Αγωνία για την ανακοίνωση των βάσεων

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Ο κόσμος γενικά καίγεται και στην Ελλάδα κάθε χρόνο πολύ χαμός γι' αυτές τις βάσεις. Κάπου έχει κουράσει αυτή η ιστορία με τις πανελέ.
 

Dimitris_Gr

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_Gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,240 μηνύματα.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Όχι υπάρχουν ακόμα!Μακαρι να το πάρεις εσυ φίλε!Το αξίζεις!
Εκτιμώ πραγματικά τα καλά σου λόγια (όλων δηλαδή). Ας περιμένουμε την αυριανή μέρα, βέβαια, για να μιλάμε με δεδομένα και όχι υποθέσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dimitris_Gr

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_Gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

hirasawayui

Νεοφερμένος

Ο hirasawayui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Κανείς-καμία που κάνει refresh ανά 10 λεπτά από τώρα? :morning1: Άντε να βγούνε
 

xrusa.kok

Νεοφερμένος

Η xrusa.kok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,240 μηνύματα.
Δεν περνάει η ώρα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,240 μηνύματα.

Jowanna

Νεοφερμένος

Η Jowanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.

SotosMein

Νεοφερμένος

Ο SotosMein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Στις 10 έχω ένα προαίσθημα ότι μπορεί να αναρτηθούν. Όπως και να χει εγώ θα συνεχίσω τα ρεφρες
 

SPMa

Νεοφερμένος

Ο SPMa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Η υπουργός είπε στον σκαι άνοδος σε οικονομικές Αθήνα Θεσσαλονίκη και στις αστυνομικές σε όλες τις άλλες σχολές έχουμε πτώση των βάσεων
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Η υπουργός είπε στον σκαι άνοδος σε οικονομικές Αθήνα Θεσσαλονίκη και στις αστυνομικές σε όλες τις άλλες σχολές έχουμε πτώση των βάσεων


Στις νομικές ανέφερε πτώση 100-200 μορίων συγκεκριμένα. Για τις σχολές του 2ου πεδίου ανήγγειλε πτώση 500 έως και 1000 μορίων περίπου.
 

SotosMein

Νεοφερμένος

Ο SotosMein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Στο δεύτερο πεδίο συμπεριλαμβάνονται και οι στρατιωτικές σχολές?
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Στο δεύτερο πεδίο συμπεριλαμβάνονται και οι στρατιωτικές σχολές?


Οι στρατιωτικές σχολές, ανεξαρτήτως πεδίου, λογίζονται ως ξεχωριστές και για αυτές ισχύουν διαφορετικά στοιχεία. Συνεπώς, ίσως αποτελούν εξαίρεση στον πτωτικό κανόνα αυτές του 2ου πεδίου και ενδεχομένως εντάσσονται στον κανόνα της σταθερότητας των στρατιωτικών σχολών εν γένει. Αυτό καταλαβαίνω εγώ.
 

ρενακι 13

Νεοφερμένος

Η ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
καλημερα σε ολα τα παιδια,καλη τυχη σε ολους μας,εχω κανει καφεδακι,και περιμενω κι εγω(μια μαμα που κανει συνεχεια refresh ειμαι,εχω στειλει την κορη μου στο σπιτι στην αθηνα ηδη,και περιμενω αν και ξερουμε στο περιπου οτι περναει στο ΕΚΠΑ ρωσική φιλολογια,δευτερη επιλογη της και τριτη επιλογη ιστορια και θεωρια της τεχνης ΑΣΚΤ ευχομαι επιτυχια σε ολα τα παιδια.
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
καλημερα σε ολα τα παιδια,καλη τυχη σε ολους μας,εχω κανει καφεδακι,και περιμενω κι εγω(μια μαμα που κανει συνεχεια refresh ειμαι,εχω στειλει την κορη μου στο σπιτι στην αθηνα ηδη,και περιμενω αν και ξερουμε στο περιπου οτι περναει στο ΕΚΠΑ ρωσική φιλολογια,δευτερη επιλογη της και τριτη επιλογη ιστορια και θεωρια της τεχνης ΑΣΚΤ ευχομαι επιτυχια σε ολα τα παιδια.


Καλά αποτελέσματα να έχει η κόρη σας!
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top