[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
πρωτα απο ολα κοιταω προσωπο γενικα ολα τα χαρακτηριστικα του...Επειτα κολο βυζια σωμα και τελος κυταριττιδα(μπλιαχ).Πολυ δυσκολα θα τη πεσω σε κοπελα που δεν εχει προσωπο που να μ αρεσει και ας εχει και το καλητερο χαρακτηρα...

*καλυτερο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Στήθος - περιφέρεια - περιφέρεια - στήθος - περιφέρεια - στήθος - στήθος - περιφέρεια - περιφέρεια - στήθος - περιφέρεια - στήθος - στήθος - περιφέρεια - περιφέρεια - στήθος - περιφέρεια - στήθος - στήθος - περιφέρεια - περιφέρεια - στήθος - περιφέρεια - στήθος - στήθος - περιφέρεια - περιφέρεια - στήθος - περιφέρεια - στήθος - στήθος - περιφέρεια - περιφέρεια - στήθος - περιφέρεια - στήθος - στήθος

ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!
Υ.Γ. Just kidding :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στήθος - περιφέρεια - περιφέρεια - στήθος - περιφέρεια - στήθος - στήθος - περιφέρεια - περιφέρεια - στήθος - περιφέρεια - στήθος - στήθος - περιφέρεια - περιφέρεια - στήθος - περιφέρεια - στήθος - στήθος - περιφέρεια - περιφέρεια - στήθος - περιφέρεια - στήθος - στήθος - περιφέρεια - περιφέρεια - στήθος - περιφέρεια - στήθος - στήθος - περιφέρεια - περιφέρεια - στήθος - περιφέρεια - στήθος - στήθος

ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!
Υ.Γ. Just kidding :D

Dude you're not kidding, we all know that ;) Αυτή είναι η αλήθεια όπως και να το κάνουμε. Όταν βλέπεις μια κοπέλα δε λες “τι όμορφη προσωπικότητα“ γιατί πολύ απλά δεν την έχεις γνωρίσει. Κοιτάς πρόσωπο, μετά στήθος, περιφέρεια κλπ. Το ίδιο ακριβώς κάνουν και τα κορίτσια, δεν ξέρουν το χαρακτήρα μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Dude you're not kidding, we all know that ;)

Σταμάτα να με καρφωνεις ρε , θέλω να δείξω πως ειμαι καλό παιδί :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Κωλαρακι,στηθος κτλπ,αφου την θελω μονο για καμια ξεπετα.Αμα με εντυπωσιασει και σε κανεναν σοβαρο τομεα μπορει και να κοιταξω βαθυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!
Υ.Γ. Just kidding :D

Το καλό για το τέλος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1013464_382279948550817_587652029_n.jpg
    1013464_382279948550817_587652029_n.jpg
    76.8 KB · Εμφανίσεις: 1,320

Βασιλης Σ.

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
1)Με επιχειρήματα; Δηλαδή τι; Θέλεις να ξέρει να βγάζει λόγους; :P
2)Να περπατάει σωστά αναλόγως πως το εννοείς. Σαν τα μοντέλα στα fasion shows; Με τακούνια;
3) Δηλαδή αν φοράει φόρμες και έτσι (χαλαρά πράγματα) δεν πιάνει εε;

Επιχειρηματα εννοώ ότι να μην πετάει ξεκάρφωτα πράγματα επειδή τα ακουσε από την φίλη της που τα ακούσε..και πάει λέγοντας.Αλλα να ξέρει να υποστηρίζει αυταβπου λέει.Περπατημα όχι ψεύτικο τουρλοτος κωλος έξω στήθος και έτσι.Με το ντύσιμο δεν με κατάλαβες.Εννοώ δεν χρειάζεται να τα βγάλει όλα φάτσα φορά για να θεωρηθεί σεξυ αρκεί το βλέμμα της η κίνηση της φτάνει.Ας κρατήσει και κάτι για πιο ιδιωτικές στιγμές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
- ρε τι κοιτάς σε ένα κορίτσι?
- εμμ...εξαρτάται! Τι κοιταω οπως παει ή όπως έρχεται ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαννης Κοβ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης Κοβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
- ρε τι κοιτάς σε ένα κορίτσι?
- εμμ...εξαρτάται! Τι κοιταω οπως παει ή όπως έρχεται ?

