[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

Vampi

New member

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.
κατευεθειαν πεσανε να τον φανε λες και αυτες ειναι αλαθητες και δεν βριζουν πρωι μεσημερι βραδυ...λογικη των γυναικων
Χειρότερα από άντρα βρίζω. Αλλά τι σχέση έχει αυτό;
Δεν θα πάω να την πέσω στον άλλο και θα του πω "πω τη κωλάρα είναι αυτή" όμως.

manos4

New member

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 794 μηνύματα.
Χειρότερα από άντρα βρίζω. Αλλά τι σχέση έχει αυτό;
Δεν θα πάω να την πέσω στον άλλο και θα του πω "πω τη κωλάρα είναι αυτή" όμως.
ρε κοπελια,ειπε το παιδι κατι τετοιο;Εκτοσ αυτου έχεις δει πολλους να την πεφτουν με τέτοιο τρόπο σε κοπέλες;Πιστευετε και στον Αι Βασίλη μήπως;δεν καταλαβαινω την λογική σας.Χειροτερα απο ανδρα βριζεις και αν πει στο forum ενας ανδρας "βυζια,κώλος κτλ" πέφτετε να τον φάτε.όπως ο το παιδι πιο πάνω.

SoZi

New member

Η Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.
Να λέτε και το πρόσωπο όμως μάπα όχι πρόσωπο ε. Να μα στε δίκαιοι.

Vampi

New member

ρε κοπελια,ειπε το παιδι κατι τετοιο;Εκτοσ αυτου έχεις δει πολλους να την πεφτουν με τέτοιο τρόπο σε κοπέλες;Πιστευετε και στον Αι Βασίλη μήπως;δεν καταλαβαινω την λογική σας.Χειροτερα απο ανδρα βριζεις και αν πει στο forum ενας ανδρας "βυζια,κώλος κτλ" πέφτετε να τον φάτε.όπως ο το παιδι πιο πάνω.
Ναι ,νταξ μαλακία. Εγώ το είπα γενικά και για την ορθογραφία και όλα. Έτσι μου βγήκε τέλος πάντων.

vassilis498

Well-known member

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,101 μηνύματα.

Vampi

New member

Λυσσάξατε ρε. Κι εμείς αυτά κοιτάμε, δεν αντιλέγω. Απλά ο τρόπος που έγραψε το ποστ συνολικά μου δημιούργησε την επιθυμία να γράψω αυτό που έγραψα :P

Insomnie

New member

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Αναμφισβήτητα, ο έρωτας περνάει από το στομάχι.

Αγνωστο

New member

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 431 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

New member

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.
Αναμφισβήτητα, ο έρωτας περνάει από το στομάχι.
Ρυζόγαλο

ΥΛΙΚΑ για 1 λίτρο γάλα:
• Μισή κούπα ρύζι γλασέ
• 2 κουταλιές κορν φλάουρ
• Λίγο αλάτι
• Λίγη βανίλια
• Μία κούπα ζάχαρη
• Κανέλα για το σερβίρισμα

ΕΚΤΕΛΕΣΗ:
Βράζουμε το ρύζι σε μια κούπα νερό με λίγο αλάτι, μέχρι να το πιει όλο και το σουρώνουμε. Παίρνουμε στην άκρη μία κούπα από το γάλα, προσθέτουμε το κορν φλάουρ και τη βανίλια και ανακατεύουμε καλά. Ζεσταίνουμε το υπόλοιπο γάλα και, λίγο πριν βράσει, ρίχνουμε το ρύζι. Ανακατεύουμε καλά για περίπου 15’ με 20’. Προσθέτουμε και το υπόλοιπο γάλα και αφήνουμε για λίγο ακόμα στη φωτιά, μέχρι να πήξει (περίπου 5’-8’). Μόλις κρυώσει λίγο το μοιράζουμε σε μπολάκια και πασπαλίζουμε με κανέλα. Όταν κρυώσει εντελώς, σκεπάζουμε με πλαστική μεμβράνη και το βάζουμε στο ψυγείο.

:redface:

Insomnie

New member

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.

debbieduck

New member

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Μπα εγώ νομίζω ότι ο έρωτας όταν "κρυώσει" είναι για πέταμα γιατί απλά ΔΕΝ ΤΡΩΓΕΤΑΙ!!!:P

Mr. Crowley

New member

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

Wild_Boy

Well-known member

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 372 μηνύματα.
Πλέον: Να μην είναι ψεύτρες κι αχάριστες, πρώτα πρώτα.

Silent_Killer

New member

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Μου αρκεί να είναι όμορφη, να έχει ένα καλό χαρακτήρα και να μην είναι παράξενη...Γενικά δεν συνηθίζω να πολυπηγάινω με όλες τις τελευταίες,οπότε και όμορφη να είναι,άμα είναι τσουλί το 'χει χάσει εξ' αρχής....Δεν ξέρω αν έγινα 100% κατανοητός :/:

Johnny15

Well-known member

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,014 μηνύματα.
Μου αρκεί να είναι όμορφη, να έχει ένα καλό χαρακτήρα και να μην είναι παράξενη...Γενικά δεν συνηθίζω να πολυπηγάινω με όλες τις τελευταίες,οπότε και όμορφη να είναι,άμα είναι τσουλί το 'χει χάσει εξ' αρχής....Δεν ξέρω αν έγινα 100% κατανοητός :/:
Μπα, 98% μόνο.

Δαλιδά

New member

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, εμένα η γιαγιά μου η αείμνηστη μου έλεγε, άντρας καλοταισμένος πάντα ευτυχισμένος :P
Παιδιά πόσο αλήθεια θεέ μου :P

Guest 565231

Επισκέπτης

G
αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τυπικα: τα ματια ,καμπυλες...τη ψυχη
στη πραγματικοτητα κωλο κ βυζι.

Silent_Killer

New member

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

elfaki

New member

Η elfaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...