήνευσα λάθος! Στην αρχή μου φάνηκε για χιούμορ αλλά μετά που ξανακοίταξα τα προηγούμενα ποστ του θέματος το κατάλαβα:thanks:.
-----------------------------------------
εννοειται πωσ αν διαβαζεισ πασ για επιτυχια,αλλα η ψυχολογια του ατομου την ωρα που γραφει ειναι αυτο που μετραει περισσοτερο και οχι το ποσο εχει διαβασει...

Πάντως, κάποιες φορές τα πράγματα λειτουργούν αμφίδρομα, δηλαδή η ψυχολογία επηρεάζεται απ' το διάβασμα: άμα πιστεύεις ότι έχεις διαβάσει αρκετά και είσαι καλυμμένος, προς τι το άγχος; Αν νιώθεις σίγουρος από πλευράς γνώσεων, τότε και η ψυχολογία σου είναι καλή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiker

Νεοφερμένος

Ο kiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
εννοειται πωσ αν διαβαζεισ πασ για επιτυχια,αλλα η ψυχολογια του ατομου την ωρα που γραφει ειναι αυτο που μετραει περισσοτερο και οχι το ποσο εχει διαβασει...

αποτυχαινω: ρ. (απέτυχα, αποτυχημένος) δεν πετυχαίνω σε μια προσπάθεια, αστοχώ..Τι πιο κοντα στον ορισμο της αποτυχιας στις Πανελληνιες?

Φιλε musicrain1 τι να πω, απλα respect ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimos

Νεοφερμένος

Ο mimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
εγω πιστευω πωσ αν εισαι αγχωδησ θα σ βγει,και ισωσ να μη γραψεισ,οσο και να εχεισ διαβασει....ειναι στον ανθρωπο...αποψη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
εγω πιστευω πωσ αν εισαι αγχωδησ θα σ βγει,και ισωσ να μη γραψεισ,οσο και να εχεισ διαβασει....ειναι στον ανθρωπο...αποψη μου...

Σίγουρα υπάρχει και αυτή η κατηγορία ανθρώπων και μάλιστα έχω μία συμμαθήτρια που το παθαίνει: τρέμει σαν ψάρι και μπλοκάρει εντελώς ενώ μέχρι πριν μπει στην τάξη τα ξέρει όλα! Πάντως νομίζω ότι αυτό είναι η εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα, εγώ αναφερόμουν γενικά:)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigant12

Νεοφερμένος

Ο grigant12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κατ'αρχην κοντευω ενα χρονο στο φορουμ (ημερομηνιες ξερεις να διαβαζεις πιστευω) και ποσταρα επειδη εχω αηδιασει με ατομα που παραπληροφορουν, οπως φοιτητες και μαθητες της Α και της Β που εκ του ασφαλους κρινουν τα θεματα των Πανελληνιων ως γελοια κτλ. Δευτερον αναφερομουν μονο στους ''εβγαλα 18000+ χωρις διαβασμα''. Το 15 απο το 18 και 19 απεχει ετη φωτος. Τριτον, πιστευεις πως χωρις διαβασμα ή με διαβασμα 1-2 ωρες τι βδομαδα γραφεις 18+ αοδε, γραφεις θεωρια σε μαθ.κατ, φυσικη, Αεππ κλπ?
Αυτο που δε μπορεις να καταλαβεις ειναι οτι το 30 με 60% ολων των μαθηματων ειναι καθαρη παπαγαλια. Ακομα και τα μαθ κατ και η φυσικη.
Δεν ειναι τεστ IQ οι πανελληνιες για να παιρνεις δεδομενο οτι ο εχων ικανοτητες γραφει καλα.

ΥΓ: δεν πηγαινε για σενα το μνμα και για κανεναν συγκεκριμενα. Και καλο θα ηταν να μαθεις τροπους και να δεχεσαι το χιουμορ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Οσο για εσένα αδερφέ, "δε διάβασα κ πολύ" για εσενα μπορει να είναι το ξεσκίστηκα του άλλου ;)

