Αγωνία για την ανακοίνωση των βάσεων

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι για κάποιες σχολές.

Τοπα: 11.897 μόρια
Λοχρη παδα: 11.867 μόρια
Διοηκηση παδα:11.645 μόρια

Ποσό τα υπολογίζεται;
 

Jowanna

Νεοφερμένος

Η Jowanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι για κάποιες σχολές.

Τοπα: 11.897 μόρια
Λοχρη παδα: 11.867 μόρια
Διοηκηση παδα:11.645 μόρια

Ποσό τα υπολογίζεται;

Πραγματικά δεν ξέρω...Ίσως γύρω στα 12 χιλιάδες μόρια γιατί λένε για αυξομειώσεις σε πολλά σάιτ,αλλού λένε αυξήσεις γύρω στα 300 μόρια...Δεν έχω ιδέα!Σε 14 ώρες περιπου θα ξέρουμε!

Ένα είναι σίγουρο: θα πέσει πολύ κλάμα!Μπορεί να είναι κλάμα χαράς μπορεί και απογοήτευσης!Θα μάθουμε αύριο! :redface:
 

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Εγω θα είμαι στο πούλμαν για Αθήνα... Το ερώτημα είναι να περιμένω μέχρι το απόγευμα όταν φτάσω ή να τα δω μέσα στο πούλμαν..
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.

Johnjohnjohn

Νεοφερμένος

Ο Johnjohnjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ναι κι εγώ πιστεύω δεν θα αντέξω θα τα δω
 

Θέμις

Νεοφερμένος

Η Θέμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.

fotinipapa

Νεοφερμένος

Η fotinipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Παιδιά ,θα ήθελα να σας ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου καλά αποτελέσματα.
Είθε καθένας από εσάς να πραγματοποιήσει το στόχο του, αλλά ,ακόμη κι αν δεν το επιτύχει αυτο, να συνεχίσει να προσπαθεί!

Κοιμηθείτε καλά σήμερα και δείτε αύριο τα αποτελέσματα με διαυγή σκέψη και ορθολογική διάθεση χωρίς άγχος!
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Άριστα Αποτελέσματα να έχουμε!!
Σίγουρα στους πρώτους 10, μπορεί και στους πρώτους 5 να είσαι ;)
Παιδιά να ρωτήσω κάτι για κάποιες σχολές.

Τοπα: 11.897 μόρια
Λοχρη παδα: 11.867 μόρια
Διοηκηση παδα:11.645 μόρια

Ποσό τα υπολογίζεται;
Τα έχουμε πει 50 φορές:lol:
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Βασικά με 19.500 που έβγαλες μπορεί να είσαι και πρωτος!Το αξίζεις.

Δεν είμαι ακριβώς 19.500, αλλά η αλήθεια είναι πως επιθυμώ να εισαχθώ πρώτος στην σχολή μου. Μεγαλύτερη σημασία, βέβαια, έχει ότι εισάγομαι.

Όλοι εδώ νομίζω πως είμαστε άξιοι ενός αποτελέσματος που θα δικαιώσει τους κόπους μας και θα διαγράψει ένα λαμπρό μέλλον.

19.500 τέλειο ????. Συγχαρητήρια. Που θες ν περάσεις;
Στο τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Δεν είμαι ακριβώς 19.500, αλλά η αλήθεια είναι πως επιθυμώ να εισαχθώ πρώτος στην σχολή μου. Μεγαλύτερη σημασία, βέβαια, έχει ότι εισάγομαι.

Όλοι εδώ νομίζω πως είμαστε άξιοι ενός αποτελέσματος που θα δικαιώσει τους κόπους μας και θα διαγράψει ένα λαμπρό μέλλον.


Συμφωνώ!Βεβαια δεν νομίζω ότι εσυ θα έχεις άγχος αύριο.
 

Johnjohnjohn

Νεοφερμένος

Ο Johnjohnjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Πάντως ακόμα περισσότερα συγχαρητήρια επειδή παρά την υψηλή βαθμολογία δεν Επηρεάζεσαι από τις υψηλές βάσεις νομικών κ ψυχολογίας κ ακολουθείς τα θέλω σου. Μια γνωστή μου πέρσι με 19.200 νμζ κάπου εκεί πέρασε φιλοσοφική εκπα
 

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ιστορικό αρχαιολογικό αγάπη δυνατή
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top