[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Όχι Γιάννη, για να γίνω πιο συγκεκριμένος, επειδή ήμουν πολύ ασαφής, δεν μπορώ ν' ακούω κάποιον με κοιλιά να κακοχαρατηρίζει(πχ σε συζητήσεις με κολλητούς του) μια κοπέλα με παραπανήσια κιλά τη στιγμή που κι αυτός δεν διαφέρει πολύ. Αυτός ας κοιτάει όποια θέλει κι ας την πέφτει σ' όποια θέλει. Δεν αποκλείεται να πει με την παρέα του"Α, τι να την κάνω αυτήν, κοίτα τη μπούτι έχει, από δω μέχρι το Βόλο". Γίνονται αυτά. Και τα λένε χωρίς να λάβουν υπόψη και το δικό τους σώμα. Αναφερόμουν πιο πολύ στις συζητήσεις που μπορεί να κάνει.
Στις άλλες ερωτήσεις που θέτεις συμφωνώ απόλυτα.
αυτο ειναι σαν να λες οι χοντροι με τους χοντρους και οι λεπτοι με τους λεπτους... δεν παει ετσι.... και μαθε οτι οι κοινωνια που ζουμε καλως η κακως κριτικαρει πολυ πολυ περισσοτερο μια υπερβαρη απο εναν υπερβαρο.... οι αντρες στην συντριπτικη πλειοψηφεια κοιτανε τις λεπτες και γενικως κοιτανε το εξωτερικο.. μια γυναικα δεν κοιταει μονο εμφανιση.... γιατι εχει τυχει να δω εναν αρκετα υπερβαρο πλην ομως πολυ περιποιημενο αντρα με μια λεπτη ψηλη μαζι.... επισης αυτο που γραφεις με το σχολιασμο....... το κανουν οι γυναικες και σε μεγαλυτερο βαθμο οι αντρες δεν θα το εκαναν???? παντως δεν εχω ακουσει καμια να σχολιαζει αντρα με παραπανω κιλα ( σε λογικο πλαισιο) και να λεει " δεν ηξερα οτι οι φαλαινες ζουν και στη στερια"... Μια αναλογη γυναικα ομως που θελει μπρατσαρα γκομενο θα φαει δουλεμα απ ολους γιατι 1ον) ειναι στην φυση των ανδρων και 2ον) οι γυναικες ειναι οι γνωστες γυναικες ( χωρις να λεω οτι ειναι καλο γιατι αν παιζει προβλημα υγειας ειναι ασχημο αλλα αν χομπι της ειναι να κατεβαζει πεντε γουρουνια για βραδυ δεν της φταει κανενας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αυτο ειναι σαν να λες οι χοντροι με τους χοντρους και οι λεπτοι με τους λεπτους... δεν παει ετσι.... και μαθε οτι οι κοινωνια που ζουμε καλως η κακως κριτικαρει πολυ πολυ περισσοτερο μια υπερβαρη απο εναν υπερβαρο.... οι αντρες στην συντριπτικη πλειοψηφεια κοιτανε τις λεπτες και γενικως κοιτανε το εξωτερικο.. μια γυναικα δεν κοιταει μονο εμφανιση.... γιατι εχει τυχει να δω εναν αρκετα υπερβαρο πλην ομως πολυ περιποιημενο αντρα με μια λεπτη ψηλη μαζι.... επισης αυτο που γραφεις με το σχολιασμο....... το κανουν οι γυναικες και σε μεγαλυτερο βαθμο οι αντρες δεν θα το εκαναν???? παντως δεν εχω ακουσει καμια να σχολιαζει αντρα με παραπανω κιλα ( σε λογικο πλαισιο) και να λεει " δεν ηξερα οτι οι φαλαινες ζουν και στη στερια"... Μια αναλογη γυναικα ομως που θελει μπρατσαρα γκομενο θα φαει δουλεμα απ ολους γιατι 1ον) ειναι στην φυση των ανδρων και 2ον) οι γυναικες ειναι οι γνωστες γυναικες ( χωρις να λεω οτι ειναι καλο γιατι αν παιζει προβλημα υγειας ειναι ασχημο αλλα αν χομπι της ειναι να κατεβαζει πεντε γουρουνια για βραδυ δεν της φταει κανενας)
Ξέφυγες. Άσε που μου βάζεις λόγια. Υπενθυμίζω: είπα ότι είναι άσχημο να λέει χοντρός άνδρας όχι και τόσο κολακευτηκά σχόλια για μία γυναίκα με παραπανήσια κιλά. Δεν το επέκτεινα στο "οι χοντροί με τους χοντρούς", εσύ μου βάζεις λόγια. Δεν έκανα ούτε καν νύξη σε τέτοια θέμα.
