Αγορές που θέλετε να κάνετε

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Μπα. Γύρος Ευρώπης ftw. :P Και μάλιστα με τραίνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
ναι ρε φιλε

γιουροτριπ κ ετσι φαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
1)Jackson dinky snow white (adrian smith)
2)Carvin JB200 C
+Marshall JVM 410
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
φιλος πουλαω γκιμπσον στουντιο λες πολ σχεδιο αν ενδιαφερεσαι πες μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
φιλος πουλαω γκιμπσον στουντιο λες πολ σχεδιο αν ενδιαφερεσαι πες μου

xa0xa0x0axa0... ευχαριστω πολυ φιλε...αλλα οι παραπανω καλλονες π ανεφερα εχουν προτεραιοτητα :P..++ οτι δν ειμαι και πολυ της gibson...μονο κατι flying v μ εχουν κεντρισει το ενδιαφερον (αλλα και παλι μετα τις 2 π ανεφερα) ... thnx παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
παντως μην κανεις βιαστικες κινησεις ψαξε καλα πριν παρεις και να εισαι σιγουρος οτι θα συνεχισεις να παιζεις για να μην ψαχνεις σαν εμενα μετα να την πουλησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
παντως μην κανεις βιαστικες κινησεις ψαξε καλα πριν παρεις και να εισαι σιγουρος οτι θα συνεχισεις να παιζεις για να μην ψαχνεις σαν εμενα μετα να την πουλησεις

για την carvin να σ πω την αληθεια δν εχω ψαχτει ιδιαιτερα...αλλα εχω δει καποια βιντεακια και δν πρεπει να ειναι κα8ολου κακη επιλογη ++ οτι εχει τεραστια ποικιλια στο τονο(παθητικος...κοκ) ... δν την εχω δοκιμασει την κιθαρα οποτε δν μπορω να φερω αποψη για το μανικι ... απ την αλλη h jackson τα σπαει δν χρειαζονται σχολια :)
παντως θεωρω οτι οι 2 αυτες κιθαρες ειναι top...

να σ πω αξιζει περισσοτερο lado earth(2004) η oi 2 προαναφερομενες?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
να σου πω αποτι καταλαβα θες σκληρα ροκακια κ λιγο χεβυ απο αυτα δεν ξερω να σου προτεινω δεν εχω ψαχτει ιδιατερα κιολας εγω επαιζα πιο σκληρους ηχους εκει ας πουμε σου προτεινω οσες θες για θρας η ντεθ για παραδειγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
να σου πω αποτι καταλαβα θες σκληρα ροκακια κ λιγο χεβυ απο αυτα δεν ξερω να σου προτεινω δεν εχω ψαχτει ιδιατερα κιολας εγω επαιζα πιο σκληρους ηχους εκει ας πουμε σου προτεινω οσες θες για θρας η ντεθ για παραδειγμα.

αν σου πω μερικες λεξεις κλειδια θα καταλαβεις τι ηχο θελω...maiden,helloween,stratovarius,dragonforce :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
ρε παιδια θελω να παρω μια φωτογραφικη μηχανη μεχρι 200 ευρω...

εχετε καμια στο νου σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
ρε παιδια θελω να παρω μια φωτογραφικη μηχανη μεχρι 200 ευρω...

εχετε καμια στο νου σας;

https://www.ebay.com/sch/i.html?_trk...w=camera&_sacat=0&_from=R40&_udlo=0&_udhi=200
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Saint7

Νεοφερμένος

Ο Saint7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Χμμμ, γενικά ελπίζω να με βρει ο Σεπτέμβρης στην Αθήνα και να χρειάζομαι να κάνω ψώνια για το διαμέρισμα.

Γενικότερα, πέρα από το διαρκείας στο Καραϊσκάκη και τα όσα θα χρειαστώ για το διαμερισμα, αν τα χρειαστώ, δεν έχω υπ' όψη μου κάτι το οποίο θα ήθελα να αγοράσω αυτήν την εποχή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ρε παιδια θελω να παρω μια φωτογραφικη μηχανη μεχρι 200 ευρω...

εχετε καμια στο νου σας;

Πήρα την Kodak PixPro AZ251 ή κάπως έτσι απο τον Κωτσόβολο πριν 2 μήνες. Είναι τέλεια φωτογραφική. Ψάξε μήπως την βρεις, αρκεί να μπορείς να διαθέσεις τις μπαταρίες.

Αλλιώς μπορώ να προτείνω και άλλες. Αρκεί να πεις τι ζητάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
ποο τώρα που το λες και ένα εισητήριο για ένα μήνα στην Γαλλία, καλό θα ήταν... :P

Μπα,εγώ θα διάλεγα χωρίς επιστροφή!!!:P

Βασικά λέω κι εγώ να πάρω ένα αεροπλάνο (από αυτά του μοντελισμού που έχει τα υλικά και τα φτιάχνεις) αλλά δεν ξέρω αν θα έχω την υπομονή να το φτιάξω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Όταν περάσω σε μια καλή σχολή θέλω να πάρω 1 υπολογιστή γιατί ο δικός μ τώρα δεν είναι καλός.
Αν θελετε να μου προετεινετε κανεναν καλο πειτε ακουω ολες τις γνωμες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Θελωω πολλαα

Λαπτοπ
Εκτυπωτη

και δυο βιβλια
Σας μιλω για το Βυζαντιο
Γιατι το Βυζαντιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Τι να κανουμε....το πρωτο τουλαχιστον ειναι αναγκαιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Θέλω να αγοράσω ένα ζευγάρι πλαστικές παντόφλες (όχι σαγιονάρες, δεν μπορώ αυτή τη βλακεία ανάμεσα στα δάχτυλά μου) για να τις φοράω μέσα στο σπίτι. Όμως δεν βρίσκω πουθενά αυτές που θέλω. Ο λόγος είναι ότι τις θέλω σε χρώμα πορτοκαλί φωσφοριζέ (όπως είναι το μαύρο κουτί των αεροπλάνων) για να τις βρίσκω αμέσως. Αυτές που έχω είναι στο ίδιο χρώμα με το δάπεδο και όλο τις χάνω και τις ψάχνω.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Θέλω να αγοράσω ένα ζευγάρι πλαστικές παντόφλες (όχι σαγιονάρες, δεν μπορώ αυτή τη βλακεία ανάμεσα στα δάχτυλά μου) για να τις φοράω μέσα στο σπίτι. Όμως δεν βρίσκω πουθενά αυτές που θέλω. Ο λόγος είναι ότι τις θέλω σε χρώμα πορτοκαλί φωσφοριζέ (όπως είναι το μαύρο κουτί των αεροπλάνων) για να τις βρίσκω αμέσως. Αυτές που έχω είναι στο ίδιο χρώμα με το δάπεδο και όλο τις χάνω και τις ψάχνω.



Παρε ενα spray και παπ problem solved.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top