[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ομορφη και καλος χαρακτήρας.Αν δεν εχει το δεύτερο δρόμο :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Αρχικά,με ενδιαφέρει να είναι έξυπνη και ειλικρινείς..Να μπορώ μαζί της να κάνω πλάκα,να μιλήσω και σοβαρά..Συχαίνομαι τις κοπέλες που τις πλησιάζεις και βρωμάνε :(,άκρως αντιαισθητικό(ναι έχω 2 τέτοιες μέσα στη τάξη).θέλω να προσέχουν τον εαυτό τους(ντύσιμο,νύχια,μαλλιά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

El_Greko

Νεοφερμένος

Ο El_Greko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Να εχει γυναικειο χαρακτηρα..Κοινως να μην ειναι ΠΟΛΥ αγοροκοριτσο..Το λιγο δεν πειραζει..Το παν ειναι να κολλαμε σαν χαρακτηρες..Πχ εγω ειμαι πολυ του σπιτιου,μισω την φασαρια,τα clubs που εχουν τερμα μουσικη.Λατρευω την θαλασσα και το ψαρεμα.Και πααααρα πολυ τις φιλοσοφικες συζητησεις.Τωρα για εξωτερικη εμφανιση,τι να πω..δεν ειναι το παν...θα με κερδισει αυτη που θα δειξει οτι ταιριαζει κατα 70% με μενα.Για να βρεις καποιον που να σου ταιριαζει 100% ειναι δυσκολο.Αλλα οχι βεβαια αδυνατο.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Προφανώς και η εξωτερική εμφάνιση είναι ένας σημαντικός παράγοντας αλλά σκεφτείτε ότι η ομορφία είναι κάτι το υποκειμενικό και μάλλον το στοιχείο εκείνο που θα σε κάνει να προσέξεις αρχικά το άλλο φύλο. Φυσικά αυτό δε σημαίνει ότι η ομορφία μετράει αποκλειστικά, αλλά μάλλον ότι λειτουργεί ως κινητήριος δύναμη ώστε να προσεγγίσεις κάποιον. Σίγουρα αυτό που ψάχνεις να βρεις στον άλλον είναι ένας κοινός κώδικας επικοινωνίας, ένα στήριγμα, κάποιον που θα σε κάνει να νιώσεις διαφορετικά, όχι απαραίτητα γιατί κάνει κάτι διαφορετικό από άλλα πρόσωπα που αγαπάς αλλά επειδή εκείνος είναι ο δικός σου άνθρωπος-εκείνος που σε καταλαβαίνει που σε συμπληρώνει που σου προσφέρει αυτό που ζητάς(αν και πολλές φορές ακόμα και εμείς οι ίδιοι δεν ξέρουμε τι ζητάμε!).Αρά, αυτά κοιτάζω σε ένα κορίτσι..ή καλύτερα ψάχνω(το ρήμα κοιτάζω μου φαίνεται πολύ επιφανειακό)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karv2

Νεοφερμένος

Η Sandra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Αρχικά,με ενδιαφέρει να είναι έξυπνη και ειλικρινείς..Να μπορώ μαζί της να κάνω πλάκα,να μιλήσω και σοβαρά..Συχαίνομαι τις κοπέλες που τις πλησιάζεις και βρωμάνε :(,άκρως αντιαισθητικό(ναι έχω 2 τέτοιες μέσα στη τάξη).θέλω να προσέχουν τον εαυτό τους(ντύσιμο,νύχια,μαλλιά).

Φίλε εντάξει συμφωνώ με τα δύο πρώτα , αλλά θέλετε και εσείς να είμαστε μοντέλα. Δηλαδή: "θέλω να προσέχουν τον εαυτό τους(ντύσιμο,νύχια,μαλλιά)" Εντάξει , καταλαβαίνω ότι πάντα η εξωτερική εμφάνιση είναι το πρώτο κλικ , αλλά δεν σημαίνει ότι πρέπει να είμαστε και σαν κούκλες, δηλαδή να προσέχουμε και την τελευταία λεπτομέρεια. Δεν μπορείτε να καταλάβετε πόσο εκνευριστικό είναι; Πληροφοριακά υπάρχουν και κάποια κορίτσια που ενδιαφέρονται πιο πολύ για την φοίτησή τους. Όχι ότι είναι τελείως χάλια, απλώς ότι αυτά τα πράγματα για αυτές δεν είναι τόσο ουσιώδη.. Τις περισσότερες φορές δεν γίνεται να συνυπάρξει η έξυπνη αλλά παράλληλα στην τρίχα κοπέλα.. :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Κοιτάω αν παίζει LoL για να παίζουμε ρανκ γκειμς!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Φίλε εντάξει συμφωνώ με τα δύο πρώτα , αλλά θέλετε και εσείς να είμαστε μοντέλα. Δηλαδή: "θέλω να προσέχουν τον εαυτό τους(ντύσιμο,νύχια,μαλλιά)" Εντάξει , καταλαβαίνω ότι πάντα η εξωτερική εμφάνιση είναι το πρώτο κλικ , αλλά δεν σημαίνει ότι πρέπει να είμαστε και σαν κούκλες, δηλαδή να προσέχουμε και την τελευταία λεπτομέρεια. Δεν μπορείτε να καταλάβετε πόσο εκνευριστικό είναι; Πληροφοριακά υπάρχουν και κάποια κορίτσια που ενδιαφέρονται πιο πολύ για την φοίτησή τους. Όχι ότι είναι τελείως χάλια, απλώς ότι αυτά τα πράγματα για αυτές δεν είναι τόσο ουσιώδη.. Τις περισσότερες φορές δεν γίνεται να συνυπάρξει η έξυπνη αλλά παράλληλα στην τρίχα κοπέλα.. :down:

