Αγωνία για την ανακοίνωση των βάσεων

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Stefania17

Νεοφερμένος

Η Stefania17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ας μαζευτούμε εδώ όλοι εμείς που αγωνιούμε για την ανακοίνωση των βάσεων να κάνουμε παρέα να πούμε τις απόψεις και τους προβλι
ματισμους μας
 

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Θέλω να βγουν αύριο... Γίνεται;;;:bounce:
 

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Stefania17;4484097ν:
Εγώ θέλω σημεραααα.. που στοχευεις;


Ιστορικο Αρχαιολογικο λογικα Ιωαννινων! εσυ;
 

Stefania17

Νεοφερμένος

Η Stefania17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ειδικής αγωγής στο Βόλο... Αλλά δύσκολο το βλέπω και μετά εχώ βάλει δημοτικής εκπαιδευσης ρεθυμνου


Πολυ ωραια τμηματα ειναι και τα δυο. Και στο ρεθυμνο πιστευω θα περασεις καλυτερα απο ο,τι στο βολο. Εγω ημουν αναμεσα στο ιστορκο αρχαιολογικο βολου και ρεθυμνου, αλλα τελικα τριτο εβαλα των ιωαννινων λογω φημης της φιλοσοφικης
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Ευελπιστώ οι βάσεις να ανακοινωθούν την ερχόμενη Δευτέρα!
 

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Ευελπιστώ οι βάσεις να ανακοινωθούν την ερχόμενη Δευτέρα!

Κι εγω πιστευω καπου εκει, Δευτερα με Τριτη.

Μακάρι γιατί στο ίντερνετ οι μισοί λένε Δευτέρα με Τρίτη και οι άλλοι μισοί λένε στο τέλος της ερχόμενης εβδομάδας...
 

Stefania17

Νεοφερμένος

Η Stefania17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγώ άκουσα και για Παρασκευή 23 κάποιες γνώμες
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.

Dimitris_Gr

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_Gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Η Νίκη σέρνεται… βλέπω να μας τις ανακοινώνει Σεπτέμβριο.
 

Johnjohnjohn

Νεοφερμένος

Ο Johnjohnjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Μου έχουν πει ότι κανονικά οι βάσεις θα μπορούσαν να βγουν 1-2 μέρες μετά το τέλος των μηχανογραφικών αλλά το αφήνουν για τέλη Αυγούστου για να είναι ο κόσμος ελεύθερος να χαρεί καλοκαίρι διακοπές κτλπ. Έστω ότι ισχύει αυτό γτ να μν ανακοινωθούν για παράδειγμα σμρ. Δλδ τι διαφορετικό θα υπάρχει τη Δευτέρα. Αμάν πια τη ψυχή θα μας βγάλουν. Αν το πάνε για την άλλη Παρασκευή αστα να πάνε (βέβαια κάποια σαιτ π λενε για τέλος επόμενης εβδομάδας λενε στο 3ο πεδίο οριακή πτώση με άνοδο των βάσεων άρα καταλαβαίνεις ότι λενε μπούρδες ????)
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Μου έχουν πει ότι κανονικά οι βάσεις θα μπορούσαν να βγουν 1-2 μέρες μετά το τέλος των μηχανογραφικών αλλά το αφήνουν για τέλη Αυγούστου για να είναι ο κόσμος ελεύθερος να χαρεί καλοκαίρι διακοπές κτλπ. Έστω ότι ισχύει αυτό γτ να μν ανακοινωθούν για παράδειγμα σμρ. Δλδ τι διαφορετικό θα υπάρχει τη Δευτέρα. Αμάν πια τη ψυχή θα μας βγάλουν. Αν το πάνε για την άλλη Παρασκευή αστα να πάνε (βέβαια κάποια σαιτ π λενε για τέλος επόμενης εβδομάδας λενε στο 3ο πεδίο οριακή πτώση με άνοδο των βάσεων άρα καταλαβαίνεις ότι λενε μπούρδες ????)
Εξίσου αβάσιμες ήταν οι προβλέψεις και για την ημερομηνία ανακοίνωσης των βαθμών. Την τοποθετούσαν στο πρώτο 10ήμερο του Ιουλίου, ενώ ανακοινώθηκαν μόλις στις 28 Ιουνίου.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
200 χρόνια μετά και κάθε χρόνο το ίδιο άγχος! :beach::clapup:
 

Stefania17

Νεοφερμένος

Η Stefania17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ακριβώς για να έχουμε αγωνία και να σκαμε! Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς θα βγει ανακοίνωση από το υπουργείο επίσημη ότι ξέρετε Δευτέρα πρωί πχ οι βασεις η θα ξυπνήσουμε ένα πρωί και θα έχουν ανακοινωθεί;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ακριβώς για να έχουμε αγωνία και να σκαμε! Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς θα βγει ανακοίνωση από το υπουργείο επίσημη ότι ξέρετε Δευτέρα πρωί πχ οι βασεις η θα ξυπνήσουμε ένα πρωί και θα έχουν ανακοινωθεί;

Συνηθως έβγαινε ανακοίνωση, κάτι το οποίο "έσπασε" πέρσι αφού είχαν πει 28 Αυγούστου και βγήκαν το απόγευμα της προηγούμενης
 

xrusa.kok

Νεοφερμένος

Η xrusa.kok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Αυτό που θυμάμαι από πέρσι ήταν ότι όλοι έλεγαν θα βγουν Πέμπτη και τελικά βγήκαν Δευτέρα απογευματάκι κιόλας!
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top