Αυτο ακριβως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Στήθος - περιφέρεια - περιφέρεια - στήθος - περιφέρεια - στήθος - στήθος - περιφέρεια - περιφέρεια - στήθος - περιφέρεια - στήθος - στήθος - περιφέρεια - περιφέρεια - στήθος - περιφέρεια - στήθος - στήθος - περιφέρεια - περιφέρεια - στήθος - περιφέρεια - στήθος - στήθος - περιφέρεια - περιφέρεια - στήθος - περιφέρεια - στήθος - στήθος - περιφέρεια - περιφέρεια - στήθος - περιφέρεια - στήθος - στήθος

ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!
Υ.Γ. Just kidding :D

αυτοοο με την περιφερεια μ κινησε το ενδιαφερον!!! σε τι αναλογιες τη θελετε περιπου ?? τι στ καλο χαζες ειμαστε εμεις π λιωνουμε στ γυμναστηρια για την ξεφορτωθουμε? ;// χαχαχα:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
αυτοοο με την περιφερεια μ κινησε το ενδιαφερον!!! σε τι αναλογιες τη θελετε περιπου ?? τι στ καλο χαζες ειμαστε εμεις π λιωνουμε στ γυμναστηρια για την ξεφορτωθουμε? ;// χαχαχα:eek:

Στους άνδρες δεν αρέσουν οι κοκκαλιάρες. Αρκεί να έχουν λεπτή μέση, και αναλογίες 85-60-85. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
και αντε να μπεις στ παντελονι μετα!!! Λοιπον οποιος θελει μ παντρευεται εχω τις τελειες αναλογιες !!! ;ΡΡΡ
χαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Όχι Γιάννη, για να γίνω πιο συγκεκριμένος, επειδή ήμουν πολύ ασαφής, δεν μπορώ ν' ακούω κάποιον με κοιλιά να κακοχαρατηρίζει(πχ σε συζητήσεις με κολλητούς του) μια κοπέλα με παραπανήσια κιλά τη στιγμή που κι αυτός δεν διαφέρει πολύ. Αυτός ας κοιτάει όποια θέλει κι ας την πέφτει σ' όποια θέλει. Δεν αποκλείεται να πει με την παρέα του"Α, τι να την κάνω αυτήν, κοίτα τι μπούτι έχει, από δω μέχρι το Βόλο". Γίνονται αυτά. Και τα λένε χωρίς να λάβουν υπόψη και το δικό τους σώμα. Αναφερόμουν πιο πολύ στις συζητήσεις που μπορεί να κάνει.
Στις άλλες ερωτήσεις που θέτεις συμφωνώ απόλυτα.

πόσο συμφωνώ μαζί σου δεν ξέρεις!!!!!!
τα κορίτσια στο σχολείο συνέχεια το έκαναν αυτό!!!κοιτάγαμε κάτι εικόνες από διάσημες του Χόλλυγουντ(θεές ήταν)και λέγανε:χάλια,πέτσα και κάτι αηδίες και αυτές ούτε που βλέπονται...και δεν μπορώ να πω και τίποτα...με μια φίλη μου έχουμε τσακωθεί πολλάκις γι αυτό το λόγο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kabamaru Hayate

Νεοφερμένος

Ο Kabamaru Hayate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
αν με κοιταξει μεσα στα ματια και νιωσεις αυτο το ''εσενα σε θελω'' σου κοβονται τα ποδια....απο εκει και περα ξεκινα το ταξιδι της μαγειας μαζι της :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kurosaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Αυτό που θα περιγράψω είναι το τέλειο, δηλαδή αν το έβρισκα το παντρευόμουν right away.

