[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εχω κατανοησει πληρως το σκεπτικο τοσο του npb οσο και το δικο σου γιαννη , ωστοσο εξακολουθω να διαφωνω. σιγουρα ειναι θεμα οπτικης και δεν κατακρινω κανεναν και καμια απλως διαφωνω.
Είναι και στον ανθρωπο , εχω πολλες φιλες που συνηθίζουν να κανουν αυτες την πρωτη κινηση και να διεκδικουν αυτον που θελουν και σε μερικες δε βγαινει σε κακό...σε ΜΕΡΙΚΕΣ ειπα!
απο την αλλη αν δε το χεις και δε το νιωθεις απολυτα , δλδ μια τετοια κινηση δε σε εκφραζει , θαρρω πως δεν υπαρχει λογος 1ον να καταπιεστεις για ενα γκομενακι -να το πω κι ετσι- και 2ον να κανεις κατι που δε σε αντιπροσωπευει και που επειδη ακριβως δε το αισθανεσαι δε θα σου βγει και καλα στο τελος!
επαναλαμαβανω οτι οποιος σε θελει σε ψαχνει και σε βρισκει (οχι οποια :P ) και οτι για να ηρεμησει λιγακι ο αντρικος πληθυσμος που ειδα οτι αναστατωθηκε εχω να πω οτι υπαρχουν πολλες που χωρις προβλημα παιρνουν την πρωτοβουλια και σ'αυτό το ζητημα. εγω διαφωνω με αυτη την τακτικη , καλως ή κακως το θεωρω καπως <<αναξιοπρεπες>> -μεσα σε πολλα εισαγωγικα , δε μπορω να βρω ακριβως τον ορο που σκεφτομαι- και οτι αν καποιος μ'αρεσει τοσο πολυ που με βαλει σε διαδικασια να τον προσεγγισω εγω λιγο μετα ξενερωνω πολυ με την ολη φαση :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιάννηςΜ

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης.Μ (το υπόλοιπο το κρύβω! ;) Όσοι/ες θέλουν ας το μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Και οι δυο εχουμε την δικη μας γνωμη .... μονο με μια διαφορα... σε αυτο που λεω εγω υπαρχει μια ανθρωπινη και καθολα λογικη εξηγηση... Ομως σε αυτο που ισχυριζεσαι εσυ και πολλες αλλες.... δεν υπαρχει καμια !!!!

Εαν δεν βγαινει σε καποια η καποιον [δεν βγαζω στην απ'εξω το ανδρικο φυλο] τοτε ειναι αξιος της μοιρας τους να αφηνει (γιατι αυτος/αυτη της αφηνει) της ευκαιριες να γνωριστουν με καποιο αλλο ατομο (ασχετως ΠΟΥ θα καταληξει αυτο, ειτε στο φιλικο ειτε στο ερωτικο) εν κατακλειδι παλι βγαινω στην ιδια αποψη περι ανασφαλειων. φοβου, η μυτη ψιλα κοκ

Επισης αυτο που λες "οποιΟΣ σε θελει σε ψαχνει και σε βρισκει" αν αυτο δεν ειναι τα προαναφερθεντα τα δικα μου τοτε μαλλον ορισμενες και ορισμενοι που ακολουθουν την τακτικη αυτη κ την δικαιολογια κρυβονται πισω απο το δαχτυλο τους !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
δεν πειραζει..αν ο αλλος , κοτζαμ αντρας , δεν ειναι αξιος να το παρει λιγο πανω του το θεμα...αστο καλυτερα! προτιμαμε και το ραφι σ'αυτη την περιπτωση...:beer:
κι αμαν πια! ολα ετοιμα τα θελετε!!! τοοοσα εχουμε αναλαβει εμεις! ουτε τα βασικα πια δε μπορειτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιάννηςΜ

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης.Μ (το υπόλοιπο το κρύβω! ;) Όσοι/ες θέλουν ας το μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δεν τιθεται θεμα να κανει ο 'αντρας' η εστω η 'γυναικα' κατι και να το παρει πανω του το θεμα αλλα μια σχεση για να υπαρξει/αρχισει (και να συνηπαρξει) θελει και την προσπαθεια και τον δυο.. οταν τα περιμενετε ΕΣΕΙΣ στο πιατο και δεν ειστε διατιθεμενες να κανετε ΚΑΤΙ για να ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ και να ειστε ΑΞΙΑ προσοχης (ακομα και με ενα ναζι η με ενα παιχνιδι με ματια και την συμπεριφορα) τοτε ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ

Οταν βαζετε την ουρα στα σκελια και το παιζετε τυπου "ντιβες" με τετοια συμπεριφορα προσωπικα εγω (και πιστεψε με αρκετοι αντρες εχουν αυτη την νοοτροπια και δεν ειναι επειδη "δν υπαρχουν αντρες") τοτε ναι σας αξιζει το ραφι

Οποτε ναι συμφωνω... καλυτερα στο ραφι να μεινετε μπας και καταλαβαιτε κατι μετα απο καμια 20αρια χρονια!! ;)


ΥΓ: Οταν η γυναικα ΔΕΝ το εχει με το Mind Game και το να 'γαμαει' λιγο το μυαλο τοτε κοριτσακι μου γλυκο δεν ειναι γυναικα.... κ αυτο ΔΕΝ γινεται οταν καθεστε και περιμενετε σαν πριγκιπισσες σε παραθυμι μεσα στο ροζ σας συννεφακι και ουτε το δαχτυλακι δν ξερετε να κουνησετε γιατι ΑΝ ξερατε θα το κανατε!!!! Αφου δν το κανετε δεν ξερετε τιποτα !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
καλα χαλαρωσε...21αι. λιγες περιμενουν τον πριγκιπα!
καταρχας το συμπερασμα του οτι η τυπισσα θα χει μπλαζε υφακι μονοι σας το βγαλατε και δε ξερω απο που . δεν ειπα εγω πουθενα νομιζω οτι θα ρθει ο αλλος να μου την πεσει και θα τον κοιτω αφ'υψηλου ουτε αφησα ΝΟΜΙΖΩ παλι να εννοηθει τιποτα τετοιο. αξια προσοχης πιστεψε με , μπορει να γινει μια γιναικα , με αλλους τροπους και χωρις να σου ρθει και να στο φερει γυρω γυρω ή να στο πει ευθεως καταμουτρα...
κατα με , μαλιστα ,αυτα περι φοβιων και ανασφαλειων απευθυνονται στις γυναικουλες της απεναντι οχθης , αυτες δλδ που δεν <<κολωνουν>> και να στην πεσουν..για μενα αυτες εχουν τα προβληματα που ανεφερες.
εν κατακλειδι , ο καθεις στο τελος παιρνει αυτο που του αξιζει , αν και για μερικους ισχυει αυτον-η που του καθεται , να το πω πολυ απλα!
εγω δε θα συνυπαρξω ποτε με εναν που δε ξεβολευεται απο τη θεσουλα του ενω οι τυποι της δικιας σου συνομοταξιας θα συνυπαρξουν με αλλες τυπισσες που εχουν την μαγκια και την ειλικινεια και το θαρρος και το σθενος στην ψυχη και στην καρδια για να διεκδικησουν αυτο που ποθουν.:sick:
that's all folks! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιάννηςΜ

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης.Μ (το υπόλοιπο το κρύβω! ;) Όσοι/ες θέλουν ας το μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ναι 21αι. εχουμε αλλα η συμπεριφορα ορισμενων χαρακτηριζει αυτο ακριβω που ειπα...

Οσο για το μπλαζε υφακι δν βγαζουμε τιποτα εμεις (και ο καθε εμεις) οταν λετε (οχι εσυ σαν irish αλλα στο συνολο οποια η οποιος υποστηριζει κατι τετοιο) πως δν θα κανεις κινηση για να την κανει ο αλλος.. κοινως μας λες "χεστηκα εαν θελει ξερει που θα με βρει" αυτο το υφακι ακριβως ειναι η σταση που κρατατε ακομα και οταν δν το αποδεχεστε για τον εαυτο σας... ομως αυτο το υφακι βγαζεται...

Δεν ειπα πουθενα ουτε εγω το να ερθει να στην πεσει χυμα στο κυμα (οχι οτι ειναι μεμπτο αυτο) αλλα ΕΣΤΩ να κανει ΚΑΠΟΙΟ γυναικειο παιχνιδι .... με το βλεμμα; με καποια κινηση; με την γλωσσα του σωματος; (που αυτη δν κρυβεται ετσι κ αλλιως) με ενα νοημα; με κατι... καποιο σημαδι δλδ.. ΑΥΤΟ εννοω -περισσοτερο- και λιγοτερο το να ερθει να στο δωσει στο πιατο οπως το λες εσυ.... ΑΣΧΕΤΩΣ μετα τι θα κανει ο αλλος...