Με βάση τα παραπάνω, δεν αποκλείεται μια λεπτή να είναι με έναν χοντρό. Πολύ απλά γίνεται. Ερωτεύτηκαν τα παιδιά. Αλλά μπορεί να υπάρχουν 3983 άλλοι λόγοι. Ποιος είπε ότι μία λεπτή γυναίκα βρίσκει εύκολα άνδρα; Αυτό πάει σε άλλο θρεντ όμως.
Όσο για το υπογραμμισμένο, με αποστώμωσες. Είναι σαν να το υποστηρίζεις δηλαδή. Πολύ απλά είναι άσχημο και πέρα ως πέρα τραγικό. Δεν υπάρχει καμμιά δικαιολογία του τύπου:" Το κάνει ο άλλος, θα το κάνω κι εγώ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Foivoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Foivoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Δικαίωμα σου να μη σ αρέσει ένα στυλ γυναικών εμφανισιακά.Απλά πιστεύω δεν είναι ανάγκη να την κοροιδευεις σε φίλους,γνωστούς και να λες κοίτα πώς είναι.Αν δε σ αρέσει μη κάνεις κάτι μαζί της.Μπορεί κάποιος άλλος να τη θέλει.Γούστα είναι αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Βασικα ξεχασα να βαλλω ενα κομμα εκει... οι γυναικες σχολιαζουν πολυ περισσοτερο τις υπερβαρες απ οτι οι αντρες.... αλλα τωρα ας ειμαστε αντικειμενικοι, ολοι το εχουμε κανει καποια φορα.. οποιος πει το αντιθετο απλα δεν τον πιστευω..... και πιστεψτε κανεις δεν σχολιαζει υπερβαρες που ειναι low profile... ολοι σχολιαζουν αυτες που νομιζουν οτι ειναι ισαξιες με τις λεπτες, τις πιο ομορφες κλπ και φερονται σαν χαζογκομενες... ε πως να το κανουμε αυτο εγειρει απο μονο του ταση για σχολιασμο πως να το κανουμε οι ανθρωποι ετσι λειτουργουν.. μου εχει τυχει να μιλησω, να βγω, να κανω παρεα και με τους δυο τυπους υπερβαρων κοριτσιων και καταλαβα οτι στις δευτερες κανει καλο να τις σχολιαζουν γιατι παιρνουν αφορμη και αλλαζουν ειτε σταση ζωης, ειτε αλλαζουν γενικως ( το ιδιο και για τα αγορια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βασικα ξεχασα να βαλλω ενα κομμα εκει... οι γυναικες σχολιαζουν πολυ περισσοτερο τις υπερβαρες απ οτι οι αντρες.... αλλα τωρα ας ειμαστε αντικειμενικοι, ολοι το εχουμε κανει καποια φορα.. οποιος πει το αντιθετο απλα δεν τον πιστευω..... και πιστεψτε κανεις δεν σχολιαζει υπερβαρες που ειναι low profile... ολοι σχολιαζουν αυτες που νομιζουν οτι ειναι ισαξιες με τις λεπτες, τις πιο ομορφες κλπ και φερονται σαν χαζογκομενες... ε πως να το κανουμε αυτο εγειρει απο μονο του ταση για σχολιασμο πως να το κανουμε οι ανθρωποι ετσι λειτουργουν.. μου εχει τυχει να μιλησω, να βγω, να κανω παρεα και με τους δυο τυπους υπερβαρων κοριτσιων και καταλαβα οτι στις δευτερες κανει καλο να τις σχολιαζουν γιατι παιρνουν αφορμη και αλλαζουν ειτε σταση ζωης, ειτε αλλαζουν γενικως ( το ιδιο και για τα αγορια)
Με το υπογραμμισμένο θα συμφωνήσω.(βέβαια για το "κανείς" ας μην είμαστε και τόσο απόλυτοι).
Τέλος πάντων, για να το κλείσουμε κιόλας, αυτό το "πώς να το κάνουμε, στη φύση του ανθρώπου είναι ο σχολιασμός" ας το προσέξουμε. Αφού νευριάζουμε όταν μας σχολιάζουν, ας μην είμαστε κι εμείς κακοί. Βασικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Με το υπογραμμισμένο θα συμφωνήσω.(βέβαια για το "κανείς" ας μην είμαστε και τόσο απόλυτοι).
Τέλος πάντων, για να το κλείσουμε κιόλας, αυτό το "πώς να το κάνουμε, στη φύση του ανθρώπου είναι ο σχολιασμός" ας το προσέξουμε. Αφού νευριάζουμε όταν μας σχολιάζουν, ας μην είμαστε κι εμείς κακοί. Βασικό.