Καλό ψάρι είσαι :P

Όσο για το άλλο, ότι δηλαδή αν κάποιος διαβάζει πολύ και βγάλει 16.000 μόρια σημαίνει αυτομάτως ότι απέτυχε, μην είστε τόσο σίγουροι. Καταρχάς ο καθένας βάζει τους στόχους του και ορίζει την επιτυχία του σύμφωνα με αυτούς. Μπορεί κάποιος να λιώσει στο διάβασμα επειδή στο παρελθόν δεν ήταν καλός μαθητής και έχει κενά και να βγάλει 16.000 μόρια, γι' αυτόν μπορεί να είναι επιτυχία για εσάς όχι. Επίσης μπορεί να στοχεύει σε σχολές με λιγότερες από 16k μόρια, οπότε μπορεί απλά να διαβάζει αρκετά για να τα σιγουρέψει. Αλίμονο, δεν στοχεύουν όλοι Πολυτεχνεία και Ιατρικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiker

Νεοφερμένος

Ο kiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Καλό ψάρι είσαι :P

Όσο για το άλλο, ότι δηλαδή αν κάποιος διαβάζει πολύ και βγάλει 16.000 μόρια σημαίνει αυτομάτως ότι απέτυχε, μην είστε τόσο σίγουροι. Καταρχάς ο καθένας βάζει τους στόχους του και ορίζει την επιτυχία του σύμφωνα με αυτούς. Μπορεί κάποιος να λιώσει στο διάβασμα επειδή στο παρελθόν δεν ήταν καλός μαθητής και έχει κενά και να βγάλει 16.000 μόρια, γι' αυτόν μπορεί να είναι επιτυχία για εσάς όχι. Επίσης μπορεί να στοχεύει σε σχολές με λιγότερες από 16k μόρια, οπότε μπορεί απλά να διαβάζει αρκετά για να τα σιγουρέψει. Αλίμονο, δεν στοχεύουν όλοι Πολυτεχνεία και Ιατρικές.
Καταλαβαινω τη δυσκολια στο να διαβασεις ΟΟΛΑ τα ποστ μου στο θέμα,αλλα καλύτερα διαβασε τα όλα για να μη γράψεις κατι που ηδη εγραψα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Εγώ αναφέρθηκα σε όσους έχουν αυτή την άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Πάντως, κάποιες φορές τα πράγματα λειτουργούν αμφίδρομα, δηλαδή η ψυχολογία επηρεάζεται απ' το διάβασμα: άμα πιστεύεις ότι έχεις διαβάσει αρκετά και είσαι καλυμμένος, προς τι το άγχος; Αν νιώθεις σίγουρος από πλευράς γνώσεων, τότε και η ψυχολογία σου είναι καλή!


Και κατά λέξη να ξες το βιβλίο... πάλι άγχος θα έχεις έστω και λίγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Και κατά λέξη να ξες το βιβλίο... πάλι άγχος θα έχεις έστω και λίγο

Σίγουρα, αφού εξετάσεις γράφεις, δεν πας για καφέ: έχεις το φόβο της αξιολόγησης, το φόβο του αγνώστου... Αυτό που υποστηρίζω εγώ είναι ότι αν είσαι καλά προετοιμασμένος και σίγουρος για τις γνώσεις σου δεν πρόκειται να έχεις τόσο άγχος ώστε να μπλοκάρεις εντελώς και να επηρεαστεί η απόδοσή σου. Γιατί μην ξεχνάς ότι το φυσιολογικό άγχος στο οποίο αναφερόμαστε δεν είναι χαρακτηριστικό ενός αλλά όλων των ανθρώπων!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Σίγουρα, αφού εξετάσεις γράφεις, δεν πας για καφέ: έχεις το φόβο της αξιολόγησης, το φόβο του αγνώστου... Αυτό που υποστηρίζω εγώ είναι ότι αν είσαι καλά προετοιμασμένος και σίγουρος για τις γνώσεις σου δεν πρόκειται να έχεις τόσο άγχος ώστε να μπλοκάρεις εντελώς και να επηρεαστεί η απόδοσή σου. Γιατί μην ξεχνάς ότι το φυσιολογικό άγχος στο οποίο αναφερόμαστε δεν είναι χαρακτηριστικό ενός αλλά όλων των ανθρώπων!:)

+1 .. αυτό συμβαίνει για όλους τους διαβασμένους. Αρκεί να μην πας να γράψεις με ψυχολογία του ηττημένου! Τότε χάθηκε το παιχνίδι... ξέρω κορίτσι που ενώ διάβαζε και ήταν καλή μαθήτρια έγραψε 1 13άρι και ένα 14άρι σε 2 μαθήματα γιατί αγχώθηκε. Ενώ ένας κολλητός μου που όλη τη χρονιά κυμαινόταν γύρω στο 16-17, πάει πανελλαδικές και γράφει σε όλα τα μαθήματα 18-19 επειδή πήγε με καλύτερη ψυχολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Γνώμη μου είναι πως πρέπει να αγχώνεσαι μόνο το διάστημα πριν δώσεις πανελλήνιες, όσο καιρό προετοιμάζεσαι δηλαδή. Να αγχώνεσαι σε λογικά πλαίσια, απλά για να κρατιέσαι σε εγρήγορση και να μην εφησυχάζεις.