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ -για να μην με βγαζω στην απ'εξω- οπως ειπα κ πριν 4' λεπτα στο σκαιπ σε μια φιλη...
Καποια θα μου κεντρισει το ενδιαφερον οταν ΜΠΟΡΕΙ να παιξει με το μυαλο του αλλου .... κοινως ΝΟΗΤΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ κοινως πως διαθετει ΜΥΑΛΟ και ΘΕΛΕΙ να το χρησιμοποιησει... (με οποιοδηποτε τροπο και τα προαναφερθεντα πχ: βλεμμα, παιχνιδι, ναζι κοκ ειναι ΜΕΣΑ σε αυτο εστω κ λιγο) τοτε ναι θα μου κεντρισει το ενδιαφερον... αλλιως πολυ απλα λητα και απεριττα θα φαει μια ωραια αδιαφορια απο εδω εως τον επομενο γαλαξια!!! (καποιος αστροφυσικος παρακαλω εαν υπαρχει να βαλει το ποσα ετη φωτος ειναι)

Επισης αυτο που λες
"κατα με , μαλιστα ,αυτα περι φοβιων και ανασφαλειων απευθυνονται στις γυναικουλες της απεναντι οχθης , αυτες δλδ που δεν <<κολωνουν>> και να στην πεσουν..για μενα αυτες εχουν τα προβληματα που ανεφερες."

Εισαι -για εμενα- παντελως ακυρη... οταν καποια εχει ανασφαλεια και φοβια ΔΕΝ παει να ανοιχτη ΤΟΣΟ ευκολα οπως νομιζεις... το ιδιο συμβαινιε κ στους αντρες... οποτε συγνωμη που στο λεω.. αλλα δεν εχεις δει της ανθρωπινες συμπεριφορες οσο ΝΟΜΙΖΕΙΣ .... οταν καποια εχει ανασφαλεια και φοβιες δεν θα πει ΛΕΞΗ , δεν θα κανει ΚΑΜΙΑ κινηση , απλα θα καθετε και θα κοιταει απο μακρυα.. και θα περιμενει τον αλλον να κανει κινηση.. και οσο και να τον γουσταρει τον αλλον δεν θα κουνησει τον κωλο της να διεκδικισει ....

Και ξερεις απο που το ξερω; Γιατι πολλακις μου εχει τυχει και ενω το ειχα καταλαβει πριν απο αυτες πως με γουστααραν οταν της ρωτησα στο τελος ξερεις τι ειπαν; "Δεν πιστευα πως θα υπαρχει ανταποκριση γιατι σε εβλεπα απομακρο" <~ αυτο ειναι ανασφαλεια ... πως ΔΕΝ κανετε βημα λογο φοβιας.. οποιος ΤΟΛΜΑ νικαει.....

Οταν και τα δυο φυλλα ζητανε το ιδιο ΚΑΠΟΙΟΣ πρεπει να ριξει τα μουτρα του να το κανει.... οι αντρες το κανουν αλλα οταν βλεπουν πως μια τυπισσα απο απεναντι εχει αυτη την συμπεριφορα ΑΥΤΟΜΑΤΑ -και προσωπικα μιλαω για εμενα- με ξενερωνει οπως κ εσενα σε ξενερωνει το αντιθετο!

Λες επισης:
"ο καθεις στο τελος παιρνει αυτο που του αξιζει"
ΛΑΘΟΣ ο καθενας ΔΙΑΛΕΓΕΙ αυτο που πιστευει για τον εαυτο του πως του αξιζει και ΣΑΦΩΣ εχει τα @@ να ο αποκτησει!!!!

Δεν ξερω αν εννοεις το ιδιο αλλα -για εμενα- αυτη ειναι η ωμη πραγματικοτητα!

Επισης:
"εγω δε θα συνυπαρξω ποτε με εναν που δε ξεβολευεται απο τη θεσουλα του"
Δικαιωμα σου... σαφως αλλα να ξερεις πως δεν ειναι θεμα ξεβολεματος αλλα ακομα κ ετσι να ειναι δεν βλεπω την δικη σου συνομοταξια να ΘΕΛΕΙ να ξεβολευτει...

