[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
κατευεθειαν πεσανε να τον φανε λες και αυτες ειναι αλαθητες και δεν βριζουν πρωι μεσημερι βραδυ...λογικη των γυναικων

Χειρότερα από άντρα βρίζω. Αλλά τι σχέση έχει αυτό;
Δεν θα πάω να την πέσω στον άλλο και θα του πω "πω τη κωλάρα είναι αυτή" όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Χειρότερα από άντρα βρίζω. Αλλά τι σχέση έχει αυτό;
Δεν θα πάω να την πέσω στον άλλο και θα του πω "πω τη κωλάρα είναι αυτή" όμως.

ρε κοπελια,ειπε το παιδι κατι τετοιο;Εκτοσ αυτου έχεις δει πολλους να την πεφτουν με τέτοιο τρόπο σε κοπέλες;Πιστευετε και στον Αι Βασίλη μήπως;δεν καταλαβαινω την λογική σας.Χειροτερα απο ανδρα βριζεις και αν πει στο forum ενας ανδρας "βυζια,κώλος κτλ" πέφτετε να τον φάτε.όπως ο το παιδι πιο πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να λέτε και το πρόσωπο όμως μάπα όχι πρόσωπο ε. Να μα στε δίκαιοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
ρε κοπελια,ειπε το παιδι κατι τετοιο;Εκτοσ αυτου έχεις δει πολλους να την πεφτουν με τέτοιο τρόπο σε κοπέλες;Πιστευετε και στον Αι Βασίλη μήπως;δεν καταλαβαινω την λογική σας.Χειροτερα απο ανδρα βριζεις και αν πει στο forum ενας ανδρας "βυζια,κώλος κτλ" πέφτετε να τον φάτε.όπως ο το παιδι πιο πάνω.

Ναι ,νταξ μαλακία. Εγώ το είπα γενικά και για την ορθογραφία και όλα. Έτσι μου βγήκε τέλος πάντων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Φαντάζομαι οι γκόμενες θα σχηματίζουν ουρές ατέλειωτες πίσω σου. Τέτοιο λεγειν...

νταξ τι να πουν και οι υπόλοιποι jentlemen που κοιτούν πρώτα τον εσωτερικό σας κόσμο ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Λυσσάξατε ρε. Κι εμείς αυτά κοιτάμε, δεν αντιλέγω. Απλά ο τρόπος που έγραψε το ποστ συνολικά μου δημιούργησε την επιθυμία να γράψω αυτό που έγραψα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Αναμφισβήτητα, ο έρωτας περνάει από το στομάχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Αναμφισβήτητα, ο έρωτας περνάει από το στομάχι.

Καλά στέφανα:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αναμφισβήτητα, ο έρωτας περνάει από το στομάχι.

Ρυζόγαλο

ΥΛΙΚΑ για 1 λίτρο γάλα:
• Μισή κούπα ρύζι γλασέ
• 2 κουταλιές κορν φλάουρ
• Λίγο αλάτι
• Λίγη βανίλια
• Μία κούπα ζάχαρη
• Κανέλα για το σερβίρισμα

ΕΚΤΕΛΕΣΗ:
Βράζουμε το ρύζι σε μια κούπα νερό με λίγο αλάτι, μέχρι να το πιει όλο και το σουρώνουμε. Παίρνουμε στην άκρη μία κούπα από το γάλα, προσθέτουμε το κορν φλάουρ και τη βανίλια και ανακατεύουμε καλά. Ζεσταίνουμε το υπόλοιπο γάλα και, λίγο πριν βράσει, ρίχνουμε το ρύζι. Ανακατεύουμε καλά για περίπου 15’ με 20’. Προσθέτουμε και το υπόλοιπο γάλα και αφήνουμε για λίγο ακόμα στη φωτιά, μέχρι να πήξει (περίπου 5’-8’). Μόλις κρυώσει λίγο το μοιράζουμε σε μπολάκια και πασπαλίζουμε με κανέλα. Όταν κρυώσει εντελώς, σκεπάζουμε με πλαστική μεμβράνη και το βάζουμε στο ψυγείο.

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Όταν κρυώσει εντελώς, σκεπάζουμε με πλαστική μεμβράνη και το βάζουμε στο ψυγείο.
:redface:
Φαντάσου το στη φωνή της Καρέζη:"Κάτι ξεχάσατε!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Dude, I'm still learning. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Μπα εγώ νομίζω ότι ο έρωτας όταν "κρυώσει" είναι για πέταμα γιατί απλά ΔΕΝ ΤΡΩΓΕΤΑΙ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Αναμφισβήτητα, ο έρωτας περνάει από το στομάχι.

Αρκετά πρόστυχο ακούγεται αυτό,αν το καλοσκεφτείς :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Πλέον: Να μην είναι ψεύτρες κι αχάριστες, πρώτα πρώτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Μου αρκεί να είναι όμορφη, να έχει ένα καλό χαρακτήρα και να μην είναι παράξενη...Γενικά δεν συνηθίζω να πολυπηγάινω με όλες τις τελευταίες,οπότε και όμορφη να είναι,άμα είναι τσουλί το 'χει χάσει εξ' αρχής....Δεν ξέρω αν έγινα 100% κατανοητός :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μου αρκεί να είναι όμορφη, να έχει ένα καλό χαρακτήρα και να μην είναι παράξενη...Γενικά δεν συνηθίζω να πολυπηγάινω με όλες τις τελευταίες,οπότε και όμορφη να είναι,άμα είναι τσουλί το 'χει χάσει εξ' αρχής....Δεν ξέρω αν έγινα 100% κατανοητός :/:

Μπα, 98% μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, εμένα η γιαγιά μου η αείμνηστη μου έλεγε, άντρας καλοταισμένος πάντα ευτυχισμένος :P
Παιδιά πόσο αλήθεια θεέ μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τυπικα: τα ματια ,καμπυλες...τη ψυχη
στη πραγματικοτητα κωλο κ βυζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, εμένα η γιαγιά μου η αείμνηστη μου έλεγε, άντρας καλοταισμένος πάντα ευτυχισμένος :P
Παιδιά πόσο αλήθεια θεέ μου :P

Τι εννοείς; :P
Βασικά για ποιον πήγαινε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elfaki

Νεοφερμένος

Η elfaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τυπικα: τα ματια ,καμπυλες...τη ψυχη.

(συτα που λετε παντα..) :/:

στη πραγματικοτητα κωλο κ βυζι.


(αυτο που εννοειτε παντα!)

τσ τσ τσ :no::no::no::verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top