Ένα παιδί μέχρι να δώσει πανελλήνιες έχει δώσει 3 φορές εξετάσεις στο γυμνάσιο, 2 στο λύκειο και κατά πάσα πιθανότητα έχει δώσει και εξετάσεις σε μία τουλάχιστον ξένη γλώσσα. Θα μπορούσαμε να πούμε πως έχει γίνει επαγγελματίας στο θέμα αυτό. Έχει φάει όσο άγχος πρέπει και έχει μάθει.

Επίσης πολλοί αγχώνονται τις τελευταίες μέρες, λίγο πριν τις εξετάσεις και πωρώνονται στο διάβασμα. Κακό, πολύ κακό. Ό,τι ήταν να κάνεις, το έχεις κάνει μέσα στη χρονιά, δύσκολα θα αλλάξεις κάτι στο τέλος. Μόνο θεωρία αν διαβάσεις το σώζεις λίγο, πχ ΑΕΠΠ για τεχνολογική. Ασκήσεις είναι αδύνατο να μάθεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Γνώμη μου είναι πως πρέπει να αγχώνεσαι μόνο το διάστημα πριν δώσεις πανελλήνιες, όσο καιρό προετοιμάζεσαι δηλαδή. Να αγχώνεσαι σε λογικά πλαίσια, απλά για να κρατιέσαι σε εγρήγορση και να μην εφησυχάζεις.

Ένα παιδί μέχρι να δώσει πανελλήνιες έχει δώσει 3 φορές εξετάσεις στο γυμνάσιο, 2 στο λύκειο και κατά πάσα πιθανότητα έχει δώσει και εξετάσεις σε μία τουλάχιστον ξένη γλώσσα. Θα μπορούσαμε να πούμε πως έχει γίνει επαγγελματίας στο θέμα αυτό. Έχει φάει όσο άγχος πρέπει και έχει μάθει.

Επίσης πολλοί αγχώνονται τις τελευταίες μέρες, λίγο πριν τις εξετάσεις και πωρώνονται στο διάβασμα. Κακό, πολύ κακό. Ό,τι ήταν να κάνεις, το έχεις κάνει μέσα στη χρονιά, δύσκολα θα αλλάξεις κάτι στο τέλος. Μόνο θεωρία αν διαβάσεις το σώζεις λίγο, πχ ΑΕΠΠ για τεχνολογική. Ασκήσεις είναι αδύνατο να μάθεις.

+1:no1:.Να τι πιστοποίηση έπρεπε να δίνει το λύκειο: επαγγελματίας υποψήφιος! "Γνωρίζει σε βάθος κάθε μορφή προφορικής και γραπτής εξέτασης, αποδίδει πλήρως σε συνθήκες άγχους και πιεσης και έχει πολύχρονη προυπηρεσία στο αντικείμενο".
Πάντως πέρα απ' την πλάκα, κι εγώ νιώθω ότι έχω αναπτύξει μιας μορφής "αναισθησία" για τις εξετάσεις πλέον, με την έννοια ότι στο γυμνάσιο αγχωνόμουν πιο πολύ απ' ότι αγχώθηκα στις πανελλήνιες:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Μα δεν είναι μόνο αυτό, αν αγχώνεται κάποιος τόσο πολύ για τις πανελλήνιες (φέτος τα είδα με τα ίδια μου τα μάτια, παιδιά να παίρνουν ηρεμιστικά) τι θα κάνει στο μέλλον που θα έχει εξεταστικές, διπλωματικές, συνεντεύξεις για θέσεις εργασίας και άλλα τόσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Ενδοφλέβιες με κονιάκ! Πάντως είναι και τα φροντιστήρια και οι γονείς που συμβάλλουν σε αυτό το κλίμα άγχους με την τρομοκρατία που επιβάλλουν... Στο σχολείο μας που ήταν και εξεταστικό για τους Φ.Α. περίμεναν σαν κοράκια απέξω και βουτούσαν όποιον έβρισκαν μπροστά τους: "τι έπεσε;", "δύσκολα;" κλπ. Αν είχα τέτοιους γονείς και εγώ στην τσίτα θα ήμουν! Άλλοι συμμαθητές μου στενοχωριόντουσαν λιγότερο για το ότι δεν έγραψαν καλά και περισσότερο για το τι θα πουν στο φροντιστήριο και τους γονείς τους! Θεωρώ ότι εμένα με έσωσε το ότι ξεκαθάρησα από νωρίς σε όλους ότι δίνω πανελλήνιες για τον εαυτό μου και μόνο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
+1:no1:.Να τι πιστοποίηση έπρεπε να δίνει το λύκειο: επαγγελματίας υποψήφιος! "Γνωρίζει σε βάθος κάθε μορφή προφορικής και γραπτής εξέτασης, αποδίδει πλήρως σε συνθήκες άγχους και πιεσης και έχει πολύχρονη προυπηρεσία στο αντικείμενο".
Πάντως πέρα απ' την πλάκα, κι εγώ νιώθω ότι έχω αναπτύξει μιας μορφής "αναισθησία" για τις εξετάσεις πλέον, με την έννοια ότι στο γυμνάσιο αγχωνόμουν πιο πολύ απ' ότι αγχώθηκα στις πανελλήνιες:D!