Τελος ειχες πει σε ενα αλλο ποστ
Πως δεν υπαρχει περιπτωση εσυ σαν ατομο να μην μιλησεις εντος μιας σχεσης επειδη θα υπαρχει ενα θεμα/προβλημα και θα κατσεις να μιλησεις για κατι
Οπου αυτο σημαινει ντομπροτητα....

Ε συγνωμη αλλα ... οταν καποιος το λεει αυτο φασκει κ αντιφασκει. Η υποκρισια ειναι αυτο , η φοβια η και τα τα δυο!!!
ΑΡΑ και στα δυο καταληγω πως ειναι για το ***** οποια συμπεριφερετε ετσι ΕΙΔΙΚΑ οταν λεει τα προαναφερθεντα
Διαφορετικα η ψεματα θα λεει (στον εαυτο της περισσοτερο) ....

ΥΓ: Απλα πηρα τα λογια σου για να δωσω ενα παραδειγμα συμπεριφορας ΟΧΙ γιατι θελω με αμεσσο η εμεσσο τροπο να σε προσβαλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Δεν ειπα πουθενα ουτε εγω το να ερθει να στην πεσει χυμα στο κυμα (οχι οτι ειναι μεμπτο αυτο) αλλα ΕΣΤΩ να κανει ΚΑΠΟΙΟ γυναικειο παιχνιδι .... με το βλεμμα; με καποια κινηση; με την γλωσσα του σωματος; (που αυτη δν κρυβεται ετσι κ αλλιως) με ενα νοημα; με κατι... καποιο σημαδι δλδ.. ΑΥΤΟ εννοω -περισσοτερο- και λιγοτερο το να ερθει να στο δωσει στο πιατο οπως το λες εσυ.... ΑΣΧΕΤΩΣ μετα τι θα κανει ο αλλος...

ολα αυτα θα γινουν αφου εχει προηγηθει μια στοιχειωδης πρωτη κινηση απο την αλλη πλευρα! δε μπορω στο κουτουρου επειδη με <<τραβηξε>> να παω και να αφησω τη γλωσσα του σωματος ελευθερη!!!

Επισης αυτο που λες
"κατα με , μαλιστα ,αυτα περι φοβιων και ανασφαλειων απευθυνονται στις γυναικουλες της απεναντι οχθης , αυτες δλδ που δεν <<κολωνουν>> και να στην πεσουν..για μενα αυτες εχουν τα προβληματα που ανεφερες."

Εισαι -για εμενα- παντελως ακυρη... οταν καποια εχει ανασφαλεια και φοβια ΔΕΝ παει να ανοιχτη ΤΟΣΟ ευκολα οπως νομιζεις... το ιδιο συμβαινιε κ στους αντρες... οποτε συγνωμη που στο λεω.. αλλα δεν εχεις δει της ανθρωπινες συμπεριφορες οσο ΝΟΜΙΖΕΙΣ .... οταν καποια εχει ανασφαλεια και φοβιες δεν θα πει ΛΕΞΗ , δεν θα κανει ΚΑΜΙΑ κινηση , απλα θα καθετε και θα κοιταει απο μακρυα.. και θα περιμενει τον αλλον να κανει κινηση.. και οσο και να τον γουσταρει τον αλλον δεν θα κουνησει τον κωλο της να διεκδικισει ....
και με αυτο διαφωνω οσο δεν παιε! πιο πολυ με αυτο απο οοοοσα εχεις πει καιι γενικα εχει ειπωθει!αλλα ειναι μεγαλη συζητηση και βαριεμαι τωρα...










Τελος ειχες πει σε ενα αλλο ποστ
Πως δεν υπαρχει περιπτωση εσυ σαν ατομο να μην μιλησεις εντος μιας σχεσης επειδη θα υπαρχει ενα θεμα/προβλημα και θα κατσεις να μιλησεις για κατι
Οπου αυτο σημαινει ντομπροτητα....

Ε συγνωμη αλλα ... οταν καποιος το λεει αυτο φασκει κ αντιφασκει. Η υποκρισια ειναι αυτο , η φοβια η και τα τα δυο!!!

