Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Έχω ακούσει τα καλύτερα για αυτή την σειρά. Κάποια στιγμή ίσως την ξεκινήσω κι εγώ.

Μέχρι τώρα έβλεπα κυρίως Supernatural.
Τώρα τελευταία έχω ξεκινήσει να βλέπω Castle,που πραγματικά δεν περίμενα να μου άρεζε τόσο,όπως και Ηοuse M.D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
True blood...<3 Κι από ταινίες ένα σωρό...:P"Eternal sunshine of the spotless mind","Die Welle","Goal 1,2,3","The curious case of Benjamin Button","2Fast 2Furious","Harry Potter 1,2,3,4,5,6,7".....:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
ΣΕΙΡΕΣ

Dolce Vita
Εγκλήματα
Κωνσταντίνου και Ελένης
Οι μεν και οι δεν
Οι τρεις χάριτες


ΤΑΙΝΙΕΣ

The uninvited
Το κλάμα βγήκε από τον παράδεισο (των Ρέππα- Παπαθανασίου)
Safe Sex (επίσης των Ρέππα - Παπαθανασίου)
Black Swan
The devil wears Prada
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σειρές:
Ελληνικές (με τυχαία σειρά):

  • Κωνσταντίνου και Ελένης
  • Παρά 5
  • Το Νησί
  • Μ+Μ
  • Σ' αγαπώ-Μ' αγαπάς:lol:
Αυτά λίγο πολύ:P

Ξένες (με τυχαία σειρά):

  • bones
  • friends
Δε θυμάμαι άλλα:P

Ταινίες:
Ελληνικές:

  • Πολλές από τον παλιό ελληνικό κινηματογράφο
Ξένες (με τυχαία σειρά):

  • Τιτανικός
  • Pirates of the Caribbean (αν και έχω δει μερικά αποσπάσματα μόνο:redface:)
  • Inception
  • The Chronicles of Narnia
  • A Christmas Carol (by Disney)(cartoon movie:P)
  • Star Wars series
  • Alladin trilogy (cartoon movies:P)
Πάνω κάτω αυτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Σειρές:

Ελληνικές: ευτιχισμένοι μαζί, κωνσταντίνου & ελένης, το νησί, παρά πέντε, 50-50

Ξένες: grey's anatomy, true blood, friends

Ταινίες:

The Notebook
My sister's keeper
Red Eye
A cinterella story
Raise your voice
A beautiful mind
The Lovely Bones
Confessions of a shopacholic
Corpse Bride
The Nightmare before X-mas
Charlie and the chocolate factory
Sweeney Todd
Killers
The back-up plan
Grown Ups
Freaky Friday
When a stranger calls
Amelie

Και πολλάαα καρτούν(Disney κυρίως!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
το βάλανε πάλι σ' επανάληψη στο mega :clapup:
-Μπεβενουτο καρο
-Καρο θα τον πεις τον ανθρωπο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Σειρές: The Simpsons, Skins, West wing, How I met your mother, Prisonbreak, The big bang theory, Misfits, Doctor Who, Friends, Two and a half men, Chuck... παίζει να ξέχασα καμία. :P

Tαινίες: Fight Club, Trainspotting, Pulp Fiction, A clockwork orange, Dr.Strangelove, Moulin Rouge, Jeux d' enfants [Αγγλικός τίτλος: Love me if you dare], Almost Famous, Goodnight&Good luck και άλλες πολλές που δεν θυμάμαι τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Από ξένες σειρές βλέπω Friends , How I met your mother (γιατί το κόψανε στον ant1??) , The Bing Bang Theory καμια φορά...
Από ελληνικές δεν τρελαίνομαι ιδιαίτερα για κάποια , περισσότερες επαναλήψεις από Ντόλτσε Βίτα , Σ'αγαπώ-Μ'αγαπάς και Κωνσταντίνου και Ελένης βλέπω παρά τις νέες σειρές που είναι για τα σκουπίδια (εξαίρεση το Νησί) , και το 50-50 ενώ στην αρχή μου άρεσε τώρα ψιλοχάλασε... :confused:
Από ταινίες , οι ελληνικές δε βλέπονται , αλλά από ξένες κυρίως The Golden Compass , The Chronicles of Narnia , Pirates of the Carribean και Inception. Καλά δεν είναι μόνο αυτές , αλλά τώρα δε θυμάμαι άλλες... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Pretty Little Liars *.*