Δε χρειάζεται να είναι στη τρίχα,απλά να είναι προσεγμένη.Είναι άσχημο να βλέπεις κοπέλες με βρώμικα νύχια ή τα μαλλιά να έχει να τα λούσει χρόνια :(Το ίδιο ισχύει και για μας φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Κοιτάω αν παίζει LoL για να παίζουμε ρανκ γκειμς!!:redface:

"me and my girlf.. ehm i mean sona duo bot" 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Κοιτάω αν παίζει LoL για να παίζουμε ρανκ γκειμς!!:redface:

χαχαχαχαχαχα...Get a life noob! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
τον εσωτερικο της κοσμο :redface:

Άλλη μια φορά μπράβο σου! Αυτό σε τιμά ιδιαίτερα ως άντρα. Δείχνεις ότι είσαι εντιμότατο άτομο. :clapup:
Κι εγώ ποτέ δεν κοιτάω την εμφάνιση. Για μένα προέχει η καλή επικοινωνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άλλη μια φορά μπράβο σου! Αυτό σε τιμά ιδιαίτερα ως άντρα. Δείχνεις ότι είσαι εντιμότατο άτομο. :clapup:
Κι εγώ ποτέ δεν κοιτάω την εμφάνιση. Για μένα προέχει η καλή επικοινωνία.


Ναι... μόνο που ο Demlogic μου φαίνεται πως τρόλλαρε... :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
το σημαντικότερο να μην έχει ξινισμενο ύφος
τα υπόλοιπα τα βρίσκουμε :)
βέβαια εχω μια αδυναμία στις μελαχρινές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,806 μηνύματα.
Ό,τι κάτσει εκείνη τη στιγμή..μπορεί να είναι το χαμόγελο, το ύφος που εκπέμπει,..δεν υπάρχουν στάνταρ πράγματα. Γενικά η κάθε κοπέλα είναι μια διαφορετική περίπτωση με τα δικά της κριτήρια γοητείας. Απεχθάνομαι όσες μιμούνται στον τρόπο ντυσίματος άλλες κοπέλες. Μου αρέσει να υπάρχει έκφραση προσωπικού γούστου. Αυτό δείχνει πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Grn

Νεοφερμένος

Ο Nikos Grn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Πρωτα απο ολα τα ματια και γενικοτερα το βλεμμα, και να εχουν προσεγμενο τον ευατο της (εννοω νυχια, να μυριζει απο ομορφο αρωμα κλπ). Μετα το στηθος και ολα τα υπολοιπα αν και παιζουν πολυ σημαντικο ρολο. Αν ολο αυτο το πακετο συνοδευεται απο καλο χαρακτηρα ειναι οτι πρεπει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Κοιτάω αν παίζει LoL για να παίζουμε ρανκ γκειμς!!:redface:

Το ιδιο κοιταω και εγω στα αγορια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η απάντηση που θα λάβεις είναι κυρίως υποκειμενική (προσωπική). Γενικά κοιτάω τα εξής:


  • εξωτερικά: η ομορφιά στα πλαίσια της θηλυκότητας (δεν μου αρέσουν οι υπερβολικές βαφές...διότι μετά από ένα σημείο χάνεται η ομορφιά και δείχνει σαν καρναβάλι :sick:). Για μένα δεν παίζει τόσο ρόλο η ομορφιά όσο το εσωτερικό προφίλ ενός ατόμου. Η ομορφιά του νέου είναι κάτι παροδικό και φεύγει με τα χρόνια. Ο εσωτερικός κόσμος δεν αλλάζει και καθορίζει όλη την ζωή. :hmm:


  • εσωτερικά: προσωπικότητα (κοινή χημεία στην επικοινωνία, κοινωνική άποψη για πολλά θέματα, υπευθυνότητα, εξυπνάδα, συντροφικότητα, λογική, συνεννόηση, κατανόηση, θετική ενέργεια, αυθεντική συμπεριφορά, ειλικρίνεια, ενδιαφέρον για ζωή και ποιότητα επιλογών, όχι καταναλωτική μανία και κουτσομπολιό - ψέματα - κακοπροαίρετα σχόλια, πνευματική κουλτούρα σε θέατρο και τέχνη με την ευρύτερη έννοια, αληθινά αισθήματα,...κτλ). Επίσης μου αρέσει να βλέπω και την άσχημη πλευρά μιας κοπέλας όταν γνωρίζω κάποια που μου αρέσει, δηλ., να ξέρω πως αντιδράει σε όλο το 24ωρο με όλες τις συναισθηματικές διακυμάνσεις. Δεν θέλω να έχω μόνο την εικόνα με τα χαμόγελα. Η ζωή δεν είναι μόνο χαμόγελα...
Εν ολίγοις, θέλω να μπορώ να αισθάνομαι καλά και άνετα μαζί της, με τα όποια ελαττώματα υπάρχουν. Εξάλλου κανένας δεν είναι τέλειος άνθρωπος. Νέοι είμαστε και βλακείες θα κάνουμε. Αλλά είναι ωραίες αυτές οι βλακείες...:laugh: Τα όσα είπα πιο πάνω είναι τελείως ενδεικτικά και φυσικά σε κάθε περίπτωση κρίνω αναλόγως. Σε γενικές γραμμές πορεύομαι με αυτήν την λογική, δηλ., να δίνω μεγάλη σημασία κυρίως στην προσωπικότητα του άλλου ανθρώπου. Συνήθως όσοι είναι όμορφοι εσωτερικά είναι και εξωτερικά...:redface:

Τι ωραία που τα λες...και αν τα εννοείς πραγματικά..μακάρι όλοι να σκέφτονταν με τον ανάλογο τρόπο...
Μα φυσικά. Δεν βλέπεις με τι αυταπάρνηση και ειλικρίνεια γράφουν; Τώρα αν δεις δεξιά κι αριστερά σχόλια όπως το σημερινό:

Ναι αλλά εσύ έχεις ...πιο ενισχυμένο στόλο :D

...μην δίνεις σημασία, τυχαία είναι. Είναι καλό παιδί πάνω απ' όλα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Άλλη μια φορά μπράβο σου! Αυτό σε τιμά ιδιαίτερα ως άντρα. Δείχνεις ότι είσαι εντιμότατο άτομο. :clapup:
Κι εγώ ποτέ δεν κοιτάω την εμφάνιση. Για μένα προέχει η καλή επικοινωνία.

Μαλλον δεν καταλαβες ποιον εσωτερικο κοσμο εννοει.:redface::redface::redface:
Αυτον που ειναι τοσο εσωτερικος...ωστε να βρισκεται κατω απο τα εσωρουχα :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μαλλον δεν καταλαβες ποιον εσωτερικο κοσμο εννοει.:redface::redface::redface:
Αυτον που ειναι τοσο εσωτερικος...ωστε να βρισκεται κατω απο τα εσωρουχα :redface::P

Stop spoiling.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αν είσαι μο*ναρα και κάνεις κι από πάνω την πρώτη κίνηση είναο too much,αν πάλι είσαι καμιά μέτρια και περιμένεις τα πάντα απ΄τον άλλον τότε καλα κρασιά(και κρασιά να είναι Μπουτάρη).

Επισήμανση: Τα μυνήματα 762-791 προήλθαν απο το θέμα "Πώς θα τον προσεγγίσω;".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Καλησπέρα..! :)
Είμαι νέα στο forum και αυτό είναι το πρώτο μου post!
Ας μπω κατευθείαν στο ψητό: μου αρέσει κάποιος, ο οποίος δουλεύει σε ένα μαγαζί που είναι σαν καφετέρια (δεν έχει τραπέζια για τον κόσμο μόνο 2 σταντ) και παίρνω από εκεί καφέ στο χέρι, όποτε είναι στο δρόμο μου. Τον συγκεκριμένο τον έχω και φίλο στο facebook.. Από το μαγαζί παίρνω καφέ σχεδόν 1 χρόνο και γνωρίζω το αφεντικό του μαγαζιού. Το παιδί που μου αρέσει άρχισε να δουλεύει εκεί τους τελευταίους μήνες. Το θέμα είναι ότι δεν έχω καμία ιδέα πώς να τον προσεγγίσω... Έχουμε ένα γεια, αλλά μέχρι εκεί...Στο μαγαζί δεν μπορώ να κάτσω να πιω καφέ.. Καμιά ιδέααααα;;;

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!! :) ;) ;)
καταρχην εισαι πιστευεις ιδιας εμφανισης αν οχι καλυτερης με αυτον; το φέισμπουκ δεν λεει τιποτα. Και την κουτση Μαρια κανεις φιλο σου εκει. Αν εισαι παρε φατσα και κανε μπουγατσα, ξεχνα καλυτερα οποιαδηποτε προσεγγιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top