ΥΓ: Απλα πηρα τα λογια σου για να δωσω ενα παραδειγμα συμπεριφορας ΟΧΙ γιατι θελω με αμεσσο η εμεσσο τροπο να σε προσβαλω

ναι , ειχα κανει μια διευκρινηση που μαλλον σου ξεφυγε..μεσα σε μια σχεση! μεσα σε μια σχεση , που θα εχει καποια διαρκεια , που θα θεωρω οτι αξιζει τον κοπο , που θα θεωρω οτι με καλυπτει , που θα εχω δεθει με τον αλλον , εννοειται πως και υποχωρησεις θα κανω , και συμβιβασμους και προσπαθειες και θα ξεκινησω συζητηση θιγοντας ενα προβλημα προκειμενου να λυθει. ολα αυτα ομως στο πλαισιο της σχεσης. καμμια σχεση δλδ με αυτο που συζηαμε..αρα δε φασκω και αντιφασκω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιάννηςΜ

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης.Μ (το υπόλοιπο το κρύβω! ;) Όσοι/ες θέλουν ας το μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από isida!!!:
ολα αυτα θα γινουν αφου εχει προηγηθει μια στοιχειωδης πρωτη κινηση απο την αλλη πλευρα! δε μπορω στο κουτουρου επειδη με <<τραβηξε>> να παω και να αφησω τη γλωσσα του σωματος ελευθερη!!!

Α καλα... ουτε καν τα βασικα δεν ξερεις!!
Την γλωσσα του σωματος δεν μπορεις να την ελενξεις!!! Μπορει καποιος να προσπαθει αλλα ειναι τοσο δυσκολο οσο και να ξεγελασεις τον ανιχνευτη ψευδους!!! Οποτε μετα συγχωρησεως εδω λες ασυναρτησιες... διαβασε ψυχολογια σε παρακαλω εισαι σε τομεα φιλολογιας οποτε δυσκολο εως αδυνατο να εναρμονιστεις με καποια πραγματα!!!!

Επισης για να ΘΕΣ να κανει ο αλλος μια 1η κινηση... (ενω θα θες να την κανει) αυτοματα αποδεχεσαι το γεγονος πως εσυ δεν κουνας το δαχτυλακι σου για κατι που εστω και 1% σου αρεσει καποιος και σου κεντρισε το ενδιαφερον εστω και για αυτο το 1% !! Οποτε ποιος ειναι ο αυτος που τα περιμενει στο πιατο ακριβως;
Ε;

Επισης εαν κατι σε "τραβηξει" τοσο τοτε πιστεψε με η γλωσσα του σωματος θα κανει ΜΠΑΜ. ... και δεν εννοω μονο το σωμα...
Εαν ο αλλος γνωριζει 2-3 πραγματα θα καταλαβει απο μιλια πως τον γουσταρεις και ΕΚΕΙ ειναι η διχαλα στο μονοπατι... για εμενα αν καποιος/καποια του αρεσει καποιος ΟΦΕΙΛΕΙ να το δειξει εαν θελει αρκετα σαφως να κανει κατι και να γνωριστει με το αλλο ατομο.... αλλιως ειναι αυτο ακριβως που ειπα "Θες να ερθεις; Ελα.. δν θες δν θα σκασω" κοινως δεν σε ενδιαφερει αρκετα καποιος για να κανεις μια κινηση εστω κ την παραμικρη...

Αρχική Δημοσίευση από isida!!!:
και με αυτο διαφωνω οσο δεν παιε! πιο πολυ με αυτο απο οοοοσα εχεις πει καιι γενικα εχει ειπωθει!αλλα ειναι μεγαλη συζητηση και βαριεμαι τωρα...

Μαλιστα... καθεσαι και γραφεις κατεβατα με εναν αγνωστο εδω και καποια ποστ και ΤΩΡΑ βαριεσαι... Συγνωμη αλλα δεν το πιστευω!
Η δεν εχεις απαντηση η απλα δεν θες να ασχοληθεις... οτι κ να ειναι πες το ..... για αυτο στο εδωσε το μυαλο , τα χερια και ματια ο θεος για να χρησιμοποιεις!!
(και τους υπολογιστες η IBM)

Αρχική Δημοσίευση από isida!!!:
ναι , ειχα κανει μια διευκρινηση που μαλλον σου ξεφυγε..μεσα σε μια σχεση! μεσα σε μια σχεση , που θα εχει καποια διαρκεια , που θα θεωρω οτι αξιζει τον κοπο , που θα θεωρω οτι με καλυπτει , που θα εχω δεθει με τον αλλον , εννοειται πως και υποχωρησεις θα κανω , και συμβιβασμους και προσπαθειες και θα ξεκινησω συζητηση θιγοντας ενα προβλημα προκειμενου να λυθει. ολα αυτα ομως στο πλαισιο της σχεσης. καμμια σχεση δλδ με αυτο που συζηαμε..αρα δε φασκω και αντιφασκω!