το κανεις ξερεις πως το λεω

επισης η κριτικη χωριζεται σε διαφορετικες μορφες.. υπαρχει κριτικη με καλο σκοπο που γινεται μπροστα μας, υπαρχει κριτικη που γινεται απουσια μας αλλα σχολιαζει μια παραβατικη συμπεριφορα ( οπως ειπα με τις υπερβαρες που το παιζουν χαζογκομενες) και δεν ενοχλει ιδιαιτερα οταν την ακουσουμε αλλα δρα περισσοτερο ως αφορμη να καταλαβουμε τι λαθος κανουμε και να αλλαξουμε ( αν καταλαβουμε και θελουμε) και υπαρχει και ασχημη κριτικη που γινεται εν αγνοια μας η και μπροστα μας, χωρις λογο, απλως γιατι ενοχλει η φατσα η κατι που πετυχαμε η κατι που κανουμε και καποιοι δεν συμφωνουν.. προσωπικα με νευριαζει μονο το τελευταιο και στη συζητηση νομιζω οτι αναφερομαστε στο δευτερο ειδος

Κλεινουμε εδω γιατι πρεπει να βγηκαμε και λιγο off topic.
Ας μας πουν κι αλλοι τι κοιτανε στα κοριτσια. Συνεχιστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilispap_27

Νεοφερμένος

Ο Vasilispap_27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αν τουλάχιστον το 90% των απαντήσεων δεν είναι β*ζιά, κάποιοι λένε πολλά ψέματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ogame23