Περιμένουμε πώς και πώς τη 2η σεζόν μέσα στο καλοκαίρι. Άντε να δούμε *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Gossip Girl ( <- dahh)
Bones
House
Grey's Anatomy
True Blood (νέος κύκλος 26 Ιουνίου δεν μπορώωω)
Friends ( καλά που υπάρχει και το σταρ να τα βάζει νον στοπ επανάληψη, έχω μάθει απ έξω τους διαλόγους!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Pretty Little Liars *.*

Περιμένουμε πώς και πώς τη 2η σεζόν μέσα στο καλοκαίρι. Άντε να δούμε *.*

14/6

Ρε γαμώτο, διάβασα κάπου ένα spoiler για τον δολοφόνο και ξενέρωσα. :(

Ελπίζω πως δεν θα έχει την ίδια έκβαση με τα βιβλία η σειρά! Αν και τα βιβλία θέλω τόοοοοοσο πολύ να τα διαβάσω. :clapup:



Ezra. <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4kR!bn:)

Νεοφερμένος

Η Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Σειρές: The Simpsons, Skins, West wing, How I met your mother, Prisonbreak, The big bang theory, Misfits, Doctor Who, Friends, Two and a half men, Chuck... παίζει να ξέχασα καμία. :P
Απίστευτο κόλλημα με αυτή τη σειρά.Αφού έχω φτάσει να μουρμουράω ατάκες της Effy σε άκυρες στιγμές,εκεί που κάθομαι ήσυχη ήσυχη ξαφνικά μου 'ρχονται τέτοια https://www.youtube.com/watch?v=b5Rv-eo95bw :P.Κατά τα άλλα Big Bang Theory και Gossip Girl,κυρίως από ξένες και ελληνικές Σ'αγαπώ-Μ'αγαπάς και S1ngles.
Οι ταινίες είναι μπόλικες: A beautiful mind, V for Vendetta, One flew over the Cuckoo's Nest, Cruel Intentions, The prestige και άλλες που ξεχνάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Βοnes :inlove: Ακόμα δε μπορώ να χωνέψω ότι έφυγε ο Zack, κι ας έχουν περάσει 2 κύκλοι από τότε!




Και φυσικά Lost, αν και με τις εξετάσεις δεν έχω καταφέρει ακόμα να δω τον 6ο κύκλο. Απο κει και πέρα βλέπω και Νοικοκυρές σε απόγνωση αν έχω κέφια και Gossip Girl όταν δεν το ξεχνάω.​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Δηλαδή χώνεψες ότι η Bones είναι έγκυος και δε μας δείξαν τίποτα από το ειδύλλιο με τον μορφονιό της;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteriva88

Νεοφερμένος

Ο asteriva88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μερικές σειρές που απλά ΔΕΝ υπάρχουν:)

Rubicon


FlashForward

Breaking Bad

Battlestar Galactica


Sherlock BBC

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Δηλαδή χώνεψες ότι η Bones είναι έγκυος και δε μας δείξαν τίποτα από το ειδύλλιο με τον μορφονιό της;

Ε, αυτό είναι σημαντικό αλλά δευτερεύον. Ο Zach ήταν, είναι και θα είναι αδυναμία :inlove::inlove::inlove:
Το Bones χωρίς αυτόν είναι πιο βαρετό. Οι βοηθοί-υποκατάστατα είναι όλοι αντιπαθείς:vava:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteriva88

Νεοφερμένος

Ο asteriva88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Να προσθέσω ότι ο 4ος κύκλος του "Breaking Bad" ξεκινά τώρα το καλοκαίρι:


:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Λεω κι εγω να ξεκινησω breaking bad και εχω ακουσει πολλα για wire. Οψομεθα.
Προς το παρον GAME OF THRONES :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Wire RULEZ go for it Ράνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top