Κοριτσακι μου.. για να ερθει μια σχεση θα πρεπει ΕΞ ΑΡΧΗΣ να υπαρχει αυτο που λες...
Και οταν λεω σχεση δεν εννοω μονο ερωτικη αλλα και φιλικη...

Οταν δυο ανθρωποι πορευονται εντος μιας σχεσης πρεπει να πορευονται ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ και ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ οχι ο ενας μπροστα και ο αλλος πισω.. και αυτο συμβαινει απο την ΑΡΧΗ μιας σχεσης .... οχι στην μεση! Οταν εχεις απεναντι σου εναν ανθρωπο που μιλατε 1 βδομαδα (παραδειγμα φερνω) και δεν ξερεις ΑΝ θα καταληξει σε ερωτικο η φιλικο και ουτε ΚΑΝ εκει δν θες να να αρχισεις μια συζητηση και να θιξεις ενα θεμα... τοτε μιλαμε για πολυ ανασφαλεια!!!

Το αν φασκεις κ αντιφασκεις θα το κρινουν οι αλλοι οχι εσυ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασιλης Σ.

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ωραιος Honore :p Είναι αναλόγως τις ζητάει κάνεις.Πχ εάν ένα αγόρι θέλει μόνο αυτά που λέει το κάψε το σεναριο θα προσεγγίσει τα ανάλογα κορίτσια.Γνώμη μου πάνω από όλα ένα κοριτσι να ξέρει να μιλάει πρώτον με επιχειρηματα.Δεύτερον να ξερει να περπατάει σωστα(όχι σαν την βάρκα του ψαρα).Τρίτον να ντύνεται σεξυ αλλά όχι πρόστυχα.Α και να μην καπνίζει.Σηκωνει πολλά η κουβεντα παντος ωραίο θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karv2

Νεοφερμένος

Η Sandra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
.Γνώμη μου πάνω από όλα ένα κοριτσι να ξέρει να μιλάει πρώτον με επιχειρηματα.Δεύτερον να ξερει να περπατάει σωστα(όχι σαν την βάρκα του ψαρα).Τρίτον να ντύνεται σεξυ αλλά όχι πρόστυχα.

1)Με επιχειρήματα; Δηλαδή τι; Θέλεις να ξέρει να βγάζει λόγους; :P
2)Να περπατάει σωστά αναλόγως πως το εννοείς. Σαν τα μοντέλα στα fasion shows; Με τακούνια;
3) Δηλαδή αν φοράει φόρμες και έτσι (χαλαρά πράγματα) δεν πιάνει εε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Κακά τα ψέματα όλοι κοιτάζουν την εμφάνιση.Αν τους κάνει το κλικ ώστε να πάνε να μιλήσουν και αργότερα να ανακαλύψουν τον χαρακτήρα τους.Μου αρέσουν οι κοπέλες αρχικά που έχουν μεσογειακό σώμα.Καμπύλες δηλαδή ούτε κόκαλο ούτε πολύ παχιά και να έχουν γλυκό πρόσωπάκι αθώω διότι μου αρέσει τόσο πολύ Αυτό το σέξυ με απωθεί.Τώρα ναι μου αρέσουν τα μαύρα και τα κόκκινα μαλλιά αλλά δεν τρέχει και κάστανο. Ας πούμε, δύο κοπέλες που μου αρέσουν πάρα πολύ να τις βλέπω είναι αυτή που έκανε την Νεφέλη στους Βασιλιάδες και φυσικά η Τζέσσικα του True Blood..ξέφυγα με την εμφάνιση .