Έξυπνη, καλλιεργημένη, θυλική, με αίσθηση του χιούμορ, να μην γκρινιάζει, να με αγαπά και να στηριζόμαστε ο ένας στον άλλο, να μην είναι γυρίστρω, να ξέρει τι θέλει, να μπορεί να συζητήσει για οποιοδήποτε θέμα με απασχολεί (δεν εννοώ να κάθεται να ακούει την ιστορία της ζωής μου, απλά να μπορεί να με παρακολουθήσει όταν τη χρειάζομαι), να μου ανοίγεται, να μην καταντά βαρετή (αν έχει τα παραπάνω το βρίσκω δύσκολο), να μην βάφεται πολύ, ούτε ξέρω 'γω τσουλέ εμφανίσεις, πχ κατακόκκινα μακριά νύχια και κολάν χωρίς string, αλλά ούτε να είναι και Παναγία, με φούστα ως τον αστράγαλο. Να είναι ελκυστική στα πλαίσια της θυληκότητας της και να μη χρειάζεται να επιδείξει κάτι, ξενερώνω απίστευτα. Έχω μια προτίμηση στις μελαχρινές, αλλά μου αρέσουν πολύ και οι φυσικές ξανθές. Το πρόσωπο για μένα μετράει πολύ, αλλά δεν είναι το παν, μετράει περισσότερο ο εσωτερικός της κόσμος, αν και πρέπει να ομολογήσω πως οι παχουλές (χοντρές, κανα κιλάκι παραπάνω δεν πειράζει, 30 όμως ναι) κοπέλες δεν μου αρέσουν καθόλου, είναι (για μένα) ένα κακό σημάδι, πως δεν μπορεί να ελέγξει τον εαυτό της (φυσικά δεν θέλω να προσβάλλω καμία κοπέλα, μπορεί και να έχουν πρόβλημα στον θυροειδή αδένα). Να φοράει κανα ψαγμένο, μαγικό άρωμα και γενικά να προσέχει την υγιεινή της (ήξερα μια κοπέλα στο γυμνάσιο πανέμορφη, αλλά όταν άνοιγε το στόμα της έφευγα διακριτικά). Με τρελένει αν έχει ωραία φωνή (ώριμη φυσικά, όχι να μιλάει σαν 12χρονη). Επίσης λίγοοο για μένα μετράει και το όνομα (hahaha) δηλαδή αν τη λένε Αφροξυλάνθη δεν έχει μέλλον, συγγνώμη. Αυτά. Μπορεί να φαίνομαι απαιτητικός, αλλά υποχωρώ αν έχει τα σημαντικά, και δέχομαι τα όποια ελαττώματα της, κανείς δεν είναι τέλος, συνεπώς ούτε εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SotosPapas

Νεοφερμένος

Ο SotosPapas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Σοβαρα ....θα απερριπτες ενα κοριτσι μονο απο το ονομα της;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το πρώτο πράγμα που κοιτάω σε μια κοπέλα μετά το στήθος (i cant help it το μάτι πάει αντανακλαστικά εκεί), είναι φυσικά το πρόσωπο. Για εμένα είναι σημαντικό μια γυναίκα να έχει όμορφο θηλυκό πρόσωπο. Μετά από αυτό κοιτάω αν έχει ένα νορμάλ σώμα και το ύψος. Ένα άλλο πράγμα που μπορεί να με ξενερώσει αφάνταστα είναι η μυρωδιά. Δε μ αρέσουν καθόλου τα έντονα γυναικεία αρώματα και ιδιαίτερα αυτά που μυρίζουν έντονα σαν τριαντάφυλλο , θα προτιμούσα να μην φοράει καθόλου.

Αυτά ως πρώτη επαφή, μετά στο χαρακτήρα δύο πράγματα θέλω να είναι έξυπνη και να έχει χιούμορ. Ένα μεγάλο μείον είναι η υποκρισία, θυμάμαι ήμουν τις προάλλες στη στάση και έρχεται μια κοπέλα με τόσο φουσκωμένο και πεταγμένο έξω στήθος που λες άμα φυσήξει λίγος αέρας θα έχουμε αποκαλύψεις. Τέλος πάντων έρχεται και αρχίζει κάτι να με ρωτάει για τα λεωφορεία και όσο μιλάγαμε εγώ ήμουν 'καρφωμένος΄, οπότε μου λέει σε κάποια στιγμή ε φίλε τα μάτια μου είναι εδώ και της λέω το ξέρω αλλά ποιος σου είπε ότι κοιτάω τα μάτια σου. Αυτό που ντύνονται μερικές για να τραβάνε όλα τα βλέμματα και αν της κοιτάξεις μετά σε λένε γουρούνι είναι για τα μπάζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
με εκθέσεις πανελληνίων.. δε ρίχνεις κοπέλα!

κοιτάω πόσο άνθρωπος είναι από απλές καθημερινές πράξεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top