Νεοφερμένος

Ο ogame23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Πρόσωπο,βυζάκια,κωλαράκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Μετά τις εξετάσεις(ενδοσχολικές :p,;όχι ότι στις πανελλήνιες δεν πήγαινα επειδή διάβαζα*)*Αναφέρομαι στο μαγαζί των γωνιών μου,πήγαινα τέλος πάντων και βοηθούσα όσο δεν είχα υποχρεώσεις.Θυμάμαι κάτι ανθρώπους,πολύ μίζερους και άκεφους.Συγκεκριμένα δίπλα από το μαγαζί μας υπάρχει μια πολυκατοικία στην οποία μένει το κορίτσιι!Τέλος πάντων ερχόταν στο μαγαζί,αλλά εγώ λόγο του ότι αυτή είναι 2 χρόνια μικρότερη δεν ήξερα ότι θα πηγαίνει στο διπλανό μου Λύκειο(Μιλάμε για 2 λύκεια κολλημένα τα οποία στο σύνολο έχουν ένα χιλιάρικο παιδιά)και από εκεί αρχίσαμε να μιλάμε.Για να δώσω μια περιγραφή είναι μελαχρινή,με μελιά μάτια,μαύρα μαλλιά,και ένα σώμα ΛΑΜΠΆΔΑ!Με γούσταρε από τον Δεκέμβρη,αλλά εγώ λόγο υποχρεώσεων δεν έκανα τίποτα,αν και η ίδια μου άρεζε..Τέλος πάντων τώρα δεν την βλέπω να μου πολυμιλάει,ερχόταν στο μαγαζί πιανόμασταν στην κουβέντα,οι γονείς μου συνέχεια με πειράζανε.Τα έφαγα τα μουτράκια μου,τώρα που θα ήθελα να βγω μαζί της ούτε να την βρω μπορώ..!Τέσπα επειδή η απάντησή μου είναι εκτός θέματος,απλά έτσι μου ήρθε και σχολίασα,το πρώτο που προφανώς κοιτάμε σαν αγόρια και σαν άνδρες πολλοί,είναι η εξωτερική εμφάνιση.Λατρεύω το χαμόγελο των κοριτσιών επίσης,το χιούμορ,και να είναι λίγο κυρίαρχες γιατί και εγώ σαν αγόρι μόλις με κοιτάζει γυναίκα στα μάτια κάνω σαν πεντάχρονο που μόλις φίλησε στο μάγουλο την πρώτη του καψούρα στο νηπιαγωγείο..Λατρεύω το εξωτερικό,αλλά σαν πρώτη "εντύπωση" ας πούμε!Θέλω το κορίτσι να είναι έτσι του ρομάντζου,αλλά και του χιούμορ,να λατρεύει την υγεία,να είναι έξυπνο,να δραστηριοποιείται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Μετά τις εξετάσεις(ενδοσχολικές :p,;όχι ότι στις πανελλήνιες δεν πήγαινα επειδή διάβαζα*)*Αναφέρομαι στο μαγαζί των γωνιών μου,πήγαινα τέλος πάντων και βοηθούσα όσο δεν είχα υποχρεώσεις.Θυμάμαι κάτι ανθρώπους,πολύ μίζερους και άκεφους.Συγκεκριμένα δίπλα από το μαγαζί μας υπάρχει μια πολυκατοικία στην οποία μένει το κορίτσιι!Τέλος πάντων ερχόταν στο μαγαζί,αλλά εγώ λόγο του ότι αυτή είναι 2 χρόνια μικρότερη δεν ήξερα ότι θα πηγαίνει στο διπλανό μου Λύκειο(Μιλάμε για 2 λύκεια κολλημένα τα οποία στο σύνολο έχουν ένα χιλιάρικο παιδιά)και από εκεί αρχίσαμε να μιλάμε.Για να δώσω μια περιγραφή είναι μελαχρινή,με μελιά μάτια,μαύρα μαλλιά,και ένα σώμα ΛΑΜΠΆΔΑ!Με γούσταρε από τον Δεκέμβρη,αλλά εγώ λόγο υποχρεώσεων δεν έκανα τίποτα,αν και η ίδια μου άρεζε..Τέλος πάντων τώρα δεν την βλέπω να μου πολυμιλάει,ερχόταν στο μαγαζί πιανόμασταν στην κουβέντα,οι γονείς μου συνέχεια με πειράζανε.Τα έφαγα τα μουτράκια μου,τώρα που θα ήθελα να βγω μαζί της ούτε να την βρω μπορώ..!Τέσπα επειδή η απάντησή μου είναι εκτός θέματος,απλά έτσι μου ήρθε και σχολίασα,το πρώτο που προφανώς κοιτάμε σαν αγόρια και σαν άνδρες πολλοί,είναι η εξωτερική εμφάνιση.Λατρεύω το χαμόγελο των κοριτσιών επίσης,το χιούμορ,και να είναι λίγο κυρίαρχες γιατί και εγώ σαν αγόρι μόλις με κοιτάζει γυναίκα στα μάτια κάνω σαν πεντάχρονο που μόλις φίλησε στο μάγουλο την πρώτη του καψούρα στο νηπιαγωγείο..Λατρεύω το εξωτερικό,αλλά σαν πρώτη "εντύπωση" ας πούμε!Θέλω το κορίτσι να είναι έτσι του ρομάντζου,αλλά και του χιούμορ,να λατρεύει την υγεία,να είναι έξυπνο,να δραστηριοποιείται!
να λατρεύει την υγεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ κοιτάω την προσωπικότητα των κοριτσιών. Σταματήστε με τις ανώριμες σαχλαμάρες του τύπου κώλος βυζί κλπ, αυτά τα κάνουν μόνο κάτι ψευτομάγκες, και όσο να ναι υπάρχουν και ευαίσθητα άτομα, πχ θα μου άρεσε να ακούει Vivaldi ας πούμε, ε δεν λέω και η μύτη παίζει ρόλο αλλά πάνω από όλα να είναι καλό κορίτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
να λατρεύει την υγεία;
Εννοώ να αθλείται,να παίζει βόλλευ για παράδειγμα..

