[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Τι εννοείς; :P
Βασικά για ποιον πήγαινε :P

3-4 μηνύματα πιο πάνω που λέγανε για τον έρωτα και στομάχι χαχαχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ξεκολλάτε ρε. Η δημοφιλέστερη απάντηση εδώ μέσα είναι "κώλος και βυζί". Είναι σαν να βγαίνει μια κοπέλα και να λέει αυτό που την ελκύει στον άντρα είναι οι κοιλιακοί(!) του και το φούσκωμα(!!) στο παντελόνι του!! Πόση ρηχότητα θεε μου. ΕΛΕΟΣ.

Άμα σταυρώσετε καμία γκόμενα ΜΕ ΜΥΑΛΟ έτσι να μου γράψετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ξεκολλάτε ρε. Η δημοφιλέστερη απάντηση εδώ μέσα είναι "κώλος και βυζί". Είναι σαν να βγαίνει μια κοπέλα και να λέει αυτό που την ελκύει στον άντρα είναι οι κοιλιακοί(!) του και το φούσκωμα(!!) στο παντελόνι του!! Πόση ρηχότητα θεε μου. ΕΛΕΟΣ.

Άμα σταυρώσετε καμία γκόμενα ΜΕ ΜΥΑΛΟ έτσι να μου γράψετε.

You mad? Και εσείς τα ίδια θέλετε ξεκολλάτε.

Και η ερώτηση: "τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι?" τι να κοιτάμε, τα αυτιά?

Κοιτάμε εμφάνιση, όπως κάνετε και εσείς τα κορίτσια. Τώρα αν πρόκειται να κάνω κάτι παραπάνω με κάποια θα κοιτάξω και άλλα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Μάτια και κώλο...

Περίεργος συνδυασμός ε ; :P

Τι να πω... Μόνο έτσι σχηματίζω ολοκληρωμένη άποψη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Μάτια και κώλο...

Περίεργος συνδυασμός ε ; :P

Τι να πω... Μόνο έτσι σχηματίζω ολοκληρωμένη άποψη...

Έτσι, λακωνικά και με ουσία :P

Κάτι άσχετο, έπαιζες ικάριαμ? (off-topic)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Πφ ο τίτλος με περιορίζει με αυτό το [Αγόρια].
Πάντως εγώ σε μια κοπέλα, μήνες τώρα, αυτό που κοιτώ είναι τα πόδια. Σε φάση ζήλειας και σκεπτόμενη ''κοίτα την π**τάνα. Εκ φύσεως ή με κόπο;'' :P.

Τώρα για εσάς. Μιλάμε για το τι κοιτάτε και το μάτι θέλει να πάει σε κάτι ερωτικό και κάτι που στο σεξ θες να χρησιμοποιήσεις. Δηλαδή εντάξει βυζί και κώλος πάλιωσε δε νομίζετε; Κι αν μείνουμε σε αυτά, αν και όχι ρατσίστρια στα θέματα εμφάνισης, τολμώ να πω πως μπορούν να υπάρξουν ''τέρατα'' γυναικών με όμως υπέρ καλοσχηματισμένα βυζιά και υπερκαλοσχηματισμένο κώλο. Δηλαδή εκεί τι ακριβώς θα σας ανάψει. Οπότε μην είστε κλασσικοί και χωρίς φαντασία. Υπάρχουν άλλα κι άλλα και πολύ καλύτερα. Ερωτικά μπορεί να είναι τα χέρια, μια πλάτη, τα καλοσχηματισμένα πόδια και τα γυμνασμένα, το εσωτερικό των ποδιών, ένα υπέροχο που εξάπτει την φαντασία πρόσωπο, λαιμός, χείλη, κλπ κλπ
Ανοίξτε το μυαλό σας μωρέ. Είναι κρίμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ομολογώ πως με ελκύουν τα ωραία στήθη, αλλά δεν είναι αρκετά για να προχωρήσω σε κάτι πιο σταθερό... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Το θέμα δεν είναι τι κοιτάτε,αλλά η προτεραιότητα που δίνετε στο κάθε χαρακτηριστικό που κοιτάτε,εξωτερικό ή εσωτερικό..
Έπειτα παίζει ρόλο και το τι ζητάτε από αυτήν την κοπέλα!
Γενικά δεν είστε σταθεροί σε όσα θέλετε πάντως,είναι ανάλογα με τα δείγματα που θα σας δώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Πρωτα απ'ολα το προσωπο. Δεν πα να εχει κωλαρα και βυζαρες, αν δεν εχει ομορφο χαρακτηρηστικα στο προσωπο χανονται ολα τα προαναφερθεντα(και αυτα παιζουν σημαντικο ρολο!!)
Και κατι αλλο. Τα παπουτσια. Θα μου πειτε ελα ρε κοιτας τα παπουτσια.;Ετσι ελεγα και γω μεχρι να μου τυχει.Ειχα βγει με μια ωραια κοπελα, που φορουσε κατι adidas χιλιοταλεπωρημενα και μαυρησμενα απο την βρωμα. Ε ηταν αντιαισθητικο. Ξενέρωσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Πρωτα απ'ολα το προσωπο. Δεν πα να εχει κωλαρα και βυζαρες, αν δεν εχει ομορφο χαρακτηρηστικα στο προσωπο χανονται ολα τα προαναφερθεντα(και αυτα παιζουν σημαντικο ρολο!!)
Και κατι αλλο. Τα παπουτσια. Θα μου πειτε ελα ρε κοιτας τα παπουτσια.;Ετσι ελεγα και γω μεχρι να μου τυχει.Ειχα βγει με μια ωραια κοπελα, που φορουσε κατι adidas χιλιοταλεπωρημενα και μαυρησμενα απο την βρωμα. Ε ηταν αντιαισθητικο. Ξενέρωσα :P
δε μου φαίνεται περίεργο αυτό που λες...
αλλά βρε παιδί μου,δε μπορεί να αποτελεί και κατεξοχήν κριτήριο για να τα φτιάξεις μαζί της.. :P
άλλο από άποψη αισθητικής! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
αυτά που λέει ο επάνω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
αυτα που λεει ο πιο πανω απο τον πανω.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.

ΠΑΝΘΗΡΑΣ

Νεοφερμένος

Ο ΠΑΝΘΗΡΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ΤΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.

Orpheas

Νεοφερμένος

Ο Ορφέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Τα παπουτσια.

Νόμιζα πως μόνο το αρρωστημένο μου κεφάλι έδινε σημασία στα υποδήματα.
Καλύτερα ξυπόλητη, απο το να φοράει κάτι Roberto Carnavalli που βλέπω απο δω και από κει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Νόμιζα πως μόνο το αρρωστημένο μου κεφάλι έδινε σημασία στα υποδήματα.
Καλύτερα ξυπόλητη, απο το να φοράει κάτι Roberto Carnavalli που βλέπω απο δω και από κει.

Κάτι τέτοιο δηλαδή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Κοιτάμε εμφάνιση, όπως κάνετε και εσείς τα κορίτσια. Τώρα αν πρόκειται να κάνω κάτι παραπάνω με κάποια θα κοιτάξω και άλλα πράγματα.

Αυτή είναι η νοοτροπία σας? :worry: Σοβαρά ?!:/:
Βιτρίνες είναι τα άτομα γύρω σας? Τους κοιτάμε, αν μας αρέσουν τους ψωνίζουμε κιόλας? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top