Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
spartakus blood and sand :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

Βάρεσα πέντε μαλακίες με το που είδα το πρώτο επεισόδιο Ο.ο
The shadow returns!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Black

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris Black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Απο τις αγαπημενες μου ταινιες 1η ειναι το < V for Vendetta >
2η ειναι το < Indiana Jones > 1,2,3 και 4 (αλλα κυριως το 3)
3η < As good as it gets >
4η < Gran torino >
5η < Gladiator >
6η < Forest Gump > και αλλες πολλες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Δηλαδή στο τελευταίο επεισόδιο τι έκανες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Η αγαπημένη μου ταινία είναι το "V for Vendetta"!!! Την λατεύω αυτήν την ταινία!!!
Η αγαπημένη μου σειρά είναι το "The Big Bang Theory", την οποία επίσης λατρεύω!!!!
Είναι να μην κολλήσω με κάτι....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Prison break χαλαρα και τωρα βλεπω csi
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
οι αγαπημενες μου ξενες σειρες ειναι
1.House,md
2.Prison break
3.Csi:Miami
4.Mythbusters
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Τώρα βλέπω CSI NY κσι Miami
Παλιά έβλεπα NCIS, Bones,Dexter, Detective Monk
Α! Βλέπω και Friends και μερικές φορές και Big Bang Theory
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
CSI Miami..τρελο κολλημα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Λοιπόν...
αγαπημένες ταινίες: V for Vendetta, the prestige, alive
και σειρές: how i met your mother, gossip girl
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τώρα βλέπω CSI NY κσι Miami
Παλιά έβλεπα NCIS, Bones,Dexter, Detective Monk
Α! Βλέπω και Friends και μερικές φορές και Big Bang Theory
Εγω βλεπω το λας βεγκας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Εγω βλεπω το λας βεγκας
Α δε μ'αρέσει τόσο όσα τα άλλα :/:, αν και το έχω δει μερικές φορές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
εγω εχω δει απο ολα ,αλλα το μαιαμι μου αρεσε περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Τρελαινομαι για Lost και House!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρίσταρχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρίσταρχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Παίδες εγώ λυπάμαι αλλά δεν μπορω να ψηφίσω:worry:
Και αυτο γιατι λείπει η αγαπημένη μου ξένη σειρά!
Lois And Clark!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifigenia18

Νεοφερμένος

Η ifigenia18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Prison Break,NCIS,One Tree Hill(αν κ ο 7ος κ 8ος κυκλος δε μου αρεσαν πολυ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva.p

Νεοφερμένος

Η eva.p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Χμμ...Λοιπόν...
*δεν είναι με σειρά προτιμήσεως*
1.Kyle XY
2.The Vampire Diaries
3.True Blood
4.Supernatural
5.Las Vegas
6.Grey's Anatomy :D

WOW, οι αγαπημένες μου σειρές (με την ακριβή σειρά προτίμησης) :clapup: :clapup: :clapup:
Εύγε!! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Χμμ...Λοιπόν...
*δεν είναι με σειρά προτιμήσεως*
1.Kyle XY
2.The Vampire Diaries
3.True Blood
4.Supernatural
5.Las Vegas
6.Grey's Anatomy
To Supernatural μας τελείωσε εδώ και πολύ καιρό,δυστυχώς.
Η 7η season από Σεπτέμβρη τώρα.

Σήμερα άρχισα να βλέπω Fringe. (Είχα ακούσει από τους πάντες τα καλύτερα λόγια.)

Είναι πραγματικά πολύ καλό, και μου είπαν κιόλας,
ότι μετά από κάποια επεισόδεια γίνεται ακόμα καλύτερο.

Το μόνο που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί λένε μερικές τον Joshua φλώρο. :mad:
Eίναι πολύ γλυκούλης. :inlove:


Αυτά. Για όσους δεν το έχουν δεί ακόμα,να το δούν. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
The Vampire Diaries (το αγαπημενο μου), Gossip Girl, True Blood, Lost, Supernatural κ πολλα αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Μια ειναι η σειρα :
TRUE BLOOD


Υ.Γ.:Εχω δει και το vampire diaries αλλα νταξη κουτσικο, πολυ ρομαντζο εχει...καταλληλο για κοριτσια περισσοτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top