και που 'σαι ακόμα... άμα με το καλό μπεις σε καμιά καλή σχολή (που θέλει διάβασμα) θα έχεις 2 φορές το χρόνο εξετάσεις... και ειδικά άμα θες και έναν καλό βαθμό για κανένα μεταπτυχιακό μετά... θα παιδευτείς :)

Αλλά οκ όλα μες στο παιχνίδι είναι :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Ενδοφλέβιες με κονιάκ! Πάντως είναι και τα φροντιστήρια και οι γονείς που συμβάλλουν σε αυτό το κλίμα άγχους με την τρομοκρατία που επιβάλλουν... Στο σχολείο μας που ήταν και εξεταστικό για τους Φ.Α. περίμεναν σαν κοράκια απέξω και βουτούσαν όποιον έβρισκαν μπροστά τους: "τι έπεσε;", "δύσκολα;" κλπ. Αν είχα τέτοιους γονείς και εγώ στην τσίτα θα ήμουν! Άλλοι συμμαθητές μου στενοχωριόντουσαν λιγότερο για το ότι δεν έγραψαν καλά και περισσότερο για το τι θα πουν στο φροντιστήριο και τους γονείς τους! Θεωρώ ότι εμένα με έσωσε το ότι ξεκαθάρησα από νωρίς σε όλους ότι δίνω πανελλήνιες για τον εαυτό μου και μόνο...:)

Θυμάμαι ένα παρόμοιο περιστατικό, όταν έδινα γραπτά για zertifikat. Έξω απ' το ινστιτούτο περίμεναν γονείς, αδέρφια, ξαδέρφια μπατζανάκιδες (μιλάμε για λαοθάλασσα, όποιος έχει περάσει από εκεί ξέρει πόσο στενός είναι ο δρόμος) και με το που βγήκα πέσανε πάνω μου και με ρωτούσαν τι έπεσε (λες και αν τους έλεγα θα καταλάβαιναν). Κρίμα που δεν είχα καλάζνικοφ μαζί μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
πως γινεται αυτο??? θα μας κουφανετε σημερα??:hmm:
συμφωνω με το φωτη...αυτες τις μ***** του τυπου διαβαζα ενα τεταρτο...2 ωρες ολη τη χρονια...με κυνηγουσαν οι καθηγητες ...και αλλα τετοια εξυπνα..δεν τις παω καθολου..μονο απο καθαρη τυχη περναει ελας ετσι...εκτος βεβαια εαν ειναι ετοιμος για τη NASA...τουλαχιστον σεβαστειτε και μην κοροιδευετε τα παιδια που πραγματικα κουραστηκαν ολοη τη χρονια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν μπορώ να καταλάβω αν δεν διαβάζεις πως μπορείς να γράψεις την θεωρία ή να ξέρεις τύπους για ασκήσεις! Τώρα αν κάποιοι γεννήθηκαν και τα ήξεραν, πάω πάσο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
σε ποια σχολη θελεις να περασεις γιατι αυτο θα δειξει το αν εισαι αναισθητος ή οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top