Εγώ κοιτάω την προσωπικότητα των κοριτσιών. Σταματήστε με τις ανώριμες σαχλαμάρες του τύπου κώλος βυζί κλπ, αυτά τα κάνουν μόνο κάτι ψευτομάγκες, και όσο να ναι υπάρχουν και ευαίσθητα άτομα, πχ θα μου άρεσε να ακούει Vivaldi ας πούμε, ε δεν λέω και η μύτη παίζει ρόλο αλλά πάνω από όλα να είναι καλό κορίτσι.
Κοίτα σαν πρώτη εντύπωση πέφτεις σε περιπτώσεις της εμφάνισης,και εκτός απροόπτου και χαρακτήρα μπορείς,αν και αυτό γίνεται πιο σπάνια,και εγώ το λατρεύω αυτό!Εγώ να σου πω την αλήθεια θα μου άρεζε και να έχει και ατέλειες στο πρόσωπο..οι ατέλειες μας κάνουν όμορφους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μετά τις εξετάσεις(ενδοσχολικές :p,;όχι ότι στις πανελλήνιες δεν πήγαινα επειδή διάβαζα*)*Αναφέρομαι στο μαγαζί των γωνιών μου,πήγαινα τέλος πάντων και βοηθούσα όσο δεν είχα υποχρεώσεις.Θυμάμαι κάτι ανθρώπους,πολύ μίζερους και άκεφους.Συγκεκριμένα δίπλα από το μαγαζί μας υπάρχει μια πολυκατοικία στην οποία μένει το κορίτσιι!Τέλος πάντων ερχόταν στο μαγαζί,αλλά εγώ λόγο του ότι αυτή είναι 2 χρόνια μικρότερη δεν ήξερα ότι θα πηγαίνει στο διπλανό μου Λύκειο(Μιλάμε για 2 λύκεια κολλημένα τα οποία στο σύνολο έχουν ένα χιλιάρικο παιδιά)και από εκεί αρχίσαμε να μιλάμε.Για να δώσω μια περιγραφή είναι μελαχρινή,με μελιά μάτια,μαύρα μαλλιά,και ένα σώμα ΛΑΜΠΆΔΑ!Με γούσταρε από τον Δεκέμβρη,αλλά εγώ λόγο υποχρεώσεων δεν έκανα τίποτα,αν και η ίδια μου άρεζε..Τέλος πάντων τώρα δεν την βλέπω να μου πολυμιλάει,ερχόταν στο μαγαζί πιανόμασταν στην κουβέντα,οι γονείς μου συνέχεια με πειράζανε.Τα έφαγα τα μουτράκια μου,τώρα που θα ήθελα να βγω μαζί της ούτε να την βρω μπορώ..!Τέσπα επειδή η απάντησή μου είναι εκτός θέματος,απλά έτσι μου ήρθε και σχολίασα,το πρώτο που προφανώς κοιτάμε σαν αγόρια και σαν άνδρες πολλοί,είναι η εξωτερική εμφάνιση.Λατρεύω το χαμόγελο των κοριτσιών επίσης,το χιούμορ,και να είναι λίγο κυρίαρχες γιατί και εγώ σαν αγόρι μόλις με κοιτάζει γυναίκα στα μάτια κάνω σαν πεντάχρονο που μόλις φίλησε στο μάγουλο την πρώτη του καψούρα στο νηπιαγωγείο..Λατρεύω το εξωτερικό,αλλά σαν πρώτη "εντύπωση" ας πούμε!Θέλω το κορίτσι να είναι έτσι του ρομάντζου,αλλά και του χιούμορ,να λατρεύει την υγεία,να είναι έξυπνο,να δραστηριοποιείται!