Προσωπικότητα: Θέλω να έχει δυνατή προσωπικότητα,λίγο μυστήρια και όχι πολύ εκδηλωτική ώστε να την ανακαλύπτω σιγά σιγά.Να έχει χιούμορ γιατί το θεωρώ πολύ σημαντικό.Όσο και αν σας φαίνεται περίεργο θέλω να είναι φιλόζωη.Να είναι αυτό που λέμε ήρεμη δύναμη και να είναι χαμαιλέοντας δηλαδή να είναι γατούλα εκεί που πρέπει και δυναμική όταν πρέπει.Να υπάρχει λίγη ένταση στη σχέση.Να έχει απόψεις πάνω σε αρκετά θέματα και να συζητάει σοβαρά όχι να ανοίγει το στόμα της και να πετάει βατράχια.Ρόμαντική διότι είμαι και εγώ και μου αρέσουν οι ρομαντικές και συναισθηματικές κοπέλες. Να τις αρέσουν τα ταξίδια να εξερευνά και να της αρέσει η περιπέτεια (ορειβασία, ελεύθερη πτώση
Δεν αναφέρομαι σε πίστη αγάπη καλή καρδιά προς θεού υπάρχει κανένα άτομο που να μην τα θέλει αυτά από τον σύντροφό του και γενικά από άτομα που αγαπά?

Τέλος θα ήθελα να κάνει καλό μασάζ εδικά στη πλάτη που είναι το σημείο μου,Να αγαπάει την Ιαπωνία και να ξέρει ταντρικό σεξ χαχαχα πλακίτσα

Έχω βαρεθεί να λέω πως δεν μετράει η εμφάνιση καθ'αυτή, αλλά το όλο vibe που αναδύεις. Μια εύσωμη γυναίκα απαγορεύεται να είναι αισθησιακή δηλαδή? :mad: Θα τρελαθούμε τελείως?

Ένα θα σου πω στο είσαι το ταίρι μου είχα σχεδόν ερωτευτεί τη Σταυροπούλου. Και μπορώ να πω πως είναι σέξυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Μετά από μια συζήτηση με έναν φίλο μου που τον είχα και σε υπόληψη τρομάρα του κατάλαβα ότι 2 είναι τα κριτήρια: Κώλος-Βυζιά.
Φυσικά σοκαρίστηκα γιατί δεν φαινόταν να είναι σαν τους "άλλους", αρκετά έξυπνο και καλλιεργημένο και καλό παιδί.
Έλεος πόσο επφανειακοί είστε πλέον, δεν υπάρχει ούτε ένας με λίγο συναίσθημα μέσα του; Έχασα πάσα ιδέα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μεταξύ μας τώρα. Όλοι ξέρουμε ότι οι άνδρες χωρίζονται σε assmen και boobmen.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Μεταξύ μας τώρα. Όλοι ξέρουμε ότι οι άνδρες χωρίζονται σε assmen και boobmen.

και θαλειαmen <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Aλλά είχαν σπυριά, γυαλιά μυωπίας, πέδιλο με κάλτσα, τρίχες στο πρόσωπο / σώμα; :hmm:

Πλέον Θάλεια νομίζω μια κοπέλα "σάπια" χαρακτηρίζεται και από άλλα πράγματα..:P

Απλά λυπάμαι που ακόμα μια φορά η άποψή μου επιβεβαιώνεται. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Και το ischool θα έχει ερημώσει,ενώ τα παιδιά μας θα τύχει να μπουν στο συγκεκριμένο τοπικ και θα γελουν με τα χαλια μας.

Θα πεις στα παιδιά σου το nick σου!? lol

Μάλλον όχι, περίμενε.

Θα κάνεις παιδιά!? LOL
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Ευφυια,χιουμορ και αυθορμητισμος μπορουν να με κερδισουν αμεσως(ανεξαρτητως εμφανισης και το ενοοω)αλλα να τα βρεις και τα 3 λιγο εως πολυ δυσκολο.
2 τυπους κοριτσιων δεν αντεχω πραγματικα
1.κολαν,αντιανεμικο και piercing σε 273618376 σημεια
2.Τυπου πλουσιες,το παιζουν dives χωρις να κανουν τιποτα στην ζωη τους
Αυτααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ευφυια,χιουμορ και αυθορμητισμος μπορουν να με κερδισουν αμεσως(ανεξαρτητως εμφανισης και το ενοοω)αλλα να τα βρεις και τα 3 λιγο εως πολυ δυσκολο.
2 τυπους κοριτσιων δεν αντεχω πραγματικα
1.κολαν,αντιανεμικο και piercing σε 273618376 σημεια
2.Τυπου πλουσιες,το παιζουν dives χωρις να κανουν τιποτα στην ζωη τους
Αυτααα

Είμαι αυτό που ζητάς. Τα έχω όλα και χαρίζω κιόλας.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
κώλο πιο πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top