Διττή σημασία :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
και εσωτερικό κόσμο ..:)
Η θετική όμως μπαίνει σταθερά! Τσίρκο του politically correctness είναι πια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Πρόσωπο,βυζάκια,κωλαράκι

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alastar

Νεοφερμένος

Ο Ντο Ματζόρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
οταν δεις καποια το πρωτο πραγμα που κοιτα δεν ειναι η προσωπικοτητα κακα τα ψεμματα (ισχυει και για αγορια και για κοριτσια αυτο).

ναι θα μιλησεις με τον αλλον και σιγα σιγα θα τον γνωρισεις. απλα η εμφανιση ειναι αυτο που θα κανει... την αρχη. οσο γνωριζεις τον αλλον και εκτιμας αυτο που ειναι (και οχι αυτο που φαινεται) τοτε μπαινουν τα θεμελια για μια πιο ομορφη και αληθινη σχεση. αλλιως αν θες μονο εμφανιση κωλους και βυζια υπαρχουν και οι ξεπετες ;)

στα δικα μου τωρα!

δινω πολυ μεγαλη εμφαση στα ματια ( που βλεπει εννοω -.-) και το χαμογελο μας κοπελας.

απο χαρακτηρα θελω απλα να μην ειναι ψωνισμενη και ΜΙΣΩ αυτες που ασχολουνται ολη μερα με ψωνια και τετοια χαζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
οταν δεις καποια το πρωτο πραγμα που κοιτα δεν ειναι η προσωπικοτητα κακα τα ψεμματα (ισχυει και για αγορια και για κοριτσια αυτο).

ναι θα μιλησεις με τον αλλον και σιγα σιγα θα τον γνωρισεις. απλα η εμφανιση ειναι αυτο που θα κανει... την αρχη. οσο γνωριζεις τον αλλον και εκτιμας αυτο που ειναι (και οχι αυτο που φαινεται) τοτε μπαινουν τα θεμελια για μια πιο ομορφη και αληθινη σχεση. αλλιως αν θες μονο εμφανιση κωλους και βυζια υπαρχουν και οι ξεπετες ;)

στα δικα μου τωρα!

δινω πολυ μεγαλη εμφαση στα ματια ( που βλεπει εννοω -.-) και το χαμογελο μας κοπελας.

απο χαρακτηρα θελω απλα να μην ειναι ψωνισμενη και ΜΙΣΩ αυτες που ασχολουνται ολη μερα με ψωνια και τετοια χαζα
Εννοείται εντάξει!Εντάξει είναι στον χαρακτήρα πιστεύω οι ξετέπες ή στο τι σε συμφέρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
δινω πολυ μεγαλη εμφαση στα ματια ( που βλεπει εννοω -.-) και το χαμογελο μας κοπελας.

Έχεις δίκιο ως προς αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg1995

Νεοφερμένος

Ο greg1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
πρωτα απο ολα κοιταω προσωπο γενικα ολα τα χαρακτηριστικα του...Επειτα κολο βυζια σωμα και τελος κυταριττιδα(μπλιαχ).Πολυ δυσκολα θα τη πεσω σε κοπελα που δεν εχει προσωπο που να μ αρεσει και ας εχει και το καλητερο χαρακτηρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top